Goldcity Turizm Kompleksi

Goldcity Turizm Kompleksi

Yurdun büyük bir bölümünde kuvvetli yağış ve soğuk hava etkili olurken, Antalya'nın Alanya ilçesinde hava sıcaklığının 14 dereceye yükselmesini fırsat bilen turistler havuza girerek güneşlendi

Bucak Kültür Kompleksi'nin inşaatı için bakandan yardım talebi!

Burdur Bucak'ta 2013 yılında yapımına başlanan Bucak Belediyesi Kapalı Pazar ve Kültür Kompleksi'nin kültür kompleksi inşaatı bir türlü tamamlanamadı. Merkezin tamamlanması için Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'dan yardım istenecek.

Türkiye’nin en büyük müze kompleksi Adana'da açıldı!

AB Bakanı Ömer Çelik, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Milletvekilleri ve kent protokolünün katılımı ile Adana Yeni Müze Kompleksi I. Etap Arkeoloji ve Mozaik Müzesi açıldı.

Vitapark Golf Resort imar planı değişikliği askıda!

Muğla Milas'ta yer alan Vitapark Golf ve Turizm Kompleksi Alanına ait 1/25000 ölçekli “Yenihisar-Güllük-Akbük Çevre Düzeni Planı Plan Notu Değişikliği” askıya çıkarıldı...

Erzurum Kültür Kompleksi'nin yeri belli oldu!

Erzurum'un önümüzdeki iki yıl içerisinde kavuşacağı tarihinin en büyük yatırımı için yer belirlendi. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın Türkiye'de sadece 3 şehirde kuracağı Kültür Kompleksi, eski terminalde yapımı devam eden MNG AVM'nin hemen yanıbaşında inşa edilecek.

Antalya 100. Yıl Spor Kompleksi satılıyor mu?

Ahmet Kumbul, TOKİ'nirı 100. Yıl Spor Kompleksi'ndeki 40 bin metrekarelik alanı ticaret ve turizm alanına dönüştürerek 8 Kasım'da Ankara'da satacağını söyledi. Kumbul "İptal davası açılan bir alanın satışı hukuk dışıdır" dedi

Gaziantep Şirehan turizm kompleksi olacak!

Tarihi dokusu ve sunduğu hizmetlerle Gaziantep’in markası haline gelen tarihi Şirehan’da değişim heyecanı yaşanıyor.

Adana Müze Kompleksi açılacak mı?

Adana’da 2014 yılının Eylül ayında kurulması için çalışmalara başlanan Türkiye’nin 24 saat açık yaşayan ilk müzesi olacağı duyurulan "Adana Müze Kompleksi"i aradan iki yıl geçmiş olmasına rağmen hala açılmadı. Konuyla ilgil turizm sektörü tepki gösterdi.

Afyonkarahisar'da Salutaris Termal Turizm'in ilk devre mülkü açıldı!

Salutaris Termal Turizm Kompleksi Genel Koordinatörü İcra Kurulu Başkanı Ekrem Yücebilgiç tamamlanan devre mülk bloku açılışının gurur verici olduğunu belirtti.

Terme’ye erişilebilir turizm ve spor kompleksi müjdesi!

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Erişilebilir Turizm ve Sosyal Tesisler Grubu Lideri Jamila Öztürk ile grubun heyet üyeleri katıldığı toplantıda, heyet, Terme ilçesine Erişilebilir Turizm ve Spor Kompleksi yapmayı planladıklarını belirttiler.

Dati Holding Turizm Kompleksi kuracak!

Dati Holding, Türkiye'nin ilk modern AVM'si Galleria'nın da içinde olduğu Bakırköy'deki kompleksi satın aldı. Zaten kamuoyunda popüler olmalarını da bu yatırım sağladı.

Çinliler Kapadokya´da turizm kompleksi kuracak!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın 100´e yakın işadamı ile önceki gün başlayan Çin ziyaretinin, iki ülke arasındaki ticarete doping etkisi yapması bekleniyor.

1994 yılında Lütfü Kırdar Spor Kompleksi Turizm Bakanlığı'na devredilmiş!

1994 yılında mülkiyeti İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan Lütfü Kırdar Spor Kompleksi'nin kullanım hakkı, yapılan devir teslim töreniyle kongre merkezine dönüştürülmek üzere 49 yıllığına Turizm Bakanlığı'na devredilmiş.

1976 yılında Yenikapı turistik bölge olacakmış!

1976 yılında Yenikapı turistik bölge olacakmış. Yenikapı ile Kumkapı arasında geniş bir bölgede uygulanacak, Yenikapı Turizm Kompleksi adlı projeyle İstanbul Belediyesi yılda 800 milyon lira gelir sağlayacakmış.

Goldcity Turizm Kompleksi Haberi

Goldcity Turizm Kompleksi

 

Kargıcak beldesinde bulunan Goldcity Turizm Kompleksi'nde tatil yapan yabancı turistler, güneşli havayı görünce konakladıkları otelin havuzuna akın etti. Hava sıcaklığının 14 derece ölçüldüğü ilçede mayo ve bikinileriyle güneşlenen turistlerden bazıları havuza girerek Şubat ayında yüzmenin keyfini yaşadı. Danimarka'dan 2 haftalık tatil için ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte Alanya'ya gelen 15 yaşındaki Nikoline Maria Mogensen ve kardeşi 14 yaşındaki Charlotte Mogensen, gün boyunca sıcak havanın tadını...