Öyle Bir Geçer Zaman ki

Öyle Bir Geçer Zaman ki

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisindeki Cemile karakterini canlandıran Ayça Bingöl, bölüm başı 20 bin TL alırken kendisine 1 milyon TL'lik ev aldı

Carolin'i canlandıran Wilma Elles, sevgilisi Levent Özçelik'in evini mi gösterdi

Kanal D'de yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Carolin rolüyle ünlenen Wilma Elles'in Instyle dergisine "Kendi evim" diye gösterdiği evin aslında sevgilisi Levent Özçelik'e ait olduğu öne sürüldü

Wilma Elles, Tünel'deki evinin kapılarını açtı!

InStyle Home dergisi, “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinin Carolin’i, Alman oyuncu Wilma Elles’in Tünel’deki evini ziyaret etti

Alman oyuncu Wilma Elles'in de tercihi mor renkler!

Orhan Gencebay'ın evinde hakim olan mor renkler, 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinin Caroline'i, Alman oyuncu Wilma Elles'in de tercihiydi.

Kısıtlamalar ne zaman kaldırılacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama geldi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kısıtlamaların kaldırılmasına ilişkin yaptığı açıklamada "Kabine toplantısından sonra varsa öyle bir şey açıklarız" ifadesini kullandı.

Kiraladıkları evde hayatının şokunu yaşadılar!

Dünyanın bir çok ülkesine seyahat eden çift, kiraladıkları evde hayatının şokunu yaşadılar. Evlerindeki yangın sensöründen öyle bir şey çıktı ki, gözlerine inanamadılar.

İzmir’de bir villaya 150 bin lira zam yapıldı!

İzmir'de meydana gelen 6.6 şiddetindeki deprem sonrasında tüm ülke kenetlenirken bazı fırsatçılar bu zor günleri fırsat bildi. Öyle ki bir vatandaş, villaya bir

Yağmur Ünal'dan miras kavgası açıklaması!

Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal, pek çok ünlü sanatçının ölümünden sonra yaşanan miras kavgalarına ilişkin kendisine sorulan soru üzerine açıklamalarda bulundu. Ünal, ablasıyla arasında öyle bir olay yaşanmayacağını söyledi.

Wilma Elles Beşiktaş'taki otelini 9 milyon TL'ye satıyor!

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisiyle hayatımıza giren Wilma Elles, yatırım için Beşiktaş'ta aldığı 18 odalı apart otelini satışa çıkardı. Otel için 11 milyon lira isteyen Elles, otele alıcı çıkmayınca rakamda indirim yaptı ve fiyatı 9 milyon liraya düşürdü.

Ekrem İmamoğlu'ndan Kanal İstanbul açıklaması: Bu bir emlak işi! 

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Üretimin Desteklenmesi, Planlanması ve Ürünlerin Pazarlanması çalıştaylarının üçüncüsünde konuşma yaptı. İmamoğlu, "Kanal İstanbul, bir travma. Kanal İstanbul, öyle stratejik bir proje falan asla değil" dedi...

Kibariye Bodrum’daki evini mi sattı?

Harbiye Açıkhava’da verdiği konser çıkışı konuşan Bodrum’daki 3 milyon liralık evinin borçları yüzünden 1 milyon liraya sattığı sorulan  Kibariye, “Yok öyle bir şey. Benim ağzımdan çıkmayan hiçbir şeye inanmayın” dedi.

Selçuk Semizoğlu: İnşaat sektörü tatil yapacak!

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Mayıs ayı toplantısında konuşan ÇTSO Başkanı Selçuk Semizoğlu, “İnşaat sektörü diye bir şey kalmadı. Kalmadı demeyelim de öyle bir pasta yok diyelim.Önümüze bakacağız'' diye konuştu.

Türkiye'nin en büyük hastanesi Sancaktepe'ye yapılacak!

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, "Bugün artık sağlık sistemimiz dünyada başa güreşiyor. Herkes her hastanede hizmet alabiliyor. Sağlıkta öyle bir değişim yaşadık ki, 8 şehir hastanesi hizmete girdi'' diye konuştu.

Wilma Elles: Kerem paramı yanlış yönlendirdi!

Alman oyuncu Wilma Elles, 2011 yılında ‘Öyle Bir Geçer’ dizisinde oynamak üzere geldiği Türkiye’de servet yapmıştı. Elles yaptığı açıklamada, "Kerem paramı yanlış yönlendirdi" dedi.

Wilma Elles gayrimenkul zengini çıktı!

Türkiye’de adını ilk kez oynadığı "Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisi ile duyuran Alman oyuncu Wilma Elles, Türkiye’de gayrimenkul zengini çıktı.

Coşkun Sucuk'tan Kağıthane projesi açıklaması: Öyle bir proje yok!

Para Dergisi'nin 13-19 Ocak 2019 tarihli sayısında "Mahallede dolaşan proje görseli..." başlığı ile yayımlanan habere Coşkun Sucuk'tan açıklama geldi. Coşkun Sucuk yetkilileri, kimseyle görüşmediklerini ve öyle bir proje olmadığını söyledi...

Türk ekonomisini gayrimenkulden vurmaya çalışıyorlar!

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, "Sektördeki bazı firmaların batacağına ilişkin sosyal medyada gündeme getirilen iddialarla karamsarlık oluşturulmaya çalışılıyor. Öyle bir şey söz konusu bile değil." diye konuştu.

Öyle Bir Geçer Zaman ki Haberi

Öyle Bir Geçer Zaman ki

İki yıldır bölüm başına yaklaşık 20 bin TL alan Bingöl’ün Moda burnunda 1 milyon TL’ye ev aldığı öğrenildi. Diziyle yıldızı parladıktan sonra pek çok firmadan gelen reklam teklifini yapım şirketinin aldığı karar nedeniyle kabul etmeyen Bingöl, ekran ömrünün toplam 3 yıl sürmesi planlanan “Öyle Bir Geçer Zaman Ki”de önümüzdeki sezon da rol almaya devam...