İstanbul Fuar Merkezi

İstanbul Fuar Merkezi

Türk ulaşım sektörünü 18 yıldır biraraya getiren Intertraffic İstanbul, 24-26 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyarete açıldı.

Juwi, 2016'da Konya ve Nevşehir'de güneş enerji santrali kuracak!

Alman güneş ve rüzgar enerji şirketi Juwi, 2016'ta Konya ve Nevşehir'de 18 lisanssız güneş enerji santralini hizmete sokacak. Türkiye'nin yenilebilir enerji sistemi için uygun coğrafyada olduğu belirtildi.

İstanbul Fuar Merkezi'ne 500 milyon dolarlık yatırım yapılacak!

İBB iştiraki İDTM, 500 milyon dolarlık yatırımla Yeşilköy'deki İstanbul Fuar Merkezi'ni Türkiye'nin en büyük fuar alanına dönüştürecek. Başkan Topbaş, "300 bin metrekareyi aşan alan içerisinde fuar alanı hazırlığımız var" dedi.

Beton Fuarı İstanbul Fuar Merkezi'nde başladı!

TÜRKİYE Hazır Beton Birliği, sektörün en önemli buluşması olan Beton Fuarı'nın yedincisini hayata geçirdi. Beton 2015 Fuarı, 19 -21 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleşiyor.

İstanbul Fuar Merkezi yapılan düzenlemeyle imara kavuştu!

Mahkeme kararıyla planları iptal edilen Yeşilköy' deki İstanbul Fuar Merkezi'nin (İFM) ' fuar alanı ' olarak imar değişikliği yapılmasını isteyen talep Belediye Meclisi' nden geçti...

2014 mobilyada detayların yılı olacak!

Uzun yıllar önce mobilya, sadece üzerinde rahatça oturmak, yemek yemek ya da uyumak amaçlı kullanılıyordu. Bu sebeple mobilya yapımında en çok ağaç yani ahşap tercih ediliyordu...

Türkiye kapı üretiminde dünya üçüncüsü!

Kentsel dönüşüm çerçevesinde yapılan yeni binalar kapı sektöründe talebi büyük ölçüde arttırıyor. 2014 yılında Türkiye' de 2 milyon 500 bin civarı yeni kapı takılacağı öngörülüyor.

Barajlar ve Hidroelektrik Santralleri Fuarı, 13 Şubat'ta İstanbul'da yapılacak!

"Barajlar ve Hidroelektrik Santralleri" (HES) Fuarı organizasyon Demos Fuarcılık tarafından 13,14 ve15 Şubat tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde 9,10 ve 11 numaralı salonlarda gerçekleştirilecek

Emlak Fuarı'nda hedef Ortadoğu!

İstanbul'da 5-8 Aralık 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 'Emlak 2013 Konut, İşyeri, Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı'nda gözler Ortadoğu'ya çevrilecek. Emlak Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi'nde 20 bin metrekare alanda gerçekleşecek.

Domotex halı ve zemin fuarı açıldı!

Türkiye'nin ve Ortadoğu bölgesinin halı ve zemin kaplamaları alanındaki en büyük fuarı DOMOTEX Middle East, kapılarını ziyaretçilerine açtı. Fuar, 10 Kasım'a kadar İstanbul Fuar Merkezi'nde katılımcı ve ziyaretçi ağırlamaya devam edecek...

Halı Tasarım Yarışması'nın yedincisi düzenleniyor!

İstanbul Halı İhracatçıları Birliği Türkiye' nin en kapsamlı “Halı Tasarım Yarışması”nın yedincisini düzenliyor. Yarışmanın sonuçları 7 Kasım Perşembe günü İstanbul Fuar Merkezi’nde görkemli bir törenle açıklanıyor....

Beton 2008 Fuarı İstanbul Fuar Merkezi'nde başlıyor

Beton 2008 Fuarı, hazır beton, agrega ve inşaat sektörlerini buluşturuyor.

2009 yılı Villa Decor Fuarı ile başlayacak

Villa Decor Fuarı 07 Ocak 2009 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi'nde kapılarını açacak.

'Konutlara el koymalar olmaz'

Özcan: "Türk ailesi aksaklıklara komple çözüm üretiyor. Ödemelerde aksama beklemiyoruz"

Emlak Festivali'nde 100 firma 300 proje sergileyecek!

Nisan ayında kriz engeline takılıp ertelenen Emlak Festivali, 3-6 Aralık tarihlerinde kapılarını açacak

Binali Yıldırım'dan fuar merkezi müjdesi!

6. Uluslararası CNR Kitap Fuarı'nın açılışına katılan AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, içinde bulundukları havzayı İstanbul’un en büyük fuar merkezi haline getireceklerini müjdeledi.

Giyimkent Tekstilya Daimi Fuar Merkezi açıldı!

Esenler'de bulunan Giyimkent Tekstilya Daimi Fuar Merkezi açıldı. Açılış, Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, tekstil ve hazır giyim sektörü temsilcilerinin katılımıyla yapıldı.

Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezi'ne yeni köprü!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi ile Sanayi Mahallesi arasına yeni köprü inşa ediyor.

Sinpaş Palas ile İstanbul Finans Merkezi'ne 1600 konut geliyor!

Sinpaş Yapı Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik, İstanbul Finans Merkezi'nde Sinpaş Palas adıyla yeni bir projenin inşaatına başladıklarını söyledi. Çelik, ön satışların başladığı projenin 250 dönüm üzerine 1600 konut şeklinde olacağını ve satışların bu yıl başlayacağını belirtti.

İstanbul Finans Merkezi Kanunu geliyor!

İstanbul Ataşehir'de kurulacak olan İstanbul Finans Merkezi'nin temeli Ekim 2016'da atılmıştı. İstanbul Finans Merkezi Kanun Taslağı için Sermaye Piyasaları Kurulu(SPK) kurumlardan görüş almaya başladı.

Konyaaltı Kongre ve Fuar Merkezi'nin inşaat çalışmaları başladı!

Konyaaltı Belediyesi Kongre ve Fuar Merkezi'nin ihale süreci tamamlandı. Belediye Başkanı Böcek, Pınarbaşı Mahallesi'ne inşa edecekleri Kongre ve Fuar Merkezi'nin inşaat çalışmalarına başladıklarını söyledi.

Emlak Konut İstanbul Finans Merkezi değerleme raporu yayınlandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamada Emlak Konut İstanbul Finans Merkezi değerleme raporu yayınlandı.

İstanbul Finans Merkezi İBB merceğinde!

İstanbul Finans Merkezi’nin Yapılanmasına Hizmet Edecek Bölgelerin Fiziki ve Sosyal Gelişmişliğinin İzlenmesine Yönelik Model Geliştirmek üzere hizmet alım ihalesi bugün gerçekleşecek.

İstanbul Finans Merkezi bölgeye değer kattı!

Ataşehir’de yükselen İstanbul Finans Merkezi, Ataşehir, Şerifali, Kozyatağı, Yeni Sahra, Göztepe ve Ümraniye’nin değerini katlarken, proje içinde yer alacak kurum ve kuruluşlarda çalışacak beyaz yakalıların ev talepleri de metroyla bağlantılı semtlerin cazibesini artırıyor

İstanbul Finans Merkezi Kanunu çıkarılacak!

Maliye Bakanı Ağbal, "İstanbul Finans Merkezi Kanunu'nu çıkaracağız. Rekabet içinde olduğumuz finans piyasaları ne imkanlar sunuyorsa, biz o imkanları aynen, hatta daha fazlasıyla sunacağız." dedi.

İstanbul Finans Merkezi'nde son durum!

İstanbul Finans Merkezi’nde (İFM) kamunun temel atmasıyla süreç hızlandı. İFM sayesinde bölgede fiyatlar yüzde 25 artarken, 12 bin yeni konut ve 450 bin metrekare ofis inşa edildi.

İnegöl’e dünya standartlarında yeni fuar merkezi!

Bursa'nın İnegöl ilçesinde yeni fuar merkezi yapılacak. MODEF, devlet ve sanayici işbirliğiyle ile yapılması hedeflenen dünya standartlarındaki yeni fuar projesi tanıtıldı. 50 bin metrekare alan üzerine inşa edilecek devasa proje ilk kez mobilyacılara tanıtıldı.

İstanbul Finans Merkezi, gayrimenkul mü, finans projesi mi olacak?

AK Parti’nin en iddialı vaatlerinden biri olan İstanbul Finans Merkezi (İFM); gayrimenkul geliştirme projesi mi, finansal merkez mi olacak?

İstanbul Fuar Merkezi

İstanbul Fuar Merkezi İstanbul Fuar MerkeziUlaşım sektörünü iki yılda bir İstanbul’da buluşturan Intertraffic İstanbul 9. Uluslararası Altyapı, Trafik Yönetimi, Yol Güvenliği ve Park Sistemleri Fuarı, Karayolları Genel Müdür Yardımcısı Laçin Akçay, Ulaştırma Bakanlığı Strateji Geliştirme Dairesi ve AUSDER Başkanı Erol Yanar, İBB Genel Sekreteri Dr.Hayri Baraçlı, Fas Rabat Belediye Başkan Yardımcısı Amine Sadak, RAI Amsterdam CEO’su Bas Dalm ve UBM EMEA (Istanbul) Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Tığlıoğlu’nun katıldığı törenle ziyarete açıldı.


UBM EMEA (Istanbul) Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Tığlıoğlu:
“Intertraffic İstanbul’a 90’dan Fazla Ülkeden 6.000’i Aşkın Ziyaretçi Bekleniyor”

Ulaşım sektörünün global markası Intertraffic, Organizatör Rai Amsterdam ve UBM NTSR’nin uluslararası gücü ile 18 yıldır Türk ulaşım sektörünü Intertraffic İstanbul çatısı altında buluşturuyor. Fuarın Açılış Töreni’nde konuşan UBM EMEA (Istanbul) Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Tığlıoğlu, “Bu yıl Intertraffic...