Marmara Mühendislik

Marmara Mühendislik

Marmara Mühendislik ve Yapı Kerbela'da dev bir proje gerçekleştirecek...

Marmara Mühendislik, Irak'ta 600 milyon dolarlık proje yapacak!

Marmara Mühendislik, Irak'ın başkenti Bağdat'ın en gözde arazilerinden birinde 600 milyon dolarlık bir projeye imza attı

Marmara Mühendislik Iraklı zenginlere konut üretiyor!

Marmara Mühendislik Iraklı zenginleri ve bürokratları hedef aldı

Marmara Üniversitesi Maltepe Kampüsü inşaat ihalesi bugün!

TOKİ Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi 1. Etap Mühendislik ve Teknoloji Fakülteleri İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi bugün gerçekleştirilecek...

Marmara Üniversitesi Maltepe Kampüsü'nün inşaatı başlıyor!

Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi 1. Etap Mühendislik ve Teknoloji Fakülteleri İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 3 Eylül 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

AREV Okulları, Öğrenci Yurdu ve Külliyesi açıldı!

Marmara Mühendislik Yapı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Orakçı’nın kurduğu AREV Vakfı, Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği eğitim yatırımları ile ülkemizin aydınlık geleceğine umut ışığı olmaya devam ediyor.

Kocaeli olası bir depremde Marmara'nın üssü olacak!

Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü Yer Fiziği Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Şerif Barış, Marmara Bölgesinde deprem olma olasılığını yüksek olduğunu hatırlatarak, Kocaeli’nin çevre illere lojistik destek sağlayacağını söyledi.

Vehbi Orakçı kimdir?

Genel müdürlüğünü yaptığı Marmara Mühendislik ve İnşaat Sanayi Şirketi bünyesinde inşaat alanında faaliyet gösteren Vehbi Orakçı kimdir?

Irak Kerbela'daki inşaatta mahsur kalan işçilerin aileleri endişeli!

Marmara Mühendislik İnşaat Şirketi’nin Irak Kerbela’da yaptığı lüks villaların şantiyesinde mahsur kalan işçilerin aileleri endişeli. Aileler işçilerin sağ salim geri dönmeleri için gerekenlerin bir an önce yapılmasını istiyor.

Cadde Rezidans fiyatları ne kadar?

Dumanlar İnşaat ve Marmara Mühendislik Yapı imzası taşıyan Cadde Rezidans Konutları 10 kattan oluşan tek blok halinde hayata geçiriliyor. Peki Cadde Rezidans fiyatları ne kadar?

Cadde Rezidans ödeme planı!

Dumanlar İnşaat ve Marmara Mühendislik Yapı imzası ile inşa edilen Cadde Rezidans Konutları 1.550 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. İşte Cadde Rezidans ödeme planı...

Cadde Rezidans Güneşli ulaşım!

Dumanlar İnşaat ve Marmara Mühendislik imzası ile hayata geçirilen Cadde Rezidans Evleri toplam 32 daireden meydana geliyor. Cadde Rezidans Güneşli ulaşım bilgileri haberimizde yer alıyor.

Cadde Residence ödeme planı!

Cadde Residence projesinde dairelerin alanları 110 metrekare olarak dizayn edildi. Proje Dumanlar İnşaat ve Marmara Mühendislik tarafından inşa ediliyor. İşte Cadde Residence ödeme planı detayları...

Cadde Rezidans telefon numarası!

Dumanlar İnşaat ve Marmara Mühendislik imzası ile hayata geçirilen Cadde Rezidans projesi Güneşli - Mahmutbey'de 1.550 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor.

Mahmutbey Cadde Rezidans adres!

Dumanlar İnşaat ve Marmara Mühendislik imzası ile inşa edilen Cadde Rezidans Evleri 'nde yer alan daireler 110 metrekare alana sahip. Mahmutbey Cadde Rezidans adres bilgisi haberimizde bulunuyor.

Cadde Rezidans örnek daire!

Dairelerin büyüklükleri 110 metrekare şeklinde dizayn edilen Cadde Rezidans konut projesi Dumanlar İnşaat ve Marmara Mühendislik Yapı imzası taşıyor. İşte Cadde Rezidans örnek daire görselleri...

Marmara Mühendislik Haberi

Marmara Mühendislik

Marmara Mühendislik ve Yapı Irak'ın Kerbela şehrinde dev bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. 150 milyon doalrlık yatırımla inşa edilecek olan kompleksin ismi Durrat Kerbela olacak.


Bin 260 villa, 7 okul, 2 cami, sağlık ocağı, kültür merkezi ve spor salonu, AVM ve sosyal tesislerden oluşan proje 3 yılda...