www.alexa.com raporlarına göre, en çok ziyaret edilen e-ticaret portalı olan sahibinden.com'da ticaret hacmi Haziran ayı sonu itibarıyla 9.1 milyar doları buldu">

İstanbul Ataşehir

İstanbul Ataşehir

www.alexa.com raporlarına göre, en çok ziyaret edilen e-ticaret portalı olan sahibinden.com'da ticaret hacmi Haziran ayı sonu itibarıyla 9.1 milyar doları buldu

Ataşehir, finans merkezi belgesi taslağında yer almadı

Ataşehir, finans merkezi strateji belgesi taslağında adres olarak gösterilmedi

Emlak Konut'ta bahar kampanyası başladı!

Başbakanlık Topluk Konut İdaresi (TOKİ)'nin iştiraki Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, bahar kampanyasına hazırlanıyor.

Ataşehir'in "finans merkezi olma planı" yeniden davalık oldu

Ataşehir Finans merkezi projesi daha önce yürütmeyi durdurma kararı çıkaran Mimarlar Odası, projenin gerçekleşmemesi için 1/100.000'lik İstanbul İl çevre Düzeni planı kapsamında yerniden davacı oldu.

Ağaoğlu'nun 250 milyon dolarlık planını belediye reddetti!

Ataşehir'in geçtiğimiz yıl finans merkezi olarak ilan edilmesinin ardından arazilerin değeri arttı

Ataşehir'e İstanbul'daki en büyük botanik park kurulacak

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, İstanbul'un en büyük botanik parkının Ataşehir'e kurulacağını söyledi

Ağaoğlu İnşaat villası çatıda kule yapacak!

Ağaoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Towerland projesinde villaların çatıya yapılacağını söyledi

Emlak Konut GYO İzmir'de 4 arsa satacak!

Emlak Konut GYO, İzmir'deki 4 arsasını ve ticari ünitelerini peşin ödemede yüzde 5 indirimle satışa çıkardı

BDDK Ataşehir Finans Merkezi'nde 43 dönüm arsa aldı

TOKİ'nin projelendirdiği Ataşehir Finans Merkezi'nde Halkbank ve Ziraat Bankası'ndan sonra BDDK da arsa satın aldı

Ataşehir nereye koşuyor?

Doğu Ataşehir'in son büyük parselinin 1 milyar 161 milyon TL'ye ihale edilmesi akıllara "Ataşehir nereye koşuyor?" sorusunu getirdi

İstanbul Defterdarlığı 3 hastanede 4 kantin kiraya verecek

İstanbul Defterdarlığı kent genelinde çeşitli hastanelerdeki kantinleri üç yıllığına ihale ile kiraya verecek

Ali Ağaoğlu, My World projesini My Office ile tamamlıyor

Ağaoğlu'nun My Office projesi Emlak Konut tarafından satışa çıkarıldı...

Ataşehir, New York Times'ta!

New York Times (NYT) gazetesi, "dünyanın iki kıtasında adresleri olan tek kenti" olarak nitelediği İstanbul'da Ataşehir'in üzerinde durdu

Anadolu Yakası'nda ofis projeleri öne çıkıyor

İstanbul'da son haftalarda finans merkeziyle ilgili yaşanan gelişmeler, gözleri yine Batı Ataşehir'deki projelere çevirdi

TOKİ İstanbul Ataşehir başvuru tarihleri 2019!

TOKİ İstanbul Ataşehir başvuru tarihleri 2019 haberimizde yer alıyor. Projede toplam 9 adet konut bulunuyor.

TOKİ İstanbul Ataşehir Esatpaşa başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın İstanbul Ataşehir Esatpaşa projesinde yer alan konutlar bugün itibariyle satışa çıktı.

TOKİ İstanbul Ataşehir'de konut satıyor! 298 bin 494 TL'ye!

TOKİ İstanbul Ataşehir'de 25 konut satıyor. Standart konut kapsamında hayata geçirilen projede fiyatlar 298 bin 494 TL ile 550 bin 213 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir açıldı!

İstanbul'un finans merkezi Ataşehir'de gerçekleştirilen otel yatırımı Sheraton Grand İstanbul Ataşehir'in resmi açılışı gerçekleştirildi. Otel 80 milyon dolarlık bir yatırımla, 25 Sheraton Grand arasında yerini aldı.

Egal İstanbul Ataşehir daire fiyatları!

Egal İstanbul Ataşehir daire fiyatları 525 bin 977 TL'den başlayarak değişiyor. Egal İnşaat'ın projesi Egal İstanbul Evleri'nde 40 ay sıfır faizle taksitli ödeme imkanı sunuluyor...

Metropol İstanbul'un 2015 sonu değerleme raporu yayınlandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul Ataşehir Doğu Bölgesi 2.Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" kapsamında inşa edilen Metropol İstanbul'un değerleme raporunu yayınladı.

My Newwork Ataşehir'de metrekaresi KDV dahil 6 bin 40 dolara!

İstanbul Ataşehir'de Fenerbahçe Ülker Sports Arena'ya yakın mesafede yükselen My Newwork projesinde ofislerin metrekaresi KDV dahil 6 bin 40 dolardan başlangıç gösteriyor.

My Newwork Ataşehir'de teslimler 2017'de!

Ofis alanlarının 106 ile 172 metrekare arasında değişiklik gösterdiği projede Ağaoğlu İnşaat imzası bulunuyor. İstanbul Ataşehir'de inşa edilen projede teslimlerin 2017'de yapılması planlanıyor.

Sinpaş GYO'dan, Ataşehir arsası açıklaması!

Sinpaş GYO, İstanbul Ataşehir'de ihale ile alınan arsanın mülkiyetinin devrinin mümkün olmadığını, daha önce ödenmiş olunan bedelin ihaleyi kazanmış olan şirketlere iade edileceğini KAP'a bildirdi.

My Newwork Ataşehir'de metrekaresi 6 bin dolara ofisler!

Ağaoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen proje İstanbul Ataşehir'de inşa ediliyor. My Newwork Ataşehir'de teslimlerin 2017 yılında gerçekleşmesi öngörülüyor.

Emlak Konut Ataşehir Resmi Kurum Binası değerleme raporunu yayınladı!

Emlak Konut GYO İstanbul Ataşehir Resmi Kurum Binası ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları İşi ile ilgili hazırlatılan değerleme raporunu yayınladı.

Ağaoğlu My Newwork Ataşehir'de teslimler Mart 2017'de!

İstanbul Ataşehir'de Ağaoğlu İnşaat imzasıyla inşa edilen My Newwork'te teslimlerin 2017 yılının Mart ayında yapılması planlanıyor. Projede ödeme planı henüz netleşmedi.

Cevahir Yapı Sanayi Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi Sheraton Otel İstanbul Ataşehir Şubesi açıldı!

Cevahir Yapı Sanayi Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi Sheraton Otel İstanbul Ataşehir Şubesi, 50 bin TL sermaye ile 18 Eylül'de Ataşehir, Barbaros Mahallesi, Mor Sümbül Sokak Varyap Meridian I Blok'ta açıldı.

İstanbul Ataşehir

İstanbul Ataşehir İstanbul Ataşehir

www.alexa.com raporlarına göre, en çok ziyaret edilen e-ticaret portalı olan sahibinden.com'da ticaret hacmi Haziran ayı sonu itibarıyla 9.1 milyar doları (Yaklaşık 13.6 milyar TL) buldu. Site üzerindeki ilanlardan her gün yaklaşık 50 milyon dolarlık satış gerçekleşiyor. En çok satış yapılan kategori ise konut. sahibinden.com Genel Müdürü Müge Seymen, kriz ortamında ikinci el satışlarda müthiş bir artış olduğunu söyledi. ekonominin iyi gittiği dönemlerde alıcıların fazlalaştığını, kötü zamanlarda ise satıcıların arttığını kaydeden Seymen, "Kriz öncesi 5 bin 500 olan ilan girişi sayısı, kriz ortamında 13 bin 500'e kadar çıktı" diyor.

Sıkı taramadan geçiriliyor

Siteye alınan ilanları büyük bir ekip öncelikle taramadan geçiriyor. Fotoğraflar, videolar kontrol ediliyor. Ateşli silah gibi yasak ürünler varsa onlar eleniyor. Seymen, yüzde 8 büyüme hedefleri olduğunu, ancak...