Mimoza uptown

Mimoza uptown

Ümraniye Şerifali'de bulunan Mimoza Up Town projesinde yaşam 2010 yılı sonunda başlıyor…

Mimoza Up Town'da 330 bin TL'ye 3+1!

Mimoza Up Town'da teslimler 2010 sonunda başlayacak...

Ümraniye Mimoza Up Town'da 275 bin TL'ye 3+1!

Mimoza Up Town, K Yapı tarafından Ümraniye Şerifali'de hayata geçiriliyor. Projede yaşamın 2010 yılı sonunda başlaması planlanıyor

Mimoza Uptown Ümraniye'de 300 bin TL'ye 3+1!

Konutların hemen teslim edildiği Mimoza Uptown projesinde kalan konutların fiyatları 300 bin TL'den başlangıç gösteriyor ve 370 bin TL'ye kadar yükseliyor. Mimoza Uptown projesi; Ümraniye, Şerifali'de konumlandırıldı...

K Yapı'dan Mimoza Uptown projesinde 370 bin liraya!

56 adet normal daire ve 4 adet çatı dubleksinden meydana gelen Şerifali Uptown Mimoza Konutları projesinde evlerin fiyatları 300 bin lira ile 370 bin lira aralığında...

K Yapı'dan Mimoza Uptown projesinde 370 bin liraya!

56 adet normal daire ve 4 adet çatı dubleksinden meydana gelen Şerifali Uptown Mimoza Konutları projesinde evlerin fiyatları 300 bin lira ile 370 bin lira aralığında...

K Yapı'dan Mimoza Uptown projesinde 370 bin liraya!

56 adet normal daire ve 4 adet çatı dubleksinden meydana gelen Şerifali Uptown Mimoza Konutları projesinde evlerin fiyatları 300 bin lira ile 370 bin lira aralığında...

Mimoza Uptown'da 300 bin TL'ye!

Özel radye temel sistemiyle yapılan Mimoza Uptown projesi K Yapı tarafından inşa ediliyor. Projede dairelerin fiyatları 300 bin liradan başlıyor, 370 bin liraya kadar yükseliyor

Uptown İstanbul Gayrimenkul Pazarlama Geliştirme ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Uptown İstanbul Gayrimenkul Pazarlama Geliştirme ve Danışmanlık Limited Şirketi Beşiktaş'ta 10 bin TL sermaye bedeli ile Turgay Erarslan tarafından kuruldu. 

Uptown İncek'te son fırsatlar!

Ankara'da yükselen Uptown İncek Konutları'nda kalan son daireler için cazip teklifler sunuluyor..

Uptown İncek eğitim kurumlarına yakınlığıyla dikkat çekiyor!

Ankara'da hayata geçirilen Uptown İncek konutlarında, “town” konsepti ile kendilerini spordan sanata çok sayıda alanda geliştirme olanağı bulan çocuklar, hemen yanı başlarındaki kaliteli eğitim kurumları ile yeni sınav sisteminin de en şanslıları oldu.

Ankara'nın en şanslı çocukları Uptown İncek'te!

18 bin 27 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen  Uptown İncek  projesi tamamen çocuklara yönelik olarak tasarlandı. Ankara'nın en şanslı çocukları Uptown İncek'te.

Uptown İncek Konutları ile 4 mevsim sosyalleşin!

Uptown İncek Konutları alıcılarını bekliyor. Sosyal donatı alanlarına güvenen Uptown İncek Konutları komşuluk ilişkilerini güçlendirmeyi hedefliyor.

Uptown İncek Konutları'nda doluluk oranı arttı!

İncek’in en kupon lokasyonunda yer alan ve TED Ankara Koleji’nin adeta kapı komşusu olan Uptown İncek Konutları’nda da doluluk oranının kısa süreli artışında, önemli okulların tam merkezinde yer almasının büyük etkisi olduğu ifade ediliyor.

Uptown İncek Konutları'nda 5 yıldızlı otel konforu!

Ankara'nın gözde yerleşim yerlerinden İncek'te inşa edilen "Uptown İncek Konutları" projesinde ev sahibi olanlar tatili evinde yaşıyor. 226 dairenin yer aldığı proje “şehir içinde şehir” kurgusu ile konut sektörüne yeni bir boyut getirdi.

Kalebodur'dan yeni Uptown serisi!

Türkiye’de adı seramik karo ile özdeşleşen Kalebodur, Uptown serisini tanıttı. Kalebodur Uptown serisi sadeliğe yeni bir boyut kazandırıyor.

Kocaeli tramvay hattında son durum!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Tramvay Hattı Proje uygulama çalışmaları hızla devam ediyor. İlk olarak Yahya Kaptan Hanlı Sokak’ta başlatılan çalışmalar, Salkım Söğüt Sokak ve Sarı Mimoza Caddesi’nde devam etti.

Uptown İncek Ankara fiyatları!

Uptown İncek Ankara fiyatları 439 bin liradan başlayarak değişiyor. Uptown İncek Ankara projesinde peşin alımlarda yüzde 9 ve banka kredili ödemelerde yüzde 7 indirim yapılıyor...

Kocaeli tramvay güzergahında tüm altyapılar yenileniyor!

Akçaray Tramvay Projesi’nde alt yapı imalatları, 3 ayrı ekiple üç ayrı noktadan yürütülüyor. Projenin Yahya Kaptan etabında Hanlı Sokak, Salkım Söğüt Caddesi’ndeki çalışmalar sürerken Sarı Mimoza ve Necip Fazıl Caddesi’ndeki alt yapı imalatlarına geçildi.

Via Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Via Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Burak Akdiş ve Erdem Uzunal ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 11 Ocak'ta Ataşehir, Küçükbakkalköy Mahallesi, Serdar Sokak Mimoza Konutları Sitesi'nde kuruldu.

Felekoğulları İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Felekoğulları İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Şehmus Demir tarafından 500 bin TL sermaye ile 25 Kasım'da Beylikdüzü, Yakuplu Mahallesi, 95.Sokak Mimoza Konutları Sitesi'nde kuruldu.

Mimoza uptown

Mimoza uptown Mimoza uptown

Mimoza Up Town projesinde tüm daireler 148 metrekarelik 3+1 olarak tasarlandı. 2 blokta 60 daireden oluşan Mimoza Up Town'da kaba inşaat tamamlandı. Projenin örnek dairesi hazır. Yaşam 2010 yılı sonunda başlıyor.

Mimoza Up Town'da konutların fiyatları 275 bin TL'den başlıyor, 300 bin TL'ye kadar yükseliyor. 36 ay yüzde 0.50, 60 ay yüzde 0.70, 120 ay yüzde 0.85 faiz oranıyla konut kredisi kullanılabiliyor. 50 bin TL'lik kredi kullanıldığında aylık taksitler 666 TL'den başlıyor.

Mimoza Up Town projesinde her daireye bir araçlık kapalı otopark, yarı olimpik yüzme havuzu,  çocuk havuzu, çocuk oyun alanları, geniş park ve yeşil alanlar, fitness salonu, club house, kids club, kapalı çocuk oyun alanı, 24 saat güvenlik ve koruma, kapalı devre kamera sistemi ve sinema odası bulunuyor.

Mimoza...