Kiler GYO

Kiler GYO

Van merkez İpekyolu Belediyesi, Kevenli TOKİ sakinlerinin talebi üzerine altı noktada tandır evi açtı. Deprem sonrası TOKİ evlerine yerleşen vatandaşlar, tandır evi geleneğini sürdüremediklerinden yakınmıştı.

TOKİ'den Van Kevenli'de 264 YTL taksitle

TOKİ, Van Kevenli'de alt gelir grubu için inşa ettiği 320 konuttan geriye kalan 79 konutu satacak.

TOKİ Van Kevenli Konutları'nda kuralar çekiliyor

TOKİ tarafından Van Kevenli'de alt gelir grubuna yönelik 79 konutun hak sahipleri bugün belirleniyor.

TOKİ Van Kevenli'de kura sonuçları belli oldu

TOKİ tarafından Van Kevenli'de alt gelir grubuna yönelik 79 konutun hak sahipleri belirlendi

TOKİ Van Kevenli'ye 800 konut yaptıracak

TOKİ Van ilinin merkez ilçesine bağlı Kevenli Köyü'ne yaptıracağı alt gelir grubuna yönelik 800 adet konut için ihale açtı.

Van'da TOKİ'ye bin 300 kişi başvurdu

TOKİ'nin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Genel Müdürlüğü işbirliğiyle Van'da fakir vatandaşlara yönelik yapılacak olan 832 konuta bin 300 kişi başvurdu

Van Kevenli'de TOKİ'nin 100 TL'lik konutlarına 4 bin 250 başvuru!

TOKİ'nin, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Genel Müdürlüğü işbirliğiyle Van'da fakir vatandaşlara yönelik yapılacak olan 832 konuta 4 bin 220 kişi başvurdu

TOKİ Van Kevenli'de kuralar bugün çekiliyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Van Kevenli'de inşa edilecek olan 800 yoksul konutuna 5 bin 600 başvuru yapıldı

TOKİ, Van için 4 bin afet konutu ihale etti!

TOKİ'nin Van için ihalesini yaptığı kalıcı afet konut sayısı, hafta içi yaptığı bin 40 konutluk ihaleyle birlikte 4 bine yaklaştı

Kiler GYO 3 aylık faaliyet raporu!

Kiler GYO, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) 1 Ocak 2020 - 31 Mart 2020 dönemine ilişkin finansal raporu, faaliyet raporu ve sorumluluk beyanını yayınladı.

Kiler GYO yıl sonu Sapphire Rezidans revize değerleme raporu!

Kiler GYO portföyünde yer alan Sapphire Rezidans projesindeki 8 adet daireye ilişkin Reel Gayrimenkul Değerleme A.Ş. tarafından hazırlanan 18 Mayıs tarihli 2019 yıl sonu revize değerleme raporu yayınlandı.

Kiler GYO 2020 yılı için bağımsız denetim şirketini seçiyor!

Kiler GYO'nun 2020 yılı hesap dönemindeki finansal raporlarının denetlenmesi ile bu kanunlardaki ilgili düzenlemeler kapsamındaki diğer faaliyetleri yürütmek üzere, PwC Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Anonim Şirketi, Genel Kurul'un onayına sunulacak...

Kiler GYO'dan koronavirüs önlemi!    

Kiler GYO tarafından faaliyetlerde, şirkette çalışan personelin ve ailelerinin sağlık durumları, ayrıca çevresel yaşanabilecek riskler ile etkiler göz önünde bulundurularak, bir aksamanın söz konusu olmadığı açıklandı...

Kiler GYO, 2020 gayrimenkul değerleme kuruluşunu seçti!

Kiler GYO, 2020 yılında aşağıda listelenen şirketlerden değerleme hizmeti alınmasına, ayrıca yıl içinde alınacak ve değerleme hizmeti gerektirecek varlıklar için de Reel Gayrimenkul Değerleme A.Ş. ve Epos Gayrimenkul Danışmanlık ve Değerleme A.Ş. firmalarının seçilmesine karar verdi.

Kiler GYO, Sapphire'deki 3 daireyi 58.8 milyon TL'ye sattı!

Kiler GYO, Sapphire'deki 3 bölümü 58 milyon 821 bin TL bedel üzerinden herhangi bir ıskonto yapılmadan Biskon Yapı A.Ş. ile Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmesi imzalanarak 13 milyon TL peşin olmak üzere, kalan ödemelerin 1 yıl vadeli olarak satılmasına karar verdi.

Kiler GYO deposunu 20 bin TL'ye 3 yıllığına kiraya verdi!

Kiler GYO, İstanbul İli,  Esenyurt İlçesi, 347 ada 10 parselde kayıtlı gayrimenkul bünyesindeki 1.148 metrekare depo alanının Dönersan Döner Gıda San. ve Tic.A.Ş.'ne aylık kira bedeli  (17,42 TL/metrekare birim fiyatı 1.148 metrekare) 20 bin TL'ye 3 yıl süreliğine kiraya verilmesine karar verdi.

Kiler GYO Sapphire Rezidans 2019 değerleme raporu!

Kağıthane İlçesi Emniyetevleri Mahallesi'nde bulunan Sapphire Projesinde Kiler GYO mülkeyetinde bulunan konutlar  ile ilgili Reel Gayrimenkul Değerleme A.Ş. tarafından hazırlanan değerleme raporu yayınlandı.

Mustafa Kulu, Kiler GYO'nun Yönetim Kurulu Üyesi oldu!

Kiler GYO'nun Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Hüseyin Oflaz'ın yerine Kurumsal Yönetim Komitesinin Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliğine uygun bulduğu Mustafa Kulu atandı. 

Kiler GYO Esenyurt'taki gayrimenkulünü 86 bin 500 TL'ye kiraya verdi!

Kiler GYO portföyünde yer alan Esenyurt'ta yer alan gayrimenkulünü Ege-Met Kağıtçılık'a aylık kira bedeli 86 bin 500 TL+KDV olmak üzere 1,5 yıl süreliğine kiraya veridi.

Kiler GYO Esenyurt'taki depolama alanını aylık 35 bin 640 TL'ye kiraya verdi!

Kiler GYO Esenyurt'ta yer alan 1.980 metrekare depo alanını Atılım Sağlık A.Ş.'ne aylık kira bedeli 35 bin 640 TL+KDV olmak üzere 5 yıl süreliğine kiraya verdi...

Kiler GYO 2019 yılı için Engin Bağımsız Denetim ile anlaştı!

Kiler GYO'nun 2019 yılı hesap dönemindeki finansal raporlarının denetlenmesi ile ilgili düzenlemeler kapsamındaki faaliyetleri yürütmek üzere, Engin Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebecilik Mali Müşavirlik A.Ş. ile anlaştı...

Sami Çoban, Kiler GYO Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı!

Kiler GYO Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Bayram Mehmet Silahtar'ın yerine Kurumsal Yönetim Komitesinin Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliğine uygun bulduğu Sami Çoban'ın ilk Genel Kurul'un onayına sunulmak üzere atanmasına karar verildi...

Kiler GYO

Kiler GYO Kiler GYO

Van merkez İpekyolu Belediyesi, Kevenli TOKİ sakinlerinin talebi üzerine altı noktada tandır evi açarak halkın hizmetine soktu.


Deprem sonrası TOKİ’lere yerleşen vatandaşların tandır evi geleneğini sürdüremediklerinden kaynaklı ve ekmek alımında maddi sıkıntılar yaşamaları nedeniyle belediyeden tandır evleri yapılması konusunda talepte bulundular. 


Belediye, bu talep üzerine çalışmalarını hızlandırarak kısa sürede Kevenli TOKİ mevkiinde 6 noktada tandır evi yaparak faaliyete soktu. Mahalle meclislerinin organizasyonunda faaliyet yürütecek tandır evleri, günde beş ailenin bir haftalık ekmek yapma ihtiyacını karşılayacak. 


Fen İşleri Müdürlüğü konuya ilişkin yaptığı açıklamada hizmete konulan tandır evlerinin ihtiyaç duyulması halinde bu sayısının çoğaltılacağının bilgisini de aktardı.


Hürriyet...