Özak GYO

Özak GYO

Konut, ticari, turizm ve perakende olmak üzere farklı alanlarda projeler geliştiren Özak GYO, söz konusu sektörlerde ekonomik değer oluşturmaya devam ediyor.

Ela Quality Resort Hotel yıllık sabit kirası TL'ye döndü!

Aktay Otel İşletmeleri A.Ş. tarafından kiracı sıfatı ile işletilmekte olan Ela Quality Resort Hotel yıllık sabit kirası için döviz cinsinden eski tutarına döndü....

Özak GYO 20 milyon Euro borç alacak!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Ahmet Akbalık'tan 20 milyon Euro tutarında borç temin edilmesine karar verdi...

Özak GYO tarafından 7,5 milyon Euro finansman sağlandı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından 7,5 milyon Euro tutarda ve Euro Libor + yüzde 2 maliyetli, 229 gün vadeli finansman sağlandı.

Özak GYO 13 milyon Euro finansman sağlayacak!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı refinansman amacıyla, grup imkanları kullanılmak suretiyle ve köprü kredi şeklinde olmak üzere, toplam 13 milyon Euro finansman sağlanmasına karar verildi.

Özak GYO tarafından 4 milyon Euro finansman sağlandı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından, 4 milyon Euro tutarda yıllık yüzde 3 faiz oranlı, 3 ay vadeli finansman sağlandı.

Özak GYO 9 milyon Euro finansman sağladı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, grup imkânları kullanılmak suretiyle ve köprü kredi şeklinde olmak üzere, 9 milyon Euro tutarda ve Euro Libor+yüzde 1,6 faiz oranlı, 240 gün vadeli finansman sağladı. 

Özak GYO, BGC Partners ile sözleşme imzaladı!

Özek GYO, şirket sermayesi içinde sahip oldukları halka açık paylarının bir kısmının yerli/yabancı kurumsal yatırımcılara pazarlanması ve satışı amacıyla BGC Partners ile sözleşme imzaladı.

Özak GYO, TOKİ Kağıthane ihalesine katıldı!

Özak GYO, TOKİ tarafından bugün yapılan İstanbul İli Kağıthane İlçesi Merkez Mahallesi Arsa Satış Karşılığı Gelir Paylaşım İşi ihalesine teklif verdi.

Özak GYO'dan finansman açıklaması!

Özak tarafından grup imkânları kullanılmak suretiyle ve köprü kredi şeklinde olmak üzere 10 milyon Euro tutarda ve Euro Libor + yüzde 1,7 faiz oranlı, 240 gün vadeli finansman sağlandı.

Özak GYO ile İnter Yapı İnşaat anlaştı!

Özak GYO yeni geliştirilecek projeler kapsamında danışmanlık hizmeti alınması amacıyla İnter Yapı İnşaat ile proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri sözleşmesi imzalandı.

Özak GYO'nun toplantı sonuçları tescil edildi!

Özak GYO'nun 25 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşen Olağan Genel Kurul toplantısı sonuçları 31 Mayıs 2017 tarihinde tescil edildi.

Özak GYO'nun yeni yönetim kurulu üyeleri seçildi!

Özak GYO'nun 25 Mart 2017 tarihinde yapılan olağan genel kurulunda alınan kararı ile yeni yönetim kurulu üyeleri seçildi.

Özak GYO bağımsız denetim şirketini seçti!

Özak GYO genel kurul toplantısında bağımsız denetim hizmeti almak için PwC Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.'yi seçti.

Özak GYO net dönem karını projeler ve yatırımlara ayıracak!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, 2016 yılında gerçekleşen dağıtılabilir net dönem karını dağıtmayarak Olağanüstü Yedekler hesabına aktarmasına karar verdi.

Özak GYO Eyüp arsası 2016 değerleme raporu yayınlandı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO Eyüp arsası 2016 değerleme raporu yayınlandı.

Özak GYO Balmumcu 2016 değerleme raporu yayınlandı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO Balmumcu 2016 değerleme raporu yayınlandı.

Özak GYO Demre'de turizm tahsisli gayrimenkul için ön izin işlemleri yapıldı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO Demre'de turizm tahsisli gayrimenkul için ön izin işlemleri yapıldı.

Özak GYO Didim ve Demre'de otel inşa edecek!

Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, "Turizm sektöründe ise önümüzdeki yıllarda Didim ve Demre'de yer atan arsalanmızda Ela Resort'un ismini ve uluslararası standartlardaki kalitesini taşıyan yeni otel projeleri gerçekleştirmeyi hedefliyoruz" diye konuşuyor.

Özak GYO'dan Alsancak projesi avansının geri tahsil edilmesi açıklaması!

Özak GYO tarafından daha önce EPP'ye yapılan tüm ödemeler, belirlenmiş olan güncelleme faiz oranı ile güncellenerek toplam 12 milyon 36 bin 663,50 TL olarak bugün geri tahsil edildi.

Özak GYO'dan pay geri alım bildirisi!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO pay geri alım bildirisini yayınladı.

Özak GYO Demre'deki gayrimenkul için Kültür Bakanlığı'na başvuru yaptı!

Özak GYO Demre'deki günübirlik turizm tahsisli gayrimenkulü için, ön izin süresinin 4 ay uzatılması için Kültür ve Turizm Bakanlığı, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü'ne başvuru yaptı.

Özak GYO 9 aylık sorumluluk beyanını yayınladı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO 9 aylık sorumluluk beyanını yayınladı.

Özak GYO 9 aylık faaliyet raporunu yayınladı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO 9 aylık faaliyet raporunu yayınladı.

Özak GYO'dan Arstate Turizm isim değişikliği açıklaması!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO'dan Arstate Turizm isim değişikliği bildirisini yayınladı.

Özak GYO, Arstate Turizm ile birleşti!

Özak GYO'nun yüzde 100'üne sahip olduğu Arstate Turizm Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'yi devralmak suretiyle kolaylaştırılmış usulde birleşme işlemi ticaret sicilinde tescil edildi.

Özak GYO Arstate Turizm birleşme bildirimi yayınlandı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO, Arstate Turizm birleşme bildirimi yayınlandı.

Özak GYO, 2 ödül birden kazandı!

Özak GYO, farklı alanlarda da özel başarılara imza atmaya devam ediyor. ARC Awards'ta, farklı formatıyla geleneksel olmayan raporlar kategorisinde Bronz ödül kazandı. Galaxy Award'ta ise genel tasarım kategorisinde gümüş ödül almayı başardı.

Özak GYO

Özak GYO Özak GYO

Gayrimenkul sektöründe 2009 yılında faaliyete geçen Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, kurulduğu günden beri İstanbul'un değerli yapıları arasında projeleri geliştirdi. Yeni Akit Gazetesi'nin haberine göre Özak GYO sektörde ekonomik değer oluşturuyor.  Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, yaptığı değerlendirmede, “Kurulduğumuz günden bugüne, İstanbul’un en değerli yapıları arasında yer alan 34 Portall, İş İstanbul 34, Bulvar 216, Hayat Tepe, Hayat Tepe Suites, Ela Quality Resort Hotel ve Bayrampaşa Metro Gross Market projelerine imza attık. Diğer taraftan Zeytinburnu’nda, Kazlıçeşme sahil bandında, İstanbul Boğazı’nın tam girişinde yeni bir deniz semti olan Büyükyalı projesini inşa ediyoruz. Aynı zamanda proje alanımızda yer alan ve 1850’li yıllardan günümüze taşınan tescilli tarihi yapılarımızı da büyük bir özenle restore ederek, yaklaşık 100 yıl sonra kamunun kullanımına sunuyoruz. Büyükyalı’dan...