nef

nef

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu JCR, Nef’in kredi notunu en yüksek seviyeye çıkardı. Net, bu not artışı ile en yüksek notlu ve stabil görünümlü tek gayrimenkul şirketi oldu...

Nef, en çok satış yapan firma oldu!

Nef, Real Estate Stars ödüllerinde ciro bazında Türkiye’nin en çok satış yapan şirketi oldu.

Nef, FC Barcelona'nın sponsoru oldu!

İnşaat sektöründe faliyet gösteren Nef, FC Barcelona'nın resmi sponsoru oldu. Nef ve FC Barcelona 3 yıllık sponsorluk anlaşmasına imza attı.

Nef, Barcelona'ya sponsor oldu!

Geçen yıl Galatasaray'ın ana sponsorluğunu üstlenen Nef, Barcelona ile 18 Nisan'da sponsorluk anlaşması imzaladı.

Networks Grup 3 yılda 1.700 konut sattı!

Networks Grup 3 yılda 1.700 konutun satışına imza atarak kolay ulaşılamayacak bir başarı elde etti. Netvvorks Grup, toplamda 145 bin metrekare kapalı alan satışı gerçekleştirerek 470 milyon TL ciroya ulaştı.

NEF Anadolu'ya yöneldi!

Arzu Maliki'nin sorularını yanıtlayan NEF İcra Kurulu Başkanı Erdem Timur, Bodrum'un ardından Anadolu'da yeni projeler üreteceklerini söyledi. Timur "Bunun için 10 kent belirledik" dedi.

Nef, Keller Williams ve Remax ile işbirliği yapacak!

Foldhome ve Garantili Proje konseptlerinin yaratıcısı Nef, satış ve pazarlama kanalında yeniliklerini sürdürerek Ankara, İzmir, Bursa ve Adana'da Keller Williams ve Remax ile işbirliği anlaşması yaptı.

Nef, Sign of the City Awards 2015'ten 3 ödül aldı!

Yenilikçi yaldaşımlan ve konseptleriyle uluslararası gayrimenkul sektörüne yeni bir bakış ve tasarım anlayışı sunan Nef, uluslararası prestijli yarışmalardaki üstünlüğünü Sign of the City Awards 2015'te de sürdürdü.

Topkapı İnistanbul projesinin temeli atıldı!

İş GYO & Nef ortaklığıyla yapılan İnistanbul projesinin temeli atıldı. Topkapı'daki eski şişecam fabrikasının olduğu yerde yükselen projede inşaat çalışmaları hızla devam ediyor.

Nef'in İstanbul'daki projeleri 4 ilde satışa çıktı!

NEF, İstanbul dışından gelen taleplere daha hızlı ve kaliteli cevap verebilmek için proje tanıtım ve satış hizmeti için lokal iş ortaklarıyla çalışmaya başladı.

Nef projelerini lokal ofislere verdi!

Nef işbirliği anlaşması çerçevesinde İstanbul’daki projelerinin tanıtım ve satış yetkisini deneyimli lokal ofislere verdi. Foldhome ve Garantili Proje konseptlerinin yaratıcısı Nef, satış ve pazarlama kanalında da yeniliklerini sürdürüyor.

Nef, Stevie Awards'ta iki ödül kazandı!

Gayrimenkul sektörüne kazandırdığı keşifler, tasarım odaklı yaklaşımı ve inovasyon çalışmalarıyla uluslararası alanda da dikkat çeken, Nef, dünyanın en prestijli iş ödülleri arasında gösterilen Stevie Awards'ta iki ödül kazandı.

Stevie Awards ödülünün sahibi Nef oldu!

Gayrimenkul sektöründe başarılarıyla adından sıkça söz edilen NEF uluslararası alanda da takdir toplamaya devam ediyor. Stevie Awards ödül töreni Kanada, Toronto'daki Ritz-Carlton Hotel'de gerçekleşti.

Nef, Stevie Awards'da iki ödül kazandı!

Nef, dünyanın en prestijli iş ödülleri arasında gösterilen Stevie Awards'da iki ödül kazandı. Şirket, en iyi gayrimenkul "Website" ve "Company & Organization" kategorilerinde ödül almaya layık görüldü.

İnistanbul Lokal’de yeni blok avantajlı fiyatlarla satışta!

İş GYO ve Nef'in İstanbul Avrupa Yakası Topkapı Davutpaşa’daki konut projesi olan İnistanbul Lokal’de beklenen yeni blok 25 Ekim'e kadar özel ödeme koşullarıyla satışa çıkarıldı.

Nef İki Haliç vaziyet planı !

Nef İki Haliç projesi kapsamında 1 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipleri yer alıyor. Teslimler Ağustos'ta yapılacak

Haliç Nef İki vaziyet planı !

Haliç Nef İki projesi kapsamında yer alan konutların fiyatları 200 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Nef İki teslim tarihi !

Nef İki teslim tarihi olarak bu yıl belirlendi. Projedeki konutlar bu yılın Ağustos ayında teslim edilecek

Nef İki Haliç satış ofisi!

Nef İki Haliç satış ofisi iletişim, telefon numarası ve adres bilgileri haberimizin içerisinde yer alıyor...

Nef İki Haliç Konutları'nda 200 bin TL'ye 1+1 daire!

Nef İki Haliç Konutları'nda 1+1 dairelerin fiyatları 200 bin TL'den başlıyor. Nef İki Haliç Konutları'nda teslimler Ağustos 2013'te yapılıyor...

Nef İki Haliç satılık!

Nef İki Haliç satılık daire fiyatları 200 bin TL'den başlayarak değişiyor. SOM Mimarlık tarafından tasarlanan Nef İki Haliç Evleri projesinde 288 adet konut yer alıyor...

Nef İki Haliç reklam filmi yayınlandı!

Timur Gayrimenkul'ün Nef markasıyla geliştirdiği projelerden Nef İki Haliç projesinin reklam filmi yayınlandı...

Nef İki Haliç fiyatları!

Nef İki Haliç fiyatları 200 bin liradan başlayarak değişiyor. Yüzde 10 peşinatla ödemelerin yapıldığı Nef İki Haliç projesinde teslimler Ağustos 2013'te yapılıyor...

Nef İki Haliç ödemeleri!

Dairelerin 200 bin TL'den başlayan fiyatlarla satıldığı Nef İki Haliç ödemeleri ile ilgili detaylı bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz...

Nef İki Haliç projesi !

Nef İki Haliç projesi toplam 288 konut yer alıyor. Projedeki konutların Aralık 2013'te tamamlanması planlanıyor

Nef 2 Haliç iletişim !

Nef 2 Haliç iletişim için 0850 250 06 33 numaralı telefonlar aranabilir ya da internet üzerinden ulaşım sağlanabilir

Nef 2 ulaşım !

Nef 2 ulaşım için metro ya da metrobüs tercih edilebilir. Çünkü proje, merkezi bir alanda konumlandırılıyor

Nef İki Haliç daire fiyatları !

Nef İki Haliç daire fiyatları kapsamında konutların ödemeleri de fiyatlar da satış ofislerinden öğreniliyor

nef

nef nef

Nef in konut, rezidans, süit, ofis, dükkân ve yazlık ev gibi yenilikçi ve ihtiyaç odaklı projeler geliştirdiğine dikkat çeken JCR, “Nef 2017 yılında satış hedeflerini gerçekleştirmenin yanı sıra 2018 yılının ilk çeyreğinde bütçelediği hedeflerin üzerinde bir satış performansı göstermiştir” ibaresine yer verdi. Nef, yılın ilk beş ayında 824 milyon TL ciroya ulaştı. Bu rakam geçen yıl aynı döneminin yüzde 50 üzerinde gerçekleşti.

GELİR VE KÂRLIK PERFORMANSI ARTTI

Para’da yer alan habere göre; JCR ayrıca, Nef in üst-segment projeler ile varlık tabanını çeşitlendirmesinin sonucu önümüzdeki dönemlerde satış gelirlerinde ve karlılık performansında artış beklediğine de vurgu yaptı. Kurum şu değerlendirmede bulundu:

“Sermaye piyasası araçlarını kullanarak farklı finansman olanaklarına erişimini sürdürmeye devam etmenin yanı sıra devam eden inşaat harcamalarını ve öngörülmeyen nakit ihtiyaçlarını karşılama imkânı...