osman zolan

osman zolan

Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Merkezefendi Belediyesi'nin işbirliğiyle yapılacak olan Akkonak ve Karaman Mahallelerinin üst yapı çalışmaları için sözleşme imzalandı...

Osman Zolan yüzde 40 yapı yoğunluğu sorununa çözüm getirdi!

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bir süredir kent gündemde olan inşaat alanlarındaki yüzde 40 yapı yoğunluğu sorununa çözüm getirdi.

Denizli'deki 121 dev projede çalışmalar hızlandı!

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, başlattıkları 121 dev projeyi hızla sürdürdüklerini söyledi. Zolan, “Denizli’ye hizmet etmek için yola çıktık. Benim ve ailemin tek sevdası Denizli” dedi.

Denizli kapalı yüzme havuzu inşaatı yüzde 20 tamamlandı!

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ikinci kapalı yüzme havuzunun İncilipınar Mahallesi'ne yapılacağını söyledi.

Osman Zolan'ın 121 dev projesine tam not!

Denizli'de trafik sorununu tarihe oluyor. 1 yılda hizmete girecek Üçgen Köprülü Kavşakları, Zeybek Köprülü Kavşağı, Sanayi Köprülü Kavşağı, Çevre Yolu Bozburun Köprülü Kavşağı ve Ankara Yolu Köprülü Kavşağı ulaşımda çığır açacak.

Denizli'nin 10 mahallesine altyapı yatırımı!

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale ve Merkezefendi ilçelerindeki 10 mahallede devam eden alt yapı çalışmalarından şikayet eden vatandaşlara "Bu zorluklar sıkıntılar unutulacak" dedi

Denizli'de 2 yılda 2 milyon metrekare beton kilit parke taşı döşendi!

Denizli Belediyesi, ilçelere 2 yılda 2 milyon metrekare beton kilit parke taşı döşedi. Geçen yıl 17 ilçeye yaklaşık 600 bin metrekare beton kilit parke taşı bu yıl 2 katına çıkarıldı.

Denizli Üçgen Köprülü Kavşakları Projesi bir yılda tamamlanacak!

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın açıkladığı 121 projeden oluşan 2016-2017 Eylem Planı vatandaşlardan tam not aldı. Denizli'nin trafik sorununu büyük ölçüde rahatlatacak Üçgen Köprülü Kavşakları Projesi plana damgasını vurdu.

Osman Zolan'dan Denizli'ye 121 proje!

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 1 yıl içinde belediye tarafından yapılacak 121 projeyi tanıttı. Bütçenin yüzde 70’ini ulaşıma ayırdıklarını ifade eden Zolan, “3 yıl sonra il genelinde ayaklar çamura, toza değmeyecek” dedi.

Denizli'de alt yapı çalışmaları incelendi!

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Tavas'ın Karahisar ve Garipköy Mahallelerini ziyaret ederek, Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü'nün alt yapı yatırımlarını inceledi.

Denizli Sevgi Eli yeni hizmet binasında hizmet verecek!

Hayırsever bağışlarını ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştıran Denizli Büyükşehir Belediyesi Sevgi Eli, yeni hizmet binasında vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Nihat Zeybekci: Denizli'de ve Türkiye'de hizmet destanları yazdık!

Denizli'de DSİ tarafından yapılan projelerin açılış ve temel atma törenlerine katılan Nihat Zeybekci "Denizli'de ve Türkiye'de hizmet destanları yazdık. Yazmaya da devam edeceğiz" dedi

Denizli'deki teleferik tesisi 15 Ekim'de açılacak!

Denizli'yi yayla turizminde marka yapacak olan teleferiği en geç 15 Ekim'de hizmete açacakları müjdesini veren Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan, "Yaşayan bir tesis hazırlıyoruz" dedi.

Hastane ve Esma Hatun Kavşağı'nda çalışmalar devam ediyor!

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, şehir trafiğinin rahatlatılması kapsamında bir süre önce düzenleme çalışması başlatılan Hastane Kavşağı ve de Esma Hatun Kavşağı'nda incelemelerde bulundu.

Budan'da alt yapı çalışmaları devam ediyor!

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Buldan ilçesinde devam eden alt yapı çalışmalarını inceledi. Başkan Zolan, "Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak biz hangi ilçede sorun varsa orada olacağız" dedi.

Denizli deprem mağdurlarına TOKİ müjdesi!

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, geçen Ağustos ayındaki depremden etkilenen Bozkurt ilçesinde, binaları ağır hasar alan ihtiyaç sahiplerine TOKİ konutları tahsis edileceğinin müjdesini verdi...

Denizli yatırımları masaya yatırıldı!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi 2020-2024 Stratejik Planı için Pamukkale ilçesinde görev yapan muhtarlarla bir araya geldi.

Osman Zolan Denizli için 258 projesini açıkladı!

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, 15 başlıkta hazırladıkları 258 projeyi ‘Sen ben yok önce Denizli’ adıyla tanıttı.

Denizlispor'a stat müjdesi!

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, Spor Toto 1'inci Lig'de şampiyonluk yarışı veren Denizlispor'a stat müjdesi verdi.

Osman Zolan'a Mimarlar Odası'ndan ziyaret!

Bir süre önce göreve başlayan TMMOB Mimarlar Odası Denizli Şube Başkanı M. Serdar Alayont ve yönetim kurulu üyeleri, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı makamında ziyaret etti. 

Kale Meslek Yüksekokulu binası yeni döneme yetişecek! 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Kale ilçesinde yapımı devam eden üniversite binasını yeni eğitim öğretim dönemine yetiştireceklerini söyledi.

Denizli Tavas Spor Tesisi açılış için gün sayıyor!

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Tavas'ta hayata geçirilen projeleri inceleyerek inceleyerek vatandaşlarla kucaklaştı.

Denizli Çivril yatırımları masaya yatırıldı!

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çivril ilçesinde Büyükşehir Belediyesinin hayata geçirdiği yatırımları denetleyerek vatandaşlarla bir araya geldi. 

Denizli Karahasanlı-Çakmak Spor Kompleksi tamamlandı!

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın kent merkezi ve 4 ilçede hayata geçirileceğini açıkladığı 7 kapalı yüzme havuzundan birisi olan Karahasanlı-Çakmak Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi tamamlandı.

Denizli Kale Üniversitesi yeni döneme yetişecek!

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kale ilçesinde kaba inşaatı tamamlanan üniversite binasını yeni döneme yetiştireceklerini müjdeledi.

Denizli Üçgen Çarşısı yıkılıyor!

Denizli'de yer alan ve 650 iş yerine sahip Üçgen Çarşısı yıkılıyor. Büyük bir kısmı atıl durumda olan çarşıya ilk darbeyi Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan vurdu.

Denizli Kale'ye üniversite müjdesi!

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kale ilçesinde inşaatı yarım kalan üniversite binasının inşaatını tamamlayacaklarını belirtti

Denizli Honaz'a otobüs terminali inşa ediliyor!

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, alt yapıdan, kilit parke taşına, sıcak asfalttan otogara, kapalı yüzme havuzundan halı sahalara kadar Honaz'a yapılan yatırımları inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.

osman zolan

osman zolan osman zolan


180 günde tamamlanacak olan üst yapı çalışması yaklaşık 25 milyon TL'ye mal olacak. İmza törenine Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Amiroğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tolga Amiroğlu ile Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Merkezefendi Belediyesi yönetim kadroları katıldı.


Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Bugün güzel bir işin altına imza atacağız. Denizli’de alt yapı çalışmalarına başladığımız mahallelerimizde 50-60 yıl önce yapılan, su ve kanalizasyon hatları mevcuttu ve yağmur suyu hatları yoktu. Bununla ilgi alt yapı çalışmalarımıza başladık ve 2 yıl içerisinde tamamladık. Zor işti. Yaparken maliyet anlamında külfetli bir iş ve sabır gerektiren bir iş, zor ve sıkıntı veren bir inşaat. Kimse alt yapıya girmek istemez. Biz alt yapının durumunu fotoğrafını gördükten sonra...