Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İslam Kalkınma Bankası Başkanı Bandar Hajjar, sismik izolatör teknolojisi, akıllı ve yeşil bina konseptiyle yenilenen Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.

Okmeydanı Eğitim Hastanesi'nin Çocuk Yoğun Bakım Servisi açıldı!

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde revize edilen Çocuk Acil ile yeni Çocuk Yoğun Bakım Servisi hizmete açıldı.

İstanbul'a 5 yıldızlı kamu hastaneleri geliyor!

İstanbul Valiliği tarafından 2014 yılında yeniden inşasına başlanan ve 5 yıldızlı otel konforunda olması planlanan Okmeydanı, Göztepe ve Kartal eğitim ve araştırma hastanelerinin yapımlarına tüm hızla devam ediliyor.

Okmeydanı Hastanesi yenileniyor!

İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık Projesi kapsamında inşaat çalışmaları süren Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yenilenen ilk bölümü 2017'de hizmete girecek.

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne zaman açılacak?

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık Projesi (İSMEP) kapsamında yıkılıp yeniden yapılıyor. Peki Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne zaman açılacak?

Vali Şahin Okmeydanı Hastanesi'nin inşaatını inceledi!

İlk bölümü 2017 yılında hizmete girecek olan Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin tüm bölümleri 2019 yılında tamamlanarak faaliyete geçecek..

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin kantini kiralanacak!

İstanbul Beyoğlu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından bugün gazeteye verilen ilana göre Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin 1 yıl süre ile kantin kiralama işi gerçekleştirilecek. İhale 7 Ekim'de saat 10.30'da yapılacak...

Okmeydanı Hastanesinin prefabrik ihalesi iptal edildi

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinin, prefabrik teknik atölye yapım işi ihalesinde, 5 Mayıs 2010 tarihinde iptal kararı alındı

Okmeydanı otoparkı hastaneye dönüşecek

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin personel otoparkına yeni ve modern bir hastane yapılacak...

Milli Emlak 13 gayrimenkulü satışa çıkarıyor!

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, 13 gayrimenkulü satışa çıkarıyor

Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi yıkılıp yeniden yapılacak!

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İslam Kalkınma Bankası’ndan sağlanan 158 milyon 930 bin Avro kredi ile İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık Projesi (İSMEP) kapsamında yıkılıp yeniden yapılıyor

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nisan'da yıkılacak!

İstanbul Şişli'de yer alan Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, yıkılıp yeniden inşa edilecek. Nisan ayında ilk kazma vurulacak...

Okmeydanı Hastanesi, kentsel dönüşüm kapsamında yenilenecek!

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, depreme uygun bir şekilde yıkılıp yeniden yapılacak. Hastanenin yatak kapasitesi 1315'e kadar yükseltilecek

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yenileme projesi kabul edildi!

Kentteki hastanelerin yenilenme projesi kapsamında yeniden inşa edilecek olan Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi için ilk adım atıldı

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi açıldı! 

Yeşil Bina (Leed Gold) Sertifikasına aday ilk kamu hastanesi olan Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, bugün hasta kabulüne başladı...

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi bugün açılıyor!

Leed Gold (Yeşil Bina) Sertifikasına aday ilk kamu hastanesi olma özelliğine sahip ve sismik izolatör teknolojisiyle tasarlanan Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi bugün hizmete açılıyor...

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi yenileniyor!

İslam Kalkınma Bankası Başkanı Bandar Hajjar, sismik izolatör teknolojisi, akıllı ve yeşil bina konseptiyle yenilenen Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.

Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nde son durum!

Avrupa Yakası’nın en önemli sağlık komplekslerinden biri olan Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde inşaat çalışmaları devam ediyor. 

Salamat Eğitim Ve Turizm Danışmanlığı Anonim Şirketi kuruldu!

Salamat Eğitim Ve Turizm Danışmanlığı Anonim Şirketi bugün Beylikdüzü’nde 50 bin TL sermaye bedeli ile Mohammad Hassan ve Nahıd Shakourı ortaklığında kuruldu. 

Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi'nde çalışmalar ne durumda?

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul'u muhtemel bir depreme hazırlayabilmek için oluşturulan İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık Projesi kapsamında inşa ediliyor. Peki, Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi'nde son durum ne?

Uss Danışmanlık Gayrimenkul Eğitim Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Uss Danışmanlık Gayrimenkul Eğitim Ve Ticaret Limited Şirketi bugün İçerenköy’de 10 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Ufuk Şevki ve Semra Şevki ortaklığında kuruldu. 

SGK İzmir Eğitim ve Dinlenme Tesisi'nin satıldığı iddiası TBMM'de!

CHP İzmir Milletvekili Ali Yiğit, SGK İzmir Eğitim ve Dinlenme Tesisi'nin satıldığı iddiası TBMM gündeminde konu oldu..

Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi inşaatı devam ediyor!

AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi inşaatını ziyaret etti. 

Dalkıranlar Enerji Eğitim ve Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Dalkıranlar Enerji Eğitim ve Danışmanlık Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Burcu Dalkıran tarafından kuruldu.

Kuzey Girişim Gayrimenkul Eğitim ve Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Kuzey Girişim Gayrimenkul Eğitim ve Danışmanlık Anonim Şirketi Kazım Hakan Kırımlı tarafından 500 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Kvb Danışmanlık Eğitim Ve Gayrimenkul Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Kvb Danışmanlık Eğitim Ve Gayrimenkul Hizmetleri Anonim Şirketi 200 bin TL sermaye ile 13 Ekim'de Ahmet Rauf Saatçi, Metin Tarakcı, Emre Erol ve Zehra Özden Günerli ortaklığından kuruldu. 

SAÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yeni otopark!

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kazandırılacak olan otoparkta çalışmalar hız kesmeden sürüyor.

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İstanbul Valiliği İstanbul Proje Koordinasyon Biriminin yönettiği, İslam Kalkınma Bankası kredisiyle gerçekleşen projeyle hayata geçirilen yeni binaları dolaşan Hajjar, hastanenin üst düzey teknolojiyle yapılmasını memnuniyetle karşıladıklarını söyledi.

Proje Direktörü Kazım Gökhan Elgin'in rehberliğinde poliklinikleri, havalandırma, enerji ve geri dönüşüm sistemleriyle çatı katında yer alan helikopter pistine bakan Hajjar, inşaat yetkilileriyle de bir süre sohbet etti. 

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı İsmail Koyutürk de yenilenen hastanenin kapasite ve kalite artışıyla ilgili Hajjar'a bilgi verdi.

Projede görev alan uzmanlar, İslam Kalkınma Bankası yetkililerine bir sunum yapıp, Başkan Hajjar'ın sorularına cevap verdi.

Programın sonunda açıklamalarda bulunan proje direktörü Elgin, şu açıklamalarda bulundu:

"Burası yılda 1.5 milyon poliklinik hastası olan bir hastane. Bunun yanında 700 bin acil hasta tedavi ediliyor. 45 bin kadar ameliyat yapılıyor. Hastanenin depreme dayanıksız olduğu...