IKEA

IKEA

Dünyanın en önemli varlıkları olan çocuklar için en iyisini düşünen IKEA, çocuklar büyüdükçe değişen ihtiyaçlarına uygun ürünler tasarlıyor.

İsveç'ten Türk müteahhitlerine 250 bin rezidans inşası için çağrı!

Dünyaca ünlü İKEA ve H&M gibi markaların Türkiye’den ithalatının ihracatından daha fazla olduğunu belirten İsveç Büyükelçisi Lars Wahlaund, ülkedeki 250 bin rezidans inşaası projesinin Türk müteahhitler için bir fırsat olduğunu söyledi.

IKEA Sevgililer Günü'ne özel yeni öneriler sunuyor!

Yılın en romantik günü yaklaşıyor. 14 Şubat “Sevgililer Günü”nünü evde, sevdikleriyle birlikte geçirmeyi tercih edenlere, IKEA bu yıl birbirinden hoş öneriler sunuyor.

İsviçre sığınmacılar için IKEA tasarımlı evler alacak!

İsviçre, sığınmacılara geçici barınma sağlamak amacıyla İsveç mobilya şirketi IKEA tasarımı evler satın alacak.

IKEA yeni koleksiyonunu hayata geçiriyor!

İyi kaliteyi iyi fiyatla sunan, konfor ve fonksiyonelliği tasarımla buluşturan IKEA, her yeni koleksiyonla, günlük hayatı daha güzel ve kolay hale getirecek fikirler sunmaya devam ediyor.

IKEA'da kış indirimi başladı!

IKEA Türkiye, yüzlerce ürüne 25 Ocak 'a kadar kış indirimi uyguluyor. Ikea kış indiriminden yararlanmak isteyenler; IKEA.com.tr adresinden ürün kodlarına ulaşarak sipariş verebiliyor.

Ikea yılbaşı konsepti ile mutlu yıllar diliyor!

IKEA’da yılbaşı heyecanı erken başladı… Yeni yıla IKEA ile hazırlanan evler, mutlu anlarla dolup taşan, sıcacık, coşkulu ve davetkâr mekanlara dönüşüyor. Ikea yılbaşı konsepti ile mutlu yıllar diliyor.

Ikea ile oturma odaları rahatlık ve mutluluğun paylaşım alanları!

Müşterilerini iyi kalite ve de iyi fiyatla buluşturan IKEA, evin en çok vakit geçirilen yeri oturma odaları için, konforlu ve de fonksiyonel yüzlerce ürün sunuyor.

IKEA’da resimler yarışıyor, oyuncaklar hayat buluyor!

IKEA’da resimler yarışıyor, oyuncaklar hayat buluyor. 05 - 12 yaş arasındaki çocuklar, hayallerindeki yumuşak oyuncağın çizimini, IKEA mağazalarındaki Müşteri Hizmetleri bankosuna teslim ederek yarışmaya katılabiliyor.

Dev mağazalar büyümek için küçülüyor!

Yurtdışında dev mağazalar açarak büyüyen yabancı zincirler, Türkiye'de strateji değiştirdi. Şirketler, müşteri kaybetmemek ve onlara daha yakın olmak için merkezdeki küçük metrekareli mağazaları tercih ediyor.

IKEA, bin TL ve üzeri alışverişlerde, 75 TL hediye çeki sunuyor!

Her zevke ve her bütçeye uygun binlerce çeşit mobilya ve ev aksesuvarını “iyi fiyat, iyi kalite”yle sunan IKEA Türkiye, hediye çeki kampanyasıyla, müşterilerini mağazalarına davet ediyor.

IKEA 2015 kataloğu geldi!

IKEA'nın 2015 kataloğu, evlerimize ulaştı. Birbirinden değişik tasarımlar, rengarenk, sıcacık ve rahatlığı ön planda tutan ev dekorasyon fikirleri barındıran kataloğu elinizden hemen bırakmak pek mümkün olmuyor.

AVM'lerde geçen yıla göre yüzde 15 ciro artışı yaşandı!

2012 Aralık ayında reel sektörde başlayan canlanma devam ediyor. Bunu en çok AVM’lerde gözlemliyoruz

IKEA'nın 2013 koleksiyonu bahçe ve balkon mobilyaları üzerine!

Güzel tasarımları ve kullanışlı ürünleriyle her zevke ve her bütçeye hitap eden IKEA, bu yılki teması “Tekstille Yenilenen Yaşam”ı 2013 yaz ürün gamına da yansıtarak baharın gelişini coşkuyla kutluyor...

IKEA 3 mağaza daha açacak!

IKEA'nın 2013 yılı hedeflerini açıklayan IKEA Türkiye Ülke Müdürü Fuat Atalay, 3 yeni mağaza açacaklarını belirtti...

IKEA Türkiye'deki mağazalarını kapattı! 

IKEA koronavirüs salgını sebebiyle, Türkiye'deki mağazalarını kapattığını açıkladı. Mağazaları kapanacak olan marka, internet satışlarına devam edecek...

IKEA Çin'deki mağazalarını kapattı!

İsveç merkezli mobilya devi IKEA koronavirüs salgını sebebiyle Çin'deki tüm mağazalarını geçici olarak kapattığını açıkladı...

IKEA mobilya kiralayacak!

Dünyanın en büyük mobilya perakendecisi olan IKEA, mobilya kiralama hizmetine başlamak için hazırlık yapıyor.IKEA yetkilileri henüz sistemin nasıl işleyeceğini konuşmak için erken olduğunu belirttiler.

Reysaş GYO Çayırova'daki deposunu 38 milyon TL'ye kiraya verdi!

Reysaş GYO portföyünde bulunan Kocaeli Çayırova'da yer alan deposunu IKEA'ya 4 yıllığına kiraya verdi. Şirket depodan 4 yılda yaklaşık KDV dahil 38 milyon TL gelir elde edilecek...

IKEA mağazalarında Kale imzası!

Türkiye seramik sektörünün öncü ismi Kaleseramik, dünyanın en büyük mobilya ve ev dekorasyonu mağazası IKEA ile anlaştı. IKEA'nın mağazalarında Kaleseramik kullanılacak.

Vivense CEO’su Kemal Erol: Türkiye'nin İkea'sı olacağız!

Türkiye’nin ilk online mobilya satış sitesini kurdu. Tasarımlarını kendisi yapıyor. Küçük üreticilere ürettirip, müşterilerine ulaştırıyor. Vivense kurucu ortağı ve CEO’su Kemal Erol,  "Türkiye'nin İkea'sı olacağız" diyecek kadar iddialı bir girişimci...  

IKEA yeni mağazasını Antalya'da açtı!

IKEA Türkiye’deki yedinci mağazasını, Antalya’da Agora Alışveriş Merkezi’nde açtı.Agora Alışveriş Merkezi, IKEA Mağazası ve Agora 2. Faz açılışına ev sahipliği yaptı.

Arma Menta'dan ev alana IKEA’dan 10 bin TL hediye çeki!

Okkalar İnşaat, Temmuz ayı sonuna kadar “Arma Menta” projesinden daire satın alan herkese IKEA’dan 10 bin TL değerinde alışveriş çeki hediye ediyor. 

IKEA Kartal nerede? Nasıl gidilir? IKEA Kartal adres!

IKEA’nın Türkiye’deki 6’ncı, İstanbul’daki 3’üncü mağazası Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi Kartal’da hizmete açıldı.

Anatolium Marmara AVM açıldı!

Türkiye’deki altıncı IKEA mağazasını da bünyesinde bulunduran Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi açıldı...

IKEA, Anatolium Marmara'da 4 Mayıs'ta açılacak!

Kartal'da yer alan Anatolium Marmara 180 milyon dolar yatırımla hayata geçirildi. IKEA 4 Mayıs'ta dev projede mağaza açacak...

IKEA Kartal 19 Nisan'da açılıyor!

Kartal Anatolium AVM’de yer alan IKEA Kartal 19 Nisan'da açılıyor. Bu yeni mağazasıyla IKEA Türkiye’nin satış alanı toplam 170 bin metrekareye ulaşacak..

Sinpaş Gökorman ödeme kampanyası 2018!

Ataşehir'e 10 dakika, 3 Köprü ve TEM bağlantı yollarına 2 dakika, IKEA’ya 4 dakika uzaklıkta konumlandırılan Gökorman Ümraniye projesinde fiyatlar 415 bin TL'den başlangıç gösteriyor..

IKEA Haberi

IKEA

IKEA'da çocuk ürünleri; 0-2,  3-7 ve 8-12 yaş gruplarına göre farklılaşıyor. Mobilyalar, mama sandalyeleri, beslenme ve bakım gereçleri, oyuncaklar, tekstil ürünleri ve dekoratif aksesuarlar yaş aralıklarının ihtiyaçlarına göre tasarlanıyor. Ürünlerin sağlamlığı ve sağlığa uygunluğu, dünyanın en zor güvenlik testlerinden geçirilerek belirleniyor.  


Çocuklarınızın İhtiyaçlarına Cevap Veren Fonksiyonel Ürünler


IKEA'nın ürün gamında 0-2 yaş için bebek karyolaları, yatakları ve alt değiştirme masaları yer alıyor. IKEA'da güvenlik en önemli konulardan biri olduğu için özellikle bebek ve çocuk karyolalarında ürünler, çarpma ve basınç gibi birçok testten geçiriliyor. Mobilyaların ayarlanabilir ve zaman içinde küçük ekleme veya çıkarmalarla farklı alanlarda kullanılabiliyor olması da kullanışlılığını arttırıyor. Örneğin, bebeğiniz için kullandığınız alt değiştirme masasını, tek bir vidayı bile oynatmadan ileride kolayca bir şifonyere dönüştürebilirsiniz. 


Küçük çocuklar için beslenme de...