Ömer Faruk Çelik

Ömer Faruk Çelik

Evdekifirsat.com, ev almanın kurallarını değiştirmeye devam ediyor. Evdekifirsat.com’un portföyündeki markalı konutlardan ev alacaklar için “Üste Para” devri başlıyor. Hem ev sahibi olmak hem de “Üste Para” almak isteyenler Evdekifirsat.com’u ziyaret ediyor.

Ömer Faruk Çelik: 600 bin yeni konuta ihtiyaç olacak!

EYG Grup İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, hane halkında küçülme, nüfusta ise bir artış olduğunu, bu durumda 600 bin adet yeni konuta ihtiyaç olacağını söyledi.

Ömer Faruk Çelik: Sağlıksız yapıları ortadan kaldıracağız!

Şehzadeler Belediyesi olarak büyük bir kentsel dönüşüm projelerinin bulunduğunu belirten Başkan Ömer Faruk Çelik, “Gecekondulardan oluşan bazı mahallelerde sağlıksız yapıları ortadan kaldıracağız” dedi

Ali Ağaoğlu Gayrimenkul Yatırım Fonu kuruyor!

Sektörde bir ilk olarak ‘Maslak 1453 Gayrimenkul Yatırım Fonu’ kurmak için düğmeye basan Ağaoğlu’na, SPK’dan olumlu yanıt geldi.

Kentsel dönüşümde öncelik eski binalar olmalı!

(KONUTDER) Başkanı Ömer Faruk Çelik ve DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, kentsel dönüşümün son 5-6 aydır çok hızlandığını bunda Bakanı Fatma Güldemet Sarı’nın önemli ‘icraat’ etkisi olduğunu söyledi.

Ziya Yılmaz: Kentsel dönüşümde bir sıralama yapılmıyor!

DAP Yapı Başkanı Ziya Yılmaz, kentsel dönüşüm uygulamalarında yöneticilere düşen görevleri vurgulayarak bu konunun çok önemli olduğunu ve hassasiyet getirmesi gerektiği üzerinde durdu..

Kentlerin planlanması insanların kaderini de belirleyecek!

Forum İstanbul 2016’nın son oturumlarında kentsel planlama, değişim ve dönüşüm, ekonomik boyutlarıyla yeni finansman modelleri, kentleşmenin önündeki fırsat ve tehditler masaya yatırıldı.

Ömer Faruk Çelik: İnşaat sektörü bankacılık yapmaya başladı!

Kredi faizlerindeki artış nedeniyle senetli ev satışlarının arttığını söyleyen Faruk Çelik, “Sektör bankacılık yapmaya başladı. Tüm riski inşaat sektörü üstleniyor. Bankacılık sektörü bireysel konut alıcısının riskini alarak, inşaatçıyı korumalı dedi.

İnşaatçılar, MB'nin faiz indirimini bankaların uygulamasını istiyor!

Konutta yüksek faiz nedeniyle kredili satışlarda kan kaybı sürüyor. Martta kredili satışlar yüzde 14.3 düştü. İnşaat sektörü, Merkez Bankası’nın son faiz indiriminin bankalar tarafından uygulanmasını istiyor

EYG Grup basın toplantısı 27 Nisan'da!

EYG Grup, 27 Nisan 2016 Çarşamba günü Çırağan Sarayı'nda Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı ve EYG Grup İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik’in katılımıyla bir basın toplantısı düzenleyecek.

Manisa Şehzadeler'de futbol sahaları onarılıyor!

Tepecik ve Kalemli mahallelerinde bulunana futbol sahaları bakımdan geçiyor. Şehzadeler Belediyesi Tepecik ve Kalemli mahallerinde atıl durumda bulunana iki adet futbol sahasında düzenleme çalışması başlattı.

Faiz düşerse inşaatta çıta yükselir!

1 Kasım sonrasında tek basına iktidarın çıkmasıyla faizler 1.20'ler seviyesine kadar geriledi. Faizlerdeki düşüşe paralel olarak sektördeki hareketliliğin devam etmesi bekleniyor. İşte piyasanın nabzı...

Spil Orman Köşkleri yüzde 100 doldu!

Faaliyete girdiği günden beri yoğun bir talep alan Şehzadeler Belediyesi Spil Orman Köşkleri'nde yılbaşı yoğunluğu yaşanıyor.

Şehzadeler'de taşınmazların yıllık kiralama ihalesi yapıldı!

Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik "Bu tür arazi kiralama ihalelelerini vatandaşlarımızın ayağına götürüyoruz ve tüm işlemleri mobil ihale aracımız sayesinde yerinde yapıyoruz.

Ömer Faruk Kavurmacı için karar çıktı!

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) iş dünyası yapılanması TUSKON'a yönelik davada, “FETÖ’ye üye olma” suçlamasıyla yargılanan Ömer Faruk Kavurmacı ile babası Mustafa Şevki Kavurmacı hakkında karar çıktı.

Ömer Faruk Kavurmacı için 15 yıla kadar hapis istemi!

FETÖ iş dünyası yapılanmasına yönelik soruşturmada, kapatılan TUSKON ve üye şirketlerine yönelik davadan dosyası ayrılan iş adamı sanıklar Ömer Faruk Kavurmacı, babası Mustafa Şevki Kavurmacı ve firari sanık Ahmet Said Kavurmacı'nın yargılandığı davada, savcının mütalaası belli oldu...

Ömer Faruk Karabayır kimdir?

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Karabayır kimdir? Ömer Faruk Karabayır daha önce görevleri yürüttü, nerelerde çalıştı?

Ömer Faruk Kavurmacı'nın yargılandığı FETÖ davasında tanıklar dinlenildi!

FETÖ'nün iş dünyası yapılanmasına yönelik FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, kapatılan TUSKON'un başkanı Rızanur Meral ve genel sekreteri Mustafa Muhammet Günay ile Ömer Faruk Kavurmacı'nın da aralarında bulunduğu 86 sanığın yargılandığı davada, tanıklar dinlenildi.

Ömer Faruk Çelik şirket kurdu!

EYG Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, bugün yeni bir şirket kurdu. Kentsel Yönetim Hizmetleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Ümraniye'de 1 milyon 150 bin TL sermaye bedeli kuruldu.

Ömer Faruk Kavurmacı'nın duruşması bugün!

FETÖ iş dünyası yapılanmasına yönelik davada tutuklu yargılanan Ömer Faruk Kavurmacı, bilirkişi raporuna ilişkin "Ağabeyimin ve bazı çalışanların eylemleri konusunda bilgi sahibi değilim. Çalışanlar da benim dahlim olmadığını söylemişlerdir." dedi.

Ömer Faruk Kalyoncu ve Ahmet Özyazıcı'dan yeni şirket!

Kalyon İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Kalyoncu ve Özyazıcı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özyazıcı ortaklığında bugün yeni bir şirket daha kuruldu. Ozr Yapı Ticaret Anonim Şirketi 60 milyon TL sermaye bedeli ile sektöre giriş yapacak. 

Ömer Faruk Kavurmacı 10 Mayıs 2017'de tahliye edilmiş!

İstanbul 5. Sulh Ceza Hakimliği’nin 10 Mayıs 2017 tarihinde Ömer Faruk Kavurmacı’yı tahliye ettiği ortaya çıktı. Savcı Ercan Devrim her iki dosyada da ‘serbest bırakma’ kararına itiraz etmiş.

Ömer Faruk Kavurmacı: Günah keçisiymişim gibi hissediyorum!

Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın FETÖ'den tutuklanan damadı Ömer Faruk Kavurmacı, "Kadir Topbaş'ın FETÖ'cü damadı en önde alkışlıyordu" şeklinde algı haberlerinin yapıldığını söyleyen Kavurmacı, "Günah keçisiymişim gibi hissediyorum" dedi.

Ömer Faruk Başaran'dan Millet Bahçesi'ne kültür parkı önerisi!

Başaranlar Yatırım Holding Başkanı Ömer Faruk Başaran, Millet Bahçesi Projesi’ni çok beğendiğini belirterek, kendi projeleri olan “Türk Kültür Parkı” ve “Zoo İstanbul”un da bu projeye dâhil edilmesini teklif etti.

Ömer Faruk Başaran MHP Kocaeli milletvekili aday adayı oldu!

Başaran Holding yönetim kurulu başkanı Ömer Faruk Başaran MHP'den Kocaeli milletvekili aday adayı müracaatında bulundu...

Ömer Faruk Kavurmacı tahliyesini istedi!

Tahliyesini isteyen tutuklu sanık Ömer Faruk Kavurmacı, "FETÖ’nün gizli illegal amacından haberim olsa TUSKON’un yanından geçmezdim. Basiretimiz bağlanmış, ağzımızın payını aldık" dedi.

Ömer Faruk Çelik 13 milyon dolara yalı aldı!

EYG Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik Kuzguncuk'ta muhteşem bir yalı satın aldı. Çelik yalı için 13 milyon dolar ödeyecek... 

Ömer Faruk Çelik

Ömer Faruk Çelik Ömer Faruk Çelik

Markalı konut projelerinde yer alan konutları peşinatsız avantajlı ödeme planlarıyla satışa çıkaran Evdekifirsat.com, sektöre kazandırdığı iş modeliyle kullanıcılarına da yepyeni bir hizmet anlayışı sunuyor. İstanbul’daki yatırım değeri yüksek ve bitmiş projeleri portföyünde bulunduran Evdekifirsat.com, bugüne kadar sunduğu avantajlı ödeme planları ve hemen teslim seçeneklerinin yanı sıra şimdi de ev alanlara “Üste Para” hediye ediyor. 


Evdekifirsat.com 2 yılda 3,7 kat büyüdü

Evdekifirsat.com’un Türkiye’nin konut alanındaki en büyük başarı öykülerinden birini yazdığını dile getiren EYG Grup İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Konut piyasasında çok değerli ve köklü şirketler var. Buna rağmen 2014 yılında kurduğumuz Evdekifirsat.com ile daha ilk yılın sonunda Türkiye’nin Gayrimenkul Liderleri Zirvesi’nde en çok konut satan ve en çok ciro yapan şirketi olarak ödül aldık. İkinci yılımızda ise tam 3,7...