Koçtaş

Koçtaş

Koçtaş, İstanbul’daki 12’inci Türkiye’deki 42’inci mağazasını Ümraniye Emaar Square Mall’da açtı.

Koçtaş, çevreye iyi gelecek projelere imza atıyor!

Koçtaş'ın Anel Doğa iş birliğiyle Türkiye genelindeki mağazalarında oluşturduğu atık toplama noktaları sayesinde ilk 6 ayda 17,10 ton elektronik atık geri dönüştürülürken 39,57 ton tehlikeli atığın da imhası gerçekleştirildi.

Koçtaş 2015’te yüzde 10 büyüyecek!

Geçtiğimiz yılı yüzde 10 büyüme ile kapatan ev geliştirme sektörü oyuncusu Koçtaş, 50 milyon TL yatırım yapacak ve yılı 46 mağaza ile kapatacak. Şirketin hedefi yüzde 10 büyümeyi aşmak.

Koçtaş 44. mağazasını Samsun'da açtı!

Koçtaş, 6 bin 500 metrekarelik alanda 35 bin farklı ürün seçeneği ve 75 çalışanı ile Samsunlulara hizmet edecek.

Koçtaş 44. mağazasını Samsun'da açıyor!

Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu, Canik ilçesinde açılacak Koçtaş mağazasının açılış gününe özel 555 kişiye 55 lira hediye çeki dağıtılacağını söyledi. İşte Özpamukçu'nun açıklaması...

Koçtaş, Anatolium AVM'ye taşındı!

KOÇTAŞ, Bursa Osmangazi'daki mağazasını yeni formatıyla Anatolium AVM'ye taşıdı. Anatolium AVM'deki mağaza açılışını Koç Holding Turizm, Gıda ve Perakende Grubu Başkanı Tamer Haşimoğlu ve Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu yaptı.

Koçtaş'tan eviniz için neşeli karşılama!

Koçtaş’ta yer alan çeşit çeşit kapı önü paspasları ile evinizin havası girişten itibaren değişiyor. Çiçek deseninden, hayvan figürüne, modern tasarımlardan klasik desenlere uzanan geniş ürün alternatifleri arasından seçim yapabilir..

Koçtaş ile kışa enerjik başlayın!

Koçtaş, sağlığına önem verenler için bol vitaminli ve taptaze meyve ve sebze suları hazırlamayı keyfe dönüştürüyor.Sinbo marka katı meyve sıkacakları, paslanmaz gövdeleri ve çelik bıçakları sayesinde uzun süreli kullanım sağlıyor.

Koçtaş ile evinizde 60'lı yılları yaşayın!

Koçtaş’ta yer alan minderler, renkli saklama kutuları ve de tabureler ile bu aykırı stili evinizde şık ve dinamik yaşam alanları elde etmek için kullanabilirsiniz. Koçtaş ile evinizde 60'lı yılları yaşayın.

Koçtaş mağazalarında atık toplama noktaları oluşturuldu!

Kullanım ömrünü tamamlamış elektronik ürünler, geri dönüşüm malzemesi olarak kullanılıyor. 43 Koçtaş mağazasında elektronik atık toplama noktaları oluşturuldu. Ürünler ücretsiz olarak alınıp geri dönüşüme kazandırılacak.

Daha güzel mutfaklar için Koçtaş'ta yüzlerce seçenek!

Koçtaş’ta mutfağınız için her zevke hitap edecek ürün çeşitliliğinin yanı sıra; boyanabilir veya suya dayanıklı duvar kağıdı seçenekleriyle, mutfağınızda istediğiniz tarzı yaratmanız her zamankinden kolay.

Evleri güzelleştirecek yüzlerce dekorasyon aksesuarı Koçtaş'ta!

Koçtaş’ın ilham veren tasarımları ve dekorasyon fikirleri ile evinizde küçük dokunuşlarla büyük değişimler yaratmanız mümkün. Koçtaş’ın mobil uygulamasından veya www.koctas.com.tr internet adresinnden alışveriş yapılabilir

Koçtaş, 44’üncü mağazayı da açtı!

KOÇTAŞ'IN geçtiğimiz aylarda Türkiye Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı’nın ( ZİÇEV ) Adana Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nin yenilenme ve geliştirilme çalışmalarını üstlendiği belirtildi.

Koçtaş'tan sonbahar kampanyası!

Koçtaş, "Dev Sonbahar İndirimi" kampanyasını başlattı. 5 Kasım'a kadar sürecek kampanyayla yaklaşık 500 ürün yüzde 70’e varan indirimlerle satışa sunuldu. Ürünleri satın almak için mağazaya gitmenize de gerek yok!

Koçtaş, İzmit'te 200 kişi istihdam edecek!

Koçtaş'ın Kocaeli'deki üçüncü büyük mağazası 15 Ekim tarihinde açılıyor. Açılış için son hazırlıklar yapılıyor. Koçtaş'ın ilk olarak 100 ardından ise 200 kişiyi istihdam edeceği öğrenildi.

Koçtaş 2021'de 100 yeni mağaza açacak!

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, 2021 yılında 100 yeni mağaza açacak...

Koçtaş, Ankara'daki 5'inci büyük mağazasını açtı!

Koçtaş, başkent Ankara'daki 5'inci büyük mağazasını Bilkent Center AVM'de hizmete açtı.

Koçtaş 61'inci Koçtaş Fix mağazasını açtı!

Koçtaş, 61. Koçtaş Fix mağazasını Çanakkale’de açtı. Koçtaş'ın toplam mağaza sayısı 100'e ulaştı...

Koçtaş tüm mağazalarını yeniden hizmete açtı!

Türkiye genelinde koronavirüs salgını sebebiyle alınan tedbirler kapsamında mağazalarını kapatan Koçtaş, tüm mağazalarını yeniden hizmete açtı...

Koçtaş mağazaları 1 Haziran'da açılıyor!

Koçtaş, 1 Haziran 2020 tarihi itibarıyla ülke genelindeki 98 mağazasının hepsini açmayı hedefliyor.

Koçtaş mağazaları kapılarını açtı!

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, 24 Mart 2020 tarihinde geçici olarak kapatma kararı aldığı mağazalarını yeniden açtı.

Koçtaş, koronavirüs sebebiyle kapattığı 51 mağazasını yeniden açıyor!

Koronavirüs nedeniyle 24 Mart 2020 tarihi itibariyle mağazalarını kapatan Koçtaş, 4 Mayıs Pazartesi günü 51 mağazanın yeniden açılacağını duyurdu.

Koçtaş koronavirüs sebebiyle mağazalarını kapattı!

Koçtaş, koronavirüsün etkilerini azaltmaya yönelik önlemler çerçevesinde mağazalarını kapattığını açıkladı.

Koçtaş 18'nci Fix mağazasını Şile'de açtı!

Koçtaş Fix mağazalarının 18’si Şile’de hizmete açıldı. Genel Müdür Özpamukçu, "Koçtaş olarak büyüme stratejimizi her durum ve koşulda aralıksız hayata geçirmeye ve Fix mağazalarımızla da büyümeye devam ediyoruz." dedi...

Koçtaş Cevahir mağazası yenilendi!

Koçtaş, 2005 yılında açılışını yaptığı Cevahir Alışveriş Merkezi’nde bulunan Şişli mağazasını yeniledi

Koçtaş, Emaar Square Mall’da mağaza açtı!

Koçtaş, İstanbul’daki 12’inci Türkiye’deki 42’inci mağazasını Ümraniye Emaar Square Mall’da açtı.

Koçtaş, ANKAmall mağazasını yeniledi!

Koçtaş, müşterilerine daha iyi hizmet vermek için mağaza formatlarını yeniliyor. Firma, 9 bin metrekarelik ANKAmall mağazasını yenileyerek hizmete açtı.

Kartal Koçtaş yeniden hizmete açıldı!

Koçtaş'ın Kartal mağazası yenilenen formatı ile hizmete açıldı. Kartal Koçtaş'ın açılışına özel her 300 liralık alışverişte 50 TL hediye kampanyası düzenlendi.

Koçtaş Haberi

Koçtaş

EV geliştirme perakendeciliği alanında faaliyet gösteren Koçtaş, İstanbul’daki 12’inci Türkiye’deki 42’inci mağazasını İstanbul Ümraniye’deki Emaar Square Mall’da açtı.


Mağazanın açılış törenine Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, Koç Holding Turizm, Gıda ve Perakende Grubu Başkanı Tamer Haşimoğlu ve Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu katıldı.  Şirketlerinin Türkiye’nin ihracatına her yıl daha fazla katkı yaparak liderliklerini sürdürdüklerini kaydeden Çakıroğlu, şunları söyledi: Koçtaş, topluluğumuzun kurucusu Merhum Vehbi Koç’un ilk şirketlerinden biri. Doksanlı yılların sonlarına kadar toptan inşaat malzemeleri ticaretinde faaliyet gösterdikten sonra, 1996’da Bornova’da ilk mağazayla perakende ev geliştirme sektörüne adım attı. 2000 yılında sektörün dünyadaki en büyük oyuncularından biri olan B&Q ile ortaklık yaparak ev geliştirme perakendeciliği alanındaki iddiasını arttırdı. Koçtaş değişen şartları dikkate alarak toptan ticaretten perakendeciliğe dönüşümü başarıyla gerçekleştirdi. Şimdi...