esenyurt fi yaka esenşehir

esenyurt fi yaka esenşehir

Bir çok başarılı konut projesinin yapımcısı olan Fi Yapı'nın gerçekleştirdiği Esenyurt Fiyaka projesinde 135 metrekarelik 3 oda 1 salon konutlar 135 bin liraya müşterilerini bekliyor

3 Yaka İnşaat Proje Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

3 Yaka İnşaat Proje Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Burak Peker ve Ural Ocak tarafından kuruldu. 

 Fİ YAKA projesinin ismi Fİ ŞEHİR oldu!

Fİ Yapı tarafından Kırıkkale'de hayata geçirilen Fİ YAKA projesinin ismi Fİ ŞEHİR oldu. Projedeki konutların teslimleri bu yıl itibariyle başlıyor.

Fi YAKA Kırıkkale projesinde teslimler bu yıl başlıyor!

İsmi Fİ ŞEHİR olarak değiştirilen Fi Yapı Kırıkkale projesi Fİ YAKA da teslimler bu yıl başlıyor. Projedeki 3+1 daireler 2020 yılında, 1+1 daireler ise 2021 yılında sahiplerine teslim edilecek.

Fi Yapı mağdurları seslerini duyurmaya çalışıyor!

İstanbul Esenyurt’ta Fi Yapı’ya ait Fi Side projesinin yarım kalması nedeniyle 3 bin 200, diğer şehirlerle birlikte toplam 5 bin 500 kişi seslerini duyurmak için eylem yapıyor. 

Fi Side mağdurları seslerini duyurmaya çalışıyor!

İstanbul Esenyurt’ta Fi Yapı’ya ait Fi Side projesinin yarım kalması sebebiyle 3 bin 200, diğer şehirlerle birlikte toplam 5 bin 500 kişi mağdur oldu.

Esenyurt konut mağdurları 7 Ağustos'ta toplanıyor!

Aralarında Fi Yapı, Osmanlı İnşaat, Bulut İnşaat, Uluhan Grup, Saylan İnşaat ve Makrom Yapı mağdurlarının yer aldığı grup 7 Ağustos'ta Esenyurt Belediyesi önünde toplanacak.

Fi Yaka Kırıkkale mağdurlarına çözüm sözü!

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, bölgede inşa edilen Fi Yaka Konutları'nın hak sahipleri ile bir araya geldi. Can, evini teslim alamayan vatandaşlara çözüm sözü verdi.

Fi Yapı asansör kazasının bilirkişi raporu tamamlandı!

İstanbul Esenyurt’ta Fi Yapı inşaat şirketine ait şantiyede yaşanan asansör kazasının bilirkişi raporuna göre iş güvenlik uzmanları, ‘Bir kaza geliyor’ diye 4 kez şirketi uyardı. Ama inşaat sürdü ve o asansör düştü. 3 işçi de feci şekilde can verdi!

Fi Yaka Kırıkkale mağdurları TMSF'ye başvurdu!

Fi-Yaka’nın Kırıkkale daire sahipleri, haklarını aramak için dernek kurdu. Mağdurlar, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Başkanlığı’na dilekçe yazdı.

Fi Side Bahçeşehir'in inşaatı yeniden başladı!

Esenyurt'taki Fi-Yapı inşaatında yük asansörünün düşmesi sonucu 3 işçinin ölümüyle sonuçlanan kazadan sonra Fi Side Bahçeşehir'in inşaatı durdurulmuştu, Fi Yapı yaptığı son açıklamada Fi Side Bahçeşehir'in inşaatının yeniden başladığını duyurdu.

Fi Yapı asansör kazasında iki kişi tutuklandı!

İstanbul Esenyurt'ta 3 kişinin ölümüyle sonuçlanan asansör kazasında ihmalleri görülen Fi Yapı Genel Müdürü Ferudun Yüce ve taşeron firma olan Bayram İnşaat'ın sahibi Muharrem Bayram, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Fi Yapı'nın Esenyurt'taki binasında yük asansörü düştü!

İstanbul Esenyurt'taki Mobilyacılar Çarşısı içerisinde bulunan Fi Yapı'da yük asansörü 20'nci kattan düştü. Asansörün altında kalan 3 işçi feci şekilde hayatlarını kaybetti.

Trabzon Uğurlu-Karşıyaka yolunun ihalesi tamamlandı!

Trabzon’da keşfi dolan Uğurlu-Karşıyaka yolu için yapılan ilave ikmal ihalesi sonuçlandı. İhaleyi kazanan yapımcı firmaya yer teslimi yapılırken, projeye yeni köprülü kavşak ve imalatlar eklendi.

esenyurt fi yaka esenşehir Haberi

esenyurt fi yaka esenşehir

Tünel kalıp sistemiyle Esenyurt'ta yükselen Esenyurt Fiyaka projesi Fi Yapı imzası taşıyor. Fi Yapı'nın yaptığı onlarca projeden biri olan Fiyaka Esenyurt'ta konutlar teslimlere hazır durumda. Sitede şu an oturum var. Tamamı 135 metrekarelik 3 oda 1 salon evlerden oluşan Fiyaka Esenşehir projesinde daireler 135 bin liraya alıcılara sunuluyor. Konutlar sahiplerine hemen teslim ediliyor. Peşin fiyatlarla satılan konutlar için banka kredisi de kullanmak mümkün.

832 konutluk Fiyaka Esenşehir projesi 12 katlı 16 blok halinde yapılıyor. Fi-Center AVM bulunan Fiyaka Esenşehir projesinin sosyal alanlarında fitness centerdan tenis kortuna,   kreşten yüzme havuzuna kadar bir çok özellik bulunuyor.

0212 620 40 20