06 / 07 / 2022

hilton istanbul

hilton istanbul

Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezi ve karma projesi Mall of İstanbul bünyesinde bulunan Hilton Mall of İstanbul Otel kapılarını açtı.

Hilton Bakırköy kapılarını açtı!

Uluslararası otel zinciri Hilton, İstanbul’daki 4’üncü otelini Bakırköy'de açtı. Toplam da 306 odası ile misafirlerini ağırlayacak otel, turizme her yönüyle hizmet vermeyi amaçlıyor.

Hilton Türkiye’de 33 otel daha açacak!

Hilton, 33 otel daha açmak için yatırımcılarla anlaşma imzaladı. Hilton Worldwide Kıdemli Yatırım Direktörü Temel ayrıca İstanbul Yeni Havalimanı'nda olmak istediklerini söyledi...

Hilton Worldwide İstanbul Otelleri yenilendi!

Hilton İstanbul, Conrad İstanbul ve Hilton ParkSA yenilediği mekânları, toplantı ve misafir odaları ile konuklarıyla buluşuyor

Doubletree by Hilton İstanbul-Moda açılış için gün sayıyor!

Hilton Grubu´nun yeni beş yıldızlı şehir otel zinciri "DOUBLETREE by Hilton Istanbul-Moda" açılış için gün sayıyor

Hilton 55 yılı geride bıraktı!

Türkiye'nin ilk 5 yıldızlı oteli olan ve 55'inci yılını geride bırakan Hilton İstanbul, bu süreçte 13.2 milyon kişiyi ağırladı

 

IMF toplantısı, İstanbul'da otel fiyatlarını yükseltti

30 Eylül-8 Ekim tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenecek IMF Yıllık Toplantısı, otellerin konaklama fiyatlarını yükseltti

Kriz, Hilton'un ziyaretçi sayısını azaltmadı

Conrad, HiltonSA, Hilton İstanbul otellerinin Bölge Müdürü Armin Zerunyan, bu yıl kriz nedeniyle iş tarafiğinde yüzde 40 azalma olduğunu belirterek, “Ziyaretçi sayısında azalış yok, ancak hasılatta düşüş yaşıyoruz

Hilton Kozyatağı Konferans Merkezi açılış sözleşmesi imzalandı!

Hilton Worldwide, Hilton İstanbul Kozyatağı Konferans Merkezi ve Spa açılışı için sözleşme imzaladı

Hilton Worldwide, İstanbul ve Anadolu'daki otel sayısını 2013'te 33'e çıkaracak!

Hilton Worldwide, İstanbul ve Anadolu'da 20 olan otel sayısını, 2013 sonunda 33'e çıkarmak için çalışma başlattıklarını açıkladı

DoubleTree by Hilton İstanbul Ataşehir açıldı!

1955'ten bu güne Türkiye’deki en uzun süreli konaklama hizmetini sağlayan otel zinciri Hilton, DoubleTree by Hilton markası bünyesindeki en yeni otelini Ataşehir’de açtı. 

Torunlar GYO'dan 'Hilton Mall of İstanbul Oteli' açıklaması!

Mall of İstanbul bünyesinde yer alan Hilton Mall of İstanbul bugün itibariyle misafirlerini ağırlamaya başladı. Torunlar GYO, yeni oteli hakkında açıklama yaptı...

Hilton Mall of İstanbul Otel kapılarını açtı!

Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezi ve karma projesi Mall of İstanbul bünyesinde bulunan Hilton Mall of İstanbul Otel kapılarını açtı.

Trn Otel İşletmeciliği Ve Yatırımları Anonim Şirketi Mall Of İstanbul Hilton Şubesi açıldı!

Trn Otel İşletmeciliği Ve Yatırımları Anonim Şirketi Mall Of İstanbul Hilton Şubesi Başakşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Erol Akkaya ve İlter Türkmenoğlu ortaklığında kuruldu.

Aydın Doğan, Hilton İstanbul Bosphorus Oteli satıyor!

Hilton İstanbul Bosphorus Oteli'ni Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'ndan 255.5 milyon dolara satın alan iş insanı Aydın Doğan, 500 odalı oteli satışa çıkardı.

DoubleTree by Hilton İstanbul Esentepe kapılarını açıyor!

Türkiye’de en uzun süreli konaklama hizmeti sunan Hilton, DoubleTree by Hilton markası bünyesindeki en yeni otelini Esentepe’de 27 Haziran 2019 tarihinde açıyor. 

Hilton İstanbul Bosphorus baştan yaratılacak!

Hilton Grubu’nun, ABD dışındaki ilk oteli olan Hilton İstanbul, 50 milyon dolarlık yenileme projeleri için pazarlık masasında. Hilton Bölge Müdürü Armin Zerunyan yaptığı açıklamada Doğan Grubu’nun da değişime sıcak baktığını belirtti.

Hilton Mall Of İstanbul Otel 2020'de açılacak!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyünde yer alan ve otel, kongre merkezi ile rezidanstan oluşan Mall Of İstanbul 2. Etap projesinde otel kısmı için Hilton markası ile anlaştı...

Hilton Mall of İstanbul Oteli basın toplantısı 29 Nisan'da!

Türkiye’nin en büyük özel gayrimenkul şirketi Torunlar GYO, turizm yatırımlarına dünyaca ünlü otel zinciri Hilton markası ile başlıyor.

Hilton İstanbul Maslak açıldı!

Hilton İstanbul Maslak açıldı. Birinci sınıf otelcilik anlayışını Türkiye’de iş ve eğlence dünyasının kalbine getirecek olan otelin lobisindeki özel sanat galerisinde uluslararası şaheserlerden oluşan etkileyici bir sergi yer alacak.

12. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi 28 Nisan'da!

12. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi 28 - 29 Nisan tarihleri arasında Hilton Istanbul Convention & Exhibition Center'da gerçekleştirilecek. 

Aykut Dumankaya evlendi!

DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Dumankaya’nın oğlu Aykut Dumankaya, Serra Ertürk ile Hilton Istanbul Bomonti Hotel’de düzenlenen nikah töreniyle dünya evine girdi. Genç çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıydı.

DoubleTree by Hilton İstanbul Topkapı kapılarını açtı!

Hilton’u pazara liderlik eden 14 markası arasında yer alan of DoubleTree by Hilton, İstanbul’daki otel portföyünü genişletiyor. Yeni açılan 216 odalı DoubleTree by Hilton Istanbul Topkapı,merkezi konumuyla hem keyif hem de iş amacıyla seyahat eden konuklara hitap ediyor.

hilton istanbul Haberi

hilton istanbul

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi TEM, D 100 karayolu ve Kuzey Marmara Otoyolu’nun hemen yanında bulunan Türkiye’nin en büyük karma kullanım projesi olarak inşa edilen Mall of İstanbul bünyesinde yer alan Hilton Mall of İstanbul, kapılarını açtı.

Dünya standartlarına sahip 175 odası bulunan Hilton Mall of İstanbul, Türkiye’de farklı konseptlerde 60 otele ismini veren Hilton grubunun en yeni 5 yıldızlı oteli olarak hizmet sunacak. Hilton Mall of İstanbul’da, ulusal ve uluslararası toplantı ve organizasyonlara ev sahipliği yapabilme kapasitesine sahip özenle tasarlanmış fuar ve sergi alanı, 1410 kişilik 1120 metrekarelik balo salonu ve fuaye alanının yanı sıra 13 adet yüksek teknoloji ile donatılmış, gün ışığı alan toplantı salonu bulunuyor. Geniş teras alanlarına sahip balo ve toplantı salonları, hem iş dünyası hem de özel...