29 / 05 / 2022

Dervişoğlu İnşaat

Dervişoğlu İnşaat

Dervişoğlu İnşaat, yolu Kadıköy'den geçenlerin çok yakından bildiği bir marka. Kadıköy'ün hemen hemen her caddesinde imzasını taşıyan bir projesi olan şirket kentsel dönüşüm konusunda bölgenin söz sahibi olan kurumlarının başında geliyor.

Dervişoğlu İnşaat projesi New Life 2 Mart'ta satışa çıkacak!

New Life 2 projesi 2 veya 3 blok halinde yükselecek. 150 adet konutun yer alacağı projenin inşaatının yakın zamanda başlanması planlanıyor...

New Life 2 Taşdelen Mart 2013'te satışa çıkacak!

Toplam 150 adet konutun yer alacağı New Life 2 projesi, Dervişoğlu İnşaat'ın New Life projesinin devamı olarak hayata geçiriliyor...

Newlife Evleri'nde 1+1 daireler 155 bin TL'ye! Son 11 daire!

Hemen teslim durumundaki New Life Çekmeköy Evleri'nde yer alan konutların fiyatları 155 bin TL'den başlıyor, 330 bin TL'ye kadar ulaşıyor...

Dervişoğlu İnşaat yeni projesini Çekmeköy'de hayata geçiriyor!

Dervişoğlu İnşaat Çekmeköy Taşdelen'de hayata geçireceği projede 150 konut yer alacak...

Yaşam Konutları Yakacık'ta 4+1 245 bin TL! Son 2 daire!

Yakacık Yaşam Evleri'nde kalan son 2 daire 245 bin TL'den satılıyor...

Dervişoğlu New Life Konutları'nda 2+1 daireler 215- 230 bin TL!

New Life projesi Çekmeköy'de Dervişoğlu inşaat tarafından hayata geçirildi. Projede konut fiyatları 150 bin TL'den başlıyor...

Kartal Yaşam Evleri'nde 3 adet 4+1 kaldı! 250 bin TL'ye!

Yakacık Yaşam Evleri'nde 2007 yılından bu yana hayata devam ediyor...

Yakacık Yaşam Evleri'nde 105 bin liraya 1+1!

Dervişoğlu İnşaat tarafından Kartal Yakacık'ta hayata geçirilen Yaşam Konakları projesinde son daireler sahiplerini bekliyor... Bahçe katı 1+1 konut düzenlenen kampanya kapsamında 105 bin TL'ye satılıyor...

Altıner Residence Kadıköy'de 810 bin TL'ye 3+1! Eylül'de teslim!

Koç Yapı İnşaat ve Dervişoğlu İnşaat ortaklığında yapılan Altıner Residence Kadıköy projesinde teslimler 15 Eylül'de gerçekleşecek

Newlife Evleri'nde 115 bin TL'ye 1+1! Son konutlar!

Son 37 konutun satışının devam ettiği Newlife Evleri projesinde ev fiyatları 115 bin liradan başlıyor. Projedeki evler hemen teslim durumda

Dervişoğlu Yakacık Yaşam Konutları'nda 190 bin TL'ye 3+1!

2007 yılından bu yana oturumun devam ettiği Dervişoğlu Yakacık Yaşam Konutları'nda son konutların satışları sürüyor

Altıner Residence'ta son 2 daire! 685 bin TL'ye!

15 Eylül tarihinde konut teslimleri yapılacak olan Altıner Residence projesinde son 2 dairenin satışları devam ediyor

Newlife Taşdelen'de 150 bin TL'ye! Oturuma hazır!

Yüzde 70'i satılmış durumda olan Newlife Taşdelen projesinde oturuma hazır daireler 150 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor

Çekmeköy Newlife'ta 115 bin TL'ye 1+1! Hemen teslim!

Dervişoğlu İnşaat'ın hayata geçirdiği Çekmeköy Newlife projesinde satışlar devam ediyor. Projede ev fiyatları 115 bin liradan başlıyor

Yzb Yüzbaşıoğlu İnşaat Ve Reklam Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yzb Yüzbaşıoğlu İnşaat Ve Reklam Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Filiz Kara Yüzbaşıoğlu tarafından kuruldu.

Karamanlıoğlu İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karamanlıoğlu İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kağıthane'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Sinan Karamanlıoğlu tarafından kuruldu.

Antikacıoğlu İnşaat Taahhüt Emlak Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Antikacıoğlu İnşaat Taahhüt Emlak Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Kübra Aydın tarafından kuruldu.

Özbaşoğlu İnşaat Turizm Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özbaşoğlu İnşaat Turizm Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 1 milyon TL sermaye bedeli ile Akif Baş ve İlhan Baş ortaklığında kuruldu.

S Kadıoğlu İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

S Kadıoğlu İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Maltepe'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Samet Kadıoğlu tarafından kuruldu.

Ustabaşıoğlu İnşaat Malzemeleri Zemin Kaplama Mobilya Limited Şirketi kuruldu!

Ustabaşıoğlu İnşaat Malzemeleri Zemin Kaplama Mobilya Nakliyat Elektronik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 50 bin TL sermaye bedeli ile Azap Sap tarafından kuruldu.

Aşılıoğlu İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Aşılıoğlu İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Erba  Aşılıoğlu tarafından kuruldu. 

Araçoğlu İnşaat Yapı Malzemeleri Ve Orman Ürünleri Pazarlama Limited Şirketi kuruldu!

Araçoğlu İnşaat Yapı Malzemeleri Ve Orman Ürünleri Pazarlama Limited Şirketi bugün Maltepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Rıza Araç tarafından kuruldu. 

Akıllıoğlu İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Akıllıoğlu İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Şişli'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Ercan Görgü ve Döne Görgü ortaklığında kuruldu.

Bostancıoğlu İnşaat Yapı Malzemeleri Metal Ve Orman Ürünleri Pazarlama Limited Şirketi kuruldu!

Bostancıoğlu İnşaat Yapı Malzemeleri Metal Ve Orman Ürünleri Pazarlama Limited Şirketi bugün Maltepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Yener Bostancı tarafından kuruldu. 

Nahhas Bakırcıoğlu İnşaat Ve Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nahhas Bakırcıoğlu İnşaat Ve Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ali Nahhas, Riham Nahhas ve Ghalıe Nahas ortaklığında kuruldu.

Arıoğlu İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arıoğlu İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy’de 800 bin TL sermaye bedeli ile Yüksel Arı ve Musa İlhan ortaklığında kuruldu. 

Oruçoğlu İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Oruçoğlu İnşaat Ticaret Limited Şirketi Arzu Azgın tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Dervişoğlu İnşaat Haberi

Dervişoğlu İnşaat

45 yıllık tecrübe


 Türkiye'nin önemli mimarlık şirketlerinden Autoban mimarlık ile birlikte projeler geliştiren Dervişoğlu inşaat, kentsel dönüşümde yeni bir ekol oluşturarak dönüşüme büyük bir ivme kazandırdı. Yarım asra yaklaşan faaliyetleri ile bölgede sektörü ile ilgili Oyun kurucu konumuna gelen şirket yeniliğe açık yapısı ile sürekli kendisini güncelleyerek faaliyetlerini sürdürüyor.


 İnşaat üretim kalitesi konusunda Dervişoğlu inşaatın ciddi bir birikimi ve tecrübesi  olduğunu belirten şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Erol Dervişoğlu ,bir çok çalışması ile ödül alan Autoban mimarlık ile birlikte dönüşümde tasarım ve uygulama yönünden emsal olacak projelere imza atacağız dedi.


Kurumsal yönetim anlayışı, mimar ve mühendislerden oluşan profesyonel teknik kadrosu ile 45 yıldır İstanbul'a yakışır ve yarışır projelere imza atıyoruz diyen Erol Dervişoğlu, gerçekleştirdiğimiz projeler ile insanların kentsel dönüşüme olan heveslerini ve isteklerini...