kurtköy satılık daire

kurtköy satılık daire

Kurtköy Paragon, ismini bütün projelerin temelini oluşturan "mükemmel" kelimesinden alıyor, istanbulluların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kaliteli bir yaşamın kapılarını aralayan proje, lansman öncesi satışları başladı.

2007 yılında Akik Evleri'nde 165 bin liraya daire!

2007 yılında Mostaryapı'nın Kurtköy'de 12 bin 500 metrekarelik bir alanda inşa ettiği, 9 blokta 104 dairelik, Akik Evleri'nde bulunan daireler 165 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyormuş.

Kurtköy'de konut fiyatları 5 yılda 3 kat arttı!

İstanbul'un hızlı gelişen bölgesi Kurtköy'e yapılan yeni yatırımlar bölgede kiralık dairelere talebi artırdı. Erguvan İnşaat Yönetici Ortağı Emre Maraşlı, pek çok şirket çalışanının otel yerine kiralık daireyi tercih ettiğine dikkat çekti.

360 Kurtköy Evleri Projesi!

Hanesel Yapı ile Demirbaş Yapı ortaklaşa hayata geçirdikleri proje toplam 52 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. 360 Kurtköy Evleri Projesi İstanbul Anadolu Yakası'na yeni bir soluk kazandıracak.

Blue Planet'te yüzde 10 peşinatla! Hemen tapu teslim!

Kurtköy Blue Planet projesinde yer alan konutlar 1 oda 1 salondan 4 oda 1 salona kadar değişiklik gösteriyor. Projeden yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor...

Avlu Kurtköy konutlarının yüzde 35'i satıldı!

Avlu Kurtköy projesi, İstanbul Anadolu Yakası Kurtköy'de Erguvan İnşaat - Demirbaş Yapı Ortaklığı ile hayata geçiriliyor. Projede bir ay içerisinde konutların yüzde 35'i satıldı.

Wloft Dragos projesi iletişim bilgileri!

Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı tarafından hayata geçirilen Wloft Dragos projesi toplamda 15 bin metrekare inşaat alanına sahip. Wloft Dragos projesi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor...

Paragon Residence adres bilgileri!

Küçükçalık İnşaat imzası taşıyan Paragon Residence projesi toplam 10 bin 700 metrekare alanda konumlanıyor. Projede toplam 171 adet daire, 4 adet bitişik nizam villa bulunuyor.Paragon Residence adres bilgileri haberimizde yer alıyor.

Avlu Kurtköy Rezidans!

Avlu Kurtköy Rezidans projesi örnek daire ziyaretlerinde alıcılarına yüzde 5 indirim imkanı sunuyor. İstanbul Kurtköy 'de yükselen projede yer alan daire teslimleri 2016 yılında gerçekleşecek.

Avlu Kurtköy satış ofisi iletişim!

Avlu Kurtköy satış ofisi iletişim bilgileri ve adres bilgileri haberimizde yer alıyor. Daire fiyatlarının 189 bin TL'den başladığı projede banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor.

W Roof 'ta 1.400 lira taksitle!

W Roof 'ta 1+1'ler 195 bin TL'den, taksitler ise ayda 1.400 TL'den başlıyor. WRoof, 9 katlı 2 blokta toplam 206 konut ve 5 adet ticari alandan meydana geliyor.

Pendik W Roof projesinde 176 bin TL'den başlayan fiyatlar!

Dairelerin 176 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulduğu W Roof projesi, İstanbul Anadolu yakası Pendik Kurtköy'de yükseliyor. Proje, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinden oluşuyor...

Ayvacı Park Sitesi 'nde minimum 185 bin liraya! Anahtar teslim!

Ayvacı Park Sitesi 'nde minimum fiyat 185 bin lira olarak belirlendi. 134 adet konutun yer aldığı proje TEM'e 3,7 kilometre ve Viaport Alışveriş Merkezi'ne 3,8 kilometre mesafede yükseliyor...

Dumankaya Flex 'te yüzde 10 peşinatla! 189 bin liraya!

Dumankaya Flex 'te yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor, satış sürecinin devam ettiği Dumankaya Flex Kurtköy projesi kapsamında minimum fiyat 189 bin lira olarak belirlendi...

Helenium Wings'de teslimler Aralık 2014! Stüdyo daireler 100 bin TL!

Başarır İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Helenium Wings projesinde stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçenekleri mevcut. Fiyatlar 100 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Lensİstanbul satılık daire fiyatları 2017!

Lensİstanbul satılık daire fiyatları 2017 kapsamında daireler minimum 327 bin TL'den başlıyor. Lensİstanbul projesi Lens Yapı imzasıyla İstanbul Kurtköy'de yükseliyor...

Erguvan Premium Residence satılık daire!

Erguvan Premium Residence satılık daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar tasarlanıyor. Proje Erguvan İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Pendik Kurtköy'de hayata geçirildi...

Pendik DNZ Kurtköy satılık daire!

Toplam 311 daireden meydana gelen Pendik DNZ Kurtköy projesi 21 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Pendik DNZ Kurtköy satılık daire tipleri haberimizin içinde yer alıyor.

My Grup Kayı Şehri Kurtköy satılık daire!

My Grup Kayı Şehri Kurtköy satılık daire fiyatları 405 bin TL'den başlayarak değişiyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 7 indirim sağlanıyor.

Ayse Yapı Vogue Kurtköy satılık!

Ayse Yapı Vogue Kurtköy satılık daire tipleri 1+1 olarak dizayn edildi. Viaport AVM'ye 3 kilometre uzaklıkta olan projede teslimlerin 2016 yılının Aralık ayında gerçekleşmesi öngörülüyor.

Vogue Kurtköy Residence satılık daire!

Vogue Kurtköy Residence satılık daire teslimlerinin 2016 yılı Aralık ayında gerçekleşmesi öngörülüyor. Ödemeleri banka kredisiyle yapılabilen proje konut ve ticari birimlerden meydana geliyor.

Pendik Vogue Kurtköy satılık!

Pendik Vogue Kurtköy satılık daire tipleri 1 oda 1 salon olarak tasarlandı. Teslimlerin 2016 yılının sonunda yapılacağı projede banka kredisiyle konut sahibi olunabiliyor.

Demirbaş Yapı 360 Kurtköy satılık!

Demirbaş Yapı 360 Kurtköy satılık daire fiyatları 366 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Teknopark'a 2 dakikalık mesafede hayata geçirilen projede anahtar teslimlerinin 2018 yılı Temmuz ayında gerçekleşmesi planlanıyor.

360 Kurtköy satılık daire fiyatları!

Toplam 51 bin 156 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen 360 Kurtköy satılık daire fiyatları 366 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Çamlık 360 Kurtköy satılık!

Çamlık 360 Kurtköy satılık daire tipleri arasında 2,5+1'dan 5+1,5'a kadar farklı seçenekler yer alıyor. Toplamda 540 adet bağımsız birimden oluşan projenin 2018 yılında teslim edilmesi öngörülüyor.

İmga İnşaat Kurtköy satılık daire!

İmga İnşaat Kurtköy satılık daire tipleri arasında 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. 4 blok halinde yükselecek proje konut, otel, dükkan ve ofislerden meydana geliyor.

VIP Kurtköy satılık!

VIP Kurtköy satılık daire seçenekleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve müstakil villalardan meydana geliyor. Proje kapsamında yer alan dairelerin fiyatları 325 bin TL'den başlıyor.

Helenium Butik Kurtköy satılık!

Başarır İnşaat imzası ile hayata geçirilen Helenium Butik Kurtköy satılık daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Projede daire teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanıyor.

kurtköy satılık daire

kurtköy satılık daire kurtköy satılık daire

Kalite, modern tasarım ve fiyat avantajıyla Kurtköy'de "mükemmel" bir hayat sunmaya hazırlanan Kurtköy Paragon'da lansman öncesi satışlar başladı. Kurtköy bölgesinde benzerlerinden farklı, nitelikli bir konut projesi yaratmayı hedefleyen Küçükçalık İnşaat. Kurtköy Paragon projesi ile bu hedefine adım adım yaklaşıyor. Projeyi rakiplerinden ayıran özellikler arasında yaşam kalitesi, estetik, modern üslup, malzeme kalitesi ve kullanıcıların geniş bir bahçeyle bir araya gelmesi bulunuyor. 


Kurtköy Paragon Residence güncel bilgiler!


Projede yatay mimarinin monotonluktan uzak, kitleler arası uyumu ön plana çıkarılıyor. Bu yatay anlayış sayesinde dairelerin kendi manzaraları oluşturuluyor ve ortak alanlarla daha çok bütünleşmesi sağlanıyor. Bahçe katları ve villalar, ortak alanı özel olarak kullanırken, üst kat kullanıcıları da bu alana dahil olduğunda renkli, zengin ve dinamik bir avlu oluşuyor. Böylece hem müstakil kullanım imkanı sunulmuş,...