Kidstown Riva

Kidstown Riva

Uluhan Grup"un bugün tanıttığı Babil çarşı; Babil Kuleleri"nin ticari ünitesini meydana getiriyor. 199 dükkandan meydana gelen projede fiyatlar 150 bin TL"den başlıyor ve 800 bin TL"ye kadar artış gösterebiliyor

Babil çarşı Esenyurt'ta 800 bin TL'ye dükkan!

Babil çarşı; Babil Kuleleri projesinin ticari ünitesini meydana getiriyor. 199 dükkandan oluşan Babil çarşı"da 15 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen ticari alanlar yer alıyor. Projede fiyatlar 150 bin TL ile 800 bin TL arasında değişiyor

Kidstown Riva ve Hometown Şile projeleri kağıt üzerinde kaldı!

EYFEL Yapı’nın Beykoz Riva ve Şile’de yapmayı planladığı lüks konut projeleri kağıt üzeride kaldı. Bir milyon lirayı bulan fiyatlara satılan villaları alan mağdurlar arasında, ünlü bir holdingin ortağı ve yöneticileri ile avukat ve doktorlar da bulunuyor.

Kidstown Riva Beykoz fiyatları!

Kidstown Riva Beykoz Evleri Eyfel Yapı tarafından inşa ediliyor. Kidstown Riva Beykoz fiyatları dairelerin konum ve büyüklüklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Beykoz Kidstown Riva teslim tarihi!

Beykoz Kidstown Riva teslim tarihi 2016 yılı Mayıs ayı olarak belirlendi. Toplamda 180 konuttan oluşan proje 11 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Eyfel Yapı Kidstown Riva 2. Etap'ta yüzde 50 peşinatla! 0 faizle!

2016 yılının Mayıs ayında teslimlerin gerçekleşmesi planlanan projede Eyfel Yapı imzası bulunuyor. İlk etap teslimlerinin yapıldığı proje İstanbul Anadolu Yakası Beykoz'da inşa ediliyor.

Beykoz Riva Kidstown'da 24 ay vadeli faizsiz ödemelerle!

Sadece 4+1 dairelerin satışları devam eden projede Eyfel Yapı imzası bulunuyor. Toplamda 2 etaptan meydana gelen Beykoz Riva Kidstown projesinde ikinci etaptaki dairelerin satışları sürüyor.

2. Etap Kindstown Riva'da 4+1'ler 449 TL'ye!

İstanbul Beykoz'da yükselen Kidstown Riva'da ilk etap teslimleri yapıldı. Projede ikinci etap satışları devam ediyor. Projede toplam 180 adet daire bulunuyor.

Kidstown Beykoz Riva 2. etapta 449 bin TL'ye 4+1!

İlk etap teslimlerinin yapıldığı Kidstown Beykoz Riva projesinde 2.etap satışları devam ediyor. Eyfel Yapı tarafından Anadolu Yakası Beykoz Riva'da yükselen projede sadece 4+1 daireler kaldı.

Beykoz Kidstown Riva'da 1. etap teslimleri tamamlandı!

Eyfel Yapı tarafından aile ve çocuk kasabası konsepti ile gelişirilen Kidstown Riva'da 1. etap teslimlerini tamamladı. Proje, İstanbul'da Anadolu yakasının gelişim dinamiği yüksek bölgelerinden Beykoz Riva da inşa edildi.

Riva Hills'te metrekare satış fiyatları 3 bin 950 TL'den başlıyor!

2011 yılında kurulan Eyfel Yapı, ilk projesini Riva'da hayata geçirdi. 30 milyon dolarlık yatırımla Kidstown Riva'yı 'aile ve çocuk kasabası' olarak kuran şirket, şimdi yine Riva'da 86 villalık proje için düğmeye bastı.

Eyfel Yapı Riva Hills'i hayata geçiriyor!

Eyfel Yapı, Kidstown Riva ve Hometown Şile'den sonra yeni projesi Riva Hills'i hayata geçirdi. 86 villadan oluşacak projede metrekare satış fiyatları 3.950 TL'den başlayacak.

Eyfel Yapı'dan yeni proje: Riva Hills!

Eyfel Yapı Kidstown Riva ve Hometown Şile ' den sonra yeni projesi Riva Hills ' i hayata geçirdi. Metrekare 3.950 TL ' den başlayacak...

Riva Hills'te 0 faiz imkanıyla! 2016'da teslim!

Eyfel Yapı yeni projesini hayata geçirdi. Firma, Kidstown Riva ile Türkiye'de ilk kez uygulanan aile ve çocuk kasabası konseptinin ve Şile'de gerçekleştirdiği köye dönüş projesi Hometown Şile'nin ardından yeni projesi Riva Hills için start verdi

Riva Hills'te 790 bin liraya!

Aralık 2016'da teslimlerin başlayacağı proje, 40 milyon dolar yatırımla inşa ediliyor. Daha önce Kidstown Riva ve Hometown Şile projelerini hayata geçiren Eyfel Yapı, yeni projesi Riva Hills ile karşımıza çıkıyor.

Kidstown Riva

Kidstown Riva Kidstown Riva

 

Esenyurt"ta hayata geçirilen Babil Kuleleri projesinin ticari ünitesini meydana getiren Babil çarşı"da dükkan fiyatlar 150 bin TL ile 800 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Uluhan Grup imzası taşıyan projede 199 dükkan bulunuyor.
Dükkanların 15 metrekare ile 150 metrekare arasında değiştiği Babil çarşı"da fiyatlar 150 bin TL"den başlıyor ve 800 bin TL"ye kadar artış gösterebiliyor.

200 kişilik tiyatro salonuna sahip Babil çarşı"nın tanıtımı bugün yapıldı. Babil çarşı"da açık/ kapalı havuzlar, açık hava alar, fitness ve spa salonları yer alıyor. 24 saat hizmet veren 1000 m2'lik alana sahip kreş sayesinde ebeveynler günlük işlerini görürken çocuklarına oyun ve eğlence imkanı sağlayabilecekler. Kreş...