Küçükyalı

Küçükyalı

İstanbul'un gözde ofis bölgeleri olan Zincirlikuyu, Levent ve Maslak arasında yer alan A sınıfı ofisler, yüksek kira bedelleri nedeniyle, daha uygun fiyatların telaffuz edildiği Ümraniye, Ataşehir, Kozyatağı, Maltepe, Kartal ve Küçükyalı'ya kayıyor

Gaye Apartmanı'nda metrekaresi 3 bin YTL'ye

İzmitli Yacon İnşaat 'Gaye'sini Bağdat Caddesi'ne taşıyacak.

Gaye Apartmanı'nda metrekaresi 3 bin YTL'ye

Yacon İnşaat, İstanbul Küçükyalı'da yeni bir projeye imza atıyor.

Türk Telekom'un ofisleri yenilendi

TT'nin ofislerini Van Gogh Müzesi'nin tasarımcısı yeniledi

Maltepe'de 55 bin TL'ye!

Yıllar önce zenginlerin sayfiye yeriydi, bugün her keseye göre ev var

En hareketli emlak piyasası Maltepe'de

Anadolu yakasında yıllarca önemli bir sayfiye yeri olan Maltepe sahilindeki semtler bugün de İstanbul'da hareketli bölgeler arasında

Profilo'nun ilk şubesi Cevahir'de!

Bosh ve Siemens Ev Aletler Grubu (BSH) bünyesindeki Profilo, müşteri hedefini alt gelir grubundan sonra orta ve üst gelir grubuna kaydırdı.

Doğtaş Mobilya, 38 yeni mağaza açacak

Doğtaş Mobilya'nın, kuruluşunun 38. yılında, yıl sonuna kadar 38 yeni mağazanın açılışını yapmayı hedeflediği
bildirildi

Ulusoy taşınıyor, Rönesans Küçükyalı'ya otel yapacak

Ulusoy, terminal ve Volvo bayisi olarak çok amaçlı kullandığı Küçükyalı E-5'teki 100 bin metrekarelik araziye veda ediyor

Erman Ilıcak Rusya'da en büyük yabancı inşaatçı oldu!

Rönesans'ın sahibi Erman Ilıcak, Avusturyalı dev Porr'daki payını yüzde 25.1'e çıkarmaya çalışıyor

Kartal- Kadıköy metrosu 2012 yılında hizmete alınacak!

Anadolu Yakası'nın ilk metrosunda çalışmalar hızlandı

Hüseyin Avni Mutlu: İmar rantı yaratılmalı

Hüseyin Avni Mutlu, kentsel dönüşümün Türkiye'de sadece Toplu Konut İdaresi (TOKİ) gibi devlet kuruluşlarıyla çözülemeyeceğine dikkat çekti

Ergün Polat, dev projelere imza atacak!

Adnan Polat´ın kuzeni olan Ergün Polat, dev projelere imza atacak

Ergün Polat: Ataşehir'de metrekare fiyatı 15 bin TL olur!

İstanbul'da 5 binden fazla konut ve ofis projesine imza atan Ergün Polat, kentin finans merkezi olması halinde, fiyatların üçe katlanacağını söyledi

Ergün Polat İnşaat 4 bölgede yeni projelere başlayacak!

Ergün Polat İnşaat,yılsonuna doğru Kartal, Alemdağ, Küçükyalı ve Sarıyer´de olmak üzere dört bölgede yeni projelere başlayacak

Nidapark Küçükyalı görselleri!

Nidapark Küçükyalı görselleri haberimizde yer alıyor. 1.160 daire, 769 ofis ve 82 ticari birime yer verilen proje İstanbul Maltepe'de hayata geçiriliyor.

Nidapark Küçükyalı dükkan ve daire fiyatları 2018!

2020 yılı içerisinde teslimleri yapılacak olan Maltepe Nidapark Küçükyalı projesinde Kınalı, Burgaz, Heybeli, Sedef etapları bulunuyor..

Tahincioğlu Nidapark Küçükyalı'da 84 ay 0 faiz imkanı!

Tahincioğlu Nidapark Küçükyalı'da 84 ay 0 faiz imkanı ile ödemeler yapılıyor. İstanbul Maltepe'de Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen projede dükkan satışları devam ediyor. 

Nidapark Küçükyalı dükkan fiyatları 2018!

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Maltepe'de Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Nidapark Küçükyalı projesinde avantajlı dükkan satışları devam ediyor. 

Tahincioğlu Nidapark Küçükyalı dükkan fiyatları ne kadar? 

68 bin 785 metrekare alana sahip Nidapark Küçükyalı projesin cadde dükkanlar açık artırmaya girmeden ihalesiz olarak satılacak..

Nidapark Küçükyalı'da ihalesiz cadde mağazasına sahip olun!

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Nidapark Küçükyalı'da cadde dükkanlar açık artırmaya girmeden ihalesiz olarak satılacak..

Nidapark Küçükyalı güncel fiyatları!

Nidapark Küçükyalı projesi Kınalı, Burgaz, Heybeli, Sedef etapları olmak üzere hayata geçiriliyor. Nidapark Küçükyalı güncel fiyatları daire tiplerine göre değişiyor.

Nidapark Küçükyalı Cadde fiyat!

Nidapark Küçükyalı Cadde fiyatları metrekare bazında  2 bin 768 TL'den başlıyor. Projede 140 bin metrekare ofis alanı bulunuyor. 

Nidapark Küçükyalı cadde dükkan fiyatları!

Nidapark Küçükyalı'da cadde dükkanlar açık artırmaya girmeden ihalesiz olarak satılacak. Peki Nidapark Küçükyalı cadde dükkan fiyatları ne kadar? diyorsanız işte yanıtı..

Nidapark Küçükyalı'nın cadde dükkanları satışta!

Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan Tahincioğlu, Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği Nidapark Küçükyalı projesinde yer alan 92 dükkandan 61’ini satışa sunuyor. 

Nidapark Küçükyalı'da 84 ay 0 faiz!

1.159 daire, 769 ofis ve 82 ticari birime yer verilen Nidapark Küçükyalı projesinde 84 ay 0 faiz kampanyası başladı..

Nidapark Küçükyalı 63 dükkan değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Nidapark Küçükyalı projesi kapsamında yer alan 63 adet dükkanın gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. 

Küçükyalı Karayolları arazisinde park alanı arttırıldı!

Karayolları Genel Müdürlüğü, 1. Bölge Müdürlüğü Küçükyalı Yerleşkesi'nin yer aldığı 118 bin 849 metrekarelik arazi, özelleştirme kapsamına alınarak 2014 yılında TOKİ'ye devri gerçekleştirilmişti. 

Küçükyalı

Küçükyalı Küçükyalı

Dünya çapında yaklaşık 278 milyon metrekare büyüklüğünde bir portföy ile gayrimenkul ve kurumsal tesis yönetimi hizmetlerinde sektör lideri konumunda olan JLL, ofis tercihlerinde yeni trendleri analiz etti. 


2014 yılı birinci çeyreğinde mevcut A sınıfı ofis arzının 3.4 milyon metrekareye ulaştığını ve inşaat halindeki ofis arzının ise yaklaşık 3 milyon metrekare olduğunu bildiren JLL Türkiye, 2014 yılı sonunda ofis arzının 4.3 milyon metrekareyi bulacağının altını çiziyor. 


Artan A sınıfı ofis talebi ile Zincirlikuyu, Levent ve Maslak gibi bölgelerde yükselen kira bedelleri, tasarruf yapmak isteyen ofis kullanıcılarını Kağıthane, Ümraniye, Ataşehir, Kozyatağı, Maltepe, Kartal ve Küçükyalı gibi yeni ofis bölgelerine yöneltiyor.


İstanbul’un gözde ofis bölgeleri olan Zincirlikuyu, Levent ve Maslak arasında yer alan ofislerin, nitelikli arz yetersizliği ve mevcut arzdaki yüksek kira bedelleri nedeniyle Kağıthane,...