Gaziantep AVM

Gaziantep AVM

Kentteki AVM’nın yıkılarak yerine meydan yapılmasına ilişkin maddenin de oyçokluğuyla kabul edildiği meclis toplantısında kamuoyunda son dönemde çıkan Kamil Ocak Stadyum alanının meydan yapılmamasına ilişkin açıklamalarda bulunuldu.

Gaziantep Bedesten AVM yıkılıp yerine park inşa edilecek!

Bir AVM 'nin yıkılarak yerine park yapılması belki de Türkiye 'de ilk olacak. Gaziantep'in ilk AVM 'si olan Bedesten Alışveriş Merkezi yıkılarak yerine park yapılacak.

Gaziantep‘te AVM binası yıkılarak parka dönüştürülecek!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, 100. Yıl Parkı’nın içinde bulunan alışveriş merkezi binasını yıkıp, altı kısmında 3 katlı otopark olan meydan ve çınarlı park yapacaklarını ifade etti.

Gaziantep'te AVM yıkılıp park yapılacak!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, alışılmışın dışında bir icraata imza atmaya hazırlanıyor. Şahin Gaziantep kent merkezinde bulunan bir alışveriş merkezinin yıkılarak yeşil alana dönüştürüleceğini açıkladı.

Asım Güzelbey: AVM açarken dengeyi iyi kurmak lazım!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey, bir kentte alış veriş merkezleri açarken dengenin iyi kurulması gerektiğini söyledi, küçük esnafın mağdur edilmemesi gerektiğini de sözlerine ekledi

Güneydoğu'nun en büyük AVM'si Prime Mall açıldı!

Güneydoğu´nun en büyük alışveriş merkezi Prime Mall Gaziantep’te açıldı. 150 milyon dolar yatırımla hayata geçen AVM, 56 bin metrekare mağaza alanı ve 160 bin 992 metrekare toplam alanıyla Güneydoğu’nun en büyüğü olma özelliğini taşıyor...

Türkiye'deki istikrar yabancı yatırım çekiyor!

Prime Development Türkiye Üst Yöneticisi Artuğ Çetin, Türkiye' deki yatırım miktarının 500 milyon dolara ulaştığını, yatırım kararının alınmasında ise Türkiye' deki istikrarın etkili olduğu söyledi...

Antep AVM ve otel icradan 106 milyon 679 bin 382 TL'ye satılıyor!

Gaziantep'te yer alan Antep AVM ve otel icradan satılıyor. Toplam bedelleri 106 milyon 679 bin 382 TL olarak belirlendi...

Gaziantep'te Antep AVM ve 5 yıldızlı otel inşaatı 86.8 milyon TL'ye icradan!

T.C. Gaziantep 5. İcra Müdürlüğü, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesi Gazi mahallesinde bulunan ve üzerinde Antep AVM ve 5 yıldızlı otel inşaatı bulunan arsayı 86 milyon 871 bin 373 TL'den satışa çıkardı

Gaziantep'te Antep AVM ve 5 yıldızlı otel inşaatı106.7 milyon TL'ye icradan satılık!

T.C. Gaziantep 6. İcra Müdürlüğü, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesi Gazi mahallesinde bulunan Antep AVM ve 5 yıldızlı otel inşaatını 106 milyon 773 bin 660,83 TL'den satışa çıkardı. Satış, 13 Mart 2012 Salı günü 10:00-10:15 saatleri arasında gerçekleştirile

Gaziantep'te Antep AVM ve 5 yıldızlı otel inşaatı 86.8 milyon TL'ye icradan!

T.C. Gaziantep 5. İcra Müdürlüğü, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesi Gazi mahallesinde bulunan ve üzerinde Antep AVM ve 5 yıldızlı otel inşaatı bulunan arsayı 86 milyon 871 bin 373 TL'den satışa çıkardı

AVM'lerde kira sorunu: 60 marka mağazalarını açmadı!

1 Haziran tarihiyle beraber tüm AVM'ler kapılarını açtı. İstanbul’daki Forum İstanbul, Gaziantep’teki Primemall, Bodrum Midtown ve Forum Denizli AVM'lerinde ise 60 marka, kira anlaşmazlığına dikkat çekerek mağazalarını açmadı...

Gaziantep'teki avmlerin yerine meydan inşa ediliyor!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Gaziantep Büyükşehir Belediyesi şehrin göbeğindeki alışveriş merkezini (AVM) yıkarak onun yerine meydan inşa etti.

Gaziantep Bedesten AVM yerine kitap kafe yapıldı!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin yıkarak yeşil alan haline getirdiği Bedesten AVM’nin bir bölümüne yapılan kitap kafe hizmete girdi.

M1 Gaziantep AVM Kurban bayramı çalışma saatleri!

M1 Gaziantep AVM hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, M1 Gaziantep AVM Kurban Bayramı'nda açık mı? İşte M1 Gaziantep AVM Kurban bayramı çalışma saatleri...

Gaziantep'teki yeni meydanının ismi “Milli İrade Meydanı” oldu!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Bedesten AVM’yi yıkarak yerine inşa ettiği meydana “Milli İrade Meydanı” adını verdi.

Gaziantep Çınarlı Meydanı hizmete girdi!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin Bedesten AVM’yi yıkarak yerine inşa ettiği “Çınarlı Meydanı” hizmete girdi.

Gaziantep'te AVM yıkılıp yerine Çınarlı Park yapıldı!

Gaziantep'te bedesten AVM'nin yıkılarak, yerine park yapılması çevre esnafının yüzünü güldürdü. Parkın açılması ve meydanın hareketlenmesiyle birlikte işlerinin de açılacağını düşünen esnaf Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Gaziantep Bedesten AVM'nin yerine otopark inşa edildi!

Güneydoğu’nun en çok göç alan kenti Gaziantep’te vatandaşların dinleneceği park ve yeşil alanlarını artırma çalışmaları sürdüren Büyükşehir Belediyesi, aynı zamanda vatandaşların araçlarını park edecek otopark sayılarını da artırıyor.

M1 Gaziantep Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

M1 Gaziantep AVM hafta içi hergün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, M1 Gaziantep Kurban Bayramı 2015'te açık mı? M1 Gaziantep AVM bayramda kaçta açılacak? M1 Gaziantep AVM bayramda kaça kadar açık?

M1 Gaziantep AVM bayramda açık mı?

M1 Gaziantep AVM hafta içi hergün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, M1 Gaziantep AVM bayramda açık mı? M1 Gaziantep AVM bayramda kaçta açılacak? M1 Gaziantep AVM bayramda kaça kadar açık?

Primemall Gaziantep AVM ICSC Solal Pazarlama Ödülleri'nde finale kaldı!

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi'nin (ICSC) düzenlediği ve her yıl AVM’lerin pazarlama yönetimi alanında en iyi ve fark yaratan projelerinin ödüllendirildiği ICSC Solal Pazarlama Ödülleri'nde finale kaldı.

ARC Outlet 21 Mart’ta M1 Merkez Gaziantep AVM’de açılıyor!

M1 Merkez Gaziantep AVM’de 21 Mart’ta en büyük Outlet Mağazası ARC kapılarını açıyor. Açılışla birlikte saat 16.00’da gerçekleşecek Keremcem Konseriyle ziyaretçiler coşku dolu saatler geçirecek.

Gaziantep'te AVM'nin yerine Çınarlı Parkı yapılacak!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, kent merkezinde Beğendik'e ait 5 bin metrekarelik AVM'nin yıkılarak yerine park yapılmasına ilişkin, "Her şey para değil, AVM yerine çocukluğumun 'Çınarlı Parkı'nı yapacağım" dedi.

Gaziantep AVM Haberi

Gaziantep AVM

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Meclisi Aralık Ayı Dönem Toplantısı’nın 2. birleşimi yapıldı. 

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Osman Toprak başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda toplam 64 madde görüşüldü. 40 madde oybirliği, 20 madde oyçokluğuyla kabul edilirken 4 madde ise oybirliğiyle komisyona sevk edildi.

Kentteki AVM’nın yıkılarak yerine meydan yapılmasına ilişkin maddenin de oyçokluğuyla kabul edildiği meclis toplantısında Toprak, kamuoyunda son dönemde çıkan Kamil Ocak Stadyum alanının meydan yapılmamasına ilişkin açıklamalarda bulundu.

AVM’nin yıkılarak yerine meydan yapılmasının şehir açısında çok önemli olduğuna dikkati çeken Toprak, şöyle konuştu:

“Burası daha öncesinde olduğu gibi yeşil alana döndürülüyor. Altı otopark, üstü meydan olacak. Ancak bazı kesimlerin burası meydan olduktan sonra stadyumun yeri meydan olmaktan vazgeçiliyor mu? Konusu ile alakalı, tamamıyla bir niyet okuyuculuğu isteyen şahısların, artı niyetli düşünceleri. Biz şehrin...