icradan satılık

icradan satılık

İstanbul 10. İcra Dairesi, İstanbul Beşiktaş'ta bulunan 2 daireyi satışa çıkardı. Ceylan Apartmanı ve Ekerler Sitesi'nde bulunan 2 dairenin toplam satış bedeli 5 milyon TL olarak belirlendi.

Bodrum'da icradan 3.2 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Bodrum1. İcra Dairesi, Muğla Bodrum'da bulunan gayrimenkulü satışa çıkardı. 3 katlı ana bina, misafir evi, bakıcı evi, yüzme havuzu, çocuk parkı, tenis kortu alanından meydana gelen gayrimenkulün satış bedeli 3 milyon 250 bin TL olarak belirlendi.

Adana'da icradan 7.4 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Adana 10. İcra Dairesi, Adana Çukurova'da bulunan 2 arsayı satışa çıkardı. 27 Mayıs'ta ihale edilecek arsaların toplam satış bedeli 7 milyon 404 bin 900 TL olarak belirlendi.

İcradan satılık ilanlarında yüzde 40 artış var!

Medya Takip Ajansı Interpress’in, ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergiyi kapsayan araştırmasına göre, değişkenlik gösteren ekonomik şartların etkisiyle “İcradan Satılık’ ilanların sayısında, yılbaşından bu yana artış olduğu ortaya çıktı.

SGK Silivri'de 2 adet arsa satıyor: 1 milyon 200 TL'ye!

İstanbul İli Silivri İlçesi'nde yer alan arsaların toplam bedeli 1 milyon 200 bin TL olarak belirlendi. Arsaların satışı İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü İstanbul İcra Satış Birimi tarafından yapılacak.

Sakarya 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde satılık 3 milyon 932 bin TL'ye Halis Toprak Vakfı Yurdu!

Sakarya 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan Halis Toprak Vakfı Yurdu'nun toplam bedeli 3 milyon 932 bin 574 TL olarak belirlendi. Halis Toprak Yurdu'nun satışı Sakarya 5. İcra Dairesi tarafından gerçekleşecek.

İcradan satılık Airbus!

Geçtiğimiz yıl sonuna doğru işletme ruhsatı iptal edilen Saga Havayolları’ na ait Airbus A310 - 304 model bir uçak icradan satışa konuldu. Alacaklı bankanın satışa çıkardığı uçak için 8 milyon lira bedel belirlendi....

Harbiye'de icradan 24 milyon 500 bin TL'ye satılık otel ve dükkan!

İstanbul 10. İcra Dairesi, Şişli Harbiye Mahallesi'nde yer alan otelin bir kısmı ile dükkanın hisselerinin bir kısmını ihaleye çıkardı. İhaleleri 23 Eylül 2013 tarihinde gerçekleştirilecek

Bebek'te icradan 1 milyon 350 bin TL'ye satılık konut!

İstanbul 10. İcra Müdürlüğü, Beşiktaş Bebek'te 618 metrekare alanlı beş meskenli kargir apartman vasıflı taşınmazda 1 nolu meskenin tamamını satışa sunuyor

Tarsus'ta icradan 49 milyon TL'ye satılık tekstil fabrikası!

Tarsus 2. İcra Müdürlüğü, Mersin Tarsus'ta 223 bin 938 metrekare alanlı tekstil fabrikasını satışa sunuyor

Konya Ereğli´de icradan satılık benzin istasyonu!

Konya Ereğli 1. İcra Müdürlüğü, benzin istasyonu vasıflı 10 bin 183 metrekarelik taşınmazı satışa çıkardı

Üsküdar Mutlu Apartmanı'nda 350 bin TL'ye! İcradan!

Üsküdar 3. İcra Müdürlüğü, Üsküdar Mutlu Apartmanı'nda 968 metrekare konutu satışa sunuyor

Esenyurt'ta icradan 1 milyon TL'ye satılık arsa!

Büyükçekmece 3. İcra Müdürlüğü, Esenyurt'ta 495 metrekare arsa niteliğindeki taşınmazı satışa sunuyor

Bakırköy'de icradan satılık 1 milyon 650 bin TL'ye konut!

Bakırköy 11. İcra Dairesi, Bakırköy'de 258 metrekare bahçeli kargir ev vasıflı taşınmazı satışa sunuyor

İzmir Narlıdere ve Gaziemir´de 3 konut icradan satılık!

İzmir 22. İcra Müdürlüğü, İzmir Narlıdere ve Gaziemir´de 3 gayrimenkul satıyor

İcradan ucuza satılık gayrimenkul fırsatı!

Basın İlan Kurumu'nca icra ilanları yayınlanıyor. Ucuza mülk sahibi olmak isteyen binlerce kişi icradan satılık ilanlarını inceliyor. İcradan satışa sunulan gayrimenkuller ile yatırımcılara kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor.

İcradan ucuza satılık arsa ve daireler fiyatıyla şaşırtıyor!

Basın İlan Kurumu tarafından güncel olarak icra ilanları yayınlanıyor. Ucuza ev almak isteyen on binlerce kişi icradan satılık ilanları yakından inceliyor.

Bebek'te 3.2 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

İstanbul İli, Beşiktaş İlçesi, Bebek Mahallesi'nde yer alan icradan satılık bahçeli kargir apartman 3 milyon 200 bin TL bedel ile satışa sunuldu. 

Kahramanmaraş'ta 14,6 milyon TL'ye icradan satılık 4 villa!

Kahramanmaraş 3. İcra Dairesi 4 villayı icradan satışa çıkardı. Satışa sunulan villaların toplam bedeli 14 milyon 623 bin 532 TL.

Şile'de 7.4 milyon TL'ye icradan satılık 2 gayrimenkul!

İstanbul İli, Şile İlçesi Meşrutiyet Mahallesi ve Ahmetli Mahallesi'nde yer alan 2 adet gayrimenkul toplamda 7 milyon 413 bin 560 TL bedel ile icradan satışa sunuluyor.

Ankara'da 3.5 milyon TL'ye icradan satılık villa!

Ankara İli Çankaya İlçesi, Dikmen Mahallesi'nde yer alan, 300 metrekarelik 5+1 villa 3 milyon 500 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Çankaya'da 10 milyon TL'ye icradan satılık 4 katlı bina ve arsası!

Ankara İli, Çankaya İlçesi'nde yer alan 4 katlı bina ve bahçesi  10 milyon TL bedel ile icradan satışa sunuldu. 

Adana Sarıçam'da 12 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Adana İli Sarıçam İlçesi Suluca Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 12 milyon TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Kemer'de 75.4 milyon TL'ye icradan satılık turistik tesis ve arsası!

Antalya ili Kemer İlçesi Çamyuva Mahallesi'nde yer alan turistik tesis ve arsası vasıflı gayrimenkul 75 milyon 460 bin 430 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Beykoz'da 4.2 milyon TL'ye icradan satılık 4 gayrimenkul!

İstanbul İli Beykoz İlçesi Çavusbaşı Mahallesinde yer alan 4 adet gayrimenkul toplamda 4 milyon 200 bin TL'ye icradan satışa çıkarıldı. 

İzmir Aliağa'da 9 milyon TL'ye icradan satılık benzin istasyonu!

İzmir İli Aliağa İlçesi'nde Helvaco Köyü'nde yer alan  üzerinde benzin istasyonu ve eklentileri olan gayrimenkul 9 milyon TL bedel ile icradan satılıyor. 

Kuşadası'nda 7.2 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

Aydın İli, Kuşadası İlçesi, Davutlar Mahallesi, Köyaltı mevkiinde yer alan gayrimenkul 7 milyon 238 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı.

Sivas'ta 5.6 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Sivas İli, Merkez İlçesi, Kadıburhanettin Mahallesi'nde yer alan tarla vasıflı taşınmaz 5 milyon 624 bin 329 TL bedel ile icradan satışa çıkarılıyor.

icradan satılık

icradan satılık icradan satılık

T.C. İSTANBUL 10. İCRA DAİRESİ 2016/865 ESAS
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI


Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özeilikieri:


1 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : İstanbul ili, Beşiktaş İlçesi, OrtakÖy Mahallesi, Kıvanç Sokakta, tapunun 51 ada, 12 parsel numarasını teşkil eden ve Kıvanç Sokaktan 2 dış kapı numarası alan 5.804,52m2 miktarlı arsa dahilindeki kat irtifakı tesisli Ekerler Sitesi A-3 Blokta 12/520 arsa paylı 4.Kat (10) nolu çatıda müştemilat olan meskenin tamamı niteliğindedir.

Taşınmaz mesai saatlerinde görülemediğinden mimari projesi tetkik edilmiş olup; 2 Bodrum kat+ zemin kat+ 4 normal kat+ çatı kattan müteşekkil, B.A.K. tarzda, blok nizamda, A-l, A-2, A-3, B-l ve B-2 bloklar olmak üzere beş bloklu Ekerler Sitesi dahilinde yer alan A-3 Blok 10 nolu mesken; ana binanın 4.normaİ kat ve çatı...