iş gyo projeleri

iş gyo projeleri

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ege Perla, Manzara Adalar ve İnistanbul Konut Projelerinde toplam 310 milyon TL tutarında satış gerçekleştirdi.

İş GYO, 120 milyon TL kredi kullandı!

İş GYO geliştirmekte olduğu projelerin finansmanında kullanılmak için İş Bankası'ndan 4 yıl vadeli, 120 milyon TL tutarında nakdi kredi kullandı.

İş GYO 2016'ya yeni logoyla girdi!

İnşaat sektörünün önde gelen firmalarından İş GYO, yeni yıla yeni logo ile girdi. Yeni logoya iştiraki olduğu İş Bankası'nın da simgelerini ekleyen İş GYO, 2016'da da büyüme planlıyor.

Ege Perla'nın kaba inşaatında sona gelindi!

İŞ Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İzmir'de hayata geçirdiği Ege Perla projesinin kaba inşaatına sona geldi. 180 milyon dolar yatırımla inşa edilen Ege Perla'da bugüne kadar konutların yüzde 70'i satıldı.

İş GYO, Sign of the City Awards'tan iki yeni ödül aldı!

Geçtiğiniz yıl ilki düzenlenen Sign of the City Awards'a bu sene de Türkiye'nin önde gelen 101 farklı inşaat ve gayrimenkul projeleriyle 140'ın üzerinde başvuru yapıldı.

İş GYO'nun iki projesi ödül aldı!

Türkiye'deki en iyi projeler çeşitli dallarda ödüllere layık görüldü. İş GYO'nun Tuzla Teknoloji ve Operasyon Merkezi projesi 'En İyi Ofis', Inistanbul projesi ise 'En iyi Mimari Tasarım' kategorilerinde ödül aldı.

İş GYO Sign of the City Awards'tan 2 ödülle döndü!

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Sign of the City Awards'a bu sene de Türkiye'nin önde gelen 101 farklı inşaat ve gayrimenkul projeleriyle 140'ın üzerinde başvuru yapıldı.

İş GYO iki ödül birden aldı!

Gayrimenkul sektörünü teşvik etmek amacıyla düzenlenen Sign of the City Awards töreninde Türkiye'deki en iyi projeler çeşitli dallarda ödüllere layık görüldü.

İş GYO projelerini Dubai'de tanıttı!

8-10 Eylül 2015 tarihinde Dubai’de düzenlenen Cityscape Global 2015 Fuarı’na katılan İş GYO, Manzara Adalar ve Nef işbirliği ile gerçekleştirdiği, son yılların en dikkat çeken projelerinden İnistanbul’u ziyaretçilerle buluşturdu.

Turgay Tanes:3 yıl sonra Anadolu Yakası'ndan ev almak zor olacak!

İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, mega projelerle Anadolu Yakası'nın kaderinin değişeceğini, 3 yıl sonra çok ciddi geliri olanların bile Bağdat Caddesi'nde ev almakta zorlanacağını öngörüyor.

İş GYO yeni projelerine 1 milyar dolar yatıracak!

Anadolu Yakası'nda büyük projeler bölgesini "Altın Çember" olarak niteleyen İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, “Anadolu Yakası’nda hem Kartal, hem Tuzla hem de Ataşehir’de yatırımlarımız devam ediyor” dedi.

İş GYO 3. kupon ödeme faiz oranını belirledi!

İş Gayrimenkul Ytaırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu 'nda yapılan yazılı açıklamaya göre İş GYO 3. kupon ödeme faiz oranını belirledi.

İş GYO 3. Kupon ödemesini gerçekleştirdi!

İş GYO 3. Kupon ödemesini gerçekleştirdi. İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre İş GYO 3. Kupon ödemesini gerçekleştirdi.

İş GYO Maslak ofis binası değerleme raporunu yayınladı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı bir açıklamaya göre İş GYO İstanbul Maslak Ofis Binası Değerleme Raporu değerleme raporunu yayınladı...

İŞ GYO 2015'te üç yeni projeye başlayacak!

İŞ GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, 2015 yılında üç yeni projeye daha başlayacaklarını; üç yıl içinde de kira gelirlerini yüzde 100 atışla 110 milyon dolara çıkarmayı hedeflediklerini söyledi

İş GYO 2020'de 178,4 milyon TL'lik 231 konut sattı!

İş GYO'nun portföyünde bulunan Manzara Adalar, Topkapı İnistanbul ve Ege Perla projeleri kapsamında, 2020 yılı içerisinde toplam satış değeri KDV hariç 178,4 milyon TL olan 231 adet konut satıldı. 

İş GYO Nef Inİstanbul Gala satış fiyatları!

İş GYO Nef Inİstanbul Gala satış fiyatları konutların metrekare büyüklüklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Eski Topkapı Şişecam Fabrikası arsa alanı üzerinde inşa edilen projede 788 adet ünite bulunuyor.

İş GYO Inİstanbul Gala ev fiyatları!

İş GYO Inİstanbul Gala ev fiyatları daire tiplerine bağlı olarak değişiyor. E-5'e ve metrobüse 1 kilometre uzaklıkta inşa edilen projede aylık 2 bin 100 TL taksitlerle konut sahibi olunabiliyor.

Manzara Adalar İş GYO satılık daire!

Daire teslimlerinin 2018 yılında yapılacağı proje Boğaziçi Köprüsü'ne 22 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor. Manzara Adalar İş GYO satılık daire tipleri 1+0'dan 5+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Manzara Adalar İş GYO ulaşım!

5 blok şeklinde yüksele projedeki dairelerin tipleri 1+0'dan 5+1'e kadar farklılık gösteriyor. Manzara Adalar İş GYO ulaşım bilgisi kapsamında Boğaziçi Köprüsü'ne 22 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor.

Manzara Adalar İş GYO lokasyon bilgileri!

Daire tiplerinin 1+0'dan 5+1'e kadar farklılık gösterdiği proje 5 blok şeklinde yükseliyor. Manzara Adalar İş GYO lokasyon bilgileri kapsamında Boğaziçi Köprüsü'ne 22 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor.

İş GYO Manzara Adalar'da Ramazan Bayramı'na özel kampanya!

Ulaşım bilgisine göre Boğaziçi Köprüsü'ne 22 dakika kadar uzaklıkta bulunan proje toplam 313 bin 500 metrekare arsada yükseliyor. İş GYO Manzara Adalar'da Ramazan Bayramı'na özel kampanya kapsamında yüzde 1 indirim sağlanıyor.

İŞ GYO Güneşli Ofis Binası'nı Sun Turizm'e sattı!

İŞ GYO, Halkalı'daki Güneşli Ofis Binası'nı Sun Turizm'e sattı. KDV dahil 82 milyon 10 bin TL bedelle satılan binanın bedeli tapu devir işlemleri ile eş zamanlı olarak tahsil edildi.

İş GYO Inİstanbul Gala Rezidans teslim tarihi!

Daire tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar değişiklik gösterdiği proje konum bilgisine göre Dumlupınar Caddesi’ne 600 metre kadar uzaklıkta bulunuyor. İş GYO Inİstanbul Gala Rezidans teslim tarihi 2017 yılında yapılması planlanıyor.

İş GYO Inİstanbul Gala satış ofisi telefon!

Daire tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar değişiklik gösterdiği proje Topkapı Şişecam Fabrikası arsası üzerinde yükseliyor. İş GYO Inİstanbul Gala satış ofisi telefon numarası 444 72 21 olarak belirlendi.

İş GYO İnistanbul Gala Konut fiyatları!

İnistanbul Gala Rezidans iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 72 21 olarak belirlendi. İş GYO İnistanbul Gala Konut fiyatları daire seçenekleri ve konumuna göre değişiyor.

İş GYO Nef Inİstanbul Gala ödeme planı!

İş GYO Nef Inİstanbul Gala ödeme planı kapsamında lansmana özel fırsatlar ve kampanyalar devam ediyor. Eski Topkapı Şişecam Fabrikası arsası üzerinde yükselen projede banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor.

İş GYO Inİstanbul Gala Davutpaşa daire fiyatları!

Nef ve İş GYO ortaklığında hayata geçirilen Inİstanbul Gala Davutpaşa konum olarak eski Şişecam Fabrikası arsa alanı üzerinde inşaa ediliyor.İş GYO Inİstanbul Gala Davutpaşa daire fiyatları 320 bin TL'den başlıyor.

iş gyo projeleri Haberi

iş gyo projeleri

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) özel durum açıklaması yaptı. 


2017 yılı içerisinde, İş GYO'nun portföyünde yer alan taşınmazlara ilişkin olarak, yıllık kira bedeli toplamı KDV hariç yaklaşık 33 milyon TL olan kira sözleşmesi imzalandı. Satışların devam ettiği Ege Perla, Manzara Adalar ve İnistanbul Konut Projelerinde toplam (ön satış dahil) 310 milyon TL tutarında (KDV hariç) satış gerçekleşti.


İş GYO'nun KAP açıklaması:
2017 yılı içerisinde, Şirketimiz portföyünde yer alan taşınmazlara ilişkin olarak,  yıllık kira bedeli toplamı KDV hariç yaklaşık 33 milyon TL olan kira sözleşmesi imzalanmış, satışların devam ettiği Ege Perla, Manzara Adalar ve İnistanbul Konut Projelerinde toplam (ön satış dahil) 310 milyon TL tutarında(KDV hariç) satış...