ece türkiye

ece türkiye

ECE Türkiye, "8. Uluslararası Perakende Kiralama Günü"nü gerçekleştirdi. Toplantıda ECE Türkiye'nin 12 ay içinde Axis İstanbul, Modern East ve Sur Yapı Marka AVM'lerinin açılışını gerçekleştireceği belirtildi.

ECE Türkiye 2 yeni AVM projesini tanıttı!

Bu yıl 7.'si gerçekleştirilen "ECE Türkiye Uluslararası Perakende Kiralama Günü, "AVM yatırımcıları ve perakende dünyasının önde gelen aktörlerini ağırladı. Toplantıda ECE Türkiye de 2 yeni projesini tanıttı.

ECE Türkiye portföyünü genişletiyor!

Ece Türkiye ve Sur Yapı, Axis İstanbul Ofis ve Alışveriş Merkezi ile Sur Yapı MARKA Rezidans ve Alışveriş Merkezi projelerinde önemli bir işbirliğine imza attı

Ece Türkiye 2 milyar euroluk AVM yatırımı yapacak!

Türkiye'de 12 AVM'si olan Ece Türkiye'nin Genel Müdür Yardımcısı Nuri Şapkacı, Türkiye' nin başı çektiği gelişmekte olan ülkelere 2 milyar euroluk AVM yatırımı yapacaklarını söyledi...

AVM pazarı daha da büyüyecek!

ECE Türkiye Genel Müdürü Andreas Hohlmann, Türkiye'nin gözde pazarlardan biri olduğunu belirterek "Türkiye bugüne dek 1 milyar Avro'luk yatırım yaptık. Yatırımlarımız devam edecek. Çünkü Türkiye pazarı daha da büyüyecek" dedi.

Ece Türkiye Afyon'daki Alışveriş Merkezi projesini tanıttı!

Başarılı projelere imza atan ECE Türkiye, alışveriş merkezinin konsept planlamasını, kiralamasını ve uzun dönemli yönetimini üstlenecek. Projenin toplam yatırım hacminin yaklaşık 120 Milyon ABD Doları olması öngörülüyor...

ECE Türkiye yönetimini yeni aldığı AVM'yi yarın lanse edecek!

1965 yılından bu yana alışveriş merkezi projelerinin geliştirilmesi, planlanması, yatırımlarının hayata geçirilmesi, kiralanması ve yönetimi alanlarında faaliyet gösteren ECE Grubu yönetimini yeni aldığı AVM'yi yarın lanse edecek...

ECE Grubu yeni bir AVM projesinin yönetimini üstleniyor!

ECE Türkiye, Anadolu’nun en önemli lokasyonlarından birinde yeni bir AVM projesinin yönetimini üstleniyor. Projenin lansmanı Perakende Günleri kapsamında, 20 Kasım’da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek.

Akasya Park Ümraniye'nin rezidansını Ant Yapı yapıyor!

Ümraniye'deki CarrefourSA, AvivaSA, Türk Ekonomi Bankası, Bank Asya, gibi birçok fınans şirketinin merkez binalarının ve arsalarının sahibi Katırcıoğlu ailesine ait olan Akasya Park Ümraniye'nin rezidans bloklarını Ant Yapı yapıyor...

Park Vera, ECE Türkiye'nin yöneteceği 13. alışveriş merkezi olacak!

Alışveriş merkezi projelerinin geliştirilmesi, planlanması, gerçekleştirilmesi, kiralanması ve yönetimi alanında hizmet veren ECE Türkiye, Park Vera Alışveriş Merkezi 'nin kiralamasını ve uzun dönemli yönetimini üstlendi.

Ece Türkiye: Kaza, Metrocity Millenium 2 Rezidans'ta oldu!

Ece Türkiye Proje Yönetimi, Metrocity AVM'de asansör kazasıyla ilgili çıkan haberler üzerine bir açıklama yaptı. Açıklamada, 'Metrocity AVM yönetimini üstlenen ECE Türkiye Proje Yönetimi A.şž.'nin de bu üzücü olayda hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır' den

Ece'nin Eskişehir'deki alışveriş üssü açılıyor

Ece Türkiye Proje Yönetimi firmasının 110 milyon dolar yatırımla 13 ay önce yapımına başladığı Espark Alışveriş Merkezi 31 Ekim'de açılacak.

Andreas Hohlmann: AVM'ler günün ihtiyaçlarına göre yenilenmeli!

Yatırımcıların AVM açıldığı gün yatırımın bittiğini sanmasının büyük problem olduğunu söyleyen Ece Türkiye Genel Müdürü Andreas Hohlmann, AVM'lerin günün ihtiyaçlarına göre yenilenmesi gerektiğinin altını çizdi...

Andreas Hohlmann: Yeni AVM yapmak yerine eskileri yenileyelim!

ECE Türkiye Genel Müdürü Andreas Hohlmann, yeni alışveriş merkezi yatırımlarını desteklediklerini ifade etti...

Akasya Park Ümraniye Alışveriş Merkezi 2015 yılında açılacak!

ECE ve Akasya Grupları, 2015 yılında açılması planlanan Akasya Park Ümraniye Alışveriş Merkezi projesini gerçekleştirme kararı aldı

Fundaroma Alışveriş Merkezi'nin kiralama ve yönetimi ECE Türkiye’ye emanet!

FUNDAROMA alışveriş merkezinin kiralama ve yönetimi ECE Türkiye’ye emanet. Projenin 2021 yılının 3. çeyreğinde hizmete açılması planlanıyor.

Ticari gayrimenkullerde dönüşüm süreci başladı!

ECE Türkiye tarafından düzenlenen “Uluslararası Perakende Kiralama Günü”nde AVM'lerin ve perakedenin geleceği konuşuldu.

ECE Türkiye Türk markalarını yurt dışına taşımaya hazırlanıyor!

ECE Türkiye’nin 18. Perakende Günleri’nde düzenlediği etkinlik, sektörün önde gelen isimlerini firmanın standında buluşturdu. 

Türk markalarının uluslararası pazarlarda büyüme platformu; ECE Türkiye!

ECE Türkiye’nin 18. Perakende Günleri’nde düzenlediği etkinlik, sektörün önde gelen isimlerini firmanın standında buluşturdu.

Stefan Zeiselmaier, ECE Türkiye'nin yeni CEO'su oldu!

Stefan Zeiselmaier, ECE Türkiye’nin yeni CEO’su olarak atandı. ECE Grubu CIO’su Henrie W. Kötter, “ECE Türkiye’nin yönetimini Stefan Zeiselmaier’e emanet etmekten büyük memnuniyet duyuyoruz." dedi...

Ece, 14 AVM'yi nasıl farklılaştıracak?

Türkiye'de 14 AVM'nin kiralama ve yönetimini yapan Ece, Almanya'da başlattığı dijitalleşme çalışmalarını Türkiye'ye de taşıdı. Her AVM'nin sanal bir kopyasını oluşturacak olan şirket, otoparklar, yemek alanı ve ortak alanlarda da yenilik yapacak.

ACity Premium AVM 60 milyon dolarlık yatırımla büyütülüyor!

A1 Grup ve ECE Türkiye, Ankara’daki ACity Premium Outlet Alışveriş Merkezi’nin, büyüyen perakende pazarındaki mevcut güçlü konumunu pekiştirmek ve “premium outlet” konseptini öne çıkararak ziyaretçilerinin alışveriş deneyimini en üst seviyeye taşımak için büyütülecek. 

Yanlış AVM yatırımları hayata geçiyor!

Ece Türkiye Uluslararası Perakende Kiralama Günü düzenledi. Toplantıda konuşan Yeni Gimat GYO Başkanı Levent Kirman, AVM yatırımlarında yanlış projelerin hayata geçtiğini söyledi.

Alman ECE firması Türkiye'deki AVM sözleşmesinden çekildi!

Alman proje yönetimi firması ECE, Türkiye'de sahibinin Fethullah Gülen ile bağlantısı olabileceği şüphesiyle el konulan bir alışveriş merkezinin (AVM) yönetimini bıraktığını açıkladı.

ECE Türkiye'den FETÖ açıklaması!

Ece Türkiye, "'ECE Türkiye' şirketinin sahiplerinin FETÖ ile ilişkili oldukları şüphesiyle şirkete bir süre önce kayyum atandığı" haberlerine açıklama yaptı.

ECE Türkiye, Stevie Awards'tan 21 ödül aldı!

ECE Türkiye tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park, Espark ve TerraCity Alışveriş Merkezleri, iş dünyasının en prestijli ödüllerinden bir olarak kabul edilen ve bu yıl 13. kez düzenlenen International Business AwardsSM kapsamında 21 Stevie Ödülü birden kazandı.

Ece Vahapoğlu, Sinpaş Altınoran'da kayak yaptı!

Ünlü sportif sunucu Ece Vahapoğlu, 7 Nisan tarihinde Altınoran'da 365 gün kayak yapılan Türkiye'nin ilk ve tek şehir içi kayak merkezi Snowland'de çocuklar gibi eğlenirken görüntülendi.

ECE Türkiye'nin portföyüne 3 yeni AVM girecek!

ECE Türkiye, "8. Uluslararası Perakende Kiralama Günü"nü gerçekleştirdi. Toplantıda ECE Türkiye'nin 12 ay içinde Axis İstanbul, Modern East ve Sur Yapı Marka AVM'lerinin açılışını gerçekleştireceği belirtildi.

ece türkiye

ece türkiye ece türkiye


ECE Türkiye, "8. Uluslararası Perakende Kiralama Günü"nü gerçekleştirdi. Toplantıda ECE Türkiye'nin 12 ay içinde Axis İstanbul, Modern East ve Sur Yapı Marka AVM'lerinin açılışını gerçekleştireceği belirtildi. Böylece ECE Türkiye tarafından yönetilen AVM'lerde 925 bin metrekare kiralanabilir alana ulaşacak. 


Dünya
Haber Posta Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


ECE, Türkiye'de süren projeleriyle birlikte yurtdışına açılmak isteyen perakendecileri 12 Avrupa ülkesi ve Katar'da yürüttüğü projelere davet ediyor. ECE Türkiye Genel Müdürü Andreas Hohlmann, "Geçen 12 ay içinde 3 yeni AVM'yi yönetim portföyümüze kattık. Önümüzdeki 12 ay içinde de inşaatı devam eden istanbul'daki Axis İstanbul ve Modern East ile Bursa'daki Sur Yapı MARKA AVM'leri açacağız" diye...