12 / 08 / 2022

Folkart Towers projesi

Folkart Towers projesi

Folkart Towers A Plus konfor, lüks ve marka gücünü birarada bulunduruyor. Folkart Towers’ta bir rezidans ya da ofisinizin bulunması prestij kazanmak anlamına geliyor.

Folkart Towers İzmir'in yeni kent merkezi olma yolunda ilerliyor!

A Kulenin ardından B Kule sakinlerinin de taşınmaya başlamasıyla Bayraklı İzmir'in yeni yaşam merkezi olma yolunda hızla ilerliyor. Folkart Towers'ta hayatın başlamasının ardından İzmir'in yeni kent merkezi daha da parlıyor.

Folkart Towers projesinin ikinci kulesinde de yaşam başladı!

400 milyon liralık yatırımla hayata geçirilen Folkart Towers'ın Nisan ayında tamamlanan birinci kulesinin ardından ikinci kulesinde de yaşam başladı. 220 rezidans ve 500 ofisin yer aldığı projenin yüzde 85'i kısa sürede satıldı.

Folkart Towers'ın ikinci etabı tamamlandı!

Folkart Towers'ın ikinci etabı tamamlandı ve B Kulesi, sahiplerine teslim edilmeye başlandı. Folkart Towers'ta rezidanslarda yaşayan ve ofislerde çalışan sayısı arttıkça hayat daha renkli olmaya başladı...

Folkart Towers B Kule teslimleri için geri sayım başladı!

Ağustos sonunda gerçekleşecek teslimat için çalışmalar son hızla sürüyor, öte yandan, Folkart Towers'ın giriş katında bulunan alışveriş alanı Towers Life'ta yer alan kafe, restoran ve mağazalar eylül başından itibaren hizmet vermeye başlayacak...

Folkart 10 yılda 16 milyar dolar yatırımla öncü oldu!

Folkart Towers'da yaşamın başlaması ve sunduğu olanaklar bölgeye ilgiyi daha da arttırdı. Kulelerde kiralamaların da hızlı olması yatırımcıları da bölgeye çeken unsurlardan sadece biri oldu.

Folkart Towers'ta kiralık rezidanslara büyük ilgi!

Kısa bir sürede A Kule'nin teslimatını gerçekleştiren Folkart Towers, İzmir'in yeni kent merkezinde olmasının avantajı, sunduğu ayrıcalıklar ve sosyal olanaklarla kiracıların da gözdesi oldu.

Folkart Towers'da yaşam başladı!

Kısa sürede teslimat aşamasına gelen Folkart Towers, İzmir'in yeni kent merkezinde olmasının avantajı, sunduğu ayrıcalıklar ve sosyal olanaklarla hem kullanıcılara hem de yatırımcılara hitap ediyor.

Folkart yeni projesine Mayıs ayında başlayacak!

25 bin metrekarelik bir arsayı 40 milyon TL'ye satın alan Folkart, burada 250 milyon TL'lik yatırımla 850 adet konut ve ticaret alanlarından oluşacak projenin inşaatına mayıs ayında start verecek...

Folkart Towers, yılbaşında unutulmayacak görsel şova imza attı!

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlediği yılbaşı etkinliğinde ünlü şarkıcı Teoman sahne alırken, havai fişek ve ışık gösterileri de yapıldı. Folkart Towers, yılbaşında unutulmayacak görsel şova imza attı.

Folkart Towers'ta ilk teslim Şubat'ta!

Folkart Yapı'nın İzmir'in yeni kent işler bitmek üzere, ikinci kule de hızla en yüksek beşinci ikiz kuleleri olacak merkezinde yükselen iddialı proje yükselmeye devam ediyor...

Folkart Towers'ta teslimat Şubat'ta başlıyor!

Folkart Yapı'nın İzmir'in yeni kent merkezinde yükselen iddialı projesi Folkart Towers 'ın inşaatında önemli bir yol kat edildi. 2011 yılı Nisan ayında başlayan inşaatın ilk kulesi 2014 yılı Şubat ayında teslim aşamasına gelecek...

Folkart Towers Çarşı'da, dünyaca ünlü markalar yer alacak!

Folkart Yapı'nın İzmir'in yeni kent merkezinde Folkart Towers bünyesinde konumlanacak Folkart Towers Çarşı'da, Türkiye'nin ve dünyanın seçkin restoran, kafe ve mağaza zincirleri gelen misafirlere hizmet verecek...

Folkart Towers'ta teslimler Aralık'ta!

İzmir'de inşa edilen Folkart Towers, Aralık'ta sahipleriyle buluşuyor 150 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen 200 metre yüksekliğindeki iki kuleden oluşan Folkart Tovvers konutlarının yüzde 70'i şimdiden satıldı...

Folkart Towers fiyat listesi!

Folkart Towers fiyat listesi kapsamında daireler 189 bin liradan başlıyor. Projede teslimler 2013 yılının Aralık ayında gerçekleşecek...

Folkart Towers Bayraklı fiyatları!

Folkart Towers Bayraklı fiyatları 599 bin TL'den başlıyor. Folkart Towers projesi İzmir Bayraklı'da inşa edildi...

Folkart Towers fiyat listesi ve ödeme planı 2017!

46 katlı 2 blok şeklinde yükselen Folkart Towers projesi 210 daire ve 213 ofisten meydana geliyor. Projede deniz manzaralı ofislerde 2,95 TL sabit kur avantajı sağlanıyor.  İşte Folkart Towers fiyat listesi ve ödeme planı 2017...

Folkart Towers Bornova projesi Daikin'i seçti!

Folkart Towers Bayraklı projesi sakinleri yüksek verim, enerji tasarrufu ve konforu iklimlendirme sektörünün öncüsü Daikin farkıyla yaşıyor. Folkart Towers’ta Daikin’in üstün teknolojili iklimlendirme sistemleri kullanılıyor.

Trabzon Söğütlü Towers Projesi!

Trabzon Söğütlü Towers Projesi Trabzon 'un Akçaabat ilçesinde inşa ediliyor. Trabzon Söğütlü Towers Projesi 11 bin metrekare alan üzerinde Aydur İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Twin Towers Projesi Samsun!

Samsun'da 11 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Twin Towers Projesi Samsun, 3+1, 4+1, 5+1 dubleks ve penthouse dairelerden oluşuyor. Proje BGM2 Yapı imzası taşıyor.

Cirit Turizm Folkart Towers'ta ofis açtı!

Cirit Turizm ve Cirit Gayrimenkul firmaları 600 metrekarelik bir alanda Folkart Towers'ın 37'nci katında hizmet vermeye başladı.Cirit Turizm ve Cirit Gayrimenkul Folkart Towers'ın 37'nci katında yer alıyor.

Folkart Towers'ta ilk yılbaşı partisi gerçekleşti!

Kuruluşundan bu yana hayata geçirdiği projelerle Ulusal ve Uluslararası ödüller kazanan Folkart Yapı, 2014 tamamladığı 200 metre yükseklikteki 46 katlı Folkart Towers sakinleri ve dostlarına La Vie Nouvelle'de yılbaşı kutlaması düzenledi.

Folkart Towers Çarşı'nın ziyaretçi sayısı arttı!

Folkart Towers, İzmir’in yeni yaşam merkezi olma yolunda hızla ilerliyor. 2011 yılı Nisan ayında inşaatına başlanan proje, 200 metre yüksekliğinde 46’şar katlı iki kuleden oluşuyor.

Folkart Towers'ta Ufuk Eczanesi açıldı!

Meslekte 35.yılını kutlayan Eczacı Ufuk Topçuoğlu'nun sahip olduğu Ufuk Eczanesi, Folkart Towers A Kule'de hizmet vermeye başladı. 300 metrekarelik alanda hizmet veren Ufuk Eczanesi'nin açılışına ilaç sektörünün seçkin isimleri katıldı.

Folkart Towers'ta Mostari Meyhane açıldı!

Eski istanbul meyhanelerinde meze ve içki dağıtan kişi olan Mostari'den ismini alan meyhane, Bayraklı'da bulunan Folkart Towers'da açıldı...

İzmir Folkart Towers'ta yüzde 10 peşinat imkanı!

Folkart Towers Residence İzmir'de Avrupa'nın en yüksek 5. ikiz kuleleri olarak yükseliyor. Projede yüzde 10 peşinatla 24 aya varan vade farksız taksit imkanları yer alıyor.

Folkart Towers İzmir'in yeni kent merkezi olma yolunda ilerliyor!

A Kulenin ardından B Kule sakinlerinin de taşınmaya başlamasıyla Bayraklı İzmir'in yeni yaşam merkezi olma yolunda hızla ilerliyor. Folkart Towers'ta hayatın başlamasının ardından İzmir'in yeni kent merkezi daha da parlıyor.

Folkart Towers'ta yılbaşı partisi!

Folkart Yapı, 2015'in gelişini ve 2014 yılında kulelerde yaşamın başlamasını ışık ve havai fişek gösterilerinin yanı sıra, Folkart Towers'taki ev ve ofis sahiplerine vereceği özel bir davetle kutlayacak..

Folkart Towers projesi Haberi

Folkart Towers projesi

İster eviniz orada olsun, ister ofisiniz bir yaşam alanına ve prestijli bir dünyaya dahil oluyorsunuz.


Folkart Towers’ta olmak öncelikle A Plus konfora, lükse ve bir markanın gücüne sahip olmak demek...


Folkart Towers’ta bir rezidans ya da ofisinizin bulunması öncelikle prestij anlamına geliyor. Çünkü bu ikiz kuleleri seçen ne kadar kişi varsa, ilk tercih sebebinin marka değeri olduğunu söylüyor. İleri teknoloji, lüks, konfor ve kalite ise diğer cezbeden unsurlar. Güvenliği ve konforu bü~ yana, sanat galerisi, sosyal etkinlikleri, çarşısı ve spor merkeziyle tam anlamıyla bir yaşam alanı.


Business Center konsepti


200 metre yüksekliği ile Avrupa’nın en yüksek ikiz kulelerinden olan Folkart Towers'ın 18. ve 40. katları arasında 3.8 metre tavan yüksekliği ve eşsiz bir İzmir manzarası var. Ofislerde başta temiz hava, iklimlendirme, yangm ve...