Körfez Sermayesi

Körfez Sermayesi

Türkiye, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası yapılan tanıtım çalışmalarının meyvesini İstanbul’da yapılan Emlak Fuarı’nda alıyor. Körfez sermayesi fuara yoğun ilgi gösterirken, 400’e yakın proje kendini gösterme fırsatı buldu.

Nihat Zeybekci'den inşaatçılara ortak işler yapın çağrısı!

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye'nin en önemli ihraç kalemlerinden bir tanesinin konut olduğunu dile getirerek inşaatçılara 'Ortak işler yapın' dedi.

Körfez sermayesi yatırımcılarıyla İstanbul'da buluştu!

Körfez sermayesi, Katar, Suudi Arabistan, Kuveyt ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden toplam 1.5 trilyon dolarlık fonun yöneticileri ve sahipleri yatırımın başkenti İstanbul’da buluştu.

Körfez sermayesi Uluslararası Yatırım Zirvesi'nde İstanbul’da buluşacak!

Körfez sermayesine, büyük ilgi duyduğu Türkiye’ deki, yatırım fırsatlarını görüşme olanağı sunacak zirve ayrıca, oluşturulan ikili görüşme platformlarıyla, katılan yatırımcılara doğrudan yatırım yapma imkanı sağlayacak...

Körfez sermayesine vergi teşviği

Hazine şirket kurarak Körfez ülkelerine kira sertifikası satacak.

Körfez sermayesi üretime ağırlık verecek

Ortadoğu İş Konseyleri Başkanı Mehmet Habbab Amerika'da başlayan küresel mali kriz, petrol zengini Körfez ülkelerini de olumsuz etkiledi.

El Maktum yatırım için Antalya'ya geldi

El Maktum'un Türkiye'yi çok sevdiği ve yatırımlar yapmak istediği ancak bazı bürokratik engeller nedeniyle yatırımların hızlı bir şekilde ilerleyemediği öğrenildi

Kira sertifikası Körfez'den ciddi para çekebilir!

Lehman Brothers'ın iflasıyla başlayan krizden en fazla Amerika'da yatırımlarını değerlendirenler zarar gördü

Katalı Şeyh Nasser Marmaris'e saray yaptıracak!

Katarlı Şeyh Nasser'in aldığı oteli saray yapmak istemesi Marmaris'te tartışma yarattı

3. Köprü Fransa,İtalya ve Çin'in iştahını kabarttı!

Bütün dünyanın gözü Körfez sermayesine dikildi

Körfez sermayesi şimdi de TOKİ'nin peşine düştü

Türkiye'de yatırım yapmak isteyen Arap sermayesi, şimdi de Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ) peşine düştü.

Bir Dubaili daha geliyor!

Dubaili Deyaar, aralarında Türkiye'nin de bulunduğu üç ülkeye yaklaşık 550 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.

Türkiye’de Körfez sermayesi gayrimenkul ve lojistiğe ilgi gösteriyor!

Körfez sermayesi Türkiye’de gayrimenkul, gıda ve lojistik sektörüne ilgisini artırdı

Körfez sermayesi, Türkiye'de gayrimenkule yatırım yapıyor!

Kırkıncıoğlu Grup CEO'su Abdullah Kırkıncıoğlu, Körfez sermayesinin Türkiye'de gayrimenkul yatırımına ilgisininin arttığını söyledi. Kırkıncıoğlu, Suudlar ile Çanakkale'de arazi yatırımı yapacaklarını belirtti.

Gayrimenkul sertifikalarına çok yoğun bir talep var!

Borsa İstanbul Genel Müdürü Saraç: "İslam Kalkınma Bankası'yla iş birliği sürecindeyiz. Körfez sermayesi gibi değerli bir katkıyı Borsa'ya kazandırmayı düşünüyoruz. Gayrimenkul sertifikalarına çok yoğun bir talep var" dedi.

Körfez'in Türkiye aşkı gayrimenkule yarıyor!

Türkiye, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası yapılan tanıtım çalışmalarının meyvesini İstanbul’da yapılan Emlak Fuarı’nda alıyor. Körfez sermayesi fuara yoğun ilgi gösterirken, 400’e yakın proje kendini gösterme fırsatı buldu.

Katarlı QT Holding, Türkiye'de yatırıma devam edecek!

Körfez sermayesi darbe kalkışmasına rağmen yatırımlarına devam kararı aldı. Katarlı QT Holding, “hız kesmeden devam” dedi.

Körfez sermayesi rotasını Türkiye'ye çevirmiş durumda!

Arap ülkelerinden Türkiye'ye 6 ayda 250 milyar dolarlık akış sağlanacağım kaydeden Sebo Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Gülçiçek, "Körfez sermayesi son bir yıldır rotasını Türkiye'ye çevirmiş durumda" dedi.

Körfez yatırımcılar 1 Kasım seçim sonuçlarından memnun!

Dubai Yatırım Kongresi Üst Yöneticisi (CEO) Davud Al Shezawi, "Türkiye pazarı Körfez sermayesi için cazibesini koruyor. Seçimden sonra daha fazla umut veren Türkiye, yatırım tercihlerinde bir adım öne çıktı" dedi.

Körfez sermayesi seçim sonuçlarından memnun!

Dubai Yatırım Kongresi Üst Yöneticisi Al Shezawi: "Seçimden sonra daha fazla umut veren Türkiye, yatırım tercihlerinde bir adım öne çıktı" dedi. Eyüp Akbal ise "Katarlı öncü bir grupla iş birliği yapacağız. İstanbul önceliğimiz olacak" dedi.

Körfez sermayesi Trabzon'a turizm yatırımı yapacak!

Ortadoğulu turistin son dönemdeki önemli çekim merkezlerinden biri olan Trabzon, bu kez Körfez'den iki önemli yatırımcı çekti. Biri BAE'den diğeri de Suudi Arabistan'dan iki yatırımcı Trabzon'da iki önemli turizm yatırımı gerçekleştirecek.

Türk gayrimenkul sektörü Körfez Sermayesi için cazibesini koruyor!

Körfezli yatırımcı, alım için Dubai’de gerçekleşen ve tüm dünyadan yatırımcıların buluştuğu Dubai Yatırım Kongresi (AİM) ve Fuarını (IPS) bekliyor. Türkiye’de gayrimenkul sektörü, Körfez Sermayesi için cazibesini koruyor.

Körfez yatırımcıları Dubai Yatırım Kongresi ve Fuarı'nı bekliyor!

Türkiye’de gayrimenkul sektörü, Körfez Sermayesi için cazibesini koruyor.Seçim sonuçlarına kilitlenen Körfezli yatırımcı alım için Dubai’de gerçekleşen ve tüm dünyadan yatırımcıların buluştuğu Dubai Yatırım Kongresi (AİM) ve Fuarını (IPS) bekliyor.

Karadeniz’de yabancı yatırım yüzde 290 arttı!

Türkiye’de gayrimenkul sektörü, Körfez Sermayesi için cazibesini koruyor. Seçim sonuçlarına kilitlenen Körfezli yatırımcı alım için Dubai’de gerçekleşen ve tüm dünyadan yatırımcıların buluştuğu Dubai Yatırım Kongresi (AİM) ve Fuarını (IPS) bekliyor...

Körfez sermayesi seçimleri bekliyor!

LMG Global DWC Üst Yöneticisi Gökhan Ilgar, "Gayrimenkul sektöre seçim sonrası durağan bir döneme girdi. Körfez sermayesi 1 Kasım'a kilitlendi" dedi.

Körfez sermayesi gayrimenkul yatırımları için 1 kasım seçimlerini bekliyor!

Gayrimenkul sektörü temsilcileri, körfez yatırımcısının 1 Kasım’daki seçimleri beklediğini ve istikrar sürerse sermaye akışının süreceğini dile getirdi.

Körfez Sermayesi

Körfez Sermayesi Körfez Sermayesi

Yerli ve yabancı yatırımcıları bir araya getiren CNR 4. Emlak Fuarı kapılarını dün açtı. Yerli-yabancı bireysel ve kurumsal yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği fuara Körfez sermayesi yine damga vurdu. 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında Türkiye’ye güvendiklerini, yatırımlarına devam ettiklerini belirten Körfez yatırımcıları, Türkiye’nin  bölgenin yatırım açısından en popüler ülkesi olduğunu söylüyorlar. CNR Emlak Fuarı, Rusya, İran, Ortadoğu ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Katar başta olmak üzere pek çok ülkeden gelen profesyonel ziyaretçiyi ağırlıyor.  400’e yakın projenin yatırımcılara sunulduğu ve 3 gün boyunca binlerce yatırımcıyı ağırlamayı hedefleyen fuarda Türkiye’nin lokomotif sektörleri olan gayrimenkul ve inşaatta küresel ve bölgesel gündem de masaya yatırıldı.


BİZİM FIRSATLARIMIZ YABANCILARDAN AŞAĞI DEĞİL

 Zirvede Türkiye’nin gayrimenkul sektöründeki potansiyeli yabancı yatırımcılarla bir kez daha paylaşıldı. Ulusal ve uluslararası yatırımcıları...