Kazlıçeşme. Cankurtaran

Kazlıçeşme. Cankurtaran

Marmara Denizi’nin altında iki kıtayı birbirine bağlayacak olan Avrasya Tüneli Projesi için ilk kazma darbesi önümüzdeki birkaç ay içerisinde vurulacak

Zeytinburnu Kazlıçeşme'de 9 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

İstanbul Anadolu Satış Memurluğu, Zeytinburnu Kazlıçeşme'de mitingi alanı ile miting meydanının etrafında fiilen park olarak kullanılan alanı icradan satıyor. Gayrimenkulün  satış bedeli 9 milyon 23 bin TL olarak belirlendi.

Fatih Cankurtaran'da 2 riskli yapı yıkılıyor!

İstanbul Fatih Cankurtaran Mahallesi Terbıyık Sokağı'nda yer alan riskli yapı statüsünde olan 2 binanın yıkımına başlandı...

Fatih Cankurtaran'da 15 milyon TL'ye icradan satılık otel!

İstanbul 10. İcta Dairesi Müdürlüğü, stanbul İl, Fatih İlçe, Cankurtaran Mahallesi 2 Ada, 102 Parselde yer alan oteli 15 milyon TL'ye icradan satıyor...

Kazlıçeşme'de 11.5 milyon TL'ye icradan satılık 2 arsa!

Bakırköy 18. İcra Dairesi tarafından Kazlıçeşme Mahallesi'ndeki 2 adet arsayı 11 milyon 566 bin 301 TL'ye satılıyor. İhale 14 Mayıs 2019 günü saat 14:40'ta düzenlenecek.

Kazlıçeşme Büyükyalı İstanbul fiyat bilgisi!

Kazlıçeşme Büyükyalı İstanbul fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. Teslimlerin 2019'da yapılacağı projede 1.500 konut, ofis ve ticari üniteler yer alıyor. 

Sirkeci-Kazlıçeşme Banliyö Hattı yenileme ihalesi iptal edildi!

TCDD, Sirkeci-Kazlıçeşme arasındaki eski banliyö demiryolu hattının yenilenmesi ihalesi iptal edildi. İhale Bakım Atölyesi'nin ihale dosyasına konulmasının unutulması üzerine iptal etti. 

Sirkeci-Kazlıçeşme Banliyö Hattı yeniden hizmete alınıyor!

Marmaray projesi sebebiyle atıl kalan Sirkeci-Kazlıçeşme arasındaki tren hattını tramvaya dönüştürecek projeden vazgeçilince TCDD, eski banliyö hattını yenileyerek tekrar hizmete almaya karar verdi.

Zeytinburnu Kazlıçeşme imar planı askıya çıktı!

İstanbul İli Zeytinburnu İlçesi, Kazlıçeşme Mahallesi, 774 Ada 69-70-71-72-73-74-75 Parsellere (Eski 774 Ada 6 ve 31 Sayılı Parseller) İlişkin 1/5000 Ölçekli Nazım ve 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Askıya Alma Tutanağı baskıya çıktı..

Ataköy Turizm Merkezi Kazlıçeşme Yat Limanı imar planı askıda!

Zeytinburnu'ndaki Ataköy Turizm Merkezi Kazlıçeşme Yat Limanı'nın 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planı askıya çıktı..

Sirkeci Kazlıçeşme banliyö hattı yenilenecek!

TCDD, Marmaray Projesi nedeniyle atıl kalan yaklaşık 8 kilometrelik Sirkeci-Kazlıçeşme arasındaki eski banliyö hattını yenileyecek. 

Kazlıçeşme'de 15 milyona satılık deniz manzaralı arsa!

İstanbul Defterdarlığı Zeytinburnu Kazlıçeşme'deki arsayı 14 milyon 950 bin TL bedelle satışa çıkardı. Arsa daha önce de satıla çıkmıştı ancak satılamamıştı...

Cankurtaran Tüneli ulaşıma açıldı!

Artvin'in Hopa ve Borçka ilçeleri arasında inşaatı tamamlanan Cankurtaran Tüneli'nin açılışını Ulaştırma Bakanı Arslan ile Gençlik ve Spor Bakanı Bak yaptı.

Cankurtaran Tüneli ulaşıma açıldı!

Karadeniz'i Doğu Anadolu üzerinden İran'a bağlayan Artvin-Rize-Ardahan karayolundaki Cankurtaran Geçidi'nde inşa edilen tünel ulaşıma açıldı. 

Kazlıçeşme. Cankurtaran Haberi

Kazlıçeşme. Cankurtaran

Marmara Denizi’nin altında iki kıtayı birbirine bağlayacak olan Avrasya Tüneli Projesi için ilk kazma darbesi önümüzdeki birkaç ay içerisinde vurulacak. Projenin bitmesiyle birlikte yaklaşık 100 dakika süren Göztepe-Kazlıçeşme arası 15 dakikaya inecek. Tünelden yalnızca hafif araçlar geçecek.

Marmaray Projesi’nde sona doğru yaklaşılırken, araçların Marmara Denizi’nin altından geçişini sağlayacak olan Avrasya Tüneli Projesi çalışmaları da devam ediyor. Geçtiğimiz Şubat ayında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilk harcının konulduğu proje için fiili inşaat çalışmalarının önümüzdeki birkaç ay içinde başlanması hedefleniyor. Avrasya Tünel İşletme İnşaat ve Yatırım A.Ş. (ATAŞ) tarafından yapılacak olan tünel için Harem limanının yakınında bir şantiye tesisi inşa edilirken, hazırlık çalışmalarının son hızla sürdüğü belirtildi.

Tünel iki katlı olacak

Marmaray’ın 1.8 km paralelinde Marmara...