dumankaya kampanya

dumankaya kampanya

Yarım asrı aşan tecrübesiyle gittiği her bölgeye değer katan Dumankaya İnşaat, yüzde 100’e kadar varan kazandırma oranlarına sahip hemen teslim projelerinde tarihi bir fırsata imza atıyor.

Dumankaya ‘golü’ Chedjou’yla atacak!

İstanbul Maltepe’de modern mimariyle Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen Ritim İstanbul projesinin son etabı satışa çıktı. Kampanyanın reklam filminde Galatasaraylı oyuncu Aurélien Chedjou rol aldı.

Dumankaya'dan ev almak sıfır zahmetli!

Sektörünün önemli markalarından Dumankaya İnşaat, Maltepe’deki Ritim İstanbul ve Dumankaya Mozaik projeleri için ‘sıfır zahmetli’ kampanya başlattı.

Dumankaya'dan 60 ay sıfır faiz kampanyası!

Dumankaya İnşaat Anadolu yakasında yer alan Ritim İstanbul ve Mozaik projeleri için müşterilerine zahmetsiz bir teklif sunuyor.

Dumankaya'dan sıfır zahmetli kampanya!

Gayrimenkul sektöründe müşteri beklentilerine odaklı çalışmalarıyla öne çıkan Dumankaya İnşaat, daire sahibi olmak isteyenlere 'Sıfır zahmetli' adında yeni bir kampanya başlattı.

Dumankaya iki projede yüzde 12 indirim yapıyor!

Gayrimenkul sektöründe öne çıkan Dumankaya İnşaat, daire sahibi olmak isteyenlere Ritim İstanbul, Dumankaya Mozaik ve Horizon projeleri için 'Sıfır zahmetli' adında yeni bir kampanya başlattı.

Dumankaya Ritim İstanbul'da sıfır faiz kampanyası!

Dumankaya’nın İstanbul’un yeni yaşam merkezi Maltepe’de hayata geçirdiği Ritim İstanbul projesinde 60 ay sıfır faiz, peşin alımlarda ise yüzde 12 indirim seçenekleri sunuluyor. İşte ayrıntılar...

Dumankaya yeni kampanya yaptı!

DUMANKAYA İnşaat, Ritim İstanbul ve Dumankaya Mozaik projelerinde yeni kampanya başlattı. Projelerde 60 ay sıfır faiz, peşin alımlarda ise yüzde 12 indirim avantajı sunuluyor.

Ritim İstanbul 60 ay sıfır faiz kampanyası!

Dumankaya İnşaat Maltepe Ritim İstanbul projesinde yer alan dairelerin fiyatları 458 bin TL'den başlıyor. İşte, Ritim İstanbul 60 ay sıfır faiz kampanyası detayları...

Dumankaya'nın fifti- fifti kampanyası ilgi görüyor!

Dumankaya Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Dumankaya, “Lansmanının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen, sistemin geçerli olduğu hi-Fit, Flex Office Bahçeşehir ve Miks projelerimizin satış ofislerinde büyük yoğunluk yaşadık.

Dumankaya İnşaat'tan Fifti-Fifti kampanyası!

Dumankaya, konut pazarındaki durgunluğu da dikkate alarak tüketicilere Türkiye’de hiç denenmemiş bir model teklif etti. Konut bedelinin yarısını peşin veren tüketici, kalan yüzde 50’yi konutu 10 yıl boyunca unutursa ödemeyecek.

Dumankaya Ağustos'ta faizleri sabitledi!

Dumankaya İnşaat, Ağustos ayında müşterilerine yeni bir kampanya başlatarak, Dumankaya.com sitesi üzerinden Ritim İstanbul, hi-fit ve Flex Office projelerinde faizleri sabitledi. İşte kampanyanın ayrıntıları...

Dumankaya taksit oranlarını küçülttü!

Dumankaya İnşaat, çeşitli taksit seçenekleri sunduğu ‘geleneksel Ramazan kampanyası’yla taksit oranlarını küçülttü.Kampanya Ramazan boyunca devam edecek.

Dumankaya'dan D Planı ile 1 yıllık kira garantisi!

Yeni nesil evler üreterek adını duyuran Dumankaya İnşaat, bu kez yeni ödeme seçenekleriyle dikkati çekiyor. 'D planı' adı verilen sistem, iade, kira ve geri ödeme garantileri gibi yenilikler içeriyor.

Dumankaya Hi-Fit'te 3 yıl kira garantisi!

Toplam 630 adet konuttan meydana gelen Dumankaya Hi Fit Bahçeşehir projesi stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi

Dumankaya'dan Mayıs'a özel esnek kampanya!

Dumankaya, hayata geçirdiği “Esnek Kampanya” kapsamında havaların ısınmaya başladığı Mayıs ayında yeni ev arayanlara yönelik yeni fırsatlar sunuyor.Mayıs kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenlerin hayalleri gerçeğe dönüşüyor.

Dumankaya İnşaat'tan esnek kampanya!

Tüketici ihtiyaçlarına göre sektörde öncü kampanya ve projeleri hayata geçiren Dumankaya İnşaat, daire sahibi olmak isteyen fakat bütçesini esnetemeyenler için ödeme planlarını esnetiyor.

Mozaik Dumankaya Sitesi Sancaktepe fiyatları!

Mozaik Dumankaya Sitesi Sancaktepe fiyatları 204 bin TL'den başlayarak değişiyor. Dumankaya Mozaik Evleri'nde kampanya kapsamında peşinat ve taksit ödemeleri 2017 yılında başlıyor...

Ritim İstanbul son etapta kampanya!

Dumankaya İnşaat'ın toplamda 32 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirdiği Ritim İstanbul'un son etabı satışa çıktı. İşte, Ritim İstanbul son etapta kampanya detayları...

Dumankaya Horizon kampanyasına beklenenin de üzerinde talep!

Dumankaya İnşaat’ın Anadolu Yakası'nın en prestijli yeri Sahil Yolu'nda yer alan projesi Dumankaya Horizon’da hemen teslim avantajı ile hayata geçirilen kampanya beklenenin de üzerinde talep gördü.

Dumankaya Ritim İstanbul kampanya detayları!

Dumankaya Ritim İstanbul'da 3.889 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olunabiliyor. İşte, Dumankaya Ritim İstanbul kampanya detayları...

Maltepe Ritim İstanbul'da kampanya!

Dumankaya İnşaat Maltepe Ritim İstanbul projesinde toplam 863 adet konut, 250 adet home ofis, 146 adet mağaza bulunuyor. İşte, Maltepe Ritim İstanbul'da kampanya!

Dumankaya Horizon'da kampanya!

Dumankaya İnşaat Dumankaya Horizon projesinde dairelerin fiyatları 512 bin 600 TL'den başlangıç gösteriyor. İşte, Dumankaya Horizon'da kampanya detayları...

Dumankaya İnşaat'tan yeni kampanya!

Dumankaya İnşaat, yeni kampanyasında Ritim İstanbul ve Dumankaya Mozaik projelerinde sunacağı fırsatlar ile ev sahibi olmayı zahmetsiz bir hale getiriyor.

Dumankaya'dan ev almak sıfır zahmetli!

Sektörünün önemli markalarından Dumankaya İnşaat, Maltepe’deki Ritim İstanbul ve Dumankaya Mozaik projeleri için ‘sıfır zahmetli’ kampanya başlattı.

Dumankaya iki projesi için sıfır zahmetli kampanyası başlattı!

Sektörünün önemli markalarından Dumankaya İnşaat, Maltepe’deki Ritim İstanbul ve Dumankaya Mozaik projeleri için ‘sıfır zahmetli’ kampanya başlattı. Kampanyada, 60 ay sıfır faiz ve peşin alımda yüzde 12 indirim dikkat çekiyor.

Dumankaya'dan sıfır zahmetli kampanya!

Gayrimenkul sektöründe müşteri beklentilerine odaklı çalışmalarıyla öne çıkan Dumankaya İnşaat, daire sahibi olmak isteyenlere 'Sıfır zahmetli' adında yeni bir kampanya başlattı.

Dumankaya iki projede yüzde 12 indirim yapıyor!

Gayrimenkul sektöründe öne çıkan Dumankaya İnşaat, daire sahibi olmak isteyenlere Ritim İstanbul, Dumankaya Mozaik ve Horizon projeleri için 'Sıfır zahmetli' adında yeni bir kampanya başlattı.

dumankaya kampanya

dumankaya kampanya dumankaya kampanya

Yarım asrı aşan tecrübesiyle gittiği her bölgeye değer katan Dumankaya, hemen teslim konut, ofis ve mağazalarını kaçırılmayacak fırsatlarla satışa sunuyor. 


Kampanya kapsamında; prim değeri yüksek bölgelerde yer alan toplamda 19 Dumankaya projesindeki ev, ofis ve mağazalara peşin fiyatına vade farksız 12 aya varan taksit imkânı ile sahip olunabiliyor. Yüzde 40’lara varan indirim seçeneklerinin bulunduğu projelerde ayrıca hemen teslim fırsatı bulunuyor.


Proje kapsamında satın alımlarda ticari ünite yatırımı yapan gerçek kişiler, stopajı gelir vergisinden düşürme avantajı kazanırken; kurumsal yatırımcılar ise KDV indirimden faydalanabiliyor. Kampanya kapsamında bulunan projelerde teslimatlar başladığından hızlı kiralama ve yüksek kira getirisi avantajları bulunuyor. Dumankaya’nın kampanyası kapsamında Modern Vadi ve Dumankaya Vizyon gibi hazır kiracılı projeler de bulunuyor.


Kampanya kapsamındaki projeler şu şekilde; Dumankaya Adres 1, Dumankaya Adres Natura, Dumankaya...