09 / 12 / 2022

Koçtaş

Koçtaş

Yaz sezonu kapanırken sonbahar sezonuna hazırlık yapan markalar sıcak havalara özgü binlerce üründe çeşitli kampanya ve indirim yaparak kışa hazırlık yapıyor. O ürünlerde biri de yaz aylarının vazgeçilmezi: klima. Sizler için piyasadaki 10 bin TL ve altındaki klimaları araştırdık..

Evini yenileyecekler bu habere dikkat! Şahane Eylül indirimi Koçtaş’ta! Tüm fiyatlar indi…

Yapı ve malzeme ürünlerinin satışını yapan Koçtaş yapı marketleri Eylül ayı itibariyle pek çok ürünü indirime soktu.

Genç bu haber sizi ilgilendiriyor! Dev kampanya başladı

Koçtaş’tan gençlere yönelik kampanya. Buna göre genç odası içim gerekli olan malzemelerde indirime gidildi.

Klimada serinleten kampanyalar!

Bunaltıcı sıcaklara Koçtaş dan serinleten kampanyalar. Mobil ve inverter klimalarda yaz sonu fırsatları devam ediyor. İşte yaz bitmeden kaçırmamanız gereken evinizi serinletecek fırsatlar… 

Koçtaş, Emaar Square Mall’da mağaza açtı!

Koçtaş, İstanbul’daki 12’inci Türkiye’deki 42’inci mağazasını Ümraniye Emaar Square Mall’da açtı.

Koçtaş, çevreye iyi gelecek projelere imza atıyor!

Koçtaş'ın Anel Doğa iş birliğiyle Türkiye genelindeki mağazalarında oluşturduğu atık toplama noktaları sayesinde ilk 6 ayda 17,10 ton elektronik atık geri dönüştürülürken 39,57 ton tehlikeli atığın da imhası gerçekleştirildi.

Koçtaş 2015’te yüzde 10 büyüyecek!

Geçtiğimiz yılı yüzde 10 büyüme ile kapatan ev geliştirme sektörü oyuncusu Koçtaş, 50 milyon TL yatırım yapacak ve yılı 46 mağaza ile kapatacak. Şirketin hedefi yüzde 10 büyümeyi aşmak.

Koçtaş 44. mağazasını Samsun'da açtı!

Koçtaş, 6 bin 500 metrekarelik alanda 35 bin farklı ürün seçeneği ve 75 çalışanı ile Samsunlulara hizmet edecek.

Koçtaş 44. mağazasını Samsun'da açıyor!

Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu, Canik ilçesinde açılacak Koçtaş mağazasının açılış gününe özel 555 kişiye 55 lira hediye çeki dağıtılacağını söyledi. İşte Özpamukçu'nun açıklaması...

Koçtaş, Anatolium AVM'ye taşındı!

KOÇTAŞ, Bursa Osmangazi'daki mağazasını yeni formatıyla Anatolium AVM'ye taşıdı. Anatolium AVM'deki mağaza açılışını Koç Holding Turizm, Gıda ve Perakende Grubu Başkanı Tamer Haşimoğlu ve Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu yaptı.

Koçtaş'tan eviniz için neşeli karşılama!

Koçtaş’ta yer alan çeşit çeşit kapı önü paspasları ile evinizin havası girişten itibaren değişiyor. Çiçek deseninden, hayvan figürüne, modern tasarımlardan klasik desenlere uzanan geniş ürün alternatifleri arasından seçim yapabilir..

Koçtaş ile kışa enerjik başlayın!

Koçtaş, sağlığına önem verenler için bol vitaminli ve taptaze meyve ve sebze suları hazırlamayı keyfe dönüştürüyor.Sinbo marka katı meyve sıkacakları, paslanmaz gövdeleri ve çelik bıçakları sayesinde uzun süreli kullanım sağlıyor.

Koçtaş ile evinizde 60'lı yılları yaşayın!

Koçtaş’ta yer alan minderler, renkli saklama kutuları ve de tabureler ile bu aykırı stili evinizde şık ve dinamik yaşam alanları elde etmek için kullanabilirsiniz. Koçtaş ile evinizde 60'lı yılları yaşayın.

Koçtaş mağazalarında atık toplama noktaları oluşturuldu!

Kullanım ömrünü tamamlamış elektronik ürünler, geri dönüşüm malzemesi olarak kullanılıyor. 43 Koçtaş mağazasında elektronik atık toplama noktaları oluşturuldu. Ürünler ücretsiz olarak alınıp geri dönüşüme kazandırılacak.

Daha güzel mutfaklar için Koçtaş'ta yüzlerce seçenek!

Koçtaş’ta mutfağınız için her zevke hitap edecek ürün çeşitliliğinin yanı sıra; boyanabilir veya suya dayanıklı duvar kağıdı seçenekleriyle, mutfağınızda istediğiniz tarzı yaratmanız her zamankinden kolay.

Buzdolabı Koçtaş’tan alınır! Net 1.000 TL indirim! İşte 23 Ekim 2022 fiyat listesi…

Koçtaş, seçili buzdolaplarında indirimlerini açıkladı. Peki, Koçtaş’ta indirime giren buzdolapları hangileri fiyatları ne kadar? İşte 23 Ekim 2022 fiyat listesi…

Su arıtma cihazlarında son fiyatlar! Koçtaş 6 Ekim 2022 fiyat listesi…

Plastik damacanalardaki mikro plastikler ve artan fiyatlar sebebiyle su arıtma cihazları pek çok ailenin ilk tercihi olmaya başlarken Koçtaş’taki fiyatları derledik.

Punto ankastre sete Koçtaş indirimi! Tam 400 TL! İşte 30 Eylül 2022 fiyat listesi…

Koçtaş, mutfaklar için etkili ve kullanışlı modeller üreten Punto ankastre setlerinde indirim fırsatı sunuyor. İşte indirimli Punto ankastre set fiyatları 30 Eylül 2022 fiyat listesi…

Koçtaş şahane eylül kampanyasında evinizi yeniletecek fırsatlar! İşte 29 Eylül 2022 Koçtaş fiyat listesi!

Koçtaş şahane Eylül kampanyasında son günler. Yüzde 60’a varan indirimlerle evinizi baştan aşağı yenileyebilir ya da el işlerinizde yardım edecek malzemeleri çok ucuza alabilirsiniz. İşte Koçtaş fiyat listesi 

Luxell ankastre sette en uygun fiyat Koçtaş’ta! İşte 29 Eylül 2022 fiyat listesi…

Koçtaş, mutfaklar için etkili ve kullanışlı modeller üreten Luxell ankastre setlerinde indirim fırsatı sunuyor. İşte indirimli Luxell ankastre set fiyatları 29 Eylül 2022 fiyat listesi…

Koçtaş bahçe mobilayarında yüzde 34’e varan indirim! İşte 26 Eylül 2022 fiyat listesi

Sonbaharın şırıl şırıl yağan yağmurlarında ya da kışın lapa lapa yağan karda sıcacık kış bahçenizden etrafı seyretmek ister misiniz? Koçtaş size bu fırsatı bahçe mobilyalarında yüzde 34’e varan indirim sunarak sağlıyor. İşte 26 Eylül 2022 Koçtaş fiyat listesi

Koçtaş masa ve masa takımlarında indirim kampanyası başlattı! İşte 15 Eylül 2022 Koçtaş kampanyalı fiyat listesi 

Türkiye’nin en büyük yapı marketlerinden Koçtaş indirim kampanyası başlattı. Masa ve masa takımlarını kapsayan kampanyada ürünler uygun fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Fırsatı kaçırmayın. 

Evini yenileyecekler bu habere dikkat! Şahane Eylül indirimi Koçtaş’ta! Tüm fiyatlar indi…

Yapı ve malzeme ürünlerinin satışını yapan Koçtaş yapı marketleri Eylül ayı itibariyle pek çok ürünü indirime soktu.

Minik dostlarımıza özel indirim kampanyası Koçtaş'ta!

Koçtaş, hava şartlarının gittikçe kötüleşmesiyle birlikte kedi ve köpek mamalarında yüzde 40 indirim yapacağını duyurdu.

Koçtaş 2021'de 100 yeni Koçtaş Fix mağazası açacak!

Koçtaş Genel Müdürü Devrim Kılıçoğlu, sektöre ve Koçtaş'ın hedeflerine ilişkin yaptığı açıklamasında, 100 mağaza hedefleri olduğunu dile getirdi. Kılıçoğlu, "Fix’te mağaza sayılarını artırarak devam edeceğiz. Bu yıl hedefimiz 100 tane daha yeni Koçtaş Fix açmak" dedi.

Koçtaş 150.mağazasını Amasya'da açtı!

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, Amasya’da hizmete açtığı Koçtaş Fix mağazası ile Türkiye genelindeki toplam mağaza sayısını 150’ye yükseltti.

Koçtaş mağaza sayısını 3 kat artıracak!

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, önümüzdeki 3 yıllık süreçte mağaza sayısını 3 kat artırmayı hedefliyor.

Koçtaş 2021'de 100 yeni mağaza açacak!

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, 2021 yılında 100 yeni mağaza açacak...

Koçtaş Haberi

Koçtaş

Sonbahar aylarına geçiş yaparken pek çok marka sezonu indirim ve kampanyalarla kapatmayı tercih ediyor. Özellikle yaz ayları bitmişken beraberinde yaz ayına özgü ürünlerde de indirim yapıldı. Bunlardan biri de sıcak havaların düşmanı klimalar.

Yaz sezonu boyunca yüksek fiyatlara satılan klimalar tüketiciyi hayli zorladı. Fakat sonbahar sezonuna geçiş yaparken genel piyasa ortalamasının altında kalan pek çok klima bulmak mümkün. Sizler için 10 bin TL altı klimaları araştırdık. İşte uygun fiyatlı klimalar..

10 BİN TL ALTI KLİMALAR / KOÇTAŞ KLİMA EKİM 2022 FİYAT LİSTESİ

Fujiplus Sakura Yumi Series 9000  İnverter Duvar Tipi Klimalar: 8.699 TL

966,56 X 9 AY TAKSİT SEÇENEĞİ MEVCUT

Beko İnverter Klima 12000 BTU 51205: 8.999 TL

999,89 X 9 AY TAKSİT SEÇENEĞİ MEVCUT

Fujiplus Sakura Yumi Series 12000 BTU...