30 / 06 / 2022

Koramic Yapı Kimyasalları

Koramic Yapı Kimyasalları

İnşaat sektörünün gereksinimlerini karşılamada köklü tecrübeye sahip olan Koramic Yapı Kimyasalları; Avrupa'nın en güçlü markalarından biri olan Cermix ile mükemmel çözümler sunmaya devam ediyor..

Cermix, dev projelere imzasını atmaya devam ediyor!

Sektörde yeni ürünlerin geliştirilmesi ve üretilmesine öncü olan Koramic Yapı Kimyasalları; yaşam alanlarına sunduğu sistematik çözümlerle dev projelerde, sektör profesyonellerinin de tercihi olmaya devam ediyor.

Kusursuz otopark Cermix ile hayat buluyor!

İnşaat sektörünün gereksinimlerini karşılamada köklü tecrübeye sahip; yenilikçi ürünleri ile de sektöre yeni bir soluk kazandıran KORAMIC Yapı Kimyasalları, dayanıklı ve mükemmel otopark sistemlerini pazara sundu...

Koramic Yapı Kimyasalları Cermix ile 122 ürünle hizmet veriyor!

Koramic Yapı Kimyasalları Cermix markası ile birlikte 122 değişik tip ürünle hizmet veriyor...

Cermix ile otoparklar nefes alıyor!

İnşaat sektörünün gereksinimlerini karşılamada köklü tecrübeye sahip; yenilikçi ürünleri ile de sektöre yeni bir soluk kazandıran KORAMIC, dayanıklı ve mükemmel otopark sistemlerini pazara sundu...

Koramic Grubu yeni ürünlerle inovasyon sürecini tamamladı!

Son iki yıldır ürün portföyünü genişleten Koramic Grubu, zemin kaplama ve su yalıtım sistemleri konusunda yeni ürünlerle inovasyon sürecini tamamladı

Sbm İzolasyon Yapı Kimyasalları Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sbm İzolasyon Yapı Kimyasalları Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta Mert Bulut ve Serdar Bakan ortaklığında kuruldu.

Admıx Yapı Kimyasalları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Admıx Yapı Kimyasalları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Ataşehir'de Emrah Yılmaz tarafından kuruldu. 

Erguvan İzolasyon Ve Yapı Kimyasalları Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Erguvan İzolasyon Ve Yapı Kimyasalları Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Alkan Öztürk ve Serhat Çelikkaya ortaklığında kuruldu.

Tatulus Yapı Kimyasalları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tatulus Yapı Kimyasalları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece’de 200 bin TL sermaye bedeli ile Fatih Gürakar tarafından kuruldu.

Retro Zemin Ve Yapı Kimyasalları Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Retro Zemin Ve Yapı Kimyasalları Sanayi Ticaret Limited Şirketi Sarıyer’de  100 bin TL sermaye bedeli ile Neşe Erkardeş tarafından kuruldu.

Evlerimizdeki gizli tehlike: Yapı malzemeleri zehirleyebilir!

Ev alırken ya da yaparken veya tadilat sırasında evimizin sağlam ve şık olması için ince eleyip sık dokuyoruz. Peki evin her köşesinde kullanılan yapı malzemelerinde yer alan kimyasalların yol açtığı sağlık sorunları biliyor musunuz?

Ser İzolasyon Ve Yapı Kimyasalları Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ser İzolasyon Ve Yapı Kimyasalları Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Özde Şenel tarafından kuruldu.

Özkaradeniz Yalıtım İzolasyon Ve Yapı Kimyasalları İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özkaradeniz Yalıtım İzolasyon Ve Yapı Kimyasalları İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 500 bin TL sermaye bedeli ile Muhammet Pala tarafından kuruldu.

Şimşek Grup Yapı Kimyasalları İnşaat Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Şimşek Grup Yapı Kimyasalları İnşaat Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Muttalip Şimşek tarafından kuruldu.

Erbay Trafik Otopark Yol Çizgi Ve Epoksi Uygulamaları İnşaat Yapı Kimyasalları San.Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Erbay Trafik Otopark Yol Çizgi Ve Epoksi Uygulamaları İnşaat Yapı Kimyasalları San.Tic.Ltd.Şti. bugün Tuzla'da 30 bin TL sermaye bedeli ile Bayram Kapusuz tarafından kuruldu.

Makro İç Tasarım Zemin Yapı Kimyasalları İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Makro İç Tasarım Zemin Yapı Kimyasalları İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile İsa Tonka tarafından kuruldu.

Özyer Yapı Kimyasalları Ve İnşaat Malzemeleri Pazarlama Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özyer Yapı Kimyasalları Ve İnşaat Malzemeleri Pazarlama Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Osman Özyer tarafından kuruldu.

My Zemin Ve Yapı Kimyasalları Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

My Zemin Ve Yapı Kimyasalları Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 10 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Koramic Yapı Kimyasalları Haberi

Koramic Yapı Kimyasalları

İnşaat sektörünün gereksinimlerini karşılamada köklü tecrübeye sahip olan Koramic Yapı Kimyasalları; Avrupa'nın en güçlü markalarından biri olan Cermix ile mükemmel çözümler sunmaya devam ediyor. 

Epoksi, poliüretan sistemler, seramik yapıştırıcıları, derz dolgu ürünleri ve Cermitherm Dış Cephe Isı Yalıtım malzemelerini kapsayan 3 ana ürün grubunda sektöre sunulan Cermix; geniş ürün portföyü ve yüksek kalitesiyle sektör profesyonellerinin tercihi oluyor. Farklı sıcaklıktaki iki ortam arasındaki ısı transferini azaltan, dış ortam sıcaklığını içeriye sokmadan, içerideki sıcaklığı en iyi şekilde koruyan; tüm yalıtım aşamalarını kapsayan, Cermitherm Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri tüm yapılarda uzun ömürlü, ekonomik, dekoratif ve son derece güvenli bir ısı yalıtımını sağlıyor. Enerji tüketiminin sürekli olarak yükseldiği ve enerji kaynaklarının talepleri yerine getiremez hale geldiği günümüzde, doğru uygulanmış ısı yalıtım uygulamaları ile...