18 / 08 / 2022

Saracoğlu

Saracoğlu

Belediye Başkanı Bekir Keski geçtiğimiz hafta açılışını yaptığı Ödemiş Kent Müzesi'nin bir bölümünü Saracoğlu'na ayırmış...

Fenerbahçe Ülker Sports Arena görkemli bir törenle açılıyor!

Fenerbahçe erkek ve bayan basketbol takımlarının maçlarını oynayacağı Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena, yarın hizmete girecek

Fenerbahçe Ülker Sports Arena'da neler oldu

7 Ocak’ta yapılacak açılış ertelenmişti. Çünkü Ülker ve işletmeci firma AEG arasında, Arena çevresindeki yiyecek içecek satışı yapacak işletmelerle ilgili sorun çıkmıştı. Neyse ki anlaşmaya varıldı

Fenerbahçe Ülker Arena’nın açılışı çarşamba günü yapılacak!

Fenerbahçe’nin Ataşehir’deki yeni mabedi Ülker Arena’nın açılışı çarşamba günü yapılacak

Gölcük Otel ve Lokanta tadilat karşılığı 19 yıllığına kiraya veriliyor!

Ödemiş Belediye Başkanlığı tarafından Gölcük Mahallesi Saracoğlu Caddesinde bulunan Gölcük Otel ve Lokanta, 19 yıllığına kiraya veriliyor....

Ödemiş Saraçoğlu Konutları'ndaki 11 daire satıldı!

Ödemiş Belediyesi tarafından yapılan Saracoğlu Konutları’nda satışa sunulan 16 dairenin 11’i yapılan ihale ile satıldı. Vatandaşlar konut sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Ödemiş Saraçoğlu Konutları'ndaki 16 daire satışa sunuluyor!

Ödemiş Belediyesi tarafından yapılan Saracoğlu Konutları’nda satışa sunulacak olan 16 dairenin lansmanı yapıldı.

MEB, Fenerbahçe ile İstanbul Anadolu Lisesi protokölünü feshetti!

Fenerbahçe Kulübü ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında “protokol krizi” çıktı. Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nın hemen yanında bulunan İstanbul Anadolu Lisesi Fenerbahçe'ye verilmişti. MEB, protokolü tek taraflı olarak feshetme kararı aldı.

Şükrü Saracoğlu Stadı'nın adı değişti!

Fenerbahçe Kulübü'nün Yıldız Holding ile yaptığı sponsorluk anlaşması sonrası Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın yeni ismi belli oldu.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nun ismi değişti!

Fenerbahçe'nin Yıldız Holding ile yaptığı sponsorluk anlaşması sonrası stadının yeni ismi belli oldu. Sarı lacivertlilerin stadyumu bundan sonra Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi olarak anılacak.

Şükrü Saracoğlu Stadı akıllı stad olacak!

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın Türk Telekom Grubu'nun teknolojisiyle baştan aşağı yenilenmiş Wi-Fi ve 4,5G'ye hazır mobil internet altyapısı ile Türkiye'nin en akıllı stadı olacak.

Şükrü Saracoğlu Stadı Türkiye'deki en akıllı stat olacak!

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın Türk Telekom Grubu'nun teknolojisiyle baştan aşağı yenilenmiş Wi-Fi ve 4,5G'ye hazır mobil internet altyapısı ile Türkiye'nin en akıllı stadı olacak.

Şükrü Saracoğlu Stadı, Türkiye'nin en akıllı stadı olacak!

Türk Telekom Grubu Bireysel İş Birimi CEO'su Akdemir: "Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nı Türkiye'nin ilk, dünyanın ise sayılı 'en akıllı statlarından' biri haline getirmenin adımlarını attık" dedi.

Katar'dan Şükrü Saracoğlu Stadı'na 100 milyon dolar teklif!

Şükrü Saracoğlu Stadı’nın isim hakkı için 10 yıllık anlaşma yapmak isteyen Fenerbahçe Yönetimi; Katar’lı bir banka ile görüşüyor. Katarlı bankanın Sarı-Lacivertliler’e 10 yıl için toplamda 100 milyon Dolar’lık bir teklif sunduğu öğrenildi.

1999 yılında Şükrü Saracoğlu Stadı'nın yeni projesi tanıtılmış!

1999 yılında Şükrü Saracoğlu Stadı'nın yeni projesi Başkan Aziz Yıldırım tarafından basına tanıtılmış. 12.5 milyon dolara mal olacak yeni stad, tribünlerin kapasitesini 42 bin kişiye çıkaracakmış ve 2000 yılında tamamlanacakmış.

Kenan Evren Lisesi arazisi Fenerbahçe'nin!

Şükrü Saracoğlu Stadı’nın hemen yanında yer alan bilinen adıyla Kenan Evren yeni adıyla İstanbul Anadolu Lisesi’nin arazisi bu yılki eğitim öğretim sezonunun ardından sarı-lacivertli kulübün olacak.

İstanbul Başakşehir Stadı Mayıs'ta hizmete girecek!

Mega şehir; Olimpiyat, Türk Telekom Arena, Şükrü Saracoğlu, Vodafone Arena ve Recep Tayyip Erdoğan Stadı'ndan sonra bir muhteşem esere daha kavuşuyor. İstanbul Başakşehir Stadı Mayıs'ta hizmete girecek.

Saracoğlu Haberi

Saracoğlu

 

Şükrü Saracoğlu ilk biyografi çalışmamdır. O yüzden bendeki yeri farklıdır. Tarihimizin bu önemli karakterine en az Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım kadar sahip çıkan bir başka isim de Ödemiş Belediye Başkanı Bekir Keskin'dir. Geçtiğimiz hafta açılışını yaptığı Ödemiş Kent Müzesi'nin bir bölümünü Saracoğlu'na ayırmış. Ödemişli Efe Başvekil'i unutmamış. Davet etti, ama gidemedim. Teşekkürler Başkan. Vefan için gayretlerin için. Ve bir de dünyaca ünlü Ödemişlimiz Muzaffer Şerif'i unutmadığın için... Akşam/Gürkan...