03 / 12 / 2023

İbb

İbb

İstanbullulara, İBB duyurdu. Yarın herkese ücretsiz olacağı açıklandı. İşte merak edilen detaylar!

Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İBB'nin hisselerini 3,6 milyona satın aldı

Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Alibeyköy'de gerçekleştireceği projenin hayata geçirilmesi hedefi doğrultusunda İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan hisselerin tapu devrinin bugün gerçekleştirildiğini açıkladı.

İstanbul Kart'ta yeni dönem! O kartlardan artık ücret alınacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, bundan sonra resmi tatil ve bayramlarda ücretsiz ulaşım hakkından sadece kişiselleştirilmiş İstanbulkart kullanıcılarının faydalanacağını duyurdu. Böylelikle turist ve göçmenler ücretsiz ulaşım hakkını kullanamayacak.

İBB'den müjde! Tüm çalışanlara 27 bin TL promosyon!

Tüm çalışanlara 27 bin lira promosyon İBB tarafından açıklandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, belediye ve şube çalışanlarına 27 bin lira maaş promosyonu ödeyecek. Hemen bakın! İşte ayrıntılar...

Müjde az önce geldi! Anında karşılıksız ve geri ödemesiz 4 bin 500 TL! Hemen başvurun, fırsatı yakalayın!

Müjde az önce geldi! Tam 75 bin kişi parasını alabilecek. Duyurusu resmen şimdi yapıldı! Anında karşılıksız ve geri ödemesiz 4 bin 500 TL! Hemen başvurun, fırsatı yakalayın! Peki, başvuru şatları neler? İşte ayrıntılar...

Pazar keyfini deniz kenarında yapmak istemez misiniz? Beltur Sosyal Tesisleri 11 Eylül 2022 fiyat listesi…

Denize karşı bir kahvaltı ardından güzel bir Türk kahvesi sizin bütün stresinizi alıp götürecek. Yeşil alanları, yürüyüş ve gezi parkurları, spor alanları, çocuk parkları ve sahip olduğu eşsiz güzellikteki manzaraları ile İstanbulluların tercihlerinde ilk sıradadır. İşte 11 Eylül 2022 fiyat listesi.

İstanbullular dikkat! 5 ay üstüne bir zam daha geliyor!

Elektrik ve doğal gaz zammının ardından dan bir zam da suya geliyor. İSKİ Genel Kurulu önümüzdeki hafta olağanüstü toplantı yapacak.

Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor!  İBB o paraları iade edecek!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin duyurduğu uygulama ile İBB, Beltur restoran, kafe ve büfelerinde yapılacak ödemelerin yüzde 10’u iade edilecek.

İstanbulkart sahipleri dikkat! Aylık iade dönemi başladı

İstanbulkart sahiplerini ilgilendiren yeni bir haber geldi. Söz konusu kampanya 22 Eylül tarihine kadar geçerli. 

İstanbul’da yaşamanın maliyeti açıklandı! Tam tamına 23 bin 586 lira!

İBB İstanbul’da 4 kişilik bir ailenin yaşam maliyetini araştırdı. Ağustos ayı için yapılan araştırmanın sonucu dudak uçuklattı.

İstanbul’da toplu taşımaya zammı geldi? 2022 İETT tarifesi…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, yapmış olduğu Ulaştırma Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında toplu taşıma fiyatlarına yüzde 40 zam yapıldığı duyurmuştu. İBB, akaryakıt fiyatlarının artmasının ardından toplu taşıma araçlarına zam teklifinde bulunmasıyla yeni rakamlar da ortaya çıkmış oldu.

Toplu taşıma kullananlara müjdeli haber! Ücretsiz olacak!

Toplu taşımayı kullanan vatandaşlara müjde gibi bir haber verildi. Tamamen ücretsiz oluyor. İşte detaylar!

İBB promosyonları kaç TL? İBB promosyonları ne kadar? İşte detaylar!

İBB promosyonları kaç TL? İBB promosyonları ne kadar? İBB promosyonları artacak mı? soruları yanıtlarını arıyor. İşte detaylar!

Dev proje! 232 bin ailenin evine kırmızı et gönderilecek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından dev bir proje hayata geçirildi. Proje kapsamında ihtiyaç sahibi 232 bin ailenin evine konserve şeklinde kırmızı et gönderilecek.

İBB’den öğrencilere müjde! Öğrencilerin hesaplarına 4. 500 TL yatacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) "Genç Üniversiteli Desteği’ projesinde 75 bin öğrenciye geri ödemesiz olacak şekilde 4. 500 TL burs verilecek. İşte detaylar…

Bebek+ ve buhar terapi programlarıyla Beko CM 10121 BB çamaşır makinesi kaç TL? En uygun nerede satılıyor?

Beyaz eşya alanında adından devamlı söz ettiren markalardan Beko, büyük ses getiren ürünü Beko CM 10121 BB çamaşır makinesi ile çamaşır makinesi almak isteyenlerin karşısına çıktı. Peki, Beko CM 10121 BB çamaşır makinesinin teknik özellikleri neler? En uygun nerede satılıyor? İşte detaylar...

Beko CM 10121 BB Çamaşır Makinesi 10.889 TL! Beko çamaşır makinesi özellikleri neler? 9 Mart 2023 fiyat listesi

Beyaz eşya sektöründe adından sürekli söz ettiren markalardan Beko, çok ses getirecek ürünü Beko CM 10121 BB Çamaşır Makinesi ile çamaşır makinesi almak isteyen bireylerin karşısına çıkıyor. İşte Beko CM 10121 BB Çamaşır Makinesi hakkında merak edilen her şey...

Beko CM 8101 BB Çamaşır Makinesi 9239 TL! Beko çamaşır makinesi özellikleri neler? 4 Mart 2023 fiyat listesi

Beyaz eşya sektöründe adından sürekli söz ettiren markalardan Beko, çamaşır makinesi almak isteyenler için çok ses getirecek ürünü Beko CM 8101 BB Çamaşır Makinesi ile çamaşır makinesi almak isteyen bireylerin karşısına çıkıyor. İşte Beko CM 8101 BB Çamaşır Makinesi hakkında merak edilen tüm detayla

Beko CM 9101 BB Çamaşır Makinesi 9900 TL! Beko çamaşır makinesi özellikleri neler? 3 Mart 2023 fiyat listesi

Beyaz eşya sektöründe adından sürekli söz ettiren markalardan Beko, çok ses getirecek ürünü Beko CM 9101 BB Çamaşır Makinesi ile çamaşır makinesi almak isteyen bireylerin karşısına çıkıyor. İşte Beko CM 9101 BB Çamaşır Makinesi hakkında merak edilen her şey...

Bb Int Gayrimenkul Danışmanlık Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bb Int Gayrimenkul Danışmanlık Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de Batuhan Bahıtlı tarafından kuruldu.

Bb Toprak Gayrimenkul Yatırım İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bb Toprak Gayrimenkul Yatırım İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Üsküdar’da  500 bin TL sermaye bedeli  ile Bilal Toprak ve Bünyamin Toprak tarafından kuruldu.

Bb Home Emlak Mobilya Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bb Home Emlak Mobilya Ticaret Limited Şirketi  Şişli’de  50 bin TL sermaye bedeli  ile Bedirhan Bayazıt tarafından kuruldu.

Bb Projelendirme İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bb Projelendirme İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Bahadır Başaran ve Hakan Terzi ortaklığında kuruldu.

Eymen Bb İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eymen Bb İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Aytekin Hocaoğlu tarafından kuruldu. 

Bb Müşavirlik Proje Geliştirme Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Bb Müşavirlik Proje Geliştirme Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 4 milyon 339 bin 500 TL sermaye bedeli ile Ahmet Ersoy tarafından kuruldu.  

Lidya Bb İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Lidya Bb İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Bora Berkan tarafından kuruldu.

Bb Tasarım Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bb Tasarım Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Berkay Bozbek imzasıyla kuruldu.

Med Engelli Güvenliği Yapı İnşaat Tıbbı Cihazlar Bilgisayar Matbaa Teks. San. ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Med Engelli Güvenliği Yapı İnşaat Tıbbı Cihazlar Bilgisayar Matbaa Teks. San. ve Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Erdal Durmuş tarafından kuruldu.

İbb Haberi

İbb

İstanbul’da yaşayan herkesi ilgilendiren bir duyuru yapıldı. İBB, 6 Ekim tarihinde herkese ücretsiz olacağı açıklandı.

İşte konuya dair detaylar…

İstanbullulara önemli bir açıklama yapıldı.  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 6 Ekim tarihinde toplu ulaşımın ücretsiz olacağını bildirdi.

YARINDAN SONRA TOPLU TAŞIMA ÜCRETSİZ OLACAK!

İstanbulkart’ı olan herkesi yakından ilgilendiren karar halka duyuruldu. 6 Ekim tarihinde İstanbul’un işgalinden kurtuluşu olması nedeni ile toplu ulaşım araçları ücretsiz olacak. Aynı zamanda da kent genelinde yapılacak etkinlikler için de vatandaşlar bilgilendirildi.

ETKİNLİKLER SAAT 12.00’DE BAŞLAYACAK!

İstanbul’un kurtuluşu olmasından dolayı 6 Ekim’de etkinlikler düzenlenecek. İstanbul’da olanların katılabileceği etkinlik 6 Ekim saat 12.00’de başlayacak. Gülhane Parkı çocuk atölyelerinde başlayacak olan etkinliğe her yaştaki vatandaş katılabilir. Öğleden sonra da sihirbaz gösterisi, Niloya, Cambaz gösterisi, Dede Korkut’tan Masallar gibi gösteriler akşam saatlerine kadar sürecektir....