k yapı

k yapı

K Yapı ve Solid işbirliğiyle Ataşehir'de hayata geçirilen Trendist Ataşehir'de hafta sonu etkinliği düzenlendi. Ünlü besteci ve yorumcu Mazhar Alanson'un mini bir konser verdiği etkinlikte davetliler eğlenceli bir gün geçirdi.

Mustafa Orman: Marka olmanın yollarından biri seçtiğiniz bölgede projenizin adının anılmasıdır!

Emlakkulisi.com ev sahipliğinde gerçekleşen 4. Konutta Satış ve Pazarlama Buluşmaları kapsamında konuşma yapan K Yapı Genel Müdürü Mustafa Orman; projenin marka olmasının detaylarından bahsetti...

Trendist Ataşehir Evleri'nde 250 bin TL'ye 1+0! Yüzde 1 KDV!

Satışlarına yüzde 1 KDV avantajı ile devam edilen Trendist Ataşehir projesi, K Yapı-Solid İnşaat ortak projesi olarak hayata geçiriliyor. Projede başlangıç fiyatı 250 bin TL olarak belirlendi...

Ataşehir'in 820 konutluk projesi: Trendist Ataşehir!

K Yapı ve Solid İnşaat konsorsiyumu Trendist Ataşehir ile, Ataşehir'e yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Tüm Zamanların Projesi' olarak tasarlanan Trendist Ataşehir, 3 Adet 33 katlı ve 13 adet 8 katlı olmak üzere 16 bloktan oluşuyor.

Trendist Ataşehir 350 milyon TL yatırım bedeli ile yükseliyor!

K Yapı ve Solid İnşaat konsorsiyumu İstanbul Ataşehir'de yeni bir proje için işbirliğine gitti. Trendist Ataşehir ismiyle yükselecek site 3 adet 33 katlı ve 13 adet 8 katlı olmak üzere 16 bloktan oluşacak. Projede 820 adet konut bulunuyor.

Solarkent'te 120 ay vadede yüzde 0.59 faizle!

Solarkent'te fiyatlar 107 bin 792 lira ile 293 bin 177 lira arasında değişiyor

6 firma eleman avında!

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren 6 firma eleman arıyor

Solarkent'te 138 bin TL'ye!

Solarkent'te konutlar, 138 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor

Mimoza Up Town'da 275 bin TL'ye! 2010 sonu teslim!

Ümraniye Şerifali'de bulunan Mimoza Up Town projesinde yaşam 2010 yılı sonunda başlıyor…

Mimoza Down Town'da 275 bin TL'ye 3+1!

Mimoza Down Town projesi Ümraniye Şerifali'de hayata geçiriliyor…

Şerifali Mimoza Downtown'da 300 bin TL'ye 3+1!

K Yapı tarafından yapımına başlanan Mimoza Down Town projesi 2 bin 565 metrekare arsa üzerine inşa ediliyor

Mimoza Up Town'da 330 bin TL'ye 3+1!

Mimoza Up Town'da teslimler 2010 sonunda başlayacak...

Ümraniye Mimoza Up Town'da 275 bin TL'ye 3+1!

Mimoza Up Town, K Yapı tarafından Ümraniye Şerifali'de hayata geçiriliyor. Projede yaşamın 2010 yılı sonunda başlaması planlanıyor

Solarkent'te 520 TL taksitle! Taksitler düştü!

Güneş enerjisinden yararlanarak kendi elektriğini üreten Solarkent projesinde taksitler düştü. 120 aya sıfır faiz uygulanıyor, aylık taksitler 520 TL'den başlıyor...

Halk GYO, Ataşehir'deki binayı Halkbank’a 3 yıllığına kiraladı!

2012 yılı 3. çeyreğinde halka arz olmayı planlayan Halk GYO yatırımlarına hızla devam ediyor… Ataşehir Finans Merkezi bölgesi yakınlarındaki 23 katlı binayı portföyüne kattı ve Halkbank’a 3 yıllığına kiraladı…

Ege Yapı’dan 0 faiz, 50 ay vade kampanyası!

Ege Yapı, Yedikule’deki Cer İstanbul, Çekmeköy’deki ÇamlıYaka Konakları ve Kâğıthane’deki Kordon İstanbul projelerinde “0 Faiz, 50 Ay Vade” kampanyası ile satışa sunuyor. 

2 K Yapı İnşaat Taahhüt Turizm Ve Temizlik Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

2 K Yapı İnşaat Taahhüt Turizm Ve Temizlik Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Emir Yıldırım tarafından kuruldu. 

TOKİ Kağıthane arsasına en yüksek teklif Güney-Baş Yapı-Esta-Elit Ortaklığı'ndan!

İstanbul Kâğıthane Arıcılar mahallesinde “Arsa Satış Karşılığı Gelir Paylaşımı” modeliyle satışa çıkardığı arsanın ihalesine en yüksek teklif 527 milyon TL ile Güney-Baş Yapı-Esta-Elit Ortaklığı'ndan geldi.

2 K Milat Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

2 K Milat Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Hakan Belguratü mustafa Kemal kıraç, Sura Kıraç ve Bedir Kıraç ortaklığında 120 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Kd Taahhüt Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kd Taahhüt Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Katip Ayşın ve D. K. Rashıd ortaklığında 125 bin TL sermaye ile 18 Temmuz 2017'de kuruldu.

TOKİ Kağıthane arsasına en yüksek teklif Özak - İnt-Er Yapı'dan!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın İstanbul Kâğıthane Arıcılar mahallesinde “Arsa Satış Karşılığı Gelir Paylaşımı” modeliyle satışa çıkardığı arsanın ihalesine en yüksek teklifi 500 milyonluk bedelle Özak G.Y.O. A.Ş. & İnt-Er Yapı İnş. İş Ortaklığı verdi.

Ege Yapı Kağıthane projesine 3 bin 500 ön talep geldi!

Bulunduğu bölgeye değer katan ödüllü projelere imza atan gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından Ege Yapı, Kâğıthane ve Maslak’ın buluşma noktasındaki yeni projesi için 3.500 adet ön talep aldı.

Filistin Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Filistin Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Mohamed A. K Radı imzasıyla bugün kuruldu.

Ziverbey 34'te teslimler Şubat 2017'de!

Deniz ve Adalar manzarasına sahip olan Ziverbey 34 projesi K Yapı Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Projede teslimler Şubat 2017'de yapılacak...

Tek K Yapı Anonim Şirketi kuruldu!

Tek K Yapı Anonim Şirketi bugün Nergül Yılmaz tarafından 50 bin TL sermaye bedeli ile Ümraniye'de kuruldu.

Trendist Ataşehir’e komşu 110 dönümlük şehir parkı geliyor!

K Yapı ve Solid İnşaat’ın Ataşehir’deki kentsel dönüşüm projesinde teslimler başladı. Projeden ev alanlara 110 dönümlük şehir parkına komşu olacaklarını vaat ettiklerini söyleyen Murat Karaduman, belediyenin park için 4. kez ihaleye çıkacağını söyledi.

Trendist Ataşehir'de teslimler başlıyor!

İstanbul Ataşehir'de K Yapı ve Solid İnşaat imzasıyla yükselen Trendist Ataşehir projesinde bağımsız bölümlerin teslimleri başlıyor. Projede yer alan her bir bağımsız bölüm için teslim günü ve saati belirlendi.

Ömürhan Yapı Denetim'in geçici proje durdurma işlemi iptal edildi!

Ömürhan (Eski Ünvanı Olimpos) Yapı Denetim tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na açılan davada, 05.02.2016 tarih ve E.2015/2388-K.2016/322 sayılı kararı ile “dava konusu işlemin iptaline” hükmedildi.

k yapı

k yapı k yapı

Ünlü besteci ve yorumcu Mazhar Alanson'un mini bir konser verdiği etkinlikte davetliler eğlenceli bir gün geçirdi. İlk yılında yüzde 65'lik satış rakamına ulaşılması nedeniyle düzenlenen etkinlikte, davetliler ile projenin reklam yüzü Mazhar Alanson bir araya gelerek sohbet etti. Mazhar Alanson'un da Trendist Ataşehir'de bir dairesi...