Mahir Ünal

Mahir Ünal

Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı yerine Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na, Kültür ve Turizm Bakanı Mahir ÜNAL’ın vekâlet etmesine dair tezkere bugünkü Resmi Gazete'de yayınlandı.

MÜSİAD Kahramanmaraş şubesi binası törenle açıldı!

Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, MÜSİAD Kahramanmaraş Şubesinin açılışına katıldı. Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal açılış konuşmasını şu şekilde yaptı:

Mahir Ünal: Şehirlerimiz kanserli hücre gibi büyüyor!

Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, “Türkiye bir türlü çatışma ortamından çıkamıyor. Siyasette ali çıkarlar söz konusu olduğu anda da mutabakat sağlanamıyor. Türkiye’nin köklü bir reforma ihtiyacı var." dedi.

Mahir Ünal: Kahramanmaraş hızlı tren ihalesi önümüzdeki günlerde yapılacak!

AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "50 yıllık ihmal edilmiş raylı sistemler konusunda Türkiye'yi çağ atlatmış ve bugüne kadar verdiği tüm sözleri tutmuş olan AK Parti, asılsız iddiaların hedefi olamaz" dedi.

Kahramanmaraşlı işadamı Abdulkadir Kurtul, ilahiyat fakültesi yaptırıyor!

Kahramanmaraşlı işadamı Kurtul tarafından babası adına yaptıracağı fakülte binasının temeli atıldı

Kahramanmaraş Panorama Müzesi’nde son durum!

Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden Kahramanmaraş Kurtuluş Destanı Panorama Müzesi’ni inceledi.

Ünal Aysal, Güney Koreli ortakla İran'da enerji santrali inşa edecek!

Galatasaray eski başkanı Ünal Aysal'ın sahibi olduğu Unit International ile Güney Kore'nin en büyük inşaat firmaları arasında yer alan SK Engineering & Construction ile İran'da enerji santrali inşa ediyor.

Ünal Aysal, İFM'de ofis yapıp bankalara kiralayacak!

Büyük yatırımları olan İşadamı Ünal Aysal, projelerini, yatırımları anlattı. Aysal, açıklamasında ''Bir dönem GYO formulünü düşündüm ama vaktim olmadı. Yoksa gayrimenkul çok iyi bir sektör'' diye konuştu.

Ünal Aysal yetki alamadığı Riva projesi için gelmek istiyor!

Karabükspor'a 2-1 mağlup olan Galatasaray'da maçın ardından konuşan Levent Nazifoğlu, ''Galatasaray'daki geçmiş harcamaları araştıran dedektiflik firması var, rapor çıkacak. 500 milyon dolarlık rant var. Ünal Aysal, Riva için yetki istedi, alamadı ve gitti. Şimdi gelmek istiyor" dedi.

Antalyalı inşaatçı Naim Ünal FETÖ'den tutuklandı!

Antalya'da Kadıahmetoğulları Asfalt İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'nin ortaklarından Naim Ünal FETÖ'den tutuklandı.

Ünal Aysal'dan İstanbul Finans Merkezi'ne yeni proje!

Ünal Aysal'ın sahibi olduğu Belçika merkezli Unit Group, İran'da 4,2 milyar dolarlık enerji yatırımını alan ilk ve tek yabancı yatırımcı oldu. Aynı zamanda Ünal Aysal Ataşehir'de yeni projeye hazırlanıyor.

Köksal Ünal: Dövizden gayrimenkule geçen karlı çıkar!

Gayrimenkul Uzmanı Köksal Ünal, bankada ya da yastık altında döviz birikimi olan vatandaşları, hem ekonomiyi rahatlatmak hem de bu uygun konjonktürde alım yaparak ileride karlı çıkmaları için döviz fonlarını bozdurup gayrimenkule yatırmaya çağırdı.

Keleşoğlu Holding’in PR ajansı Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı oldu!

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, bünyesine kattığı markalara bir yenisini daha ekledi. Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı son olarak Keleşoğlu Holding’i müşteri portföyüne kattı.

Büyük projelere Ünal Akpınar öncü olacak!

Alanında dünyanın en uzun sulama tüneli olan Şanlıurfa tünelleri, Kirazlı Köprü Barajı gibi büyük projeler, Ünal Akpınar AŞ imzasını taşıyor.

Mahir Ulutaş'tan bina yöneticilerine çağrı!

Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Başkanı Mahir Ulutaş, 2015 yılında Türkiye'deki 500 bin asansörden sadece 203 bininin periyodik kontrolünün yapıldığını, yüzde 58'inin güvensiz olduğunu gösteren kırmızı etiket aldığını, bu yılının ilk 10 ayında bu rakamın yüzde 73.3'e yükseldiğini söyledi.

Babacan Holding'in PR ajansı Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı oldu!

İletişim danışmanlığı sektörünün uzman markası Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı; inşaat, turizm ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Babacan Holding ile el sıkıştı.

İnşaat Yüksek Mühendisi Erol Ünal vefat etti!

İnşaat Yüksek Mühendisi Erol Ünal vefat etti. Ünal'ın İ.T.Ü. İnşat Fakültesi sınıf arkadaşları taziye ilanı yayınlattı.

Ünal İnşaat'ın acı günü! Nejla Mercan Ünal vefat etti!

Ünal İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Necati Ünal'ın eşi Nejla Mercan Ünal vefat etti. İvasen İnşaat ve Özaltın Holding taziye ilanı yayınlattı.

Mahir Ünal

Mahir Ünal Mahir Ünal
Çevre ve Şehircilik Bakanlığına, Kültür ve Turizm Bakanı Mahir ÜNAL’ın vekâlet etmesine dair tezkere bugünkü Resmi Gazete'de yayınlandı.



Karar için