kurtköy satılık daire

kurtköy satılık daire

Kurtköy Paragon, ismini bütün projelerin temelini oluşturan "mükemmel" kelimesinden alıyor, istanbulluların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kaliteli bir yaşamın kapılarını aralayan proje, lansman öncesi satışları başladı.

2007 yılında Akik Evleri'nde 165 bin liraya daire!

2007 yılında Mostaryapı'nın Kurtköy'de 12 bin 500 metrekarelik bir alanda inşa ettiği, 9 blokta 104 dairelik, Akik Evleri'nde bulunan daireler 165 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyormuş.

Kurtköy'de konut fiyatları 5 yılda 3 kat arttı!

İstanbul'un hızlı gelişen bölgesi Kurtköy'e yapılan yeni yatırımlar bölgede kiralık dairelere talebi artırdı. Erguvan İnşaat Yönetici Ortağı Emre Maraşlı, pek çok şirket çalışanının otel yerine kiralık daireyi tercih ettiğine dikkat çekti.

360 Kurtköy Evleri Projesi!

Hanesel Yapı ile Demirbaş Yapı ortaklaşa hayata geçirdikleri proje toplam 52 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. 360 Kurtköy Evleri Projesi İstanbul Anadolu Yakası'na yeni bir soluk kazandıracak.

Blue Planet'te yüzde 10 peşinatla! Hemen tapu teslim!

Kurtköy Blue Planet projesinde yer alan konutlar 1 oda 1 salondan 4 oda 1 salona kadar değişiklik gösteriyor. Projeden yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor...

Avlu Kurtköy konutlarının yüzde 35'i satıldı!

Avlu Kurtköy projesi, İstanbul Anadolu Yakası Kurtköy'de Erguvan İnşaat - Demirbaş Yapı Ortaklığı ile hayata geçiriliyor. Projede bir ay içerisinde konutların yüzde 35'i satıldı.

Wloft Dragos projesi iletişim bilgileri!

Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı tarafından hayata geçirilen Wloft Dragos projesi toplamda 15 bin metrekare inşaat alanına sahip. Wloft Dragos projesi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor...

Paragon Residence adres bilgileri!

Küçükçalık İnşaat imzası taşıyan Paragon Residence projesi toplam 10 bin 700 metrekare alanda konumlanıyor. Projede toplam 171 adet daire, 4 adet bitişik nizam villa bulunuyor.Paragon Residence adres bilgileri haberimizde yer alıyor.

Avlu Kurtköy Rezidans!

Avlu Kurtköy Rezidans projesi örnek daire ziyaretlerinde alıcılarına yüzde 5 indirim imkanı sunuyor. İstanbul Kurtköy 'de yükselen projede yer alan daire teslimleri 2016 yılında gerçekleşecek.

Avlu Kurtköy satış ofisi iletişim!

Avlu Kurtköy satış ofisi iletişim bilgileri ve adres bilgileri haberimizde yer alıyor. Daire fiyatlarının 189 bin TL'den başladığı projede banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor.

W Roof 'ta 1.400 lira taksitle!

W Roof 'ta 1+1'ler 195 bin TL'den, taksitler ise ayda 1.400 TL'den başlıyor. WRoof, 9 katlı 2 blokta toplam 206 konut ve 5 adet ticari alandan meydana geliyor.

Pendik W Roof projesinde 176 bin TL'den başlayan fiyatlar!

Dairelerin 176 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulduğu W Roof projesi, İstanbul Anadolu yakası Pendik Kurtköy'de yükseliyor. Proje, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinden oluşuyor...

Ayvacı Park Sitesi 'nde minimum 185 bin liraya! Anahtar teslim!

Ayvacı Park Sitesi 'nde minimum fiyat 185 bin lira olarak belirlendi. 134 adet konutun yer aldığı proje TEM'e 3,7 kilometre ve Viaport Alışveriş Merkezi'ne 3,8 kilometre mesafede yükseliyor...

Dumankaya Flex 'te yüzde 10 peşinatla! 189 bin liraya!

Dumankaya Flex 'te yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor, satış sürecinin devam ettiği Dumankaya Flex Kurtköy projesi kapsamında minimum fiyat 189 bin lira olarak belirlendi...

Helenium Wings'de teslimler Aralık 2014! Stüdyo daireler 100 bin TL!

Başarır İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Helenium Wings projesinde stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçenekleri mevcut. Fiyatlar 100 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Tuzla Mercan Kıyı satılık daire!

Tuzla Mercan Kıyı satılık daire fiyatları haberimizde yer alıyor. İşte Tuzla Mercan Kıyı satılık daire fiyatları ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Sea Pearl Ataköy satılık daire fiyatları!

"Denizin kıyısında hayatın zirvesinde!" sloganıyla tanıtılan Sea Pearl Ataköy projesinde 1+1 ve 2+1 daireler satışa kapandı. Sea Pearl Ataköy satılık daire fiyatları 1 milyon 767 bin 292 dolardan başlıyor.

Essenora Evleri Küçükköy satılık daire fiyatları!

Essenora Evleri Küçükköy satılık daire fiyatları 330 bin TL'den başlıyor. Essenora Evleri İstanbul Gaziosmanpaşa Küçükköy'de yükseliyor...

Bodrum Nef Gölköy satılık daire!

Bodrum Yalıkavak'ta inşa edilecek olan Nef Gölköy projesi otel, villa ve rezidans dairelerden meydana geliyor. Bodrum Nef Gölköy satılık daire tipleri haberimizin içinde yer alıyor.

3S Firuze Konakları Firuzköy satılık daire fiyatları!

3S Firuze Konakları projesi 40 bin 853 metrekare alan üzerine 3S Kale Holding tarafından inşa ediliyor. 3S Firuze Konakları Firuzköy satılık daire fiyatları 399 bin TL'den başlıyor.

Uplife Kadıköy satılık!

Toplam 650 konut ve 25 mağazadan meydana gelen Uplife Kadıköy satılık daire fiyatları 525 bin TL'den başlıyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 12 indirim sağlanıyor.

Tepe Aura Çekmeköy satılık daire!

Toplam 96 daireden meydana gelen Tepe Aura Çekmeköy satılık daire fiyatları metrekare bazında 5 bin 800 TL'den başlayarak değişiyor.

Pendik DNZ Kurtköy satılık daire!

Toplam 311 daireden meydana gelen Pendik DNZ Kurtköy projesi 21 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Pendik DNZ Kurtköy satılık daire tipleri haberimizin içinde yer alıyor.

Fikirtepe Uplife Kadıköy satılık daire!

Fikirtepe Uplife Kadıköy satılık daire fiyatları 484 bin TL'den başlayarak değişiklik gösteriyor. Projedeki daireler 2019 yılının sonunda teslim edilecek...

Selenium Retro 9 Ataköy satılık daire!

18’er katlı iki blok şeklinde yükselen Selenium Retro 9 Ataköy satılık daire seçenekleri 1+1 ve 2+1 şeklinde dizayn ediliyor.

Teona Ümitköy satılık!

Kartallar İnşaat imzasıyla inşa edilen Teona Ümitköy satılık daire fiyatları 494 bin TL'den başlayarak değişiyor. Projede toplam 570 adet daire yer alıyor.

My Grup Kayı Şehri Kurtköy satılık daire!

My Grup Kayı Şehri Kurtköy satılık daire fiyatları 405 bin TL'den başlayarak değişiyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 7 indirim sağlanıyor.

Park Residences Cadde Kadıköy satılık daire!

44 katlı dört kule şeklinde hayata geçirilen Park Residences Cadde Kadıköy satılık daire daire fiyatları 498 bin dolardan başlıyor.

kurtköy satılık daire Haberi

kurtköy satılık daire

Kalite, modern tasarım ve fiyat avantajıyla Kurtköy'de "mükemmel" bir hayat sunmaya hazırlanan Kurtköy Paragon'da lansman öncesi satışlar başladı. Kurtköy bölgesinde benzerlerinden farklı, nitelikli bir konut projesi yaratmayı hedefleyen Küçükçalık İnşaat. Kurtköy Paragon projesi ile bu hedefine adım adım yaklaşıyor. Projeyi rakiplerinden ayıran özellikler arasında yaşam kalitesi, estetik, modern üslup, malzeme kalitesi ve kullanıcıların geniş bir bahçeyle bir araya gelmesi bulunuyor. 


Kurtköy Paragon Residence güncel bilgiler!


Projede yatay mimarinin monotonluktan uzak, kitleler arası uyumu ön plana çıkarılıyor. Bu yatay anlayış sayesinde dairelerin kendi manzaraları oluşturuluyor ve ortak alanlarla daha çok bütünleşmesi sağlanıyor. Bahçe katları ve villalar, ortak alanı özel olarak kullanırken, üst kat kullanıcıları da bu alana dahil olduğunda renkli, zengin ve dinamik bir avlu oluşuyor. Böylece hem müstakil kullanım imkanı sunulmuş,...