Dekar DK

Dekar DK

DEKAR DK tarafından Bahçeşehir 'de inşa edilen Dekar Asmalı Bahçeler 'de yeni bir kampanya başlatıldı. Her evin 30 ile 300 metrekare arasında değişen bahçeleri bulunuyor.

Dekar DK 2015'te daha fazla kişiyi bahçeli ev sahibi yapmayı planlıyor!

Dekar DK Yönetim kurulu Başkanı Salih Kuzu, " 2015 baharında daha fazla sayıda kişiyi bahçeli ev sahibi yapacak projemizin lansmanını yapmayı planlıyoruz " dedi. Hareketliliğin devam edeceğini de ekledi.

Dekar Asmalı Bahçeler'de ulaşılabilir fiyata bahçeli ev imkanı sunuluyor!

Bahçeli ev hayata geçirme hedefiyle ilerleyen Dekar DK, Bahçeşehir 'deki yeni projesinde satışa başladı. Şirket, Dekar Asmalı Bahçeler 'de 650 bahçeli ev inşa edecek. Her bütçeye uygun bahçeli ev imkanı sunuluyor.

Bahçeli ev hayalini Bahçeşehir'de gerçeğe dönüştürüyor

Dekar DK, yeni projesi Dekar Asmalı Bahçeler'i satışa çıkardı. 228 evin bulunduğu proje, metrekaresi 3bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla bahçeli ev sahibi olmanın yolunu açıyor

Bahçeşehir Asmalı Bahçeler satışları başladı!

Ne asmadan ne de bahçeden vazgeçmedi. DEKAR DK tarafından Bahçeşehir'de hayata geçirilen Dekar Aşmalı Bahçeler projesi 165 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projenin 2015 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Dekar Asmalı Bahçeler ile bahçeli ev hayali sona eriyor!

Dekar DK, Bahçeşehir'deki yeni projesi "Dekar Aşmalı Bahçeler'i satışa çıkardı. Daha önce bölgede Asmalı Evler ve Asmalı Sokak projelerini inşa eden şirketin bu yeni projesi 2 kısımdan oluşacak.

Dekar DK bahçeli ev yatırımına Asmalı konsepti ile devam edecek!

Dekar DK, bahçeli ev konseptindeki yatırımlarına Aşmalı Sokakları ekledi. 100 evin bulunduğu projenin yarısı lansman öncesi satıldı. Aşmalı Sokaklar, 50 milyon lira yatırımla hayata geçiriliyor.

Dekar DK'nın yeni konsepti bahçeli yaşam alanları!

BU yıl içinde Bahçeşehir ve de Çengelköy' de hayata geçirdiği bahçeli ev projelerinde başarıyı yakalayan Dekar DK Yapı, 2014 yılında da aynı vizyon çerçevesinde büyüyecek...

Salih Kuzu: 2014 yılının ilk aylarında yeni projelerimizin lansmanlarını gerçekleştireceğiz!

Salih Kuzu, 2013 yılında koydukları tüm hedefleri gerçekleştirdiklerini söyleyerek "2013 yılı aynı zamanda hem şirketimiz, hem de sektör için yenilikçi ve sürdürülebilir projelere hazırlık yılı olarak geçti" diye konuştu.

Bahçeli Vadi Çengelköy'de fiyatlar 996 bin TL'den başlıyor!

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş., İstanbulluların “az katlı bahçeli ev” hayalini İstanbul’un en güzel semtlerinden Çengelköy’de gerçeğe dönüştürüyor...

Bahçeşehir Asmalı Evleri'nde daire fiyatları 406 bin TL'den başlıyor!

Asmalı Konutları Dekar Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Bahçeşehir Asmalı Evleri'nde daire fiyatları 406 bin TL'den başlıyor...

Asmalı Konutları Bahçeşehir'de 438 bin TL'den başlayan fiyatlar!

55 dönüm alana sahip Asmalı Evler projesinde konutlar 438 bin TL'den başlayan fiyat seçenekleri ile alıcılarını bekliyor...

Bahçeli Vadi Çengelköy Konutları'nda 949 bin TL'den başlıyor!

Yüzde 25 peşinatla vadelendirme yapılan Bahçeli Vadi projesinde konutlar 949 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor...

Asmalı Evler satılık villa fiyatları! 585 bin TL'ye ikiz villa!

Asmalı Evler satılık villa fiyatları villaların tipine göre değişiklik gösteriyor. Projede ikiz villalar ve sıra katlı villalar bulunuyor...

Çengelköy Bahçeli Vadi Evleri'nde 949 bin TL'ye 4+1!

Teslimlerin 2013 yılının Kasım ayında gerçekleşeceği Bahçeli Vadi projesinde yer alan 4+1 dubleksleri fiyatları 949 bin TL'den başlayıp, 1 milyon 162 bin TL'ye kadar yükseliyor...

Dekar DK Konut'un acı günü! İsmail Kemal Demiröz vefat etti! 

Dekar DK Konut iş ortağı Demiröz Ailesi'nin babası İsmail Kemal Demiröz, hayatını kaybetti. 

Dekar Asmalı Bahçeler’in son etabı teslim edildi!

“Her eve bir bahçe” anlayışıyla Dekar DK tarafından Bahçeşehir’de 50 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Dekar Asmalı Bahçeler’in son etabıda zamanında teslim edildi.

Dekar Asmalı Bahçeler’in 2. etabı tam zamanında teslim edildi!

“Her eve bir bahçe” anlayışıyla Dekar DK tarafından Bahçeşehir’de 50 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Dekar Asmalı Bahçeler’in ikinci etabı da tam zamanında teslim edildi.

Dekar DK Asmalı Sokaklar Projesi!

Dekar DK Asmalı Sokaklar Projesi İstanbul Bahçeşehir'de hayata geçiriliyor. Teslimlerin hemen yapıldığı projede dairelerin alanları 123 ile 158 metrekare arasında değişiyor.

Dekar DK Asmalı Sokaklar Projesi!

Dekar DK Asmalı Sokaklar Projesi İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir'de hayata geçiriliyor. Toplam arsa alanı 48 bin 327 metrekare olarak belirlenen proje 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor.

Dekar Asmalı Sokaklar’da teslimler tam zamanında!

‘Her eve bir bahçe2 anlayışıyla Dekar DK tarafından Bahçeşehir’de inşa edilen ve toplam 100 bahçeli evden oluşan Dekar Asmalı Sokaklar’ın tamamı tam zamanında teslim edildi.

Dekar Asmalı Sokaklar'da teslimler gerçekleşti!

‘Her eve bir bahçe' anlayışıyla Dekar DK tarafından Bahçeşehir’de inşa edilen ve toplam 100 bahçeli evden oluşan Dekar Asmalı Sokaklar’ın tamamı tam zamanında teslim edildi.

Dekar Asmalı Sokaklar’da teslim gerçekleşti!

“Her eve bir bahçe” anlayışıyla Dekar DK tarafından Bahçeşehir’de inşa edilen ve toplam 100 bahçeli evden oluşan Dekar Asmalı Sokaklar’ın tamamı tam zamanında teslim edildi.

Dekar Asmalı Sokaklar’da teslimler tam zamanında gerçekleşti!

Her eve bir bahçe anlayışıyla Dekar DK tarafından Bahçeşehir’de inşa edilen ve toplam 100 bahçeli evden oluşan Dekar Asmalı Sokaklar’ın tamamı tam zamanında teslim edildi.

Asmalı Bahçeler Bahçeşehir'de 2+1 daireler 541 bin TL'den başlıyor!

Dekar DK imzasıyla yükselen Asmalı Bahçeler projesi İstanbul Bahçeşehir'de hayata geçiriliyor. Fiyatları 541 bin TL'den başlayan projenin daire alanları ise 119 metrekareden başlıyor.

Bahçeşehir Asmalı Bahçeler'de 556 bin 500 liraya 2+1!

Bahçeşehir’de Dekar DK tarafından hayata geçirilen Asmalı Bahçeler projesi 50 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Dekar DK Asmalı Bahçeler projesinde bahçe alanlarının 30 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor.

Asmalı Bahçeler'de 556 bin 500 liraya 2+1!

Dekar DK tarafından hayata geçirilen Asmalı Bahçeler projesi Bahçeşehir ’de yükseliyor. Asmalı Bahçeler Bahçeşehir projesinde yer alan 2+1 dairelerin fiyatları 556 bin 500 liraya başlıyor.

Dekar Asmalı Bahçeler'de teslime son 8 ay!

DEKAR DK Konut tarafından İstanbul Bahçeşehir'de inşa edilen Dekar Asmalı Bahçeler de ilk etap evler 8 ay sonra teslim edilecek.

Dekar DK Haberi

Dekar DK

Kampanya kapsamında satış sırasında yüzde 5 peşinat ödemesinin ardından peşinatın geri kalan yüzde 20'lik kısmı teslime kadar vadesiz bölünüyor. Ayrıca kampanya konııt kredisini de taşındıktan sonra ödeme fırsatı sunuyor. Tek kat ya da dubleks olarak brüt 119 ile 188 metrekare aralığında tasarlanan bahçeli evlerin metrekare fiyatları da 3 bin 700 TL ila 4 bin 800 lira arasında değişiyor. Toplamda 228 bahçeli evden oluşan projede 2+1'den 5+1'e kadar 8 farklı büyüklükte ev...