Enka İnşaat

Enka İnşaat

Enka İnşaat, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) 10 milyon TL tutarına kadar kendi paylarının geri alımını gerçekleştireceğini duyurdu..

Enka İnşaat endekse göre pozitif ayrışan hisseler arasında!

Bu hafta piyasalardaki olumsuz havaya rağmen görece olumlu ayrışan hisselere dikkat çektik. Negatif unsurların ön planda olduğu dönemlerde olumlu ayrışan hisseler, hava olumluya döndüğünde daha iyi tepki verebilir...

Enka İnşaat 2018 bağımsız denetim şirketini seçiyor!

Enka İnşaat ve Sanayi 2018 yılı bağımsız denetim şirketi olarak KPMG Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.'yi genel kurula sunacak...

Enka İnşaat pay alım satım bildirimini yayınladı!

Enka İnşaat, pay alım satım bildirimi hakkında Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) açıklama yaptı..

Enka İnşaat pay alım satım bildiriminde bulundu!

Enka İnşaat, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yönetim kurulunun 6 Temmuz 2017 tarihli payların geri alımına ilişkin kararına istinaden yapılan işlemlerle ilgili bilgileri yayınladı.

Enka İnşaat 2017 için bağımsız denetim kuruluşunu seçiyor!

Enka İnşaat 2017 yılına ilişkin finansal tablolarının denetlenmesi için Akis Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş'nin seçilmesine ve bu seçimin genel kurulun onayına sunulmasına karar verdi.

Enka İnşaat pay alım bildirimini yayınladı!

Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Enka İnşaat pay alım bildirimini yayınladı.

Enka İnşaat kurumsal yönetim derecelendirme notunu güncelledi!

Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. kurumsal yönetim derecelendirme notunu güncelledi. Enka, 9,16 olarak belirlenmiş olan kurumsal yönetim derecelendirme notunu 9,18 olarak güncelledi.

Enka İnşaat geri alınacak payların limit artırımını duyurdu!

Enka İnşaat Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda bugün Geri Alınacak Paylar Limit Arttırımı hakkında bildirim yayınladı.

Enka İnşaat pat alım bildiriminde yenilik!

Enka İnşaat 25 Temmuz'da pay alım işlemleriyle ilgili bugün yapılan işlemleri Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayınladı.

Enka İnşaat pay geri alımı!

Enka İnşaat tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda 25.07.2016 tarihli payların geri alımına ilişkin bildiri yayınlandı.

Enka İnşaat 25 Temmuz pay geri alımlarında son durum!

Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. 25 Temmuz tarihli paylarının geri alımı kararına istinaden bugün yapılan işlemleri Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayınladı.

Enka, Türkiye'nin en değerli 20 markası arasında!

Brand Finance tarafından "Türkiye'nin En Değerli Markaları-Turkey 100" çalışmasının 9'uncusu tamamlandı. "Türkiye'nin en değerli markaları 2016" listesinde ilk sırayı, 2 milyar 452 milyon değeriyle THY alırken, 18'nci sırada ise Enka bulunuyor.

Enka İnşaat'ın acı günü! Ali Rıza Yüksek vefat etti!

Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Mühendislik Grubu Altyapı Bölüm Müdürü Ali Rıza Yüksek vefat etti. Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. taziye ilanı yayınlattı.

Enka İnşaat faaliyet raporunu yayınladı!

Enka İnşaat ve Sanayi, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda 01/01/2015 - 31/12/2015 dönemine ait faaliyet raporunu yayınladı.

Enka İnşaat pay alım satım bildiriminde bulundu!

Enka İnşaat, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yönetim kurulunun 6 Temmuz 2017 tarihli payların geri alımına ilişkin kararına istinaden yapılan işlemlerle ilgili bilgileri yayınladı.

Enka İnşaat pay alım bildirisini güncelledi!

Enka İnşaat tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Enka İnşaat pay alım bildirisini güncelledi.

Enka İnşaat pay alım satım bildirisini yayınladı!

Enka İnşaat tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Enka İnşaat pay alım satım bildirisini yayınladı.

Enka İnşaat'ın Borsa İstanbul'daki değeri 24.8 milyar TL!

Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi verileri açıklandı. Borsa İstanbul'da işlem gören Enka İnşaat'ın piyasa değeri 24 milyar 840 milyon TL olarak açıklandı.

Enka İnşaat 2017 faaliyet raporunu yayınladı!

Enka İnşaat tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Enka İşnaat 2017 faaliyet raporunu yayınladı.

Enka İnşaat'tan kar payı dağıtım açıklaması!

Enka İnşaat, KAP'ta kar payı dağıtım işlemlerine ilişkin bildirimde bulundu. İşte Enka İnşaat'tan kar payı dağıtım açıklaması..

Enka İnşaat'ın acı günü! Uğur Şanda vefat etti!

Enka Teknik A.Ş.'nin kurucu ortaklarından olan Uğur Şanda vefat etti. Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. taziye ilanı yayınlattı.

Enka İnşaat'ın olağan genel kurul toplantısı 24 Mart'ta!

Enka İnşaat'ın olağan genel kurul toplantısı 24 Mart 2017 tarihinde Cuma günü saat 15:30'da Enka Konferans Salonu'nda yapılacak.

Enka İnşaat 2016 sorumluluk beyanını yayınladı!

Enka İnşaat tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Enka İnşaat 2016 sorumluluk beyanını yayınladı.

Enka İnşaat 2016 faaliyet raporunu yayınladı!

Enka İnşaat tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Enka İnşaat 2016 faaliyet raporunu yayınladı.

Enka İnşaat 2016 yılının gelir tablosunu yayınladı!

Enka İnşaat 1 Ocak 2016 ile 31 Aralık 2016 dönemine ait vergi beyannamesi ile verilen gelir tablosunu yayınladı.

Enka İnşaat'ın acı günü! Cahit İleri vefat etti!

Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Yönetim Kulu Eski Üyesi Cahit İleri, vefat etti. Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. taziye ilanı yayınlattı.

ENKA İnşaat yılı zirvede tamamladı!

Yılın zirveye en yakın fiyatlarla tamamlayan hisseler, yatırımcıların dikkatini çekiyor. Bu hisselerin başında ENKA İnşaat geliyor.

Enka İnşaat

Enka İnşaat Enka İnşaat

Enka İnşaat, bu yıl beşinci kez pay geri alım kararı aldı. Şirket KAP'a yaptığı açıklamada, borsada nominal bedeli 10 milyon TL tutarına kadar kendi paylarının geri alımını gerçekleştireceğini ve geri alım için azami 75 milyon lira fon ayrılacağını duyurdu.

Yönetim Kurulu, küçük hissedarların menfaatlerinin korunması amacıyla, borsada nominal bedeli 10 milyon TL tutarına kadar kendi paylarının geri alımını gerçekleştirmesine, geri alım için ayrılacak fonun en fazla 75 milyon TL olarak belirlenmesine ve işlemler için Genel Müdür Yardımcısı İlhan Gücüyener'in yetkilendirilmesine karar verdiklerini duyurdu.

Şirket, 2017'nin Temmuz ve Ağustos ayları ile bu yıl Ocak, Mayıs, Haziran ve Temmuz ayında da pay geri alım programları uygulamaya başlama kararı almıştı. Şirketin pay geri alımları kapsamında bugüne kadarki alımları da 25 Temmuz'da 37,6 milyon adede...