dumankaya projeleri

dumankaya projeleri

Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi ve Grup CEO’su Polat Sağır’dan Dumankaya İnşaat’tan daire alan ve mağdur olan ailelere müjdeli haber geldi. 

Katar'da 35 büyük Türk inşaat firması aktif olarak çalışıyor!

DKY, Expo Turkey by Qatar Fuarı'na katıldı. DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, fuar ve sektörle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Dumankaya projeleri ülkemizi kalkındırmaya devam edecek!

Dumankaya Ailesi’nin büyüğü İbrahim Dumankaya, Rize programı kapsamında Rize Sanayi ve Ticaret Odası tarafından düzenlenen ödül töreninin akabinde Ridos Otel’de gerçekleştirilen yemeğe katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi.

Dumankaya'dan Mayıs'a özel esnek kampanya!

Dumankaya, hayata geçirdiği “Esnek Kampanya” kapsamında havaların ısınmaya başladığı Mayıs ayında yeni ev arayanlara yönelik yeni fırsatlar sunuyor.Mayıs kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenlerin hayalleri gerçeğe dönüşüyor.

Dumankaya'dan ev almak sıfır zahmetli!

Sektörünün önemli markalarından Dumankaya İnşaat, Maltepe’deki Ritim İstanbul ve Dumankaya Mozaik projeleri için ‘sıfır zahmetli’ kampanya başlattı.

Dumankaya'dan sıfır zahmetli kampanya!

Gayrimenkul sektöründe müşteri beklentilerine odaklı çalışmalarıyla öne çıkan Dumankaya İnşaat, daire sahibi olmak isteyenlere 'Sıfır zahmetli' adında yeni bir kampanya başlattı.

Dumankaya projelerinde 40 aya varan sabit taksit imkanı!

Gayrimenkul sektöründe müşteri beklentilerine odaklı çalışmaları ile öne çıkan Dumankaya İnşaat, Ağustos ayında müşterilerine cazip bir teklif sunuyor.

2005 yılında Gizli Bahçe Konakları'nda 117.000 liraya daire!

Dumankaya'nın Pendik - Kurtköy bölgesinde inşa ettiği Gizli Bahçe Konakları'nda bulunan daireler 2006 yılında, 117 bin liradan (764 adet altın parası) başlayan fiyatlarla satılıyormuş.

Markalı konut projeleri ve yeni projelerin hızı kesilmedi!

DKY İnşaat, geçtiğimiz hafta tanıttığı 331 konutluk Kartal projesinin yüzde 40'ını bir haftada Dumankaya İnşaat da Sancaktepe'deki Dumankaya Adres'in ilk etabını lansmandan önce sattığını duyurdu.

1993 yılında Dumankaya Kozyatağı Evleri satışa sunulmuş!

1993 yılında Dumankaya Kozyatağı Evleri, Dumankaya-Simpa işbirliği ile satışa sunulmuş. Dumankaya İnşaat tarafından Kozyatağı'nda inşa edilecek 4 ayrı büyüklükteki daireler 5 yıla kadar vadeyle satılacakmış.

Dumankaya'dan Kocaeli Çayırova'ya yeni proje!

Dumankaya İnşaat Çayırova Projesi Hayata geçirdiği projeler ile gayrimenkul sektöründe standartları daima yukarı taşıyan Dumankaya İnşaat, Çayırova bölgesinde 4.500 mutlu aileye ev sahipliği yapacak..

Dumankaya'nın D planı devrede!

Dumankaya İnşaat, hem finansal hem de yaşam kalitesini artırmaya yönelik hayata geçirdiği “D Planı” seçeneklerini çok özel bir kampanya ile konut sahibi olmak isteyen tüketicilerin hizmetine sunmaya devam ediyor.

Dumankaya projelerine Prime dokunuşu!

Prime Development, sahip olduğu tecrübe ve birikimini farklı yatırımcılara ait projelerde sektöre sunmaya başladı.Prime Development, Dumankaya ve Yapı Konut İnşaat ortaklığında hayata geçecek olan "Ritim İstanbul" projesinde konsept geliştirme yapacak.

Ev almak için kredi kullanmaktan mı çekiniyorsunuz?

Dumankaya D planı uygulaması "Ev almak için kredi kullanmaktan mı çekiniyorsunuz?" sloganıyla tanıtılıyor. D planı uygulaması Dumankaya Mozaik ve Dumkankaya Hi-Fit projelerinde geçerli oluyor.

Dumankaya perakendecileri Ritim İstanbul ile buluşturuyor!

Dumankaya İnşaat, dünyanın en ünlü markalarına ve de gurme lezzetlerine ev sahipliği yapmaya hazırlanan karma projesi Ritim İstanbul’u Türkiye’nin en prestijli perakende fuarında da tanıtıyor.

Dumankaya Mozaik projelerinde sona yaklaşıldı!

Dumankaya Mozaik projelerinde sona yaklaşıldığını ifade eden TMSF Başkanı Muhiddin Gülal, Dumankaya’nın inşaat projeleriyle ilgili sıkıntıyı anlattı; "Projeleri tamamlayacak olan Alman firmanın ofisini PKK’lılar bastı. Dumankaya ailesi de şirketi tehdit etti"...

Dumankaya'nın inşaatı durdurulan projeleri TBMM'de!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun kayyım olarak atandığı Dumankaya'nın inşaat faaliyetlerinin durdurulduğu konut projeleri meclis gündeminde konu oldu..

Ali Dumankaya: Yurt dışına açılmayı hedefliyoruz!

Dört yılda 10 projeyi yönetme kabiliyetine erişen DKY, 2017’nin sonuna kadar inşaatı devam eden projeleri ile birlikte toplamda 3 bin 697 konut üretmiş olacak. Ali Dumankaya, "Yurt dışına açılmak gibi bir hedefimiz de var ama bu kontrollü olacak" diyor.

Dumankaya projeleri ülkemizi kalkındırmaya devam edecek!

Dumankaya Ailesi’nin büyüğü İbrahim Dumankaya, Rize programı kapsamında Rize Sanayi ve Ticaret Odası tarafından düzenlenen ödül töreninin akabinde Ridos Otel’de gerçekleştirilen yemeğe katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi.

Dumankaya İnşaat'tan esnek kampanya!

Tüketici ihtiyaçlarına göre sektörde öncü kampanya ve projeleri hayata geçiren Dumankaya İnşaat, daire sahibi olmak isteyen fakat bütçesini esnetemeyenler için ödeme planlarını esnetiyor.

Dumankaya Fikirtepe ve Gebze projeleri yeni yılda satışta!

Dumankaya İnşaat, 2016 yılı içerisinde Fikirtepe projesini görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Gebze'deki projeyi ise 2016'nın son çeyreğine hazırlayan Dumankaya, her iki projenin de çalışmalarına devam ediyor...

Dumankaya'dan ev almak sıfır zahmetli!

Sektörünün önemli markalarından Dumankaya İnşaat, Maltepe’deki Ritim İstanbul ve Dumankaya Mozaik projeleri için ‘sıfır zahmetli’ kampanya başlattı.

Dumankaya iki projesi için sıfır zahmetli kampanyası başlattı!

Sektörünün önemli markalarından Dumankaya İnşaat, Maltepe’deki Ritim İstanbul ve Dumankaya Mozaik projeleri için ‘sıfır zahmetli’ kampanya başlattı. Kampanyada, 60 ay sıfır faiz ve peşin alımda yüzde 12 indirim dikkat çekiyor.

Dumankaya'dan 60 ay sıfır faiz kampanyası!

Dumankaya İnşaat Anadolu yakasında yer alan Ritim İstanbul ve Mozaik projeleri için müşterilerine zahmetsiz bir teklif sunuyor.

Dumankaya iki projede yüzde 12 indirim yapıyor!

Gayrimenkul sektöründe öne çıkan Dumankaya İnşaat, daire sahibi olmak isteyenlere Ritim İstanbul, Dumankaya Mozaik ve Horizon projeleri için 'Sıfır zahmetli' adında yeni bir kampanya başlattı.

Dumankaya iki projesi için sıfır zahmetli kampanya başlattı!

Eylül ayında İstanbul Avrupa yakasındaki projeleri için “Fifti Fifti” kampanyasını başlatarak tüketicileri cezbedici seçenekler sunan Dumankaya İnşaat, ekim ayının ikinci haftası bu defa Anadolu yakasında iki projesi için sıfır zahmetli kampanya başlattı

Dumankaya İnşaat Forbes'in en çok kazandıranlar listesinde!

Dumankaya İnşaat’ın İstanbul’un yıldızı parlayan bölgelerinde hayata geçirdiği, yatırım dönüşü hızlı ve yüksek projeleri, Forbes’un hazırladığı ‘En yüksek getiri potansiyeline sahip 50 proje’ listesinde yer aldı.

Fifti fifti Dumankaya kampanyası ile kredi ödemesi nasıl yapılıyor?

Dumankaya İnşaat'ın İstanbul Halkalı ve Bahçeşehir'de hayata geçirdiği projeleri için geçerli olan fifti fifti modeli ile konut bedelinin yüzde 50'sini Dumankaya ödüyor. Peki Fifti fifti Dumankaya kampanyası ile kredi ödemesi nasıl yapılıyor?

dumankaya projeleri

dumankaya projeleri dumankaya projeleri

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; geçtiğimiz aylarda fetö operasyonu kapsamında incelemeye alınan ve Kayyum atanan Dumankaya İnşaat ve Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF)’ye devredilen Dumankaya İnşaat’ta projeler start alıyor. 

TMSF'ye devredildikten sonra yeni yönetimin aylardır süren çalışmaları sonucunda Dumankaya'ya ait olan tüm şirketlerinin yoğun borç yükü hafifletildi ve inşaatların yeniden başlamasına hiç bir engel kalmadı.

Mağdur ailelerden alınan bilgilere göre;  ilk olarak Sancaktepe'de bulunan Dumankaya Mozaik projesine başlanılması hedefleniyor. 

Projenin ilk etabı 6 ay içerisinde, diğer etabının ise 12 ay içerisinde teslim edilmesi bekleniyor. İkinci proje ise Sancaktepe'de bulunan Adres Sancaktepe projesi olacak. Bu projenin 2018'de başlayacağı ve 2019 yılı içerisinde ailelere teslim edilmesi öngörülüyor.