Hüsnü Özyeğin

Hüsnü Özyeğin

Revo’nun büyük yatırımlarından biri olan Hüsnü Özyeğin’in sahibi olduğu Fibabanka şirketi satın alıyor...

2005 yılında TMSF, Telsim arsasını 41.6 trilyona Özyeğin'e satmış!

2005 yılında Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, İstanbul Esentepe'deki 14 bin 991 metrekarelik Telsim arsasını 41.6 trilyona (272 bin adet altın parası) Fiba Şirketler Grubu'nun patronu Hüsnü Özyeğin'e satmış.

2005 yılında Swissotel, Hüsnü Özyeğin'in!

2005 yılında Özyeğin'in sahibi olduğu Fiba Grubu, Dolmabahçe Sarayı'nın bahçesinde kurulu İstanbul'un en lüks otellerinden biri olan Swissotel The Bosphorus'un yüzde 85.2 hissesini satın almak için sözleşme imzalamış.

Hüsnü Özyeğin AVM açacak!

Avrupalı AVM zinciri McArthurGlen ile ortaklık yapan Fiba Holding'in patronu Hüsnü Özyeğin, Alemdağ ve Göktürk'e indirimli lüks marka AVM'si açacak.

Hüsnü Özyeğin: Birgün AVM yaparsam Vahap'a danışacağım!

LC Waikiki'nin patronu Vahap Küçük'ün başarılarını öven Hüsnü Özyeğin, "Sayın Küçük, inşaatı tamamlanmış AVM'de hazır merdivenleri söktürmüş bir isim. Yarın öbür gün AVM yaparsam Vahap'a danışacağım" dedi.

Özyeğin rüzgar santrali için yer arıyor!

İşadamı Hüsnü Özyeğin’in şirketi Fina Enerji’nin rüzgar santrali projesi, 3. havalimanına takıldı. Ulaştırma Bakanlığı uçak rotasındaki rüzgar güllerinin taşınmasını istedi. Özyeğin, santral için yer bakıyor

Hüsnü Özyeğin Finansbank’ın genel müdürlük binasını 65 milyon 250 bin dolara aldı!

Türkiye’nin en zengin işadamlarından ve Fibabanka’nın Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin, kendisine çok uğurlu geldiğine inandığı Finansbank’ın genel müdürlük binasını 65 milyon 250 bin dolara geri aldı.

Hüsnü Özyeğin, Finansbank’ın genel müdürlük binasını geri aldı!

Yılbaşında Avrupa Yakası Levent’te satın aldığı ‘Kristal Kule’ye taşınmayı planlayan Finansbank’ın, Esentepe’deki mevcut olan genel müdürlük binasını, Fibabanka’nın Yönetim Kurulu Başkanı olarak Hüsnü Özyeğin aldı.

Hüsnü Özyeğin, Rixos Premium Tekirova’yı aldı!

3.1 milyar dolarlık servete sahip işadamı Hüsnü Özyeğin, otelcilik alanında büyüyecek. Özyeğin, Antalya’da yer alan Rixos Premium Tekirova’yı satın aldı. Premium oteli Rixos işletecek.

Devler limanlar için kapışıyor!

Patronların yeni oyun alanı limanlar. Kimileri var olan yatırımlarının kapasitesini artırırken kimileri de yeni yatırımlara başladı. İşte Limak, Cengiz, Borusan ve Petkim' in liman yatırımları...

Özyeğin: Çin'de arsa kapatıp alışveriş merkezleri kuracağım

Finansbank'ın satışından elde ettiği 2.76 milyar dolar ile yeni yatırımlara soyunan Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin, Çin'de dev alışveriş merkezleri kuracak.

Konut kredilerinde 2006'daki bahar havası geri gelmeyecek

Bazı çevrelerde oranların yeniden düşeceği beklentisi sürerken, Finansbank Genel Müdürü Sinan Şahinbaş, 'eski güzel bahar günlerinin' geri gelmeyeceği görüşünde.

Hüsnü Özyeğin Perakende Liderler Zirvesi'ne katıldı!

Perakende Liderler Zirvesi'ne Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin konuşmacı olarak katıldı...

Hüsnü Özyeğin: Yeni liman yeri bakıyoruz!

Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin, liman işini çok sevdiklerini, şimdi yeni başka liman için yer baktıklarını söyledi...

Fiba Holding, Rusya'da en az 200 mağaza açacak!

Birçok ünlü markayı Türkiye'ye getiren FİBA Holding, şimdi de Türkiye'den bir markayı yurtdışına açacak. İki perakendeci ile görüştüklerini belirten Hüsnü Özyeğin, Rusya'da en az 200 mağaza açacaklarını söyledi.

Hüsnü Oğulları Otomotiv İnşaat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hüsnü Oğulları Otomotiv İnşaat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Abdurrahman Söğüt ve Hacı Söğüt ortaklığında kuruldu.

Hüsnü Akhan kimdir?

Doğuş GYO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Akhan kimdir? Hüsnü Akhan daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Hüsnü Akhan'ın biyografisi...

Hüsnü Akhan, Doğuş GYO Yönetim Kurulu Başkanı oldu!

Doğuş GYO Olağan Genel Kurulu'nda Yönetim Kurulu Başkanlığına Hüsnü Akhan'ın seçilmesine, Yönetim Kurulu Üyeleri Ekrem Nevzat Öztangut, Hasan Hüsnü Güzelöz'ün yetkilerinin aynen devam etmesine karar verildi. 

Hüsnü Şenlendirici İzmir'e taşındı! 

Hüsnü Şenlendirici, İstanbul'dan İzmir'e taşındı. Şenlendirici, İzmir Bergama'daki satın aldığı çiftliğinde köy hayatı yaşıyor...

Hüsnü Gürpınar: Sakarya’da Deprem Master Planı olursa destek veririz!

Milliyetçi Hareket Partisi Adapazarı ilçe Başkanı Halil Hakan Oturak, İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Sakarya Şube Başkanı Hüsnü Gürpınar’ı ziyaret ederek, kentsel dönüşüm konusu ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

FİBA Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özyeğin oldu!

FİBA Holding ve FİNA Holding'in 22 Ekim 2019 günü gerçekleşen toplantıları sonucunda FİBA Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özyeğin oldu.

Hüsnü Akhan Galataport işlerinden doğrudan sorumlu olacak!

Doğuş Grubu'ndaki değişim yönetim kademesiyle devam ediyor.  13 yıldır Doğuş Grubu CEO'su olarak görev yapan Hüsnü Akhan ise yeni dönemde yönetim kurulu başkan vekili olarak görevine devam edecek. Akhan, inşaat ve Galataport işlerinden doğrudan sorumlu olacak…

Hüsnü Akhan yeniden Doğuş GYO Başkanı oldu!

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden Hüsnü Akhan seçildi...

Ferit Şahenk ve Hüsnü Özyeğin arasındaki 102.5 milyon euroluk anlaşma iptal!

Dünya gazetesi yazarı Kerim Ülker, Doğuş Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk ile iş adamı Hüsnü Özyeğin arasındaki AVM satışı anlaşmasının iptal edildiğini yazdı. 

Gebze Center AVM'nin satışı iptal edildi!

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Gebze Center AVM, otel ve ek binalar ile arsanın Hüsnü Özyeğin'in sahibi olduğu Seyir Gayrimenkul Yatırım'a satışının iptal edildiğini açıkladı.

Hüsnü Özyeğin Revo Capital’i aldı mı?

Revo’nun büyük yatırımlarından biri olan Hüsnü Özyeğin’in sahibi olduğu Fibabanka şirketi satın alıyor...

Murat Özyeğin AVM yönetim şirketi Fiba CPM’i duyurdu!

Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin, AVM kiralama ve yönetim şirketi Fiba Commercial Properties Management’ı kurduklarını açıkladı.

Hüsnü Şenlendirici İzmir'e yerleşti!

Uzun zamandır görüntülenmeyen Hüsnü Şenlendirici, Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Muhabirlerin sorusu üzerine Şenlendirici ''İstanbul’u terk ettim, İzmir’e yerleştim'' dedi.

Hüsnü Özyeğin Haberi

Hüsnü Özyeğin

Son yıllarda teknoloji alanında yaşanan gelişmelerle birlikte bu alanda faaliyet gösteren şirketlerin sayısı hızla artıyor. Bu fon şirketlerinden biri olan Revo Capital, 2013 yılında Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu ve Turkcell'den ayrılan üst düzey yöneticilerden Cenk Bayrakdar tarafından 50 milyon dolarlık sermaye ile kuruldu. Bugüne kadar da 18 şirkete yatırım yaptı. Bu şirketler arasında Paraşüt, Foriba, Cardtek, onedio gibi şirketler bulunuyor.

Ekonomist Dergisi,Teknoloji ve internete odaklanan bu fon şirketinin sahipliğinde  bir değişiklik bilgisi olduğuna ulaştı. Ekonomist’in aldığı bilgiye göre; Revo’nun büyük yatırımlarından biri olan Hüsnü Özyeğin’in sahibi olduğu Fibabanka şirketi satın alıyor. Fibabanka’nın, Nisan 2018'de start up'lara yatırım yaparak  Finberg’i, kurduğunu anımsatalım. Taraflardan bu bilgiye doğrulama gelmediğini...