Doğtaş

Doğtaş

Mağaza sayısını bu yıl 210'a çıkarmayı hedefleyen Doğdaş Kelebek, rotasını çevirdiği Avrupa pazarında büyümek istiyor. Grup CEO’su Hulusi Acar; şirket cirosundaki yatak payını % 25’in üstüne çıkaracaklarını belirtti.

Kelebek Mobilya yurtdışında 25 yeni mağaza açacak!

Avrupa’nın en büyük Türk mobilya mağazasını Amsterdam’da açan Doğtaş, yıl sonuna kadar dünyanın farklı noktalarında 25 yeni mağaza daha açarak yurtdışında toplam 94 satış noktasına ulaşmayı hedefliyor.

Doğtaş, Avrupa'nın en büyük mağazasını açtı!

Doğtaş, yurtdışında atağa kalktı. 2 bin 500 metrekarelik alanıyla Avrupa'nın en büyük Türk mobilya mağazasını Amsterdam'da açan şirketin yeni hedefinde ise Viyana ve Zürih var

Mobilyada 45 günlük festival!

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER), mobilya sektöründe faaliyet gösteren 56 firmayla birlikte “MOSDER Mobilya Festivali”ni başlattı. Etkinlikte yüzde 70’e varan indirimler ve sürpriz hediyeler var...

Doğtaş bir haftada 30 yeni mağaza açtı!

50’inci yılında Türkiye mobilya sektöründe lider marka olmayı hedefleyen Doğtaş, 12 Nisan’da yurtdışında açtığı 12 mağazaya ek olarak, 18 Nisan’da yurtiçinde 18 mağaza daha açtı

Doğtaş Mobilya Bahreyn'de iki yeni mağaza açtı!

Türkiye'nin önde gelen mobilya markalarından olan Doğtaş Mobilya, mağazalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Firma, Bahreyn'de açtığı iki yeni mağaza ile Exclusive ve Kids Land markalarını Bahreyn'e taşıdı...

Doğtaş Kelebek Mobilya sermaye bilgilerini yayınladı!

Doğtaş Kelebek Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş, üretim tesisi adresini, ödenmiş/çıkarılmış sermayesini, kayıtlı sermaye tavanını, ortaklık yapısını, sermayeyi temsil eden paylarını ve ortaklık yapısını yayınladı...

Doğtaş İngiltere'nin en başarılı şirketi oldu!

Türk mobilya sektöründe 41.yılını kutlayan Doğtaş, Business Network İşadamları Derneği tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Most Successful Turk Awards’da “İngiltere’nin En Başarılı Şirketi” seçildi...

Davut Doğan Acarkentli oldu!

Bünyesindeki Doğtaş ve geçen yıl satın aldıkları Kelebek Mobilya markaları ile Çanakkale Biga merkezli faaliyet yürüten Doğanlar Holding, geçtiğimiz aylar içerisinde İstanbul'da bina değişikliği yaptı...

Tatlıses'in otelinin satışı kesinleşti

İbrahim Tatlıses'in Kuşadası'ndaki oteli 20 Ekim tarihinde haciz yoluyla satılacak.

Tatlıses: İcralık malım yok

Tatlıses, Doğtaş firması ile arasında yaşanan haciz tartışması hakkında konuştu.

2010 mobilyacıların yılı olacak

Ertelenen taleplerin 2010'da devreye gireceğini söyleyen Doğtaş Mobilya patronu Doğan, gelecek yılın mobilya sektörünün yılı olacağını belirtti.

Davut Doğan: Mobilya sektörünün önü açık

Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Mobilya Sektör Meclisi Başkanı Davut Doğan, mobilya sektörünün önünün açık olduğunu ancak, haksız rekabetin önüne geçmek için sektördeki KDV indiriminin sürmesini istediklerini söyledi

Türk mobilya sektörü Afrika'ya açılıyor!

Türkiye'nin ev, mutfak, ofis mobilyası ve mobilya yan sanayi üreticileri, Güney Afrikalı satın almacılarla bir araya
geldi

İbrahim Tatlıses Kuşadası'ndaki otelini satışa çıkardı!

İbrahim Tatlıses, 3 yıl önce Kuşadası'nda yaptırdığı oteli 12 milyon dolara satışa çıkardı

Doğtaş yurt dışında dört yeni mağaza açacak!

Geçtiğimiz günlerde Londra'daki mağazasının açılışını yapan Doğtaş, son olarak Filistin, Türkmenistan, Karadağ ve Özbekistan'da yeni mağazalarını faaliyete geçirdi.

Doğtaş, Londra’da mağaza açtı!

28 ülkede 400’e yakın mağazayla tüketicilerinin hizmetine açan Doğtaş Kelebek Grubu’nun lokomotif markası Doğtaş, İngiltere’nin başkenti Londra’da yeni mağazasını faaliyete geçirdi. 

Doğtaş 18 yeni mağaza açtı!

Çanakkale’den doğan mobilya sektörünün öncü markalarından Doğtaş, doğduğu toprakların zaferini, “Bu topraklardan DOĞduk, yine bu topraklara TAŞıyoruz” mottosuyla Türkiye’nin dört bir yanında açtığı 18 mağaza ile kutladı.

Doğtaş ve Kelebek'ten 113 yeni mağaza! 

Doğanlar Yatırım Holding, Doğtaş ve Kelebek gibi önemli mobilya markalarını bulunduruyor. Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, "2020 de 38’i yurtdışında olmak üzere toplam 113 mağaza açma hedefimiz var. Böylelikle toplamda 430 mağazaya ulaşacağız" dedi...

Doğtaş Avrupa pazarına açılmayı planlıyor!

Doğtaş Kelebek Mobilya Karadağ'da ortaklık için görüşmelerine başladı ve  ortaklıkta yüzde 51 ile çoğunluk hisseye sahip olmak için masaya oturdu. 

Manisa Doğtaş ve Kelebek mağazası açıldı!

Manisa ekonomisine katkı sağlayacak Doğtaş ve Kelebek mağazaları açıldı. Açılış törenine Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Ziya Elmalı da katıldı.

Doğtaş Kelebek Mobilya’dan istihdam seferberliğine destek!

Doğtaş Kelebek Mobilya, devletin başlattığı istihdam seferberliğine destek veriyor. Firma İstanbul Genel Merkezi ile Biga ve Düzce’de yer alan üretim tesislerine 2017 için kararlaştırdığı 215 kişilik işe alım planını yeniden düzenleyerek 300 kişiye çıkardı.

Doğtaş’ta 21-24 Ekim'de ekstra indirim fırsatı!

Doğtaş ustalığıyla hayat bulan birbirinden özel tasarımlar, 21-24 Ekim tarihleri arasında net yüzde 25 indirimin yanı sıra; belirli ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim fırsatıyla mağazalarda sizleri bekliyor.

Doğtaş Kelebek Mobilya, 62 yeni mağaza açacak!

Kelebek, yıl sonuna kadar mağaza açmayı Yurdışında 52'si Doğtaş, dokuzu Kelebek Mobilya ve Kelebek Mutfak olmak üzere toplam 61 mağazası bulunan Doğtaş Kelebek, orta vadede bu sayıyı 120'ye çıkarmayı planlıyor.

Ersin Serbes, Doğtaş Kelebek Mobilya Genel Müdürü oldu!

Türk mobilya sektörünün en beğenilen şirketi seçilen Doğtaş Kelebek Mobilya’nın yeni genel müdürü Ersin Serbes oldu. Ersin Serbes, 15 Temmuz itibariyle Doğtaş Kelebek Mobilya Genel Müdürü olarak görevine başladı.

Doğtaş Mobilya 44 yılı geride bıraktı!

Mobilya sektöründe 44 yıldır var olan Doğtaş yurtiçi ve yurt dışında mağaza açmaya devam ediyor. Doğtaş Pazarlama Direktörü Elif Göktaş, "Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını iyi anlayıp onlara istedikleri yaşam alanlarını yaratmalarında yardımcı oluyoruz" dedi.

Doğtaş'a Özlem Süer dokunuşu!

Doğtaş, 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu için ünlü modacı Özlem Süer’le biraraya geldi. Doğtaş’ın İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda yer alan Nora, Marsala, Casablanca ve Yeni Exclusive serileri için tasarlanan özel kırlentler Özlem Süer imzası taşıyor.

Doğtaş bu yıl 6 yeni Exclusive mağazasını hizmete açacak!

Türk mobilya sektörünün Yozgat, Lüleburgaz, İzmir önemli markalarından Doğtaş, bu ay 6 yeni Exclusive mağazasını hizmete açıyor. Doğtaş, bu hafta Gaziantep ve Şanlıurfa'daki ikinci mağazalarını açacak.

Doğtaş

Doğtaş Doğtaş

Yaşamımızın yaklaşık üçte birini uyuyarak geçiriyoruz. Bir insanın ortalama ömrünün 75 yaş olduğunu düşünürsek bunun yaklaşık 25 yılını yatakta geçirdiği anlamına geliyor. Doğtaş Kelebek, Türkiye'deki uyku alışkanlıkları araştırmasını dün açıkladı. Araştırma sonuçlarının açıklandığı toplantıda konuşan Doğdaş Kelebek CEO'su Hulusi Acar, bu yıl sonunda yurt içi ve yurt dışında mağaza sayısını 210'unun üzerine çıkarmayı düşündüklerini belirtti. Acar, şirket cirosundeki yatak payını yüzde 25'in üstüne çıkartarak ikiye katlamayı hedeflediklerini söyledi. Mobilya sektörünün yurt dışında cari açık vermeyen bir sektör olduğunu belirten Acar, “Türkiye'de üretilen yatakların yaklaşık olarak yüzde 30'u yurt dışına gidiyor. Türkiye mobilya ihracatının yüzde 70'i Irak, Libya, Azerbaycan, İngiltere hatta Suriye'de vardı hep çevremizdeki ülkelere gidiyordu. Bu ülkelerde sıkıntı olunca rotayı Avrupa'ya çevirmemize neden oldu. Şuanda İngiltere, Almanya, Avusturya,...