İzmir Buca

İzmir Buca

İzmir İflas Müdürlüğü Buca'da satış mağazası ve depoyu 4 milyon 315 bin TL'ye satışa çıkardı. Satış mağazası ve deponun toplam alanı 3 bin 724 metrekare.

İzmir'de Kil Ocağı projesi için halk toplantısı düzenlenecek!

Batıçim Batı Anadolu Çimento Sanayi A.Ş tarafından, İR:74042 Ruhsat Numaralı Kil Ocağı projesi için 25 Aralık 2014 günü saat 14:00'de halk toplantısı düzenlenecek.

İzmir'de yeni cezaevi inşaatı başladı

İzmir'de, Buca Cezaevi'nin taşınacağı, Aliağa'nın Yeni Şakran Beldesi'ndeki kompleksin inşaatı hızlı başladı

Milli Emlak İzmir Buca'da 14 arsa satıyor!

Milli Emlak İzmir Buca'da toplam 14 adet arsa satmak üzere ihale düzenledi

Siyah Kalem İnşaat kimdir?

Seyrantepe ihalesi için tek teklif sunan Siyah Kalem İnşaat, TOKİ'nin bazı projelerini ve Pakistan AJK Eyaleti Hidroelektrik Santrali Projesi'ni inşa etmişti.

14 ilin yeni rant bölgeleri!

Gayrimenkule her dönemin yatırımı olarak bakanlar, genellikle henüz kimsenin keşfetmediği, yatırımcıların da pek yüz vermediği bölgelere ilk yatırımı yaparak büyük kazançlar elde edebiliyor

TOKİ'de bu hafta 6 kampanya!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, bu hafta 6 projesini satışa sunuyor

TOKİ'de bu hafta 6 kampanya!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, bu hafta 6 projesini satışa sunuyor...

TOKİ İzmir Buca ve Çiğli'de kura çekilişi yapıldı!

TOKİ tarafından yapımı gerçekleştirilen İzmir'deki üç konut projesinde hak sahiplerini belirlemek amacıyla kura çekimi yapıldı

TOKİ İzmir Buca'da kuralar bugün çekiliyor!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ)'nin İzmir Buca konutları için kuralar bugün çekiliyor

TOKİ İzmir Buca'da kuralar yarın çekiliyor!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ)'nin İzmir Buca konutları için kuralar yarın çekiliyor

TOKİ İzmir Buca kura sonuçlarının tam listesi!

TOKİ İzmir Buca konutlarının kura sonuçları açıklandı...

TOKİ İzmir Buca 2.Etap kura sonuçlarının tam listesi!

TOKİ İzmir Buca 2. Etap konutlarının kura sonuçları açıklandı...

TOKİ İzmir Buca 2.Etap'ta konut seçim dönemi başlıyor!

TOKİ İzmir Buca 2.Etap konutların seçim dönemi başlıyor...

İzmir Üçyol-Buca Metro Hattı'nın inşaatı yılın 2. yarısında başlayacak!

İzmir tarihinin en büyük yatırımı olması planlanan Üçyol - Buca Metro projesinin genel ihale ilanı Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’nın internet sitesinde yayımlandı. Projenin inşaatının bu yılın ikinci yarısında inşaatın başlaması planlanıyor.

Buca'da kaçak villalara yıkım şoku!

İzmir Buca Belediyesi, İzmir’in saklı cenneti arasında yer alan Belenbaşı’nda 50 dönümlük ormanlık hazine arazisi üzerine yapılan villaların yıkımı tamamlandı.

İzmir Kırıklar’da 13 kaçak yapı yıkıldı!

İzmir Buca Belediyesi Kırıklar bölgesinde tespit edilen 13 kaçak yapının yıkımını tamamladı. Bir fırsatçının da hazine arazisine ‘satılık’ ilanı koyduğu görüldü.

İzmir'de okul inşaatı bitmeyince, konteynerlerde eğitim başladı!

İzmir Buca'nın kırsal mahallelerinden Belenbaşı'nda yaklaşık 60 öğrencisi bulunan ilk ve ortaokul binaları, geçen yıl yenilenmek üzere yıkıldı. Ayrı ayrı iki binanın yapım işini alan firma, konkordato ilan etti. Şirket iflas edince de okul inşaatları yarıda kaldı.

İzmir'deki günlük kiralık evde 1 genç öldü!

İzmir Buca’da uyuşturucu hap satın alan 4 gençten ikisi gittikleri günlük kiralık evde fenalaştı. Evdeki gençlerden Oğuzhan Değirmenci hayatını kaybetti.

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi'nde Buca Metrosu tartışması!

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi temmuz ayı ikinci birleşiminde, Buca Metrosu projesi ile ilgili tartışmalar devam etti.

İzmir Buca’da imar fırsatçıları seferberliği!

İzmir Kaynaklar’daki arazi talanına Buca Belediyesi’nden geçit yok. Süresi dolan İmar Barışı üzerinden kırsal bölgelerinde kaçak yapılara karşı  gece gündüz çalışan Buca Belediyesi zabıta ekipleri, fırsatçılara göz açtırılmıyor.

Buca'ya bin 200 araçlık otopark hamlesi!

İzmir Buca Belediyesi, bölgedeki trafiiği rahatlatmak için projelerini devreye sokuyor. Buca Metro inşaatı tamamlanana kadar yeraltı ve bölgesel otoparklarla şehir içi trafik rahatlayacak.

Buca Saygın Gençlik Merkezi hizmete açıldı!

İzmir Buca Belediyesi tarafından hayata geçirilen Saygın Gençlik Merkezi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, bölgedeki projeler hakkında konuştu.

İzmir Buca'da 6.3 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

İzmir İli Buca İlçesi, Tınaztepe Mahallesi'nde yer alan tekstil atölyesi vasıflı gayrimenkul 6 milyon 339 bin 230 TL'ye icradan satışa çıkarıldı. 

İzmir 2. Sulh Mahkemesi Buca'daki 5 arsayı satıyor!

İzmir 2. Sulh Mahkemesi tarafından Buca'da bulunan 5 arsa 29 milyon 975 bin TL'ye satılıyor. Gayrimenkullerin ihalesi 10 Ekim'de gerçekleşecek.

İzmir Buca'ya gençlik merkezi müjdesi!

İlçedeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Buca Belediyesi Bucalı üniversite gençliğinin içinden çıkmak istemeyeceği muhteşem bir Gençlik Merkezi daha hayata geçiriyor.

İzmir Buca'da 4.5 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

İzmir İli, Buca İlçesi, Tınıztepe Mahallesi'nde yer alan bina ve arsası 4 milyon 500 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkul için ilk ihale tarihi 15 Ağustos 2018 olarak belirlendi. 

İzmir Buca

İzmir Buca İzmir Buca

Buca'da bulunan satış mağazası ve depo İzmir İflas Müdürlüğü tarafından satışa çıkarıldı. Toplam alanı 3 bin 724 metrekare olan mağaza ve deponun bedeli ise 4 milyon 315 bin TL.


İhalesi, 27 Şubat 2015 günü saat 15.50 ile 16.00 arası İzmir Adliyesi D3 Blok zemin katta 9 nolu odada açık artırma suretiyle yapılacak.


İhale ilanı:


T.C. 

İZMİR İFLAS MÜDÜRLÜĞÜ 2014/17 İFLAS TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI


Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri: 


1 NO LU TAŞINMAZIN


Özellikleri : İzmir İl, Buca İlçe, 10068 Ada No, 16 Parsel No, İNÖNÜ MAHALLESİ, Mahalle/Mevkii, Taşınmaz üzerindeki ana yapı B.Arme prefabrik kolon ve kirişli, biriket duvarlı , çatısı demir konstrüksüyon üzeri oluklu saç kaplı olarak inşa edilmiştir. Satış mağazası ve depo tarzında inşa edilmiş olan yapının 4 bölüm...