Lokman Çağrıcı

Lokman Çağrıcı

Andy-Ar'ın Yerel Yönetimler Performans Araştırması'nın İstanbul ayağında Avrupa ve Asya yakasının en başarılı belediye başkanları belirlendi. Bugün söz Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı'da..

Lokman Çağrıcı: İstanbul'un en büyük meydanını inşa edeceğiz!

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı: " Bağcılar'a kentin en büyük meydanını inşa edeceğiz. Bağcılar Meydanı tamamlandığında 55 bin metrekarelik bir alana sahip olacak " dedi.

Lokman Çağrıcı: Kentsel dönüşümle yeni şehir oluşturuyoruz!

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı 2012 Van depremlerinde yaşadıklarını belirterek “Kentsel Dönüşüm Kanunu’ndan istifade ederek sosyal dokularıyla yeni şehir oluşturmaya çalışıyoruz.” diye konuştu.

Bağcılar'da hayata geçirilen projeler konuşuldu!

Dünyada sayılı ülkemizde ise bir ilk olan Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı’nda düzenlenen “İstişare Programı”nda buluşan radyocular ilçede gerçekleştirilen projelerle ilgili görüş ve düşüncelerini dile getirdiler.

Egeyapı Group, 25 milyon TL'lik çevre yatırımı yapacak!

EGEYAPI Group, Avrupa’nın en büyük karma inşaat projesi Batışehir’i de içine alacak 25 milyon TL’lik yeni bir çevre yatırımına imza atıyor

Tuna İstanbul Yapı Denetim Limited Şirketi kuruldu!

Tuna İstanbul Yapı Denetim Limited Şirketi Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Lokman Tuna tarafından kuruldu.

Skytec Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Skytec Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Üsküdar'da 100 bin  TL sermaye bedeli ile Lokman Sezğin tarafından kuruldu.

Lokman Hekim Ankara Hastanesi, Lokman Hekim Üniversitesi'ne kiraya verildi!

Lokman Hekim Ankara Hastanesi'nin gayrimenkulü dâhil tüm sabit kıymetleri, Lokman Hekim Üniversitesine kiralanacak olup, hastanede onay tarihi itibariyle tüm çalışanlar da Lokman Hekim Üniversitesi'ne devredilecek...

Neslim Turizm Eğitim Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Neslim Turizm Eğitim Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Lokman Yıldız, Mustafa Sevim ve Nimet Karanfil Abay ortaklığında kuruldu.

Enflasyona Endeksli Konut Kredisi başarılı olacak mı?

Üç kamu bankası konut sahibi olmak isteyenler için "Enflasyona Endeksli Konut Kredisi" ürününü kullanıma sundu. İGÜ Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü’nden Dr. Öğr. Üy. Lokman Kantar kampanyayı değerlendirdi...

Bağcılar, İstanbul'un en büyük meydanına kavuşacak!

AK Parti Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı üçün dönem için hazırladığı projelerini anlattı. Çağrıcı, Bağcılar'ın İstanbul'un en büyük meydanına sahip olacağını söyledi.

Lokman Çağırıcı Bağcılar projelerini açıkladı!

Bağcılar Belediye Başkan Adayı Lokman Çağırıcı, ‘ustalık’ dediği üçüncü dönemine girmeyi hedefliyor. Çağırıcı bu hedefleri kamuoyuna açıkladı. Yeni Gençlik Merkezi’nden Şehir Kütüphanesi’ne kadar çok sayıda dev eseri anlatan Çağırıcı, “Projelerimizin yüzde 70’e yakını gençlere dönük” dedi.

Bağcılar Meydanı projesinde sona gelindi!

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Bağcılar Meydanı projesinde sona gelindiğini açıkladı. Çağrıcı, proje kapsamında meydanın altına 1162 araçlık bir otopark inşa edildiğini söyledi.

Bağcılar'a 9’uncu metro müjdesi!

Bağcılar’da üçüncü kez aday olan Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı,“Başka ilçelerde vatandaşlar metro geliyor diye sevinirken biz ilçemizden geçmesi planlanan 9’uncu metronun müjdesini alıyoruz'' dedi.

Vb Boya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Vb Boya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Lokman  Çetinkaya tarafından kuruldu. 

Bağcılar'a 55 bin metrekarelik devasa meydan!

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, ilçe halkının yeni meydanına kavuşacağını müjdeledi. Çağırıcı, ilçe sakinlerinin yakın zamanda İstanbul’un en büyük meydanlarından birine kavuşacaklarını söyledi.

Bağcılar Meydanı projesinde sona gelindi!

Çıraklık ve kalfalık dönemini dolu dolu geçiren Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “ustalık” dönemine de büyük projelerle hazırlanıyor.

Crown Balloons Havacılık Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Crown Balloons Havacılık Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 1 milyon 200 bin TL sermaye bedeli ile  Aınawanjıang Maımaıabulızı, Tuersunkare Maımaıtınıyazı, Hayrullah Küçükaytekin ve Lokman Yusuf    Yüksel ortaklığında kuruldu. 

Lokman Çağrıcı

Lokman Çağrıcı Lokman Çağrıcı

Andy-Ar'ın anketinde üst sıralarda yer alan başkanlar başarı sırlarını vermeye devam ediyor.  İlçelerde yapılan araştırmada vatandaşa 'Hizmet memnuniyeti', 'Halka yakınlık' ve 'Tanınırlık' olmak üzere 3 kategoride sorular yöneltildi. Bugün de söz Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı'da..


Halkın memnuniyetinde hangi etkenlerin rol oynadığını düşünüyorsunuz? 

Bağcılar Belediyesi olarak örnek bir yerel yönetim hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Hemşerilerimizin görüş, düşünce ve temennileri doğrultusunda projelerimizi hazırlıyoruz. İlçemizdeki tüm kurum ve kuruluşlarımızla uyumlu çalışarak sorunlarımızı kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Bildiğiniz gibi Türkiye'nin yüzde l'i Bağcılar'da yaşıyor. Nüfus bakımından İstanbul'un en büyük ilçelerinden biriyiz. 'Önce insan' anlayışından hareketle, çağdaş yönetim ilkeleri çerçevesinde yerel hizmetleri etkin ve verimli yürütmek suretiyle halkın yaşamını kolaylaştırmak misyonu ile yola çıktık. Belirlediğimiz misyon doğrultusunda hedeflerimizi gerçekleştiriyor, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan bir...