05 / 07 / 2022

İbb

İbb

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Kent Lokantası menüsü vatandaşlar tarafından araştırılıyor. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, gençler ile birlikte Kent Lokantası’nı açtı. İşte detaylar!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi çok ucuza lokanta açıyor! İşte ilk adres

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların ucuza faydalanması için Kent Lokantaları açıyor. Kent lokantalarının ilk adresi Çapa olacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kent lokantası açıyor! Yemek fiyatları nasıl olacak? İşte detaylar… 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ilk kent lokantasını Fatih Çapa’da açacak. Tabldot usulü hizmet verecek lokantada yemeklerin uygun fiyatlı olacağı belirtildi.

İBB'den şok öğrenci akbil kararı! İmamoğlu reddetti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, öğrenci abonmanlarındaki yüzde 40'lık zammın geri alınmasına yönelik kararı veto etti. Karar ikinci kez Meclis'ten geçerse İmamoğlu onaylamak zorunda kalacak.

İBB Meclisi'ndeki yüzde 40'lık indirim İmamoğlu'nu sinirlendirdi: Veto edeceğim

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, bugün AK Parti ve MHP'nin oylarıyla geçen ve öğrenci akbillerine yüzde 40'lık zammın geri çekilmesini ön gören belediye yasasını veto edeceğini söyledi.

İBB Meclis'te İETT'den güzel haber! Öğrencilere yüzde 40'lık zam geri çekildi! Sivil tek geçiş de indi mi? İşte yanıtı

İBB'nin bugünkü meclisinde öğrencilere yapılan yüzde 40'lık oranında zam geri alındı. Peki, tek geçiş biletlerde de düşüş oldu mu? Tek geçişin fiyatı da indi mi? Detaylar haberimizde...

Tevfik Göksu'dan akbil müjdesi! İETT öğrenci akbili şu an ne kadar? İşte 9 Nisan 2022 güncel fiyat listesi...

İBB AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu, pazartesi günü İBB Meclisi'ne verecekleri teklifle, öğrenci akbillerine uygulanan yüzde 40'lık zammı kaldıracaklarını söyledi. Peki şu anda öğrenci akbili ne kadar? İşte 9 Nisan 2022 fiyat listesi...

İBB, İETT'nin akbillere zam talebinin reddedilmesine tepki gösterdi

İstanbul’da İBB’nin toplu ulaşıma yüzde 50 zam talebi, AK Parti ve MHP oylarıyla reddedildi. Konuyla ilgili açıklama yapan İBB Sözcüsü Ongun, Türkiye’deki tüm büyükşehirlerde zam kararı çıktığına dikkati çekerek, İBB’yi ve İETT’yi batırmak için talebin reddedildiğini söyledi.

İSBAK Türkiye Tünelcilik Semineri'ne katıldı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Şirketlerinden İSBAK, Ankara'da düzenlenen Türkiye Tünelcilik Semineri'nde tünel sistem yazılım ve işletim konularında katılımcıları bilgilendirdi...

İBB kiraladığı taşınmazları TÜRGEV'e mi tahsis ediyor?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve bağlı ilçe belediyeleri kiraladığı taşınmazları TÜRGEV, ENSAR ve Aziz Mahmut Hüdai gibi vakıflara tahsis etmeye başladı.

İBB’nin kira gelirleri orantısız mı?

Sayıştay 2014 Denetim Raporu’nda İBB’nin kira gelirinin orantısız olduğunun altı çizilen raporda Sayıştay denetçileri bunun nedenini ihale sürecinin şeffaflıktan uzak yürütümesi olarak değerlendirdi.

İBB mühendis yetiştirme akademisi kuracak!

İstanbul Tramvayı projesi kapsamında yerli metro ve tramvay üretimine başlayan İBB, projenin gelişimi için mühendis yetiştirme akademisi kuracak. Ayrıca eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilere iş imkanı da sunulacak.

Üsküdar Çengelköy'e sosyal tesis yapılacak!

Üsküdar Çengelköy'de İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) ait yaklaşık 17 bin metrekarelik alana yeni bir sosyal tesisin yapılması, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde oy çokluğuyla kabul edildi.

Şişli'deki Ermeni mezarlığı Belediyeye devredildi!

Şişli’de Surp Agop Hastanesi Vakfı’na ait olan 41bin 430 metrekarelik mezarlık 1930’da çıkartılan Belediyeler Kanunu çerçevesinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne (İBB) devredildi. İBB, 111,8 milyon lira ödeyecek.

Bb Toprak Gayrimenkul Yatırım İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bb Toprak Gayrimenkul Yatırım İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Üsküdar’da  500 bin TL sermaye bedeli  ile Bilal Toprak ve Bünyamin Toprak tarafından kuruldu.

Bb Home Emlak Mobilya Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bb Home Emlak Mobilya Ticaret Limited Şirketi  Şişli’de  50 bin TL sermaye bedeli  ile Bedirhan Bayazıt tarafından kuruldu.

Bb Projelendirme İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bb Projelendirme İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Bahadır Başaran ve Hakan Terzi ortaklığında kuruldu.

Eymen Bb İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eymen Bb İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Aytekin Hocaoğlu tarafından kuruldu. 

Bb Müşavirlik Proje Geliştirme Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Bb Müşavirlik Proje Geliştirme Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 4 milyon 339 bin 500 TL sermaye bedeli ile Ahmet Ersoy tarafından kuruldu.  

Lidya Bb İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Lidya Bb İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Bora Berkan tarafından kuruldu.

Bb Tasarım Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bb Tasarım Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Berkay Bozbek imzasıyla kuruldu.

Med Engelli Güvenliği Yapı İnşaat Tıbbı Cihazlar Bilgisayar Matbaa Teks. San. ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Med Engelli Güvenliği Yapı İnşaat Tıbbı Cihazlar Bilgisayar Matbaa Teks. San. ve Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Erdal Durmuş tarafından kuruldu.

Bb Danışmanlık Turizm Emlak İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited kuruldu!

Bb Danışmanlık Turizm Emlak İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited 50 bin TL sermaye ile bugün Ferhat Bulut tarafından kuruldu.

Türkiye'de Çin Tıbbı Üniversitesi kurulacak!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'na Türkiye'de Çin Tıbbı Üniversitesi kurulması için çalışma başlatılması talimatı verdi.

Standard&Poor’s Türkiye'nin kredi notunu BB+ olarak teyit etti!

Kredi derecelendirme kuruluşu Standard&Poor’s (S&P) Türkiye’nin uzun vadeli yabancı para cinsi kredi notunu ‘yatırım yapılabilir’ seviyenin bir kademe olan altı olan ‘BB+’ olarak teyit etti, not görünümünü de negatif olarak korudu.

Standard & Poor's Türkiye'nin kredi notunu BB+ olarak teyit etti!

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu olan Standard & Poor's ( S&P ), Türkiye'nin kredi notunu "BB+" olarak teyit etti. Standard & Poor's kredi görünümünü ise negatif olarak belirledi...

BB Bodrum Bilek Turizm Otelcilik Anonim Şirketi kuruldu!

BB Bodrum Bilek Turizm Otelcilik Anonim Şirketi, Fevzi Bilek, Derin Kameron tarafından 1 milyon 600 bin TL'ye Kağıthane, Eski Büyükdere Caddesi, Bilek İş Merkezi'nde kuruldu.

İbb Haberi

İbb

İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, gençlerle beraber Kent Lokantası’nın açılışını gerçekleştirdi. Lokantanın İlk yemek servisini de İmamoğlu yaptı. Bu haber sonrası İBB Kent Lokantası menü fiyatları merak edilmeye başlandı. İşte İBB Kent Lokantasına dair detaylar…

İBB KENT LOKANTASI NEREDE?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Fatih Çapa'da gençlerle beraber Kent Lokantası'nı açılışını yaptı.  İlk yemek servisini ise Ekrem İmamoğlu gerçekleştirdi. İmamoğlu, açılıştaki konuşmasında özellikle öğrencilerin ve düşük ücretli çalışılan yoğun yaşadığı bölgelerde kent lokantaları açmaya devam edeceklerini söyledi.

İBB KENT LOKANTASI MENÜ FİYATLARI NE KADAR?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Kent Lokantasının açılışında yaptığı konuşmada kent lokantalarını seçim döneminde gündeme getirdiklerinin hatırlatarak, menüye dair merak edilenleri şu şekilde açıkladı; “Bugün de gündemde olan ve İstanbul’un ihtiyacı olduğu noktasında ne yazık...