seba inşaat

seba inşaat

Seba İnşaat, 21 yılda İstanbul ve Bodrum'da iki binden fazla konut, ofis, iş merkezi, otel ve sinema projesine imza attı. 4 yıl aradan sonra bu sefer Sarıyer'e 'Seba Carina Evleri'yle dönüş yaptı.

İnşaat sektöründe net-brüt farkını yüzde 25'i geçmemeli!

Seba İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Keçeli,Türk inşaat sektöründe son 10 yılın en büyük ayıbının net-brüt farkı olduğunu söylüyor. Keçeli, bu farkı abartıp yüzde 50'lere kadar ulaştıran şirketler olduğunu ifade ediyor.

Yılın son yenileri satışa çıkıyor!

Seba İnşaat'ın Kağıthane'de İndex Grubun arazisi üzerinde inşa edeceği Seba Office Boulevard 25 Kasım'da lanse edilecek. İndeksin 20 bin metrekarelik arsasını Seba Vadi inşaat'a satmasıyla hayat bulacak konut projesi 3 bloktan oluşacak.

Seba Office Boulevard projesinin lansmanı 25 Kasım'da!

Seba İnşaat ve Index Grup imzası taşıyan Seba Office Boulevard projesinin lansmanı 25 Kasım 2014 Salı günü Radisson Blue Hotel Şişli'de gerçekleşecek. Toplantıda projenin detayları konuşulacak.

Nedim Keçeli, sevgilisi Gamze Karaman ile Dubai'de tatile çıktı!

SEBA İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Keçeli, altı aydır birlikte olduğu oyuncu ve sunucu sevgilisi Gamze Karaman ile Dubai'de tatile çıktı. Başarılı işadamı, sevgilisiyle dinlenmek için Sofitel Otel'de bir hafta rüya gibi bir tatil geçirdi...

Seba Akdağ Dream'de 700 bin dolara!

İstinye'de inşa edilen Seba Akdağ Dream'de fiyatlar 700 bin dolardan başlıyor

İNDER, müteahhitlerle inşaat malzemecilerini bir araya getirdi

İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) Türkiye'nin en büyük müteahhitleriyle inşaat malzemesi üreticilerini bir araya getirdi

Seba Akdağ Dream'de 650 bin dolara!

Seba İnşaat tarafından İstinye'de inşa edilen Seba Akdağ Dream'de fiyatlar 650 bin dolar ile 1 milyon 200 bin dolar arası değişiyor.

Mehmet Akdağ 112 milyon dolarlık miras için mahkemelik oldu!

Madencilik şirketi sahibi baba Mazlum Akdağ ölünce 112 milyon dolarlık kardeş kavgası çıktı!

A plus Gayrimenkul Hizmetleri Fuarı Fulya Fuar Merkezi'nde!

Jnr Fuarcılık, A plus gayrimenkul sektör temsilcileri ile A plus alıcıları 22-24 Ekim tarihlerinde Fulya Fuar Merkezi'nde buluşturuyor

Panavia Residences Panaroma, 60 konuttan oluşacak!

Seba İnşaat'ın eski ortaklarından Gazanfer ve Haşmet Mürşit kardeşlerin kurduğu Panaroma İnşaat, 7.5 dönüm büyüklüğündeki arsada Panavia Residences Panaroma adında A Plus'a hitap edecek yeni bir projeye başlıyor

Seba İnşaat 155 milyon dolar aktaracağı üç yeni projeye başlıyor

Yılın ilk yarısında 6 projede çalışmalarını sürdüren Seba İnşaat, yılın ikinci yarısı içinde Tarabya, Ulus ve Ayazağada birbiriden farklı konut projeleri geliştiriyor

Seba Vista Evleri'nde satışlar tamamlandı!

İstanbul İstinye'de yükselen Seba Vista projesinde yer alan tüm dairelerin satışları tamamlandı...

Haşmet Mürşit: Mütekabiliyet ile konut fiyatları yüzde 10 artar!

Seba İnşaat’ın eski ortaklarından Panaroma İnşaat’ın Başkanı Haşmet Mürşit, İstinye’nin çehresini değiştiren işadamlarından... Gecekondu bölgelerine yaptığı lüks konutlarla biliniyor.

Seba İnşaat, Seba Ulus ile Cendere'ye giriyor: 3 projeye 300 milyon dolar yatıracak!

Seba Ulus adıyla 80 lüks konut inşa etmeyi planlayan Seba İnşaat, Kağıthane’ye bağlı Cendere’nin kentsel dönüşümünde de rol alma kararı aldı. Şirket, 3 projeye 300 milyon dolar yatırım yapmaya hazırlanıyor

Emirgan Apartments by Seba fiyat! 

Emirgan Apartments by Seba projesi satışa çıktı. Seba İnşaat  tarafından hayata geçirilen projenin teslimlerinin Eylül'de yapılması hedefleniyor. Peki Emirgan Apartments by Seba fiyatları ne kadar? İşte Emirgan Apartments by Seba fiyat!

Emirgan Apartments by Seba nerede?

Emirgan Apartments by Seba projesi, toplam 53 daire ve 14 ticari üniteden oluşuyor. Bin 957 metrekare arsa alanı ve 8 bin metrekare inşaat alanı bulunan proje, Seba İnşaat imzasıyla yükseliyor. Peki Emirgan Apartments by Seba nerede? 

Emirgan Apartments by Seba satışa çıktı! Yeni proje!

Seba İnşaat tarafından hayata geçirilen ‘Emirgan Apartments by Seba’ projesi satışa çıktı. Eylül ayında teslim edilmesi planlanan projede metrekare fiyatı ise 20 bin TL.

Seba Hayat 890 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta! Yeni proje!

Seba İnşaat ile AG Hayat İnşaat A.Ş. ortaklığı ile Ümraniye Esenevler Mahallesi Talatpaşa Caddesi üzerinde kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen Seba Hayat satışta. Projede fiyatlar 890 bin TL'den başlıyor...

Seba Otelcilik Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Seba Otelcilik Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Koç ve Sebahattin Öztürk ortaklığıyla kuruldu.

Seba İnşaat Karaköy ve Dolapdere’deki otelleri için ARTIC ile el sıkıştı!

Seba İnşaat, Karaköy ve Dolapdere’de yer alan iki otelinin satışı konusunda Katarlı Al Rayyan Tourism Investment Company (ARTIC) ile anlaştı...

Seba İnşaat'ın iki oteli Katarlılara satılıyor!

Seba İnşaat Karaköy ve Dolapdere'de yer alan iki otelini 93 milyon Euro'ya Katarlı Artic'e satacak.

Engin Keçeli ve Nedim Keçeli'den yeni şirket!

Hayata geçirdiği konut projeleri ile sektörde adından söz ettiren Seba İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Keçeli ve Engin Keçeli bugün yeni bir şirket daha kurdular. 

Konut satışları 2019'da patlayacak!

İnşaatta 25 senelik tecrübeye sahip olan Seba İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Engin Keçeli, durgun seyreden konut piyasasının Nisan 2019'dan sonra uçuşa geçeceğini söyleyerek, "Çünkü faizdeki paralar gayrimenkule geri dönecek." dedi.

Seba İnşaat’tan 25. yıla özel davet!

Gayrimenkul sektöründe ürettiği projelerle adından sıkça söz ettiren Seba İnşaat, 25. kuruluş yıldönümü, Bodrum’da kutladı.

Engin Keçeli ve Nedim Keçeli'nin bayram keyfi!

Seba İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Engin-Nedim Keçeli kardeşler, eşleri Selen ve Gamze ile birlikte bayramı Bodrum’da değerlendiriyorlar. 

Bodrum Seba Küçükbük'te 2,5 milyon dolara! Yeni proje!

Seba İnşaat tarafından hayata geçirilen Seba Küçükbük projesinde 20 villa yer alıyor. Seba Küçükbük'te fiyatlar 2,5 milyon dolardan başlıyor.

Engin Keçeli: Konut stoklarının ilacı KDV indirimi!

İstanbul İnşaatçılar Derneği(İNDER) Başkan Vekili ve Seba İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Engin Keçeli, konut stoklarının eritilmesi için arsa alım-satım vergisi ile KDV oranlarının indirilmesi gerektiğini söyledi.

seba inşaat

seba inşaat seba inşaat

Seba İnşaat, 21 yılda İstanbul ve Bodrum'da iki binden fazla konut, ofis, iş merkezi, otel ve sinema projesine imza attı. 2015'te Ayazağa'da Seba Office Boulevard projesine başlayan Seba İnşaat, 4 yıl aradan sonra bu sefer Sarıyer'e 'Seba Carina Evleri'yle dönüş yaptı. Şirket Tarabya Ferahevler'de 38 daireden oluşan 'Seba Carina Evleri'ne başladı. Önümüzdeki ay ise Bodrum Gündoğan'da 26 ikiz villadan oluşacak 'Seba Manolya Evleri'ne start vermeye hazırlanıyor. Şirketin, ayrıca Dolapdere ve Karaköy'de otel projeleri devam ediyor. 


Cendere'ye ofis 


Seba Office Boulevard, Seba İnşaat ile Index Grup şirketi Teklos AŞ ortaklığı ile Kağıthane Cendere'de inşa ediliyor. 5 bloklu projede 188 ofis, 3 restoran ve 13 dükkan bulunuyor. 200 milyon dolarlık yatırım değerine sahip projenin Haziran 2017'de tamamlanması hedefleniyor. Projede her kata ait ortak...