fuar

fuar

Senegal'in başkenti Dakar'da "Batı Afrika Uluslararası Yapı ve İnşaat Malzemeleri Fuarı" açıldı. Açılışa Türkiye'nin Dakar Büyükelçisi Nilgün Erdem Arı'nın yanı sıra inşaat sektörü temsilcileri katıldı.

Alkaş Grup, MIPIM'i Türkiye'ye getirecek!

15-18 Mart tarihleri arasında Fransa'nın Cannes kentinde gerçekleştirilecek MIPIM'e Türkiye'den katılım her geçen yıl artarken, fuarın ilerleyen yıllar içinde Türkiye'de yapılması öngörülüyor. İşte fuarın ayrıntıları...

Akın akın Mipim’e gidiyoruz!

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından Mipim fuarı için Türkiye’den kamu ve özel yatırımcılar hazırlıklarını tamamlamak üzere. Yatırımcıların fuardaki öncelikli amacı İstanbul ve Türkiye markasını tanıtmak...

Gayrimenkul sektörü 'Emlak 2015'te buluşuyor!

İnşaat sektörünün önde gelen firmaları, en yeni projelerini 4-8 Kasım tarihlerinde İstanbul CNR'da düzenlenecek Emlak 2015 Fuarı'nda yatırımcı ile buluşturacak. Fuarda 40 bin ziyaretçi hedefleniyor.

Türk inşaatçısından Kazakistan'a çıkarma!

Orta Asya'nın en büyük inşaat fuarı "Kazbuild 2015", Kazakistan'ın Almatı şehrindeki Atakent Uluslararası Fuar Merkezi'nde açıldı. Dört gün açık kalacak fuara çok sayıda şirket katılıyor.

Van’da Yapı İnşaat Ve İş Makineleri Fuarı açıldı!

Van’da 6. İnşaat Yapı ve İş Makineleri Fuarı törenle açıldı. Van Valisi İbrahim Taşyapan, kentte 40 gün arayla ikinci fuarın açılışını gerçekleştirmenin sevindirici olduğunu söyledi.

Bursa İnşaat Fuarı 12 Nisan'a kadar açık!

Bu yıl 13'üncüsü düzenlenen Bursa İnşaat Fuarı, bugün kapılarını açıyor. 12 Nisan'a kadar sürecek fuara eş zamanlı 3. Bursa Dekorasyon Fuarı da gerçekleşecek. İşte ayrıntılar...

Türkiye'nin ilk ev&stil fuarı Bursa'da açılıyor!

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) öncülüğünde, "Bursa İnovasyon ve Tasarım Buluşmaları" etkinliğinin en önemli faaliyetlerinden biri, 28 - 31 Mayıs tarihlerindeki "Ev& Stil Fuarı" olacak.

Bursa inşaat fuarına hazır!

13. Uluslararası Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı, 9-12 Nisan 2015 tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Türkiye’de düzgün fuar alanı yok, fırsatlar kaçıyor!

ZOW Fuarcılık Türkiye Müdürü Aykut Engin, fuar alanlarının yetersiz olduğunu vurgulayarak, “Yurtdışında salonlar insanın ticaret odası gibi, kiralar çok cüzi. Türkiye’de öyle değil." dedi.

Mobilyaya 650 milyon $ fuar dopingi!

İhracatı 3 milyar doları aşan mobilya sektörünün en büyük fuarı İSMOB, kapılarını açtı. 11'inci kez düzenlenen fuarın sektörün ihracatına 650 milyon dolarlık katkı sağlaması hedefleniyor.

Müteahhitler MÜSİAD Referans markalı projelerini tanıttı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla önceki gün ziyaretçilerine kapılarını açan MÜSİAD Fuarı 30 Kasım Pazar gününe kadar ziyarete açık olacak. Birçok gayrimenkul firması da stant açtı.

Ticaret Odası İTSO, The Big5 Show Dubai 2014 Fuarı'na katıldı!

Bursa'nın önemli ticaret odalarından İTSO, üyelerini Dubai'deki "The Big5 Show Dubai 2014" Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı'na götürdü. 65 ülkeden 2 bin 500 firmanın iştirak ettiği fuarda önemli incelemelerde bulundu.

Ali Osman Öztürk: Ankara fuar merkezi olacak!

Yüksek Mimar Ali Osman Öztürk'ün kurduğu A Tasarım Mimarlık, Atakule 'deki alışveriş merkezinin yenilenmesi, Hızlı Tren Garı ve Uluslararası Fuar Merkezi gibi projeleri hayata geçiriyor.

Yapı Fuarı-Turkeybuild başladı!

27. kez düzenlenen Yapı Fuarı-Turkeybuild, Congressium ATO Kongre ve Sergi Sarayı'nda açıldı. Fuar, yapı malzemesi sektöründeki firmaları, mimarları, mühendisleri, müteahhitleri, meslek odalarını bir araya getiriyor.

Ataşehir Kongre ve Fuar Merkezi ne zaman tamamlanacak?

Ataşehir Belediyesi'nin 2019 yılına kadar tamamlanacağı projeler arasında yer alan Ataşehir Kongre ve Fuar Merkezi; Ferhatpaşa Mahallesi'nde toplam 98 bin metrekare alan üzerinde kurulacak...

Maltepe'ye M'Expo Center Fuar projesi geliyor!

Maltepe Belediyesi'nin öncülüğünde, M'Expo Center adını alacak "Uluslararası Maltepe Fuar, Kongre ve Yaşam Merkezi" projesi için Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, toplantıya katılan iş adamlarını projeye yatırım yapmaya çağırdı.

Uluslararası Maltepe Fuar Merkezi tanıtıldı!

İstanbul’un Maltepe ilçesinde yapımı düşünülen Uluslararası Maltepe Fuar, Kongre ve Yaşam Merkezi projesi (M’EXPO Center) basına tanıtıldı...

Türkiye’nin en büyük fuar alanı Maltepe’de kurulacak!

Maltepe Belediyesi, Türkiye’nin en büyük uluslararası fuar, kongre ve yaşam merkezini kurmaya hazırlanıyor. 1 milyon metrekarelik arazide inşa edilecek olan M’EXPO CENTER, 200 bin metrekare kapalı alana sahip olacak.

Maltepe'ye dev fuar merkezi geliyor!

Maltepe'ye dev fuar merkezi geliyor. Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Uluslararası Maltepe Fuar, Kongre ve Yaşam Merkezi projesinin (M'EXPO Center) yatırım maliyetinin 900 milyon avro olacağını söyledi.

Fuar İzmir’in yüzde 85’i bitti!

İzmir Gaziemir ’ deki Fuar İzmir inşaatının yüzde 85 tamamlandı. İzmir Valisi ve milletvekilleri Fuar İzmir şantiyesini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İzmir'in yeni fuar alanı tanıtıldı!

Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu İzmir fuar kapasitesin inin 5 kat büyüyeceğini söyledi. Aziz Kocaoğlu, 25 Mart'ta hizmete girmesi planlanan yeni fuar alanıyla, kentin fuar kapasitesini 5 kat büyütecek altyapıya ulaşacağını söyledi.

İzmir Yeni Fuar Alanı'na yeni otoyol geliyor!

İzmir Yeni Fuar Alanı'na yeni otoyol geliyor. Gaziemir'deki yeni fuar alanının açılışı Uluslararası Mermer Fuarı'nın gerçekleştirileceği 25 Mart tarihine yetiştirilmeye çalışılırken, fuarın otoyol bağlantısı için de çalışmalar hızlandırıldı.

Fuar İzmir 25 Mart'ta açılacak!

İzmir valisi ve milletvekillerine Fuar İzmir şantiyesini gezdiren Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kent fuarcılığını 5 kat büyütecek projeyi bitirme noktasına geldikleri için mutlu olduklarını söyledi..

Fuar İzmir'e büyük övgüler geldi!

Aziz Kocaoğlu, Vali Mustafa Toprak ile vekilleri Gaziemir'de yapımı süren Fuar İzmir şantiyesinde ağırladı. Vali Toprak, tesis için Kocaoğlu'nu tebrik ederken, "Önemli hedeflere giden ilimizin böyle tesislere ihtiyacı vardı" dedi.

Gaziemir Fuar Kompleksi 500 milyon liralık yatırım bedeliyle inşa ediliyor!

Kocaoğlu, Vali Toprak ile AK Partili ve CHP'li vekilleri Gaziemir'de yapımı süren Fuar İzmir şantiyesinde ağırladı. Vali Toprak, tesis için Kocaoğlu'nu tebrik ederken, "Önemli hedeflere giden ilimizin böyle tesislere ihtiyacı vardı" dedi.

Fuar İzmir'in inşaatının yüzde 85'i bitti!

Gaziemir’deki Fuar İzmir inşaatının yüzde 85 tamamlandı; enerji hattı deplasesi de gerçekleştirildi. Aziz Kocaoğlu, kent fuarcılığını 5 kat büyütecek projeyi bitirme noktasına geldikleri için bahtiyar olduklarını söyledi.

Gaziemir’deki Fuar İzmir inşaatının yüzde 85'lik kısmı tamamlandı!

İzmir Valisi ve milletvekillerini Fuar İzmir şantiyesinde ağırlayan Başkan Aziz Kocaoğlu, kent fuarcılığını 5 kat büyütecek projeyi bitirme noktasına geldikleri için bahtiyar olduklarını söyledi.

fuar

fuar fuar

Senegal'in başkenti Dakar'da "Batı Afrika Uluslararası Yapı ve İnşaat Malzemeleri Fuarı" açıldı.


Dakar Uluslararası Fuar Merkezi'ndeki açılış törenine Türkiye'nin Dakar Büyükelçisi Nilgün Erdem Arı'nın yanı sıra inşaat sektörü temsilcileri katıldı.


Fuarı organize eden HAGE Fuarcılığın Genel Müdürü Ali Kalkan, Senegal'de üç yıldır benzer etkinliklere imza attıklarını söyledi.


Afrika'nın yatırım için dünyada öne çıkan bölgesi olduğunu ifade eden Kalkan, "Senegal büyüyen ekonomisi, gelişmiş bankacılık sistemi ve Afrika'da güvenli bir ülke olması nedeniyle önem kazanıyor. Ayrıca çevresindeki tüm ülkeler ile ticari ilişkisi var. Bu da fuarlar sayesinde Senegal'i Afrika'ya giriş kapısı olarak kullanmamızı sağlıyor" dedi. 


Söz konusu fuara Mısır, Tunus, Türkiye, Hindistan ve Tayland'dan firmaların katıldığını anlatan Kalkan, gelecek günlerde Türkiye'nin onur konuğu olacağı bir gıda fuarı da düzenleyecekleri bilgisini paylaştı.


Batı Afrika'da inşaat sektöründe yatırım...