kartal konut projeleri

kartal konut projeleri

İstanbul'da Kartal bölgesinde birçok konut projesi bulunuyor. Konut geliştiricilerinin uğrak noktası olan bölgede daire seçenekleri ağırlıklı olarak 1 oda 1 salonlardan başlıyor...

Kartal'da 200 aile konut mağduru oldu!

Kartal’da 200 aile ev sahibi olma vaadiyle tüm paralarını bir projeye yatırdı ancak hayalleri suya düştü. Mağdurlar çatıya çıkarak eylem yaptı..

Kartal’da konut fiyatları artacak!

Oturum ve yatırım için İstanbul’un en avantajlı semtlerinden biri olan Kartal hızla değerleniyor. Kartal'da konut fiyatları yükselişe geçecek.

Kartal'da son 10 yılda gayrimenkul yatırımları arttı!

Gerek kamu gerekse özel sektör yatırımlarıyla Anadolu Yakası’nın en güçlü bölgelerinden biri haline gelen Kartal, son 10 yılda gayrimenkul yatırımcısına en çok kazandıran bölgelerin başında geliyor.

Kartal'da emlak fiyatları son 5 yılda 3 kat arttı!

İstanbul Anadolu Yakası'nda yer alan Kartal son zamanlarda yapılan ulaşım projeleriyle ön plana çıktı. Kentsel dönüşümün de etkisiyle bölgede 40 bin yeni konut yapıldı. 

Kartal, markalı konut üreticilerinin üssü oldu!

Kartal, DKY’den Teknik Yapı’ya, İş GYO’dan Mesa’ya kadar markalı konut üreticilerinin üssü oldu. Bölgede şu anda yapımı süren, toplam 45 proje bulunuyor.

Kartal'a 11 bin yeni konut!

Kentsel dönüşüm ve ulaşım projeleri Anadolu Yakası'nda gayrimenkul yatırımlarını yükseltti. Değer artışında Avrupa Yakası ile yarışır hale gelen bölgede en çok dikkat çeken lokasyon Kartal oldu.

Kartal, konut projeleriyle dikkat çekiyor!

Konut ve inşaat sektörünün en gözde bölgelerinden birisinin de Kartal günümüzde İstanbul’da en çok konut projesinin yer aldığı lokasyonlardan biri oldu.

Kartal’dan bugün konut alanlar kazançlı çıkacak!

Markalı konut projelerine ev sahipliği yapan Kartal, son yıllarda en çok değerlenen ve yatırımcısına yüksek prim avantajı sunan bölgelerin başında geliyor. Tamer Son, Kartal’ın önümüzdeki birkaç yıl içinde çok daha hızlı bir ivme ile gelişme kat edeceğini ve değerleneceğini vurguladı.

Kartal, Anadolu Yakası'nın konutta yükselen değeri!

Değerine değer katan İstanbul Anadolu Yakası'nda kentsel dönüşümle yükselişe geçen Kartal dikkatleri çekiyor.

Kartallife-Atalar'da özlenen mahalle hayatı yaşanacak!

Kartallife-Atalar, Adalar manzarası, sosyal donatıları, yeşil alanları ile güvenlikli site projesi olmasının yanı sıra 2+1, 3+1 tipi aile konsepti daireleriyle de eski zamanların özlenen samimi aile ve mahalle yaşamını sunmaya hazırlanıyor!

Fera Life Kartal yıl sonunda teslim edilecek!

Büyük kentlerde ulaşımı kolay lokasyonlarda inşaatlar gerçekleştirerek yaşayanları için ferah, yatırımcısı için karlı gayrimenkul projelerine imza atan Fera Grup, Ümraniye ve Kartal'daki projelerinde satışları büyük oranda tamamladı.

Kartal- Maltepe'de 29 yeni proje yükseliyor!

Eskinin sayfiye yeri olan Kartal-Maltepe hattı, son dönemde markalı konut projelerinin üssü haline geldi.

Kartal, metro hattıyla yükseliyor!

Kartal-Pendik-Tavşantepe metro hattı pazartesi günü hizmete girdi. Söz konusu metro hattı, Kartal'ın geleceğine bir yıldız daha eklerken, bölgedeki gayrimenkul yatırımlarının da çapını genişletecek...

Asia Park Kartal 'da 235 bin liraya 1 oda 1 salon!

Asia Park Kartal 'da fiyatlar 235 bin liradan başlangıç gösteriyor, projedeki konut tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı...

Black Friday kampanyalı konut projeleri 2017!

Mağazaların indirimli satışlar yaptığı Black Friday'den pay almak isteyen inşaat firmaları kampanyayı konut sektörüne taşıdı. İşte Black Friday kampanyalı konut projeleri 2017...

Gençoğlu Grubu'nun karma konseptli konut projeleri yolda!

AVM yatırımları ile adından söz ettiren Gençoğlu Grubu konut projeleri içinde çalışmalara başladı.Gençoğlu Grubu'nun karma konseptli konut projeleri yolda.

Lansman indirimli konut projeleri!

Yeni konut projeleri hayata geçiren inşaat firmaları kampanyalara da hız kesmeden devam ediyor. Satışa çıkan projelerde lansmana özel olarak yüzde 30'a varan indirim imkanı sağlanıyor.

35 soruda TOKİ emekli konut projeleri!

Türkiye’nin dört bir yanında dar, orta gelir ve emekli grubundaki vatandaşlara yönelik konut ve yaşam alanları inşa eden TOKİ projelerine hız kesmeden devam ediyor. İşte, 35 soruda TOKİ emekli konut projeleri..

Marmara Loft Kartal konut fiyatları 2017!

Marmara Loft Kartal konut fiyatları 2017 kapsamında daire fiyatları 435 bin TL'den başlıyor. Marmara Loft Evleri'nde tamamı peşin ödemelerde yüzde 15 indirim sağlanıyor...

Royal Garden Kartal konut teslimi!

Royal Group tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da yükselen Royal Garden projesi beş blok olarak planlandı. Royal Garden Kartal konut teslimi ne zaman?

Ankara'da lüks konut projeleri yoğunlaşmaya başladı!

Sürekli değişen ve gelişen Başkent Ankara’da, lüks konut projeleri kuzey aksında yoğunlaşmaya başladı. İntegra Yapı İnşaat AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Uslu yatırımları değerlendirdi.

La Marin Evleri Kartal konut fiyatları!

La Marin Evleri Kartal konut fiyatları 665 bin TL'den başlıyor. Proje İstanbul Kartal'da Üçay ve Sercan İnşaat Ortak Girişimi tarafından inşa ediliyor...

Fer Yapı ucuz ve nitelikli konut projeleri geliştirecek!

Fer Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ramadan Kumova, özellikle daha ucuz ve nitelikli konut projeleri geliştirmeyi hedeflediklerini ifade etti.

Mgn Yapı Konut Projeleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mgn Yapı Konut Projeleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Ömer Gün tarafından 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Emlak Bankası'nın hedefi büyük konut projeleri!

2001 yılında bankacılık işlemleri yapma ve mevduat kabul etme yetkisi kaldırılarak tasfiyesine kararı verilen Emlak Bankası tasfiyeden çıkarılacak. Emlak Bankası'nın hedefi büyük konut projeleri...

2017 Mayıs'ta satışa çıkacak konut projeleri!

Lansman döneminin başladığı konut sektöründe, firmalar yeni projelerini satışa sunmaya hazırlanıyor. İşte Mayıs ayında satışa çıkacak olan konut projeleri...

Yeni konut projeleri lansmana özel fiyatlarla satışta!

Yeni konut projeleri görücüye çıkmaya başladı. Lansmana özel indirimli fiyatlarla satışa çıkan projeler her bütçeye uygun alternatif fırsatlar sunuyor.

kartal konut projeleri

kartal konut projeleri kartal konut projeleri

Konut geliştiricileri Kartal'da birçok konut projesine imza atmaya devam ediyor. İşte Kartal'da ön plana çıkan 6 konut projesi...


1-) La Marin Kartal


La Marin Kartal projesi 24 katlı 2 bloktan oluşuyor. 8 bin 205 metrekare alan üzerinde yükselen projede toplamda 198 konut bulunuyor. 

İstanbul Kartal'da inşa edilen La Marin Kartal projesi Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat imzasını taşıyor. 2+1'den 4+1'e kadar daire tiplerine yer verilen projede  dairelerin alanları 80 ile 298 metrekare arasında değişiyor.

Hemen tapu hemen teslim imkanı sağlanan La Marin Kartal  projesinde 2+1'ler 695 bin TL, 3+1'ler 1 milyon 430 bin TL'den başlıyor. Yüzde 50 peşinde kalan yüzde 50'lik tutar vadeli olarak tamamlanıyor. 


Tel: 444 80 20    
Web: http://lamarin.com.tr
 


 
2-)...