RE/MAX Türkiye

RE/MAX Türkiye

Social Media Awards Turkey 2019 emlak kategorisinde RE/MAX Türkiye sosyal medyayı en iyi kullanan marka olarak seçilerek Altın Ödülü aldı.

RE/MAX Türkiye’den Ankara’ya özel bayilik semineri!

RE/MAX Türkiye, RE/MAX markası ile birlikte büyümek isteyen girişimciler için 6 Nisan'da Ankara'da bir seminer düzenleyecek.

RE/MAX Türkiye'ye sosyal medya ödülü!

Social Media Awards Turkey 2018’de emlak kategorisinde sosyal medyayı en iyi kullanan marka seçilen RE/MAX Türkiye, Altın Ödül’e layık görüldü.

RE/MAX Türkiye'den girişimcilere destek!

RE/MAX Türkiye, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri’ni de radarına aldı. Şirket 2018’de bu sayının üstüne 70’den fazla yeni ofis eklemeyi hedefliyor...

Atıl ve ihtiyaç fazlası gayrimenkullerin elden çıkarılması hızlandı!

RE/MAX Türkiye Kurumsal Gayrimenkul Direktörü Özdemir Çetin, kurumların sahip oldukları atıl ya da ihtiyaç fazlası gayrimenkullerin değerlendirilmesi için son dönemde birçok başvuru aldıklarını ifade etti.

RE/MAX Türkiye’nin halkla ilişkiler ajansı Contactplus oldu!

Profesyonel gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmetleri sunan RE/MAX Türkiye’nin halkla ilişkiler ajansı Contactplus İletişim Hizmetleri oldu.

RE/MAX Türkiye yaz buluşmasında bir araya geldi!

RE/MAX Türkiye’nin geleneksel yaz buluşması, İstanbul’dan katılım gösteren 1.200’ü aşkın broker ve gayrimenkul danışmanını bir araya getirdi.

RE/MAX Türkiye’den hediye ev sigortası!

RE/MAX ile sigorta sektörünün önemli markalarından Generali Sigorta güçlerini birleştirdi. İki şirketin gerçekleştirdiği işbirliği ile RE/MAX müşterilerine 3 aylık ‘Kolay Evim Sigortası’ hediye edilecek.

Barış Kılıçarslan’ın 'Girişimcinin Yol Haritası' eğitimi büyük ilgi gördü!

Bayim Olur musun Fuarı’nda, RE/MAX Türkiye eğitmeni Barış Kılıçarslan’ın verdiği “Girişimcinin Yol Haritası” eğitimi büyük ilgi gördü. Kılıçarslan, "Özgüveni yüksek bir girişimcinin önündeki en büyük engel “korku”" dedi.

RE/MAX, Anadolu'dan yoğun talep alıyor!

RE/MAX Türkiye Pazarlama ve Operasyon Direktörü Gökhan Karahan Anadolu'dan yoğun talep aldıklarını ve 2015 yılında Anadolu'da verecekleri yeni franchiselar ile ülke genelinde büyüyeceklerini belirtti.

RE/MAX Türkiye basın toplantısı 12 Nisan'da yapılıyor!

RE/MAX Türkiye, Türkiye’nin global olarak önemi, Dünya’nın diğer ülkelerinde gayrimenkul sektörü gibi konular üzerine konuların ele alınacağı basın toplantısı düzenliyor. RE/MAX Türkiye basın toplantısı 12 Nisan Cuma günü yapılıyor...

RE/MAX satışlarını yüzde 30 arttırdı!

RE/MAX Türkiye,mortgage krizinin yansımaları sonucu 2007 yılında Türkiye'de gerilemeye başlayan konut fiyatlarının son 1.5 yılda tekrar artış eğilimine girdiğini açıkladı...

Re/max Türkiye 12 Ekim'de portföy eğitiminde bir araya geliyor!

Dünyada gayrimenkul sektörünün lideri olan RE/MAX, danışmanlarına verdiği sektörel eğitimlerle liderliğini pekiştiriyor

RE/MAX Türkiye, RE/MAX Avrupa Kongresi'nde iki broker ödül aldı!

Dünyada gayrimenkul sektörünün lideri RE/MAX’ın her yıl düzenlediği “RE/MAX Avrupa Kongresi” geçtiğimiz hafta Avusturya’nın Viyana şehrinde gerçekleştirildi

Hilmi Işıkören, online emlak seminerinde doğru danışmanı anlatacak!

Emlak sektörünün önde gelen ismi ve “Türkiye’nin İlk Online Emlak Seminerleri”nin kurucusu Hilmi Işıkören tarafından başlatılan seminerler, hem yurt içinden hem de yurt dışından katılımcılarla sektörün en önemli canlı bilgi platformlarından biri olarak yo

Koronavirüse rağmen gayrimenkul danışmanlığına ilgi artıyor!

RE/MAX Türkiye Bölge Direktörü Murat Goldştayn yaptığı açıklamada pandemi sürecinde gayrimenkul sektörü özelinde geliştirdikleri dijital çözümlerin bu büyümede rol oynadığını belirtti.

RE/MAX 2021'de 50 yeni ofis açacak!

RE/MAX Türkiye, pandemi döneminde 112 ülke arasında en çok yeni ofis açan operasyon oldu. RE/MAX Türkiye Bölge Direktörü Murat Goldştayn, "Mayıs ayından itibaren ofis açma talebinde bir patlama yaşandı. 2021 hedefimiz 50 yeni ofis açmak" açıklamasında bulundu. 

RE/MAX Türkiye ofisi kendi enerjisini üretecek!

Dünyanın önemli gayrimenkul firmalarından olan RE/MAX’ın Türkiye ofisi, sürdürülebilir bir gelecek için güneş enerjisi panelleri ile kendi enerjisini üretecek.

RE/MAX Türkiye'den son 3 ayda 750’den fazla girişimciye iş imkanı!

Konut kredilerinde yapılan indirimler ile gayrimenkul sektöründe taleplerde ciddi artış yaşandı. Gayrimenkul sektöründeki bu hareketlenme özellikle kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin dikkatini çekerken, devlet teşvikleri de gayrimenkul sektörünün albenisini artırdı. 

RE/MAX Türkiye Ekibi en çok ofis açan ülke oldu!

Tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgını döneminde gayrimenkul sektöründe gerçekleştirdiği birçok inovasyon ile ses getiren RE/MAX Türkiye Ofisi 43 ülke arasında en hızlı büyümeyi gösteren ülke olarak Avrupa 1.si oldu.

Gayrimenkul sektöründe doğa dostu 'blockchain' sertifika dönemi!

Gayrimenkul şirketi RE/MAX Türkiye, yıl boyunca düzenlenen eğitim ve seminerler sonucunda verilen sertifikalarının hepsini blockchain altyapısıyla dijital ortama taşıdı. Şirket, bu yöntemle kağıt israfını azaltarak yeşili korumayı amaçlıyor.

RE/MAX Türkiye 3 bin 318 gayrimenkul danışmanı sayısına ulaştı!

RE/MAX Türkiye, Nisan ayında 160 kişiyi bünyesine katarak toplamda 3 bin 318 gayrimenkul danışmanı sayısına ulaştı.

Gayrimenkul sektöründe online istihdam artıyor!

RE/MAX Türkiye ekibine Nisan ayında 160 kişi katıldı. RE/MAX Türkiye, yeni katılan danışmanlar ile birlikte şirket toplamda 3 bin 318 gayrimenkul danışmanı sayısına sahip oldu...

Murat Goldştayn: Gayrimenkul sektörü 2020'ye iyi başladı!

Türkiye'de de gayrimenkul danışmanlığı işinin gelişiminde önemli rol oynayan RE/MAX,  büyümesine 2020 yılında da devam edecek. RE/MAX Türkiye Bölge Direktörü Murat Goldştayn, 2020 yılının gayrimenkul sektörüne iyi başladığını, bu yıl yüzde 30 büyümeyi hedeflediklerini belirtti...

RE/MAX Türkiye bayilik semineri Antalya’da!

RE/MAX markasıyla franchise ofisi açmak isteyenler için RE/MAX Türkiye tarafından gerçekleştirilen bayilik seminerlerinin bir yenisi, 11 Ocak Cumartesi 2020 tarihinde Antalya’da gerçekleştiriliyor.

RE/MAX Türkiye’den lösemili çocukları sevindiren proje!

Gayrimenkul sektörünün güçlü kuruluşları arasında yer alan RE/MAX Türkiye, LÖSEV ile iş birliği kapsamında gerçekleştirdiği Dilek Ağacı sosyal sorumluluk projesine lösemili çocukların yılbaşında istediklerini söyledi.

Kanal İstanbul'un ÇED süreci Türkiye'nin en şeffaf süreçlerinden biri oldu!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, "Kanal İstanbul'a ilişkin ÇED süreci, Türkiye'nin en geniş katılımlı, en şeffaf süreçlerinden biri olmuştur" dedi...

RE/MAX Türkiye kariyer semineri İzmir’de gerçekleşti!

RE/MAX Türkiye, gayrimenkul alanında ilerlemeyi hedefleyen kişiler için alanında uzman isimlerle düzenlediği kariyer seminerlerine tam gaz devam ediyor...

RE/MAX Türkiye Haberi

RE/MAX Türkiye

Ülke genelindeki ofisleri ile profesyonel gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmetleri sunan RE/MAX Türkiye, “Social Media Awards Turkey 2019” emlak kategorisinde sosyal medyayı en iyi kullanan marka seçildi. Altın Ödüle layık görülen RE/MAX Türkiye, bu yıl üçüncü kez üst üste ödül almaya hak kazanarak ciddi bir başarıya da imza atmış oldu. RE/MAX Türkiye Dijital Pazarlama ve Marka İletişimi Müdürü Doğukan Yüncü, üçüncü kez üst üste aynı ödülü almaya hak kazanmaktan mutluluk duyduklarını belirtti.

Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle düzenlenen yarışmada Altın Ödül’e layık görülmekten büyük bir mutluluk duyduklarını söyleyen RE/MAX Türkiye Dijital Pazarlama ve Marka İletişimi Müdürü Doğukan Yüncü, “İletişim faaliyetlerimizi dijital pazarlama/marka iletişimi çatısı altında sosyal medya kanallarımız üzerinden yoğun bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Hedef kitlemiz, kullanıcılarımız ve müşterilerimizle devamlı...