Erden Timur

Erden Timur

Bodrum Ekonomi Zirvesi'nde konuşma yapan Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, "Bizler doğal alanlara sit alanlarına ev yapmıyoruz. Biz sadece ön yargısız olunsun istiyoruz" dedi.

İsteyen istediği kadar konut üretmemeli!

Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur ev yapımında bir sınır olması gerektiğini ifade ederek, "İsteyen istediği kadar konut üretmemeli" dedi. 

Konut satışında rekoru düşük faiz oranı getirdi!

Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, “2016’da 2015’e göre 52 bin konut daha fazla satıldı. Rekor dediğimiz gibi sürpriz olmadı. 2017 ise bu açıdan daha iyi olacak. " dedi.

Erden Timur: Yatırımlarda cesur olmalıyız!

NEF İcra Kurulu Başkanı Timur “Memleketimiz için, dava için, inancımız için canımızı vermemizi tüm dünya gördü. İşte bu milletin kararlılığının üçte birini işimize, gücümüze verebilirsek ilerleriz. İşadamı yatırımda cesur olmalı” dedi.

Nef'ten çalışanların mutluluğunu artıracak formül!

Nef, İK uygulamalarıyla dikkat çekiyor. Nef, çalışanların çocuklarını özel okula gönderiyor, evlenene balayı paketi sunuyor, ev sahibi olmak isteyene maddi destek veriyor. Evden çalışma, serbest kıyafet, ücretsiz tatil çalışanlara sunulan diğer imkanlar..

Nef Bodrum Haziran'da satışta!

Nef'in patronu Erden Timur, 'En zengin 100 Türk' listesinin en genç üyelerinden oldu, 6 yıl önce kurduğu şirketle liderlik koltuğuna oturdu. 'Ne kazandıysak 'maneviyatla' yaptık, ne yaptıksa aşk için yaptık' diyen Timur'un bir de önerisi var...

Nef Çağlayan Gayrimenkul ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Nef Çağlayan Gayrimenkul ve Ticaret Anonim Şirketi, Erden Timur Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile 5 Nisan'da Beşiktaş, Levent Mahallesi, Meltem Sokak, İş Kuleleri'nde kuruldu.

Erden Timur: NEF New York projesinde lansmana yaklaşıyoruz!

Erden Timur, "Magellan neden bize teklif getiriyor? Sebebi biz 5 yıldır, Bentley’in tasarımcısına kapıkolu, Sony’nin tasarımcısına musluk yaptırıyoruz. Lansmana yaklaştığımız New York projesinde de yıldız tasarımcılarla anlaştık" dedi.

Timur Ege Gayrimenkul ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Timur Ege Gayrimenkul ve Ticaret Anonim Şirketi, Erden Timur ve EmreTorun ortaklığıyla 50 bin TL sermaye ile 17 Şubat'ta Beşiktaş, Levent Mahallesi, Meltem Sokak'ta kuruldu.

TMR Gayrimenkul ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

TMR Gayrimenkul ve Ticaret Anonim Şirketi, Erden Timur Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile 11 Şubat'ta Beşiktaş, Levent Mahallesi, Meltem Sokak İş Kuleleri'nde kuruldu.

NEF'in 2'nci tahvil ihracına yoğun ilgi!

NEF'in İş Yatırım Menkul Değerler aracılığıyla gerçekleştirdiği 2'nci tahvil ihracı, yatırımcılardan yoğun ilgi gördü. İhraç, ilan edilen miktarın yüzde 50 oranında artırılmasıyla sonuçlandı. İşte ayrıntılar...

Nef, MIPIM’den ödülle dönmeyi planlıyor!

Nef, dünyanın en büyük gayrimenkul buluşmalarından biri olarak kabul edilen MIPIM’de yaklaşık 30 ülkeden 120’nin üzerinde yatırımcıyı özel bir yemekte ağırlayacak. Nef, MIPIM’de bir de ödül heyecanı yaşayacak.

Sektörde kurumsal değil, kişisel başarı hikâyeleri yazılıyor!

Nef Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, Türk inşaat sektörünün henüz markalaşamadığını söyledi. Erden Timur’ a göre markalaşamamanın nedeni kişisel başarı hikâyeleri ve kısa vadeli projeler.

Konut alamayan 15 milyon kişi NEF'in hedefinde!

Konut isteyip alamayan 15 milyon kişi bulunduğunu belirten NEF Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur uygulayacakları sistemle hem krediyi hem kirayı birlikte ödeme şansı sunacaklarını söyledi.

Erden Timur: Sign of the City sektöre değer kattı!

Sign of the City'de ödüle değer görülen projeler hakkında bilgi veren NEF Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, yarışmanın sektöre değer katan bir yarışma olduğunu ifade etti.

Nef yurt dışı açılımına 2020'de hız verecek!

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, 2019'da ağırlık verdikleri yurt dışı açılımını 2020 yılında devam edeceklerini anlattı.

Erden Timur yeni şirket kurdu!

Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur yeni şirket kurdu. TG Kandilli Gayrimenkul Yapı ve Ticaret Anonim Şirketi Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Konutta durum nasıl?

Nef Yönelim Kurulu Başkanı Erden Timur, başlamaya hazır 6 ruhsatlı projeleri olduğunu ve bunların konjonktürden nasıl etkilendiğini anlattı…

Erden Timur: Avrupa pazarında konut fiyatlarını değiştireceğiz!

Türkiye’de tasarladıkları modüler evleri yurt dışına götüeceklerini ifade eden Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, "Avrupa’da en yüksek maliyet kalemi olan işçilik giderlerini azaltarak, konut fiyatlarını değiştireceğiz" diye konuştu...

Nef iyilik projelerine yatırımcı olacak!

Nef’in kurucusu Erden Timur, Nef’i kurarken şirketin kârının en az yüzde 51’ini toplumsal fayda için kullanma prensibini belirlediklerini ifade etti...

Berfu Güven ve Erden Timur'la İyi Hikayeler 8 Aralık'ta başlıyor!

Berfu Güven'in sunumu ve Nef İcra Kurulu Başkanı Erdem Timur'un yorumlarıyle ekrana gelecek ''İyi Hikayeler'' adlı program 8 Aralık'ta NTV ekranlarında başlıyor.

Emlak Bankası riskli binaların güçlendirilmesini hızlandıracak!

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, Emlak Katılım Bankası'nın kurulmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Timur, ''Emlak Katılım Bankası, deprem tehlikesine karşı riskli binaların güçlendirilmesini hızlandıracak'' dedi.

Nef'in dünya markası olma hedefine adım adım!

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, İnşaat ve Konut Konferansı’nda önemli açıklamalarda bulundu. Timur, Nef Global ile gayrimenkulde bir dünya markası olma hedefine adım adım yaklaştıklarını anlattı.

Nef Brooklyn projesi geliyor!

Nef Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, Türk müteahhitlerinin dünyaya daha fazla açılması gerektiğini belirtti.  Timur, “Nef Globali kurduk. Kısa sürede 200’e yakın teklif aldık ve 4’ü projelendirildi. Hedefimiz 2023’te 10 ayrı metropolde olmak” diye konuştu.

Erden Timur: Yurt dışına odaklandık!

İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri Araştırmasında kendi kategorilerinde dereceye giren şirketler, yenilikçi uygulamaları ve sosyal sorumluluk faaliyetleriyle dikkat çekiyor. "İnşaat-Konut" kategorisinin birincisi Nef, hedefleri büyüttü. Firmanın, bu yoldaki hedefleri ise şu şekilde...

Nef Newyork projesi ne oldu?

Nef Newyork projesi ile ilgili bir açıklama yapan Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, "Boyumuzun ölçüsünü aldık."dedi.

Nef 1 Kasım'da Londra projelerini tanıtacak!

Nef, geçtiğimiz yıl Nef Global’i kurarak global hedefleri için aktif çalışmalara başlamıştı. Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur'un Londra’da netleşen operasyonların detaylarını anlatacak. 

Erden Timur'un hikayesi!

Forbes Dergisi yazarlarından Handan Bayındır, Erden Timur'un inşaat sektöründeki hikayesini anlattı. İşte Handan Bayındır'ın yazısı... 

Erden Timur

Erden Timur Erden Timur

Bodrum Ekonomi Zirvesi, Herodot Kültür Merkezi’nde düzenlendi. Panelde Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur söz aldı.

Hürriyet'te yer alan habere göre, Erden Timur, yatırım için Bodrum'a gitmelerinin bir çok nedeni olduğunu belirtti. Timur sözlerine şu şekilde devam etti; "Bodrum çok duygusal kimliği olan bir şehir. Fark yaratacak kentler arasında. Çünkü şehrin bir felsefisi var. Romantik olarak da öne çıkıyor. Asıl bulunduğunuz şehrin ruhsal iklimi çok önemli. Kaçış değil, varış şehri olmalı gerçekten de. Bu içsel özünü arayış da olabilir. Bugün lüks konuşulan konular arasında ilk sırada. Ama bu lüks kent ile kırsalı etkileştirmeli. Doğaya bir verirseniz 10 geri alırsınız. Ben bunu birebir yaşadım. Yapılan işlerde farklılaşmak çok ama çok önemli. Yeni bir dünya var ve bu dünya samimiyet dünyası. Pazarlamadaki...