Karayolları arazisi

Karayolları arazisi

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Küçükyalı’daki karayolları arazisinin önemli bir bölümünün şehir parkına dönüştürülmesini istediklerini, ancak TOKİ'nin daha önce olur vermesine rağmen kararından caydığını söyledi.

Ali Kılıç Küçükyalı’daki karayolları arazisine sahip çıktı!

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Küçükyalı’daki karayolları arazisinin önemli bir bölümünün şehir parkına dönüştürülmesi noktasında vatandaşlara destek vererek, gerekli girişimlerde bulunduklarını söyledi.

Küçükyalı Karayolları arazisi imar planı askıda!

Maltepe Küçükyalı'daki Karayolları arazisinin imar planı askıya çıktı. 132 bin 107 metrekarelik alanda ticaret + konut, park, belediye hizmet, ilkokul ve ibadet alanları planlandı...

Zincirlikuyu karayolları arazisine Zorlu Center!

Karayolları'nın Zincirlikuyu'daki arsasını satın alan Zorlu Holding, arsaya inşa edilecek projenin 'Zorlu Center İstanbul' olarak açıklamış. İşte, Emlakkulisi.com Haber Merkezi'nin tarih araştırmacısı Abdullah Kutalmış Mızrak'ın hazırladığı özel haber...

2007 yılında Karayolları arazisine 'Zorlu Center'!

2007 yılında Karayolları'nın Zincirlikuyu'daki 96 bin 500 metrekarelik arsasını 800 milyon dolara satın alan Zorlu Holding, arsaya inşa edilecek projenin 'Zorlu Center İstanbul' olarak açıklamış.

2007 yılında Karayolları arazisi için kıran kırana yarış!

2007 yılında Özelleştirme İdaresi'nce satışa çıkartılan 96 bin 505 metrekarelik Karayolları arazisi için kıran kırana yarış başlamış. 10 grubun teklif verdiği araziyi alan grup, 226 bin metrekarelik inşaat yapabilecekmiş.

Yasal süreç tamamlandığında karayolları arazisinin satışı gerçekleşecek!

AK Parti İzmir Milletvekili İlknur Denizli, İzmi r'de karayollarına ait arazinin satış süreciyle ilgili olarak, "Yasal prosedürler tamamlandığında satış gerçekleşecek ve hazineye kaynak aktarılacaktır." dedi

Ağaçlı Yol arazisini, 120 milyon 410 bin liraya Armesa-Akdemir kazandı!

Bornova Ağaçlı Yol'daki Karayolları Genel Müdürlüğü'ne ait iki ayrı parseldeki toplam 54 bin 181 metrekare arsa için ihaleye çıktı. Armesa-Murat Akdemir ortaklığı arsayı 120 milyon 410 bin lira önererek kazandı...

Zorlu Center'da 4 proje finale kaldı, 1 milyar dolar hazır

Zorlu 800 milyon dolara aldığı Karayolları Arazisi için proje seçimini tamamlayacak.

Zorlu Center'ın mimarları belli oldu

Karayolları arazisi üzerine yapılacak olan Zorlu Center projesi belli oldu.

Zorlu Center'ın temeli Nisan'da atılacak

Zorlu, 800 milyon a aldığı Karayolları arazisine kuracağı Zorlu Center'ın temelini Nisan ayında atacak.

Ahmet Zorlu: Devlet beni dolandırmaz

Zorlu Holding, iki yıl önce 800 milyon dolara satın aldığı İstanbul Zincirlikuyu'daki Karayolları arazisiyle ilgili olarak büyük bir hayal kırıklığı içinde. Çünkü gayrimenkul projesi, yargı kararı ile durduruldu

Danıştay Zorlu'nun itirazını kabul etti!

Danıştay, yürütmeyi durdurma kararı alınan Zincirlikuyu'daki Karayolları arazisinde Zorlu'nun itirazını kabul etti

Albayrak GYO'nun binası Çalık Grubu'nun oldu

İstanbul Büyükdere Cadesi'nin gözde mülklerinden birisi daha sessiz sedasız el değiştirdi

Zincirlikuyu'da Zorlu arazisinin komşusu kim olacak?

Zincirlikuyu'daki Karayolları arazisinin hemen yanındaki arazi de satışa çıkıyor...

Antalya Karayolları arazisi çekim merkezi olacak!

Alanya’da turizmciler ve muhtarlarla bir araya gelerek sorunları dinleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Alanya’ya 256 milyonluk alt yapı yatırımı yaparken, kent geneline yapılan yatırımın ise 764 milyon lira olduğunu söyledi. 

Maltepe karayolları arazisi için kamuda kalsın talebi!

Küçükyalı Karayolları Dayanışması, Maltepe’de Karayolları arazisinin  imara açılmamasını, kamu kullanımında kalmasını talep etti..

Maltepe Küçükyalı sakinlerinden karayolları arazisi eylemi!

Maltepe Küçükyalı Karayolları arazisinin imara açılamasına tepki gösteren mahalle sakinleri dün eylem yaptı.

Maltepe'deki özelleştirilen Karayolları arazisi mecliste konu oldu!

İstanbul'un Maltepe ilçesindeki bir arazinin imar planında yapılan değişikliğe ilişkin sorunlar meclis gündemine taşındı. Konu ile ilgili olarak İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi soru önergesi hazırladı..

Küçükyalı Karayolları arazisi meclis gündeminde!

TOKİ’ye devredilen ve geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen ihaleyle imara açılan İstanbul Maltepe’deki Karayolları arazisi Meclis gündemine taşındı.

Maltepe halkı Küçükyalı Karayolları arazisi için dava açacak!

Maltepe halkı, Küçükyalı Karayolları arazisinin ticari konut alanı haline getirilerek ihale edilmesine tepki göstererek ihalenin iptali için dava açma hazırlığında olduklarını belirtti.

Küçükyalı Karayolları Arazisi ihalesi protesto edildi!

26 Mayıs günü ilk ihalesi gerçekleştirilen Karayolları Arazisi'nin ihalesini en yüksek teklifi veren Tahincioğlu Gayrimenkul kazandı. İhale Maltepeliler tarafından protesto edildi.

Küçükyalı Karayolları arazisi ihalesinin 2. oturumu 7 Haziran'da!

Küçükyalı Karayolları arazisi ihalesinin Pazarlık - Açık Artırma bölümünü içeren ikinci oturumu 7 Haziran Salı günü saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

Küçükyalı Karayolları arazisi şehir parkına dönüştürülmeli!

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Küçükyalı’daki karayolları arazisinin önemli bir bölümünün şehir parkına dönüştürülmesini istediklerini, ancak TOKİ'nin daha önce olur vermesine rağmen kararından caydığını söyledi.

Nurol GYO, Küçükyalı Karayolları arazisi ihalesine katılacak!

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın bugün gerçekleştirilecek Maltepe, Küçükyalı Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesine teklif verecek.

Küçükyalı Karayolları arazisi için itiraz!

Fatih Kıyman Maltepe Forumu ve bileşenleri, Maltepe Çınarlı mahallesinde bulunan ve 26 Mayıs'ta ihaleye çıkacak Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü arazisi için itiraz dilekçesi vermek için harekete geçti.

Küçükyalı Karayolları arazisi satışa çıkıyor!

Emlak Konut GYO İstanbul Maltepe Küçükyalı arazisinin ihalesi 26 Mayıs'ta gerçekleştirilecek. Arazinin toplam inşaat alanı 114 bin 239 metrekare, emsale esas inşaat alanı ise 128 bin 169 metrekare.

Küçükyalı Karayolları arazisi imar planı askıda!

Maltepe Küçükyalı'daki Karayolları arazisinin imar planı askıya çıktı. 132 bin 107 metrekarelik alanda ticaret + konut, park, belediye hizmet, ilkokul ve ibadet alanları planlandı...

Karayolları arazisi

Karayolları arazisi Karayolları arazisi

Mahalle ve dernek buluşmalarında sık sık vatandaşlarla bir araya gelip, sorunlarını dinleyen Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, belediyenin ana hizmet binasında düzenlenen “Halk Buluşması”na katıldı. Başkan Yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte toplantıya katılan Başkan Kılıç, Türkiye’nin 65’inci hükümetinin göreve gelmesinden ötürü kutlayarak başladığı konuşmasında, “Ramazan ayına kadar bu toplantılarımızı gerçekleştirerek, sizlerle yüz yüze, cemal cemale görüşmek, dertleşmek istiyoruz.  Akşam saatlerinde derneklerde toplantı düzenliyorduk ama o toplantılara yoğun olarak dernek üyeleri katılıyordu. Bu anlamda sabahki toplantılara devam ettik. Burası halkın kürsüsü, söz sizde” dedi.


Rafa kaldırdık


Küçükyalı Karayolları arazisi ile ilgili bir soru üzerine Başkan Kılıç, “Bu arazinin satışı gerçekleştirildi ve ilgili alanı TOKİ aldı. Biz bu satış sonrası, en azından arazinin 10 dönümlük bir kısmına şehir parkı, kreş, ibadethane ve spor...