satılık arsa

satılık arsa

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Ankara, İstanbul, İzmir, Kırıkkale, Malatya, Şırnak, Hakkari ve Van'ın bazı ilçelerde atıl durumda bulunan 181 arsayı satıyor.

Lüks caddelerdeki arsa fiyatları düştü!

Konut sektöründe yaşanan durgunluk arsa fiyatlarına da yansıdı. Konut sektöründe yatırımların azalması, arsa fiyatlarını da düşürdü.  TSKB Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Makbule Yönel Maya, konu ile ilgili konuştu...

Arsa alırken dikkat edilmesi gereken hususlar!

Oluşum Gazetesi köşe yazarı olan ve Avukat Fevziye Karaer bugünkü yazısında ''Arsa alırken nelere dikkat edilmeli?'' sorunu yanıtladı. Karaer, yazısında yatırımcılara önerilerde bulundu.

Hazine, mülkiyeti kişiye ait arsayı satabilir mi?

Posta Gazetesi köşe yazarı olan Tamer Heper bugünkü yazısında okuyucusunun sorduğu ''Hazine mülkiyeti kişiye ait arsayı satabilir mi?'' sorusunu yanıtladı. İşte o haber....

Bahçelievler'de icradan 3.5 milyon TL'ye satılık arsa!

Bakırköy 18. İcra Dairesi, İstanbul Bahçelievler'deki arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 3 milyon 501 bin 537 TL olarak belirlendi.

İzmir Menemen'de 3.6 milyon TL'ye satılık arsa!

Milli Emlak Müdürlüğü, İzmir İli Menemen İlçesi'nde yer alan arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 3 milyon 623 bin 100 TL olarak belirlendi.

Kahramanmaraş'ta 13.5 milyon TL'ye satılık arsa!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Onikişubat İlçesi'ndeki arsayı satışa çıkardı. Satışa çıkan taşınmazın bedeli 13 milyon 541 bin TL olarak belirlendi.

Kahramanmaraş Onikişubat'ta 4.3 milyon TL'ye satılık arsa!

Onikişubat Belediye Başkanlığı, Kahramanmaraş Onikişubat'ta yer alan arsayı satışa çıkardı. Açık artırma usulüyle ihale edilecek taşınmazın satış bedeli 4 milyon 329 bin TL olarak belirlendi.

TSKB'den İzmir Zeytinalanı'nda satılık arsa!

İzmir'in hızla cazibe bölgesi Zeytinalanı'nda çok özel bir yatırım fırsatı. Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. (TSKB) ve ID Consultancy (IDC) İzmir Zeytinalanı'ndaki arsayı peşin veya vadeli olarak satacaktır.

Manavgat'ta 5.2 milyon TL'ye satılık arsa!

Manavgat 1.İcra Dairesi, Antalya Manavgat İlçesi'nde yer alan gayrimenkulü satışa çıkardı. Açık artırma usulüyle ihale edilecek olan arsanın satış bedeli 5 milyon 221 bin TL olarak belirlendi.

Balıkesir Ayvalık'ta 3.5 milyon TL'ye satılık 5 arsa!

Ayvalık Belediye Başkanlığı, Balıkesir İli Ayvalık İlçesi'nde yer alan 5 arsayı satışa çıkardı. Kapalı teklif usulüyle ihale edilecek gayrimenkullerin satış bedeli 3 milyon 527 bin TL olarak belirlendi.

Kahramanmaraş'ta 6.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Türkoğlu Malmüdürlüğü, Kahramanmaraş İli Türkoğlu İlçesi'ndeki arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 6 milyon 804 bin TL olarak belirlendi.

Kocaeli Kartepe Belediyesi'nden satılık arsa!

Mülkiyeti Kocaeli Kartepe Belediyesi'ne ait olan Köseköy'de bulunan 326 metrekare büyüklüğündeki 3 katlı konut alanının satışı ile ilgili arsa satışı yapacak yapılacak olan ihaleye sadece yerli isteklilerin katılabilecek.

Şanlıurfa'da icradan 3.1 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

Şanlıurfa 1.Satış Memurluğu, Şanlıurfa Merkez'deki 2. sınıf sulu tarım arazisi olarak kullanılan 4 arsayı satışa çıkardı. İhalenin satış bedeli 3 milyon 157 bin 345 TL olarak belirlendi.

Çanakkale Çan'da 2.4 milyon TL'ye satılık arsa!

Çan Belediye Başkanlığı, Çanakalle İli Çan İlçesi'nde yer alan arsayı satışa çıkardı. Üzerinde akaryakıt istasyonu ve dinlenme tesisi bulunan gayrimenkulün satış bedeli 2 milyon 400 bin TL olarak belirlendi.

İcradan ucuza satılık arsa ve daireler fiyatıyla şaşırtıyor!

Basın İlan Kurumu tarafından güncel olarak icra ilanları yayınlanıyor. Ucuza ev almak isteyen on binlerce kişi icradan satılık ilanları yakından inceliyor.

İFM'de 121.2 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

İstanbul Anadolu 20. İcra Dairesi Müdürlüğü, İstanbul îli, Ümraniye İlçesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, 3328 Ada, 7 Parselde yer alan 6 bin 741 metrekare  yüzölçümlü arsa vasıflı taşınmazı 121 milyon 250 bin TL'ye icradan satıyor...

Tekirdağ Ergene'de 6.6 milyon TL'ye icradan satılık arsa ve fabrika binası!

Çorlu 4. İcra Dairesi Müdürlüğü, Tekirdağ İli, Ergene İlçesi, Marmaracık Mahallesi, Çorlu Suyu Kumluca mevkii, 892 ada, 1 parselde kayıtlı 4 bin 32 metrekarelik arsa ve fabrika binasını 6 milyon 623 bin 877 TL'ye icradan satılıyor...

Ordu Büyükşehir'den 10.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Altınordu İlçesi Şahincili (Karşıyaka) Mahallesi'nde yer alan arsa ihale ile satılıyor. İhale 25 Temmuz'da gerçekleşecek..

Antalya Manavgat'ta 18 milyon TL'ye satılık arsa!

Antalya İli Manavgat İlçesi Çolaklı Köyü'nde yer alan turizm tesis alanı imarlı arsa ihale ile satılıyor. İhale 16 Mayıs'ta gerçekleşecek..

Elazığ Merkez'de 16 milyon TL'ye satılık arsa!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Elazığ Merkez'e bağlı Şahinkaya Köyü'ndeki arsa ihale ile satılıyor. İhale 23 Mayıs'ta gerçekleşecek..

Çorum Belediyesi'nden 9 milyon TL'ye satılık arsa!

Çorum Belediyesi, Gülabibey Mahallesi'ndeki arsa ihale ile satılıyor. Arsa için ihale 18 Mayıs'ta yapılacak..

Küçükçekmece'de 20 milyon TL'ye satılık arsa!

İstanbul İli Küçükçekmece İlçesi Belediye Başkanlığı Emlak ve İstimlak Müdürlüğü tarafından Halkalı Merkez'deki arsa ihale ile 20 milyon TL'ye satılıyor..

Sivas Kılavuz Mahallesi'nde 8 milyon TL'ye satılık arsa!

Sivas İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı tarafından Kılavuz Mahallesi'ndeki arsa satılıyor. Arsa için ihale 13 Şubat'ta gerçekleşecek..

Elazığ Hankendi Köyü'nde 3.4 milyon TL'ye satılık arsa!

Elazığ Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü tarafından, Elazığ Merkez Hankendi Köyü'ndeki arsa ihale ile satılıyor. İhale 26 Aralık'ta gerçekleşecek..

Arnavutköy'de 15.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Arnavutköy'deki konut imarlı arsa ihale ile satılıyor. İhale 26 Aralık'ta yapılacak..

Karaman İl Özel İdaresi'nden 4.1 milyon TL'ye satılık arsa!

Karaman'da Kazımkarabekir Taşlık Mevkii'deki arsa ihale usulü ile satışa sunuluyor. İhale 12 Aralık'ta gerçekleşecek..

Erzurum Palandöken'de 3.7 milyon TL'ye satılık arsa!

Erzurum'da Palandöken'e bağlı Osmangazi Mahallesinde yer alan arsa ihale usulü ile satılıyor. İhale 8 Aralık'ta gerçekleşecek..

satılık arsa Haberi

satılık arsa

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından açıklanan verilere göre; müzayedede açık artırmayle Ankara Kahramankazan'da 4, İstanbul Çekmeköy, İzmir Çeşme, Kırıkkale Yahşihan, Malatya Battalgazi'de 1'er, Şırnak merkez ve Cizre'de 4, Hakkari Yüksekova'da 96, Van Erciş'te ise 73 arsa olmak üzere toplam 181 arsa satılıyor.

Hürriyet'te yer alan habere göre; satışa sunulan arsalar "konut", "ticaret" ve "sanayi depolama" alanı niteliğinde. ''Tarımsal niteliği korunacak alan" statüsüne sahip ve büyüklüğü 25,187 metrekareye ulaşan bu arsalar hisseli olarak satılacak.

Satışa sunulan arsalardan 2016 yılında terör örgütünce yıkımı yapılan Şırnak merkez ve Cizre ilçesinde bulunan gayrimenkullerde yer alıyor. Bakanlık tarafından terörün izlerinin yok edilip, yeni şehirlerin inşa edildiği şehirde terör mağdurlarına evlerin verilmesinin ardından kalan arsalar yatırımcılara sunulacak.

Diğer şehirlerde atıl durumda bulunan gayrimenkullerden "ticaret" arsası olanların satışıyla yatırım ve istihdamın önü açılacak. İhalenin ardından tekliflerin bakanlık...