05 / 12 / 2022

Garanti mortgage

Garanti mortgage

Garanti Mortgage'dan minimum 50 bin lira konut kredisi kullananlara Bonus'tan ev hediyesi. Garanti Mortgage Genel Müdürü Atay, "Önümüzdeki dönemde, farklı kampanya ve fırsatlarla ev sahibi olan müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

Garanti Mortgage’dan kredi kullanan öğretmenlere 300 TL bonus!

Mortgage Uzmanı Garanti, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla hayata geçirdiği mortgage kampanyasıyla, öğretmenlere avantajlı kredi seçenekleri sunuyor.

Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi Bursa'da devam ediyor!

Garanti Mortgage’ın, Kentsel Dönüşüm ve Hukuk Platformu ile birlikte geliştirdiği “Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi” Bursa’da İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin öncülüğünde uygulanacak.

GarantiMortgage.com Altın Örümcek Ödülleri’nin birincisi!

Mortgage Uzmanı Garanti’nin web sitesi www.GarantiMortgage.com, Türkiye’deki en iyi internet ve web uygulamalarının belirlendiği Altın Örümcek Web Ödülleri’nde üç ödül birden kazandı.

Garanti Mortgage'ın web sitesi yenilendi!

Mortgage Uzmanı Garanti’nin web sitesi www.garantimortgage.com güncel tasarım trendlerinden yola çıkılarak yenilendi. Bilgisayarların yanı sıra akıllı telefonlar ve tabletlerde de kolayca görüntülenebilen site, ziyaretçilerine kullanım kolaylığı sunuyor.

Garanti Mortgage öğretmenleri konut sahibi yapıyor!

Mortgage Uzmanı Garanti, 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel hazırladığı kampanya kapsamında avantajlı kredi seçenekleri ve bonus sunuyor.

Garanti Mortgage'tan Öğretmenler Günü'ne özel kampanya!

Garanti Mortgage'tan yapılan açıklamaya göre, şirket, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla hayata geçirdiği kampanyası ile ev almak isteyen öğretmenlere uygun koşullarla kredi kullanma imkanı sunuyor.

Garanti Mortgage’dan öğretmenlere özel konut kredisi!

Mortgage Uzmanı Garanti, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlere özel hayata geçirdiği Mortgage kampanyasıyla, avantajlı kredi seçenekleri sunuyor.

Anahtar teslim dönüşüm devri başlıyor!

Riskli yapıların kentsel dönüşümü için, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteğinde yeni bir proje başlatılıyor. Bakanlık, Garanti Mortgage bir arada kentsel dönüşümde banka odaklı organizasyon yapısı oluşturan bir projeye imza attı.

Sayfiye’de 3+3 destek başladı!

Garanti Mortgage, Rönesans Konut’un Kartal’da yükselen Sayfiye Projesi için kredi ödeme desteği veriyor. Ev almak için 120 ay kredi kullananlardan, toplam 6 taksidin ödemesi alınmayacak.

18 senelik kira bedeli 1 daire fiyatına denk!

Garanti Mortgage'in katkıları ile Reıdın tarafindan 7 ilde yapılan araştırmaya göre Ocak ayı itibari ile ikinci el konutlar ele alındığında Türkiye'de bir dairenin fiyatı 17,8 sene (214 ay) ödenen kiraya denk olduğu belirlendi.

Garanti Mortgage'den Yeni Yıl Kampanyası!

Garanti Mortgage, Yeni Yıl Kampanyası kapsamında ev alacaklara uygun faiz oranlarıyla kredi sunuyor. 50 bin TL ve üzeri konut kredisi kullananlar, 250 TL Bonus kazanıyor.

Garanti Mortgage, Yeni yıla kendi evinizde girin diyor!

Garanti Mortgage, 1-31 Aralık tarihleri arasında uygun faiz oranlarıyla sunduğu Yeni Yıl Kampanyası’yla, “Yeni yıla kendi evinizde girin!” diyor. Üstelik kampanya kapsamında 50.000 TL ve üzeri konut kredisi kullananlar 250 TL Bonus kazanıyor

Garanti Mortgage'dan öğretmenlere özel kredi!

Garanti, Öğretmenler Günü nedeniyle 31 Aralık 'a kadar tüm öğretmenler ve eşleri için avantajlı koşullarla konut kredisi sunacak. Kredi kullananlar 250 lira tutarında bonus kazanacak.

Garanti Mortgage'dan öğretmenlere özel kampanya!

Garanti, Öğretmenler Günü nedeniyle 31 Aralık'a kadar tüm öğretmenler ve eşleri için avantajlı koşullarla konut kredisi sunacak. Kredi kullananlar 250 lira tutarında bonus kazanacak.

Garanti BBVA'dan Green Mortgage'a 370 milyon TL finansman!

Garanti BBVA Mortgage Genel Müdürü Murat Atay, Türkiye’nin ilk yeşil mortgage uygulaması olan Green Mortgage (Yeşil Mortgage) ürününü hayata geçirdiklerini söyledi.

Garanti BBVA Mortgage’dan kamu lojmanlarından ev almak isteyenlere özel kredi!

Mortgage Uzmanı Garanti BBVA Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü’nün bankalarla yaptığı protokol çerçevesinde, lojmanların ihale yoluyla satışında konut kredisi kullandırıyor...

Garanti BBVA'dan ilk evini alana 300 TL bonus!

Garanti BBVA ilk evini almak için konut kredisi kullanan müşterilerine ev hediyesi olarak 300 TL bonus veriyor. Garanti BBVA Mortgage Genel Müdürü Murat Atay, vatandaşların ev ihtiyaçlarına katkıda bulunduklarını söyledi.

Garanti BBVA Mortgage’dan ilk evini alanlara 300 TL Bonus ev hediyesi!

Garanti BBVA, ilk konutunu almak için konut kredisi kullanan müşterilerine 300 TL Bonus veriyor. Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olacak.

Garanti BBVA Mortgage enerjide verimi destekliyor!

Garanti BBVA Mortgage, Avrupa Birliği tarafından desteklenen EEM'nin, Enerji Verimli Mortgage Pilot Programı'na katılan Türkiye'den ilk banka oldu...

Garanti BBVA Mortgage, Enerji Verimli Mortgage Pilot Programı’na katıldı!

Garanti BBVA Mortgage, Enerji Verimli Mortgage Girişimi’nin Pilot Programı’na katıldı. Garanti BBVA Mortgage, bu sistemi ürün ve hizmetlerine entegre etme testleri yapan 48 kurumdan biri oldu.

Ev almak için doğru zaman! 

Uzmanlar şimdi ev almanın doğru bir yatırım olacağını belirtti. Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay, kredilerdeki indirimden sonra konut fiyatlarının artabileceğini belirterek, "Kendisi için uygun evi bulanların beklememesi gerek" dedi. 

Garanti BBVA Mortgage, enflasyona endeksli mortgage sunuyor!

Garanti BBVA Mortgage, ev sahibi olmak isteyenlere 'Önce Sabit Sonra Değişken Faizli Mortgage' ürünüyle konut kredisi imkânı sunuyor...

Garanti BBVA Mortgage'den Önce Sabit Sonra Değişken Faizli Mortgage!

Garanti BBVA Mortgage, yeni bir ev sahibi olmak isteyenlere 'Önce Sabit Sonra Değişken Faizli Mortgage' ürünüyle avantajlı konut kredisi imkânı sağlıyor..

Garanti Mortgage'dan Aliağa'da uygun faizli kredi imkanı!

Garanti Mortgage, İzmir'in Aliağa ilçesinde anlaşmalı firmalardan konut alacak müşterilere uygun faiz oranlarıyla kredi sağlayacak..

Umur Güven'in cenazesi bugün defnediliyor!

Garanti Mortgage'de uzun yıllar genel müdür yardımcılığı yapan Umur Güven geçirdiği kalp krizi nedeniyle Viyana'da yaşamını yitirdi. Umur Güven'in cenazesi bugün defnedilecek. 

Umur Güven vefat etti!

Garanti Mortgage'de uzun yıllar genel müdür yardımcılığı yapan Umur Güven geçirdiği kalp krizi nedeniyle Viyana'da hayatını kaybetti...

2018'de konut satışları 1,4 milyon civarında olur!

Türkiye’de geçen yıl 1,4 milyon konut satıldı. Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay, bu yıl da 1,4 milyon civarında konut satılmasını bekliyor.

Garanti mortgage Haberi

Garanti mortgage

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Garanti Bankası yeni bir ev almak amacıyla konut kredisi kullanan müşterilerinin ev hediyesini, kredi kartı Bonus ile veriyor. Banka konuya ilişkin açıklama yaptı.

Banka tarafından yapılan açıklamaya göre; Mortgage Uzmanı Garanti, 30 Kasım'a kadar Garanti Mortgage'dan minimum 50 bin lira konut kredisi kullananlar, 8 Aralık 2017-8 Ocak 2017 tarihlerinde, Bonus üye iş yerlerinden yapacakları her 100 lira ve üzeri beyaz eşya, mobilya ve yapı market alışverişlerinde yüzde 10, toplamda 250 liraya varan Bonus kazanacak.

Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamada Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay'ın görüşlerine yer verildi. Murat Atay, "Ev sahibi olurken Garanti Mortgage’ın avantajlı faiz oranları ve kredi seçeneklerini tercih eden müşterilerimize bir ev hediyesi vermek istedik. 1 aydan fazla sürecek kampanya kapsamında...