Gölmahal Villaları

Gölmahal Villaları

İnşaat sektörüne İstanbul Büyükçekmece’de hayata geçirdiği GölMahal Villaları’yla adım atan Yalçınlar Group, bölgede ikinci projeye başladı. Fiyatları 890 bin dolardan başlayan 150 villa yer alacak.

Gölmahal Villaları 2. etap teslimleri Eylül 2014!

YALÇINLAR Group tarafından Büyükçekmece Gölü kıyısında hayata geçirilen Gölmahal Villaları, 92 bin 470 metrekarelik bir alanda sadece 38 villadan oluşuyor. Gölmahal Villaları 2. etapta yaşam Eylül ayında başlıyor...

Gölmahal Villaları’nda yaşam başladı!

Yalçınlar Group tarafından, Büyükçekmece Gölü kıyısında inşa edilen lüks yaşamın yeni adresi GölMahal’de yaşam başladı. Pek çok özellikle çevre dostu bir proje olarak dikkat çeken GölMahal, bölgede yepyeni bir yaşamın kapısını açıyor...

Gölmahal Villaları iç dekorasyonu yapılmış şekilde teslim ediliyor!

Büyükçekmece Gölü kıyısında hayata geçirilen GölMahal Villaları, sahiplerine iç dekorasyonu yapılmış şekilde teslim ediliyor. GölMahal Villaları, 92 bin 470 metrekarelik bir alanda 38 villadan oluşuyor.

GölMahal Villaları sahiplerine iç dekorasyonu yapılmış şekilde teslim ediliyor!

Yalçınlar Group tarafından Büyükçekmece Gölü kıyısında hayata geçirilen Göl Mahal Villaları, sahiplerine iç dekorasyonu yapılmış şekilde teslim ediliyor. GölMahal Villaları, 92.470 metrekarelik bir alanda sadece 38 özellikli villadan oluşuyor.

Gölmahal Villaları'nın yüzde 15'i yabancı yatırımcılara satıldı!

Büyükçekmece Gölü kıyısında inşa edilen Gölmahal Vilları projesi 40 milyon dolar yatırım değeriyle yükseliyor. Gölmahal Vilları projesi Avrupa, ABD ve Ortadoğu'dan yatırımcılara yüzde 15 oranında satış gerçekleştirdi

Gölmahal'de satışların yüzde 15'i yabancıya!

GÖL manzaralı Gölmahal Villaları'na Ortadoğu, Avrupa ve ABD'li yatırımcılardan da ilgi var. Projeye ilişkin bilgi veren Yalçınlar Group Başkanı Hakan Yalçın "38 villadan oluşan projemizde satışların yüzde 15'ini yabancı yatırımcılara gerçekleştirdik...

Gölmahal'in yüzde 15'i yabancıya satıldı!

Sadece Ortadoğulu değil Avrupa ve ABD'li yatırımcılardan da projelerine ilgi olduğunu belirten Yalçınlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yalçın, "38 villadan oluşan projemizde satışların yüzde 15'ini yabancı yatırımcılara gerçekleştirdik...

Gölmahal Villaları’nda satışların yüzde 15'i yabancılara yapıldı!

Yalçınlar Group tarafından Büyükçekmece Gölü kıyısında 40 Milyon Dolar yatırım ile hayat geçirilen doğa dostu proje Gölmahal Villaları’ nda, satışların %15’ i yabancı yatırımcılara yapıldı.

Gölmahal'de fiyatlar 1 milyon 495 bin dolardan başlıyor!

Büyükçekmece Gölü kıyısında etap etap inşa edilen Gölmahal'de 2'nci etap villaların teslimi sürüyor. Projede satışı henüz yapılmamış 5 villa bulunuyor. Fiyatlar şerefiyesine göre 1 milyon 495 bin dolar ile 1 milyon 595 bin dolar arasında değişiyor.

Gölmahal Villaları'nda teslime hazır son 5 villa! 60 ay vade!

Teslime hazır evlerde 60 ay vade uyguluyor Büyükçekmece Gölü kıyısında yeşil bina teknolojisi ile hayata geçirilen Gölmahal Villalarının 2.etabında, teslime hazır son 5 villa sahiplerini bekliyor.

Gölmahal'in 2. Etabı'nda teslime hazır son 5 villa!

Büyükçekmece Gölü kıyısında yeşil bina teknolojisi ile hayata geçirilen çevreye saygılı proje Gölmahal Villaları’ nın 2. Etabında, teslime hazır son 5 villa sahiplerini bekliyor...

Gölmahal Villaları'ndaki KDV kampanyasında 31 Aralık son gün!

Büyükçekmece Gölü kıyısında hayata geçirilen Gölmahal Villalarında, yılbaşına özel KDV kampanyası başlıyor. 31 Aralık tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında Yalçınlar Group, tüketiciler adına KDV'nin tamamını ödüyor.

Gölmahal Villaları 'nda enerji kimlik buldu!

Yalçınlar Grup Yönetim Kumlu Başkam Hakan Yalçın; "Doğa ve enerji kaynaklarının her geçen gün tükendiği gerçeğinden yola çıkarak projemizi inşa ettik. Bizim için en baştan beri bu konu çok önemliydi. " dedi

Gölmahal Villaları’nda KDV'yi Yalçınlar Group ödüyor!

Yalçınlar Group tarafından İstanbul’un villa imarlı bölgelerinden Büyükçekmece Gölü kıyısında hayata geçirilen Gölmahal Villaları’ nda, yılbaşına özel KDV kampanyası başlıyor. Kampanya 31 Aralık tarihine kadar devam edecek...

Batımahal Villaları Büyükçekmece'de 890 bin dolara ev!

İnşaat sektörüne İstanbul Büyükçekmece’de hayata geçirdiği GölMahal Villaları’yla adım atan Yalçınlar Group, bölgede ikinci projeye başladı. Projede 30 peşin, 24 aya kadar tercihe göre sabit kur ile taksitlendirme yapılıyor..

Yalçınlar Group, ikinci villa projesine başlıyor!

İnşaat sektörüne İstanbul Büyükçekmece’de hayata geçirdiği GölMahal Villaları’yla adım atan Yalçınlar Group, bölgede ikinci projeye başladı. Fiyatları 890 bin dolardan başlayan 150 villa yer alacak.

Yalçınlar Group yeni projesi Batı Mahal'i tanıttı!

Sektöre Büyükçekmece Bölgesi'nde hayata geçirdiği ilk markalı projesi GölMahal Villaları ile adım atan Yalçınlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yalçın, 150 villanın yer alacağı yeni projesini tanıttı.

Batımahal Villaları'nda yüzde 30 peşinat, 24 ay taksit!

Fotoğafçılık sektörü ile tanınan Yalçınlar Group, Gölmahal Villaları ile Büyükçekmece'den adım attığı inşaat sektöründe yatırıma devam ediyor. Batımahal Villaları'nda ödemeler yüzde 30 peşin, 24 aya kadar tercihe göre sabit kur ile vadelendiriliyor.

Batımahal Evleri'nde 24 aya kadar sabit kur avantajı!

Gayrimenkul sektörüne İstanbul Büyükçekmece’de hayata geçirdiği GölMahal Villaları ile adım atan Yalçınlar Group, 150 villalık yeni projesi BatıMahal ile büyümesini sürdürüyor..

Batımahal Büyükçekmece'de 890 bin dolara villa!

Sektöre Büyükçekmece Bölgesi'nde hayata geçirdiği ilk markalı projesi GölMahal Villaları ile adım atan Yalçınlar Group, yeni projesi Batımahal'i tanıttı.

Yalçınlar Grup basın toplantısı 27 Mayıs'ta!

Yalçınlar Group, GölMahal Villaları’ndan sonra aynı bölgede BatıMahal de hayata geçti. Önümüzdeki dönemde de inşaat sektöründe emin adımlarla ilerlemeye, kaliteli projeleri tüketicilerle buluşturmaya devam edecek.

Yalçınlar Group BatıMahal projesinin basın toplantısı 27 Mayıs'ta!

Büyükçekmece Gölü kıyısında hayata geçirdiği ilk markalı projesi GölMahal Villaları’ndan sonra aynı bölgede 2.projesi BatıMahal’e başlayan Yalçınlar Group’un 27 Mayıs Çarşamba günü basın toplantısı düzenliyor.

Gölmahal Villaları 2. etap teslimleri Eylül 2014!

YALÇINLAR Group tarafından Büyükçekmece Gölü kıyısında hayata geçirilen Gölmahal Villaları, 92 bin 470 metrekarelik bir alanda sadece 38 villadan oluşuyor. Gölmahal Villaları 2. etapta yaşam Eylül ayında başlıyor...

Gölmahal Villaları 2. etapta yaşam Eylül'de başlıyor!

Yalçınlar Group tarafından Büyükçekmece Gölü kıyısında hayata geçirilen Gölmahal Villaları, 92 bin 470 metrekarelik bir alanda sadece 38 villadan oluşuyor. Villaların, büyük bahçeleri ve her eve ait müstakil havuzları bulunuyor.

Gölmahal Villaları’nda yaşam başladı!

Yalçınlar Group tarafından, Büyükçekmece Gölü kıyısında inşa edilen lüks yaşamın yeni adresi GölMahal’de yaşam başladı. Pek çok özellikle çevre dostu bir proje olarak dikkat çeken GölMahal, bölgede yepyeni bir yaşamın kapısını açıyor...

Yalçınlar Gölmahal'de hemen teslim villalar!

Büyükçekmece'de yer alan ve Yalçınlar Group imzası taşıyan Gölmahal Villaları'nda teslimler hemen yapılıyor. Yeşil bina teknolojisi ve çevreye duyarlı olan bu projede son villaların satışları devam ediyor.

Yalçınlar Group projesi Batımahal için geri sayım başladı!

Yalçınlar Group, Büyükçekmece Bölgesi'nde hayata geçireceği 2.markalı konut projesi BatıMahal'in inşaat ruhsatını aldı. Gölmahal Villaları ile dikkat çeken Yalçınlar Group, aynı bölgede 2.projesi için geri sayıma başladı...

Gölmahal Villaları

Gölmahal Villaları Gölmahal Villaları


90 milyon dolar yatırımla gerçekleştirilmesi planlanan BatıMahal projesinde fiyatları 890 bin dolardan başlayan 150 villa yer alacak. 


Yalçınlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yalçın, Büyükçekmece’deki ilk projelerinde 40 milyon dolar yatırımla 38 villa yaptıklarını belirterek, “Ödemelerde çeşitli fırsatlar sunuyoruz. Yüzde 30 peşin, 24 aya kadar tercihe göre sabit kur ile vade yapıyoruz. İnşaat seviyesi yüzde 70’i aşan villalarımız için de 180 aya kadar TL vade yapıyoruz”...