29 / 05 / 2022

dervişoğlu newlife

dervişoğlu newlife

Son 37 konutun satışının devam ettiği Newlife Evleri projesinde ev fiyatları 115 bin liradan başlıyor. Projedeki evler hemen teslim durumda

Newlife Taşdelen'de 150 bin TL'ye! Oturuma hazır!

Yüzde 70'i satılmış durumda olan Newlife Taşdelen projesinde oturuma hazır daireler 150 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor

Dervişoğlu İnşaat New Life'ta 180 bin liraya 2+1! Bayramdan sonra zam gelecek!

çekmeköy Taşdelen'de yükselen New Life projesinde bayramdan sonra konut fiyatlarına zam gelecek

Dervişoğlu Selis Yapı Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dervişoğlu Selis Yapı Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kadıköy’de 50 bin TL sermaye bedeli ile İslam Öztürk ve Selim Öztürk tarafından kuruldu.

Dervişoğlu Group İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Dervişoğlu Group İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Fehmi Öztürk, Samet Öztürk ve Mehmet Öztürk ortaklığında 200 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Kocaeli Salim Dervişoğlu Caddesi duble yol oluyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, sahil yolu olarak da bilinen Salim Dervişoğlu Caddesi’nde genişletme çalışması yapacak.

Dervişoğlu Proje İnşaat Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Dervişoğlu Proje İnşaat Sanayi Limited Şirketi, Murat Aydın tarafından 400 bin TL sermaye ile 18 Mart 'ta İstanbul, Sultanbeyli, Adil Mahallesi, Bosna Bulvarı 'nda kuruldu.

Dervişoğlu İnşaat ve Autoban Mimarlık kentsel dönüşümde yeni ekol oluşturacak!

Dervişoğlu İnşaat, yolu Kadıköy'den geçenlerin çok yakından bildiği bir marka. Kadıköy'ün hemen hemen her caddesinde imzasını taşıyan bir projesi olan şirket kentsel dönüşüm konusunda bölgenin söz sahibi olan kurumlarının başında geliyor.

Dervişoğlu İnşaat Autoban Mimarlıkla proje geliştiricek!

İnşaat sektöründe yarım asra yaklaşan faaliyetleri ile sektöründe güvenin ve kalitenin adresi haline gelen Dervişoğlu İnşaat, projelerinin tasarımları için Türkiye'nin önemli mimari şirketlerinden Autoban Mimarlık ile birlikte yol alıyor.

Kocaeli Salim Dervişoğlu Caddesi, Kartepe'ye kadar duble yol olacak!

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kartepeli muhtarlarla bir araya gelerek, “Salim Dervişoğlu Caddesi Kartepe’ye kadar duble yol olacak” dedi.

Kocaeli'de Salim Dervişoğlu yolu yenileniyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Salim Dervişoğlu Caddesi’nde yol bakım çalışması yapıyor. Goodyear Kavşağı’ndaki çalışmalar nedeniyle sıkışan trafiğe alternatif bir kaçış güzergahı oluşturuluyor.

Elvan Dervişoğlu Çakıt kimdir?

Mimar Elvan Dervişoğlu Çakıt kimdir? Mimar Elvan Dervişoğlu Çakıt, bugüne kadar hangi projelerde görev aldı? Elvan Dervişoğlu Çakıt, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Elvan Dervişoğlu Çakıt...

Kerim Dervişoğlu Kardemir Karabük Kurumsal Yönetim Komitesi Başkanlığı'na atandı!

Kardemir Karabük Demir Çelik ve Sanayi Ticaret A.Ş bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada Kerim Dervişoğlu Kardemir Karabük Kurumsal Yönetim Komitesi Başkanlığı'na atandığını bildirdi...

Ahmet Dervişoğlu kendi evine güneş enerjisi santrali kurdurdu!

Prof. Dr. Ahmet Dervişoğlu, bir bilim adamı olarak güneş enerjisinin kullanımında topluma daha duyarlı hale gelerek örnek olmam lazım diyerek kendi evine güneş enerjisi santrali kurdurdu...

Dervişoğlu İnşaat yeni projesini Çekmeköy'de hayata geçiriyor!

Dervişoğlu İnşaat Çekmeköy Taşdelen'de hayata geçireceği projede 150 konut yer alacak...

Dervişoğlu New Life Konutları'nda 2+1 daireler 215- 230 bin TL!

New Life projesi Çekmeköy'de Dervişoğlu inşaat tarafından hayata geçirildi. Projede konut fiyatları 150 bin TL'den başlıyor...

dervişoğlu newlife Haberi

dervişoğlu newlife

Çekmeköy'de yükselen Newlife Evleri projesinde son 37 konutun satışı devam ediyor. Dervişoğlu İnşaat'ın hayata geçirdiği Newlife projesinde 1+1 dairelerin fiyatları 115 bin TL ile 165 bin TL, 2+1'lerin fiyatları 200 bin TL ile 230 bin TL, 3+1'lerin fiyatları 320 bin TL ile 330 bin TL arasında farklılık gösteriyor. Projedeki son konutlar banka kredisine uygun durumda.


Çekmeköy Newlife projesinde 1+1'ler 76 metrekarelik, 2+1'ler 105 metrekare, 3+1'ler 136 metrekare olarak tasarlandı. Newlife projesinde A blokta 12 adet 1 oda 1 salon daireler, 25 adet 2 oda 1 salon daireler ve 10 adet 3 oda 1 salon daireler; B blokta 13 adet 1 oda 1 salon daireler, 25 adet 2 oda 1 salon daireler ve 10 adet 3 oda 1 salon daireler bulunuyor.


7...